u163969
u163969
next
23. februar 2014
next
23. februar 2014
Hvači za lajke :*
……………………………………………………………………………………………..
Prinesel mi je rože! Rože!
JAZ: ojooj! Alen! Kok so lepe. Res hvala!
ALEN ( malo sramežljivo ): ammm. Ni za kej. Še kdaj.
Usedla sva se za mizo. Postavil mi je stol. Tak gantleman je bil. Postajal mi je vedno bolj všeč.
ALEN: in, kako si kaj ?
JAZ: dobro, pa ti?
ALEN: jaz sem odlično, saj mi je uspelo ustvariti večer s tabo.
Meni je bilo kar malo narodno. Pogovarjala sva se o moji prejšnji šoli in o običajnih stvareh. Bilo je čarobno. Nazadnje ko sem bila sama z fantom je bilo na prejšnji šoli, ko me je bivši povabil na zadnji zmenek. A ta je bil boljši. Sploh ne vem ali je bil to zmenek a kaj? Po vsem lepem pogovoru sva odšla na sprehod. Prišla sva daleč do obale. Tam mi je Alex rekel: '' Veš, že prvi dan ko si se v razredu predstavila si mi bila všeč. Mislim, da sem se prvič resnično zaljubil. Rad bi te v torek povabil še na en zmenek da bi te res dobro spoznal. '' To je bilo pa, vav… Privolila sem. Res upam da bova nekoč večno skupaj. Potem sva bila še nekaj časa na obali in sva se lovila.

Pozno sva odšla nazaj. Predenj sem se odpravila domov me je objel in poljubil na lice. Skoraj bi poletela v nebesa. Bil je poseben poljub. Poln ljubezni in tudi nekako prijateljski.

Ko sem prišla domov sta me starša izprašala kako je bilo. Povedala sem samo da je bilo lepo, saj kaj več ne bi govorila. Pa saj pri teh stvareh me starši razumejo. Ko sem prišla na FB, me je kliknila Lara.
LARA: HOOJ
JAZ: ojlaa. A si že potrgala plakate??
LARA: ja sem. čeprav so me vsi čudno gledali sem se potrudila.
JAZ: in zato te imam jaz tako rada <3
LARA: amm, ja. Ampak Lara! Nekaj strašnega se je zgodilo. Gre se za tvojega biušega...
23. februar 2014
nadeljevanje čez 6 nekstou
23. februar 2014
next
23. februar 2014
next
23. februar 2014
neeeeext!
23. februar 2014
u164688
u164688
next
23. februar 2014
Opazila sem napako! Tam kjer piše : Tam mi je Alex rekel : je pravilno : Tam mi je Alen rekel: !!
In : Ampak Lara! : je pravilno : Ampak Anja!:
Oprostite za napake
23. februar 2014
u149893
u149893
nextttttttt
23. februar 2014
u153157
u153157
next
23. februar 2014
u164688
u164688
next
23. februar 2014
u165702
u165702
Next
23. februar 2014
Hvala za nexte 0.0
…………………………………………………………………………..
JAZ: kaj je bilo? Je spet naščuval vse na svetu proti meni.
LARA: ne, to…. Nikoli več ne bo moral tega narediti….
JAZ: kaj? Lara, ne razumem te. Kaj se dogaja
LARA: tvoj bivši……
JAZ: jaaaa……
LARA: on je.. am…..
JAZ: daj no lara. Ne mora biti tako hudo. Povej mi
LARA: naredil je samomor
JAZ: kaaj? A je to spet kaka tvoja fora?
LARA: nee Anja! Resno ti govorim! In… nekaj je pustil zate…
JAZ: kaj! To pa je…. Hudo… Kaj je pustil zame. Pa saj mu ni bilo mar zame. Še varal me je
LARA: Anja, prosim ne govori tako. Očitno mu je bilo zelo mar zate
JAZ: kako pa ti to veš??
LARA: piše na listu, ki ti ga je pustil. Poslala sem ti ga po pošti. Mene je zelo ganil.
JAZ: okey ti povem ko ga dobim. Baybay
Stiskalo me je pri srcu in imela sem občutek, kot da mi nekdo z bagarjem rine v duši. Ali to pomeni da je on mrtev? Zaradi menee? Kaj sem naredila? Ne bi smela pred vsemi povedat resnice. Mogoče se je ubil zato, ker ga je bilo sram. Res nisem mogla verjeti kaj mi je povedala Lara. In kaj piše na listu? Še zdaj ga nimam. Skrbelo me je, kaj se je v resnici zgodilo. Sem bila jaz kriva za to? Res mu nisem privoščila da bi naredil kaj takega. Začela sem jokati. Močno sem jokala!

