HEJ. Zdej med temi počitncami bom povedala svojo zgodbo kaj se mi je enkrat zgodl.

Bo bral/a?

Boš brala?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. februar 2019
okej...bom kr začela...vsak dan bom pisala tm od 3-4 odtavke...
26. februar 2019
V tej zgodbi bom nastopala kot Erin moj bratec pa kot Luka...
Ko sem bla stara 4 leta smo se preselil zrd očetove službe nekam na osamljen kraj daleč od tu kjer zdaj živimo...Peljali smo se 3h in končno prispeli v našo hišo.Bila je lepa kot nova čeprav se je pred leti ta hiša podrla(sezidali so novo)...
Skupaj z bratcem sva šla v sobo.Soba je bila lepa z bratcem sva spala skupaj na pogradu(jaz zgoraj on spodaj)...to mi ni bilo ušeč saj sem vedela če bomo tu živeli stalno da ko om začela hoditi v šolo da ne bom imela mir za učenje saj je biu bratec star 2 leti in se bi zelo rad igral z mano...
Ponoči sem ob 00:00 slišala čudne glasove iz sosednje sobe...mislila sem da sanjam ali pa se mama in oče pogovarjata,ko sem pogledala spodaj sem videla da bratca ni nikjer zelo sem se prestrašila zato sem zakričala v sobo pa je prišla mama in vprala zakaj se derem.Povedala sem ji da sem slišala čudne zvoke mama pa je rekla da sem se domišljala...vvprašala sem:Mama kje je bratec?Mama je pogledala na posteljo in videla da ga ni.Zgrabila naju je panika.zjutraj se ratec še kar ni vrnil zato smo poklicali policijo...
26. februar 2019
Next Next Next!!!!!
13. maj 2019
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg