u165702
u165702
Neeeeeeeext!!
21. februar 2014
okeey hvala za nexte
............................................................
ja kaj pa misli da je! Kako si je drznil to naredit. Le kaj piše na vseh tistih plakatih. Zdaj sem pa js na slabem.
LARA: A si uredu!? kaj nej pa js nrdim. sj tebe itak ni več na tej šoli.
JAZ: ne nisem! USE PLAKATE STRGI DOL USE! prosim!
LARA: OKEEY bom. no zdj pa morm it. dio
JAZ: okey... adijo.. mhm

Če bi bil tukaj bi ga zadavila ali pa poslala v sosednjo hišo kjer bi se pokakal v svojo planičko! tako sem jeznaa! Trdo sem zaprla računalnik! Drugi dan v šoli je bil normalen in nekako sem že pozabila kaj se dogaja na prejšnji šoli. Kar predstavljala sem si Laro kako trga tiste plakate. Med odmorom sem hodila po avli z Kajo in tam se je zvrnil naš učitelj za glasbo. Mislila sem da bom umrla od smeha.Z Kajo sva se zelo smejali. Hitro se je pobral in vse po vrsti grdo gledal.Kot da bi nam govoril: " To se ni zgodilo! pozabite.. to se sploh ni zgodilo." Potem pa je odšel v pisarno. Po pouku je k meni prišla neka Patricija.
PATRICIJA:

Ogovorila me je in spraševala o prejšni šoli, prijateljicah..... Mislim da sem dobila novo dobro prijateljico. Dobro sva se 'zaštekale'. Zelo mi je bila všeč njena rdeča jopica. Res je imela stil.

Cel popoldan sem se kopala z svojim očetom. Potem pa sem se spomnila da sem zmenjena na igrišču. Pogledala sem na uro in kazala je 5.45! Stekla sem v hišo in se uspela v 10. minutah posušiti in obleči. Med tekom do igrišča sem pred sosedovo hišo našla rdečo jopico z zelenimi fleki. Bila mi je nekam znana in nisem se morala spomniti od kje jo poznam. Mogoče sem jo videla v trgovini, v katero sva vedno hodili z Laro. Ja, mislim da jo od tam poznam. Vrgla sem jo na tla saj se mi je že zelo mudilo. Prišla sem do igrišča. Bil je no, kar velik.

Tam sem že videla moje prijatelje in neznance. Pozdravljali so me. Potem pa sem zagledala Alena, ki je tekel proti meni. Spraševala sem se zakaj tako hiti proti meni? ali gre sploh proti meni ali pa gre... nevem... domov mogoče? Pritekel je do mene in me objel! Čudno sem gledala! Zakaj pa zdaj to! Kar zmrznila sem. Dobila sem njegov topel, prijeten objem. Nekako sem uživala in hotela da se nikoli ne bi končal. Potem pa mi je zašepetal na uho: " To je samo......................
21. februar 2014
nadeljevanje čez 5 nextov
21. februar 2014
u165702
u165702
Kok napeto! Daj next še danes, oz. zdaj!
21. februar 2014
zberi še 4 lajke danes ne bom mogla napisati naprej jutri dobite če bojo nexti
21. februar 2014
next
21. februar 2014
u149893
u149893
OMG! NEXT TAKOJ!!!
21. februar 2014
next takoj
21. februar 2014
še 1
22. februar 2014
neeeeeeeext takoj zdaj!
22. februar 2014
u165702
u165702
Se strinjam.
22. februar 2014
next
22. februar 2014
ok hvala za nexte
.....................................................................................................
Potem pa mi je zašepetal na uho: " To je samo iziu. Ko te še ni bilo smo se šli flašo resnice in sem dobil ta iziu. Vsi mislijo da je neki vav sam men je čist normalno. Upam da ne zameriš." Seveda sem mu rekla da mu ne zamerim. Potem me je spustil in sva skupaj odšla do ostalih. Ne vem zakaj ampak počutila sem se odlično. Kot da bi mi nekdo vlil moč. Na igrišču smo igrali košarko in smo se pogovarjali. Šli smo se tudi flašo resnice. Ne vem zakaj so se vedno spomnili da morajo mene objemat. Tudi Alen me je mogel. Tam sem spoznala tudi sestro od Jureta. Ime ji je bilo Hana. Stara je bila 15 let.
HANA:

Rekla mi je:"Jure ves čas govori o tebi. Tako da morata vidva biti res zelo dobra frenda. A ne? " Ammmmmm, mislm kaaj?? Sej se sploh ne poznava. Mogoče so mu drugi povedali o meni. " amm, ja potem sva pa res..." Potem je na igrišče prišel še Hanin fant. Ime mu je bilo Nik.
NIK:

Tako je bil prijazen, da je vsem nam prinesel pijačo. Vedel je da smo bili po košarki zelo žejni. Domov sem se vrnila ob 9.00 zvečer. Doma so bili malo jezni, zakaj me tako dolgo ni bilo. Povedala sem jim da sem spoznavala nove prijatelje. Potem pa so mi kar odpustiili. Ko sem bila zvečer na računalniku, sem na začetku FB-ja videla to sliko:

JA pa saj to je Alen!!! In ja, tudi lastnik te slike ja bil on. Najraje bi omedlela. LAJK! Spat sem šla ob 11.00 zvečer. Zjutraj pa sem se ob 6.05 komaj zvlekla iz postelje. V šoli je bilo normalno. Ker je šla med glavnim odmorom Kaja na neko predavanje, mi je bilo dolg čas. Odločila sem se, da bom poiskala Patricijo. Iskala sem jo in iskala, pa je kar ni bilo. Njeni sošolci so mi rekli da je ni bilo v šoli. Mogoče je zbolela. Potem pa je do mene prišla njena soseda. Rekla mi je:" Saj si ti Anja a ne? Od Patricije nova prijateljica?" Jaz pa sem ji odgovorila:" ja, to sem pa jaz." Ona je nadeljevala:" Patricije včeraj ni bilo doma in tudi danes ne. Starši so mi rekla da je šla k tebi na obisk. Ali je še zdaj pri tebi? A je blo kej narobe da je ni v šoli?"
22. februar 2014
nadeljevanje čez 5 nextov
( Upam da vam je celotna zgodba do zdaj všeč )
22. februar 2014
Neeext!
Ja, meen je fuul dobra. Vedno komi čakam d bo naprej DD
22. februar 2014
nexxxxxxt
Ja, meen je tud fuul dobra. Vedno komi cakam d bo naprej DD
22. februar 2014
neeeext kako je dobr
22. februar 2014
<<<<<<<333333
22. februar 2014
ful kul haha