Imela sem ga zelo rada. Kot prijatelja. Ko sem odšla v kuhinjo po robčke sta me videla starša. Presneto, čisto povsod se urineta. Spraševala sta me kaj je narobe in če se je kaj zgodilo. Če jima ne bi povedala bi mene stiskalo pri srcu še to, samo morata za take reči izvedeti. Ko sem jima povedala sta me čudno gledala in me na koncu oba objela. Rekla sta da mi bosta pismo takoj predala ko prispe. Ne bosta ga sama odprla, in če jima ne bom hotela povedati da jima ni treba. Tako prijazna sta bila ko zdaj že dolgo ne. Več dni sem bila zelo žalostna. V šoli sem za to povedala samo Kaji. Alenu sem se zdela zelo čudna. Vprašal je Kajo, kaj je bilo. Ona mu ni hotela povedati a ji je skos težil. Z Hano in Nikom smo nehali preiskovati sosednjo hišo saj se mi ni ljubilo in tudi mislili smo da se v tisti hiši ne dogaja nič. Ko sem v petek prispela domov iz šole, kot do takrat vsak dan, me je čakalo čakala mami z pismom v roki. Vsa prestrašena sem ga prijela in nesla v sobo.

24. februar 2014
nadeljevanje čez 6 nextov
24. februar 2014
u165702
u165702
Next
24. februar 2014
u149893
u149893
nexttttt
24. februar 2014
neeeeeeeext
24. februar 2014
u153157
u153157
Next
24. februar 2014
u164688
u164688
next
24. februar 2014
next
24. februar 2014
next svetovna neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexttttttttttttttttttttttttttttttttt
24. februar 2014
next
24. februar 2014
u149893
u149893
dej next
24. februar 2014
next
25. februar 2014
HVALA za NEXTe <3
……………………………………………………………………………….
Dolgo sem sama gledala koverto v svoji sobi. Prišla je moja mami in me videla kaj delam.
MAMI: res moraš odpreti to pismo, da boš izvedela kaj ti je napisal predenj je umrl.
Potem je odšla ven. Približala sem se pismu in ga začela odpirati. Počasi sem potegnila ven list, na katerem je pisalo:
Draga moja Anja!
Videl sem kaj si naredila v avli. Zdela si se mi zelo pogumna. Zato sem vsem zagotovil da je bilo res. Vedi, da si bila moja edina ljubezen. Zdajle se sigurno sprašuješ kako to, če sem te prevaral. Ja res sem te prevaral, zato, ker mi nisi zadostovala. A kmalu sem ugotovil da sem si to samo domišljal. Ko sva šla narazen, sem jaz, bedak, ugotovil da te neskončno ljubim. Predenj pa grem na oni svet bi rad da mi odpustiš. Preveč sem obupan in zato menim da ne spadam več na ta svet. Upam da boš srečno živela. Tvoj Nejc, ki bo vedno pazil nate.
To je bilo najlepše pismo ki sem ga kdaj prebrala. Prebrala pa sem ga vsaj 100x Zelo me je ganil. Res nisem vedela, da me ima res tako rad. In če bi mi to povedal bi mu odpustila in se tudi ne bi zaljubila v Alena. Zakaj je moral oditi. Nobenemu ni bil v napoto. A življenje gre naprej. Z Kajo sem šla na skype in ji povedala za pismo. Ko sem ji ga brala so tudi njej pritekle solze. Ko sem odšla v ponedeljek v šolo, sem poskušala biti boljše volje. Potem je do mene prišel Alen. Lep, kot vedno.
ALEN: živjo! Prejšnji teden si bila nekam žalostna. Ja bilo kaj narobe.
JAZ: zdajle ti res ne bi povedala. Mogoče kdaj drugič. Zdaj sem veliko boljše volje
ALEN: Ja… rad bi da bi bila še bolje. Na, dam ti tole. Upam do ti bo pomagalo.
Dal mi je 3 lizike. Lepo sem se mu zahvalila in rekla da sem veliko bolje. Res so mi bile všeč.

Začel se je pouk. Ko se je začel pouk, je učiteljica začela spraševati. Ko je izbirala, kdo bo na vrsti, je svoj pogled ustavila na meni. Moje misli pa: '' o ne mene, plis ne mene, sam mene ne……'' A ni nič pomagalo. Bila sem vprašana. Vprašana po vikendu, ko nisem niti odprla zvezka. Nekaj sem znala in za to dobila 2. Moja prva 2 v celem življenju. Kaj pa bojo rekli starši?!

25. februar 2014
nadljevanje čez 7 nextov
( po tanovm 7 )
25. februar 2014
next
25. februar 2014
next
25. februar 2014
jst sm dala že 14 nextow in zdej dam 15 in 16 next next
25. februar 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani