Forum je zaradi pomanjkanja interesa uporabnikov ukinjen in bo kmalu izbrisan.
u37271
u37271
Next.
26. julij 2011
neeeeext plisss
27. julij 2011
Odpravila sva se po ulici do glavne ceste in krenila proti šoli. Roku sem razložila, da bodo fantje učiteljici prebarvali avto na belo in da se ji bomo gor vsi podpisali. Seveda me je čudno gledal ampak mu je bila ideja všeč. Najini pogovori so potekali normalno in malo pred šolo me je čudno pogledal, prijel za roko in me hotel poljubiti, ko sem ga odrinila in rekla: "Samo prijatelja, Rok"!
Dan je potekal napeto. Priprave za valeto, generalka, misli pa so tudi odhajale do prekrasnih oblek, frizur in sanjarjenja kako bomo na zadnji dan vsi blesteli. Zvonec za konec pouka je zazvonil. Vsi smo zdrveli iz razreda in preglasili vso šolo saj so bili naši kriki veselja ubijalski. Zdrvela sem domov. Hitro sem se umila, oprala lase in z mamo odhitela do frizerja. Mmmm moja frizura je bila zame popolna, koderčki so se prav lepo podali moji črni oblekici ki mi je segala do kolen.
Prišel je trenutek slovesa. Valeta se je pričela in mi smo bili glavni. Odpeli smo dve pesmi, predstavili vsakega posameznika, prebrali kroniko in se zraven vsega tega pošteno smejali in zabavali. Vse je bilo v blišču, vsi smo bili lepo oblečeni in vsak posameznik je prav sijal. Po končanem programu smo se odpravili na še zadnjo zaključno večerjo, kjer smo se naplesali in napeli kot še nikoli. Res da sem pretočila nekaj solza, saj bom pogrešala prav vse, lepe trenutke, lumparije ki smo jih počeli, pa tudi spore in srečo ki me je spremljala skozi vseh devet let.
Doma sem. Ulegla sem se na posteljo, zaprla oči in pred mano so se še enkrat odvili vsi srečni prizori od teh devetih let. Z nasmeškom na obrazu in solznimi očmi sem se poglobila v spanec polnih spominov in veselja. "Nočem se zbuditi" mi je odmevalo v glavi. "Tako srečna nisem bila še nikoli."!
02. avgust 2011
neeeext
03. avgust 2011
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeexštii ! ; 3
ei.. ta zgodba je tkoo dobra ! ; $
a boš pisatlca ? ; Đ
04. avgust 2011
next
04. avgust 2011
dj next k je full dobra zgodba...
05. avgust 2011
u29507
u29507
next
15. avgust 2011
Zbudila sem se, pogledala na uro in vsa panična vstala, se začela oblačiti, bila sem že v kopalnici, pa šolska torba...in že sem hitela v šolo. Ustavila sem se pred šolo, bila sem zaskrbljena saj je bila ura že krepko čez osem. Pogledam šolska vrata in že da bom prestopila prag šole, ko mi je vsa kri šinila v glavo in sem se spomnila, da sem včeraj zaključila osnovno šolo in bi danes lahko spala...jaz "budala" pa sem vsa panična prihitela in bila prestrašena, da bom dobila neopravičeno uro -.-! "Res krasen začetek počitnic!" sem si jezno mrmrala in samo čakala, da se bo kdo moji neumnosti prav hinavsko smejal!
Doma me je z zajtrkom pričakovala mama. Z zabadajočim glasom me je vprašala, češ kako je bilo v šoli...da sem se nekako hitro vrnila domov. Zarenčala sem ji, da se to lahko zgodi vsakemu ter se sesedla na stol in pojedla zajtrk. Ura je bila šele devet, ali nekaj čez zato sem smuknila nazaj v posteljo in hotela še malce zadremati, ko je v sobo stopil Denis. "Sabina, si budna?" Je izjavil. Res mi ni bilo do pogovora, ker sem bila že dovolj jezna sama nase in moji neumnosti, ki sem jo storila pred nekaj minutami, zato sem ostala tiho z zaprtimi očmi, da se je obrnil in odšel. Zaspala sem!
Nekaj je močno zagrmelo ali zaropotalo...definitivno se je moralo nekaj zgoditi. Planila sem pokonci, se ozrla na uro in ta je kazala točno 14.47..."Kaj?!" sem glasno vzkliknila. "Tako dolgo sem spala, ali se mi je vse skupaj samo sanjalo?" Stekla sem po stopnicah z zanimanjem kaj se je zgodilo, ko sem zagledala prevrnjeno skledo in majhen repek, ki je smešno migljal izza omarice...
21. september 2011
u60205
u60205
nekst!!!
fulllll d best zgodbica!!!!
21. september 2011
next.
zakon zgodbica
29. september 2011
next
02. oktober 2011
neeext!!!
15. oktober 2011
u60205
u60205
dej no neeextt!!!!
21. oktober 2011
neeeeeeeeeeeeeeeext!! pa obvest me ko bos nextala!!
25. oktober 2011
u60205
u60205
halooo?????a je še kdo tam???js bi pa en next!!!
prosim???
29. oktober 2011
neeext..
17. januar 2012
Next
20. avgust 2014
nextt
03. julij 2015
nexttttttttttttttttttttttt
04. julij 2015
nnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttt
09. julij 2015