next
22. februar 2014
Next!
Res dobra zgodba!
22. februar 2014
u149893
u149893
Kdaj bo next?
22. februar 2014
u165702
u165702
neeeeext!!!!
22. februar 2014
Hahaha lepa hvala za nexte ;D
.............................................................................................
Ojooj! Kaj se dogaja!? Patricija ni bila pri meni! Kje je!? " NEEEE! Ona ni bila pri meni in tudi zdaj ni!". Vse histerične sva zbežale na WC.
LUCIJA:" A me ti slučajno hecaš???"
JAZ:" Nee! Glede česa takega se ne bi hecala."
LUCIJA:" Ja kje pa je! kaj se dogaja!? "
JAZ: " Res se mi niti ne sanja kje je."
LUCIJA:" Mogoče pa zganjava preveliko paniko. Možno je da se je samo zlagala dda bi lahko kam šla in je rekla da gre k tebi."

Čeprav se nisem strinjala sem rekla: " Ja tudi to je možno. Počakajva do jutri." In sva se razšle. Vedela sem da tukaj nekaj tako zelo smrdi! Zakaj bi se Patricija zlagala da je pri menI? Kot sem jo poznala ni bila taka. Cel dan sem razmišljala o tem, kje je, ali se ji je kaj zgodilo? Kaj trenutno počne!? Na poti domov sem srečala Juretovo sestro Hano. Povabila me je na pijačo. Ona si je naročila kavo, jaz pa še nisem tako daleč, zato sem si naročila vodo z okusom. Ko sva se pogovarjali sem jo hotela bolje spoznati, zato ker je starejša in bi mi lahko pomagala glede Patricije.
HANA:" Zgledaš, kot da te nekaj res muči.Res, meni lahko zaupaš."
Sprva še nisem bila prepričana, ali ji lahko povem.
JAZ: " mhm... Ja, res me nekaj muči. A priseži da bo to samo med nama."
HANA:" Okey. Prisežem. Niti Niku ne bom povedala!"
Potem sem ji vse razložila. Tako zbrano me je poslušala. Res mi je hotela pomagati. Potem pa mi je rekla: " Uaau... To pa je nekaj. Mogoče se je res samo zlagala, mogoče pa je nekaj močno narobe. Poskušaj se spomniti kaj, kar bi ti lahko pomagalo do tega kje je in ali je v redu. 100 % je bilo kaj ko sta se spoznali.Če boš zvedela kaj novega me nujno pokliči na to številko."Dala mi je listek na kateremu je bila njena telefonska številka. Potem pa ji je zazvonil telefon. Nujno je morala domov, mene pa seveda ni skrbelo saj bom staršem rekla da sem 'spoznavala prijateljico'. Prišla sem domov in staršem rekla, kar sem jim morala. Spoznavanje prijateljev. Stekla sem v svojo prelepo sobo.Res ceel dan sem se mučila da bi našla kaj, kar bi mi pomagalo. Zvečer sem pozno v noč gledala polno luno. Vedno mi je bila zanimiva. Mogoče bi mi lahko pomagala.

Med gledanjem in občudovanjem lune sem preskočila vse dogotke da bi našla kaj. Potem pa sem se spomnila! Tista jopica, ki sem jo našla pred sosedovo hišo. Prav tako jopico je nosila Patricija ko sva se spoznali, le da ni bila tako umazana! Ojooj kaj se dogaja! Kaj je z Patricijo! Nujno sem morala poklicati Hano! Poiskala sem listek u njeno številko in jo poklicala po tem ko sem se 1000x zmotila.
. . . . . . . .
JAZ: Hanaaaaaaaaaaa! pomagaj mi nekaj pomembnega sem se spomnila!!!
22. februar 2014
nadeljevanje čez 5 nextov <3
22. februar 2014
u165702
u165702
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!! res najboljsa zgodbica 4ever
22. februar 2014
neeeext
22. februar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeext the best!
22. februar 2014
neeeext! you know who I am?? muhahahahaha <33
22. februar 2014
u164688
u164688
next
22. februar 2014
u149893
u149893
next
22. februar 2014
next
22. februar 2014
the best! next
22. februar 2014
ups
22. februar 2014
22. februar 2014
nex+nova bralka
22. februar 2014
Hvala za nexte<3 + dobrodošli novi bralci
.........................................................................................................
JAZ: Hanaaaaaaaaaaa! pomagaj mi nekaj pomembnega sem se spomnila!!!
HANA: ojooj kaj jee? zelo je že pozno.
JAZ: hanaaa zbudi se, res je nujno!
HANA: no povej kaj se dogaja?
JAZ: ne morem ti povedati po telefonu
HANA: ja potem pa mi boš povedala jutri
JAZ: hana res ti moram nujno zdajle! A se lahko dobiva na igrišču.
HANA: ammmm rada bi prišla ampak je Nik pri meni. Pa še prevoza nimam.
JAZ: oo nee škoda! a lahko zbudiš Nika?
HANA: amm ja sam potem mu bova mogle povedati kaj se dogaja...
JAZ: no naj bo... mogoče nama lahko pomaga
HANA: v redu. dobimo se čez 15 minut na igrišču
JAZ: okey dio
HANA: dio... Niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik zbudi s........................
Hitro sem se oblekla in potiho odšla na igrišče. Priznam, malo me je bilo strah, še posebej ko sem šla mimo sosedove hiše. Ko sem prispela na igrišče sta me tam že čakala Hana in Nik. Hani sem vse povedala. Vse o tej sosedovi hiši, kaj sem vse videle oz. slišala, o jopici, tisti ženski.............. Pogovarjale sva se bolj po tiho in stran od Nika. Po nekaj minutah pa naju je ves začuden vprašal kaj se tukaj dogaja. Saj sem ga čisto razumela. Meni tudi ne bi bilo nič jasno. Da bi moral pripeljati svojo punco ob pol noči na igrišče zato, da bi se nekaj zmenila. Vse sva mu morali razložiti in zabičali sva mu da mora molčati. To, kar smo se zmenili da bomo naredili, mi je vzelo sapo. Še zdaj ne moram verjeti, v kaj sem privolila. Drugi dan popoldan bomo šli preiskati tisto hišo. Kar zmrazi me ko pomislim nanjo. Za to, da bi preiskali hišo, bi potrebovali prenosne luči. Tu pa se je oglasil Nik. Rekel je da ima 3 take luči:

Ponoči sta me Nik in Hana nazaj pripeljala z avtom. Ko sem prišla v hišo sem poskušala biti čisto tiho. Tudi malo me je bilo strah, saj nikoli nisem ponoči tako ušla od doma.Ko sem hodila po stopnicah do moje sobe sem na vrhu stopnic zagledala mojega očeta!
" Ja Anja, kje si pa bila!? ali sploh veš koliko je ura?!"
22. februar 2014
u165702
u165702
neeeeeeext
22. februar 2014
ker mi vi, bralci, veliko nextate in hitro pridete do 5 nextov in moram tako tudi jaz napisati več del na dan sem se odločila da od zdaj naprej za nadeljevanje potrebujem 6 nextev. Hvala vam da ste tako zagnani za branje. To mi daje vzpodbudo za naslednji del.

NADELJEVANJE ČEZ 6 NEXTEU
22. februar 2014
u149893
u149893
next
next
22. februar 2014
neeext!
22. februar 2014
nexxxxxxt
22. februar 2014
ma daj lahk nehate mi pošiljat k sm dala že 10 nextow
22. februar 2014
?
22. februar 2014
next
22. februar 2014
u153157
u153157
next
22. februar 2014
še 1 next
22. februar 2014
aja ne! pomota!
22. februar 2014
hvala za Nexte
.........................................................................................
" Ja Anja, kje si pa bila!? ali sploh veš koliko je ura?!" O ne! dobil me je! Kaj mu bom pa zdaj rekla! " amm, bila sem, ammm v kuhinji...." Samo upala sem da ne dobim hišnega pripora. Oče je še kar nadeljeval: " In kaj si delala v kuhinji oblečena v trenirko? " Hitro sem si izmislila tipičen odgovor:" Zadnje čase spim v trenirki ker me malo zebe" Oče mi je vrjel in je odšel nazaj spat. Jaz pa sem si oddihnila. Odšla sem v svojo sobo. Morala sem hitro zaspati. Drugi dan sem odšla prej v šolo saj sem se dobila z Kajo. Šle sva na WC.
KAJA: Neki ti morm nujno povedat!
JAZ ( vsa prestrašena ker sem že mislila da bo še ena težava več) : Ja povej...
KAJA: Jaz sm z enmu Stašom full dobra prjatlca in mi je povedu da mu je Alen reku d si mu luštna pa d te bo povabu na pjačo.
JAZ: o hudo hahaa kao je resno mislu jaa
KAJA: Ja resno je mislu! boš vidla dons.
Potem pa je že zvonilo za prvo uro likovne vzgoje.

Ko sem slikala z vodenimi barvami in se pogovarjala s Kajo je učiteljica odšla nekaj iskat. Mimo naše mize je pridrvel Alen in mi s prstom hitro pobarval moj nos z rdečo. Vsi so se začeli smejati! tudi jaz! Potem, ko sem si pla umivat moj nos me je ujel Alen.
ALEN: a te lahko nekaj prašam
JAZ: ja lahko
ALEN: Rad bi te danes ob 6.00 povabil na pijačo.
................
22. februar 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani