n
ne
nex
next
nex
ne
n

f
fu
ful
fu
f

k
ku
kul
ku
k
21. februar 2014
komii čakam next!!
21. februar 2014
še 3 NEXTe
21. februar 2014
N
NE
NEX
NEXT
NE
N
!!!
21. februar 2014
N
NE
NEX
NEXT
NEX
NE
N
!!!
21. februar 2014
u165702
u165702
Next
21. februar 2014
hvala za nexte ;D
.........................................................................................................
Ko me je začel že čudno gledati, sem hitro zinila:" amm, ja jaz sem Anja in ammm lepo te je bilo spoznati" Zelo se mi je zatikalo. Nisem vedela kaj bi rekla. Ali naj bi to bila ta prava ljubezen? Mislim da. Ob Nejcu nisem imela takega občutka. Potem pa sem nadeljevala: " Ja, res, ta šola mi je zelo všeč. Tudi nove prijateljice in prijatelji so odlični. Mislim, da se bova dobro 'zaštekala'. " Lepo se mi je zasmejal in rekel, da se vidiva jutri v šoli. Ko je odšel sem kar gledala za njim! Kar nisem se morala premakniti dokler ni prišla Kaja in me vprašala kaj je narobe. Ko sem ji povedala kaj se je zgodilo, se je čudno zasmejala in mi rekl: " Jaja, pa sam me hecaš!? Ti sploh veš kdo je Alen? On je najlepši in najbolj priljubljen fant na šoli." No, saj se nisem začudila tej izjavi. Pa saj je popoln! Zadnjo uro, pri zgodovini, je Alen sedel za mano. Čez nekaj časa sem začutila tipanje po moje ramenu.Mislila sem si ali me bo vprašal če bom šla na pjačo z njim, ali če bi z njim sedela pri malici.....Ko sem se vsa vesela obrnila, mi je rekel: " Ali mi lahko posodiš rdeč kemik?" Ja kaj pa mi je biloooo! Saj prvi dan ne bi mogel biti tak kot sem si zamislila. Podala sem mu rdeč kemik, a vseeno sem bila vesela da me ne ignorera. Ko sem odšla domov, sem vsa zamišljena hodila proti domu. Kar naenkrat pa sem zaslišala kričanje. Zapustila sem svojo zamišljenost in se zavedla, da sem pred tisto grozno, sosedovo hišo. Slišalo se je kot da bi neka ženska kričala.

Že sem hodila proti temu oknu ko je spet zakričalo pa sem se tako strašansko ustrašila! Zbežala sem v hišo in poslušala zgledati kot da se ni nič zgodilo. Popoldan me je mama poslala v trgovino po olje. Saj zdaj sem pa že vedela kje približno je to. Ko sem se vračala nazaj sem spet obstala pred sosedovo hišo. Zdaj je bila tišina. Ogledala sem si jo do zadnega dela. Potem pa sem mislila da me bo dokončno pobralo. Zagledala sem obraz, strašen obraz mislim da ženske, ki me je gledala skozi okno.

Zbežala sem v svojo sobo. Imela sem občutek kot da me nekdo lovi. Ponoči sem imela grozno nočno moro. Znašla sem se v hiši in ugrabila me je tista ženska. Po nogah so mi šli mravljinci. Potem sem se končno zbudila. Odpravila sem se v šolo in hitro tekla mimo sosednje hiše. Nisem je hotela niti pogledati. Tisti obraz mi ni šel z glave.
21. februar 2014
next
21. februar 2014
oo scary! NEXT!
ful me zanima kaj bo napreej
21. februar 2014
u164512
u164512
next
21. februar 2014
še 2
21. februar 2014
u153429
u153429
nextttttt 1ooo x
21. februar 2014
next
21. februar 2014
u125764
u125764
next
21. februar 2014
next
21. februar 2014
next
21. februar 2014
ok hvala za nexte <3
...............................................................................
Ko sem prišla v šolo sva se z Kajo objeli in se odpravili v rezred. Ker učiteljice še ni bilo, smo si sami naredili zabavo. Jaz sem z Kajo sedela na mizi.Gledali sva Alena in njegove prijatelje. Podajali so si puščico. In potem je v razred vstopila učiteljica. Zgledala je kot da bi dobila srčen napad. Tako zelo nas je nadrla mi pa smo se ji smejali v glavo. Med poukom so se fantje obmetavali z papirčki. En papirček je priletel vame. Pogledala sem nazaj in vsiiiiii fantje so gledali v zrak potem pa se je Alen zasmejal. Vedela sem da je bil on. Vsi so se kar začelli smejati učiteljica pa jih je mirila. Ko je bilo konec pouka je do mene v avli stopil neki Jure. Bil je iz 8.b razreda.
JURE:

Ko sem ga vidla kako je prihajal do mene sem si mislila: "oo demn it! Kle so sami hot tipi! " Mislila sem že da bo šel samo tko, mimo mene. Pa saj sem nova. Nihče me ne bi kar tako ogovoril. A on me je. Stopil je do mene in rekel: " Živjo. Jaz sem Jure. Rad bi te vprašal če bi prišla jutri popoldan na igrišče ob 6.00 zvečer. In Kajo lahko tudi povabiš. Rad bi te bolje spoznal" Seveda sem privolila. Bila sem vesela da me hoče kdo spoznati. Povedala sem Kaji in je rekla da bo šla z mano. Po pouku me je spet čakala pot mimo sosednje hiše. Poskušam se delati da je to samo navadna hiša. Pa saj je res. Zakaj se je tako bojim. Mogoče so bili kriki samo ženske ki je videla miš in je bil tisti obraz samo privid. Ja tako je bilo. Mirno sem šla mimo hiše in se nisem nič bala. Samo verjeti moram da ni nič. Ko sem prišla domov sem naredila domačo nalogo za matematiko saj jo imamo veliko zaradi razgrajanja v odsotnosti učiteljice v razredu. Ko sem končala sem skočila v bazen. Kako zelo je pasalo. Potem sem šla na moj računalnik.

Dobila sem veliko prošenj na FB in na skypu. Na FB-ju me je kliknila moja Lara. Povedala mi je šokantno novico.
LARA: hey
JAZ: hoila
LARA: neki ti morm nujno povedat
JAZ: ja dej a ne hahhaa <3
LARA: upam da ti ne bom pokvarla dneva
JAZ: kaj? kaj je no poveej!
LARA: lej, v šoli so povsod plakati na katerih piše da si varala in vse po vrsti opravljala.tvoj bivši mi skooos govori da si mu rekla da sem jaz samo ena navadna punca in me ne maraš a jaz mu ne verjamem..
JAZ: kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj!?
21. februar 2014
Nadeljevanje čez 5 nextov
21. februar 2014
neeeeext
21. februar 2014
Neeeeeeeeeext
21. februar 2014
next
21. februar 2014
še 2
21. februar 2014
n
ne
nex
next
nex
ne
n
ne
next
nex
ne
n
21. februar 2014
next
21. februar 2014
ne vela 2x haha
21. februar 2014
21. februar 2014
dej nadaljuj pliiis....pa če prou ti en next manka kr je ful napet in me ful zanima ka bo dej pliissss
21. februar 2014
neee! še en next rabmo!
21. februar 2014
DAJTE NOO NEXTat žeeeeeeeeeeeeee
nej že en nextaa
21. februar 2014
next
21. februar 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani