Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
21. september 2014
Neeexxxttt!!! Ti tok the best pišš
21. september 2014
next
23. september 2014
u153157
u153157
next
23. september 2014
HVALA ZA NEXTEE <3
........................................................................................
Oba dva nasmejana. Hana je stopila ven in me objela. Rekla je naj se usedem zadaj. Sedla sem v avto in odpeljali smo se. Med potjo sme poslušali muziko. Nikovo muziko. Hana je sprva ni marala a zdaj, ko sta že toliko časa skupaj, ji je postala všeč. Ko vidim kako se imata rada, se spomnim na naju z Alenom. Pogrešala sem ga. Danes ga moram iti spet obiskat. Prispeli smo v kavarno. Usedli smo se. Prišel je natakar. Na nekoga me je spominjal. Bil je podoben Jamesu in skupine The Vamps. PODOBEN.

Hana in Nik sta naročila kavo, jaz pa kakav.

JAZ: In kako to da sta se spomnila name, ko sta šla na jutranjo kavo?
Bila sta tiho. Dojela sem, da se nista po naključju spomnila name ampak mi morata nekaj povedati.
HANA: No, zadnji teden sva skoraj vsak dan videla rdeči…
Prehitela sem jo saj sem vedela kaj hoče povedati.
JAZ: Avto! Ja jaz tudi! Bil je tudi pred mojo hišo.
HANA: Tudi pred mojo, in pred Nikovo. Veš kaj to pomeni. To moramo pretuhtati.
NIK: No, kot vemo, sta bila moški in ženska. Moškega smo spravili v zapor. Ženska je še na prostosti. Vse kaže, da nam sledi.
HANA: Jap, Anja, to so ti najini ˝čudoviti˝ spomini.
JAZ: Jap. Važno da smo vsi celi… bili…
Pri tem sem pomislila na Alena. Vedno je bil v mojih mislih. Tudi Hana in Nik sta to začutila.
HANA: Joj Anja… Žal mi je za Alena. Verjemi, da se mu bo spomin povrnil.
JAZ: Upajmo.
Prišel je natakar in prinesel 2 kavi in kakav. Zašli smo iz ključnega pogovora, zato smo se vrnili k rdečem avtu. Dolgo smo premlevali kaj bomo ukrenili glede tega. Pomislili smo na policijo. A sprva se moramo prepričati da je to res ona. Bilo je dosti za to jutro. Odločili smo se, da gremo obiskat Alena. Popili smo do konca in se odpravili v bolnišnico. Zapeljali smo v ovinek na parkirišče. Vsem nam je zaostal dih ko smo na drugi strani parkirišča zagledali ta stari rdeči avto. Pa saj nismo mogli verjeti. Ni bilo mogoče. Počasi in tiho smo stopili iz avta. Nik ga je zaklenil. Potolažil naju je, da je vse v redu. Stopili smo v bolnišnico. Alen je imel spet neke vrste terapijo. Čakali smo v čakalnici, ko je mimo spet pripeljala stara čistilka. Že sem jo videla. Porivala je svoj voziček v Alenovo sobo. Želela sem stopiti za njo v sobo a sem na pol hodnika zaslišala moje ime. Obrnila sem se, in zagledala Alena na vozičku, ki ga je vozila mlada medicinska sestra. K njemu sta pritekla že Hana in Nik, potem pa sem še jaz pohitela. Rekli smo, da ga bomo mi odpeljali v sobo. Sestra nam ga je prepustila. Peljali smo ga v sobo in tam sem jaz opazila, da sestre že ni več. Nekam hitro je opravila.
11. oktober 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeext
11. oktober 2014
u179105
u179105
Hate me now, ker oglašujeeeem I don't caare
Prosim, vsaj besedo "next" napišite, ker drugače bo danes zadnji del :'c Prosim vas, ljudje, prosiim :'c
https://www.igre123.com/forum/tema/funhouse-liam-payne-ff./73813/1
11. oktober 2014
neeext
11. oktober 2014
next
11. oktober 2014
Neeexxxttt
11. oktober 2014
next
13. oktober 2014
Neeeeeeeeext
13. oktober 2014