-poniževanje
-nasilje
-žalost
-osamljenost
-itd.
27. april 2020
Vse se je začelo ko sem šla v pllovici 1. razreda v drugo šolo ki je bila zelo daleč.Bila je v Novem mestu.No in je vse šlo v drugi razred.Imela sem najboljšo prijateljico.Ime ji je bilo Tija.Skupaj sve se vsak dan igrali.Nekega dne pa je prišla Eva Lana.Tiji je govorila čudne in neresnične besede o meni.Začele ao se norčevati iz mene
Tija me je pustila samo.Nekaj mesecev se jo to dogajalo.Kmalu to Zoji ni bilo več ušeč zato je pristopila prijatelstvo meni.
27. april 2020
Bila sem vesela.Toda še vedno Eva Lana ni bila prijazna z mano.Nelaj tednov kasneje smo začele uporabljati albume z nalepkami.Spet smo bile prijateljice.Kaj je bilo še hujše potem v 3. in 4. razredu?V 3. razredu smo dobili novo sošolko.Bila je prijazna postali sva tudi dobri prijateljici.In se je spet vmešala Eva Lana.Ukradla je Nastijo.Bila sem spet osamljena.Ko je prišla zima je bilo hujše.Začele so me zasledovati.Hotele so vedeti kaj delam kaj govorim.Zato sem si izmilila svojo mačko kot duha.A spet ni bilo dovolj.Nekega dne v podaljšanem bivanju me je Eva Lana užalila zelo veliko.Zato sem se skrila in cel razred se mi je posmehoval.Bila sem potrta želim si umreti sem si mislila
27. april 2020
No in smo prišli v 4. razred ko sem izvedela da... se bomo preselili v Ljubljano nazaj.Vsem sem povedala vsi so bili žalostni vsi so se mi oprostili kaj so rekli meni.Preživeli so veliko časa z mano.Bila sem zelo žalostna.Bil je dan ko sem odšla naredili so mi knjižico za spomin.Prišla sem v novo šolo.Ni bila grozna.Ko sem vstopila v nov razred so vsi prišli do mene in me spraševali od kje sem kako mi je ime in tako naprej.Bila sem vesela.Toda se je vse spremeniloNekaj mesecev in so se fantje začeli norčevati iz mene.Nobenega nisem imela v podaljšanem bivanju.Bula sem sama.Tudi mačka mi je umrla.Dobili smo novo za valentinovo.Toda si je kmalu zlomila nogo.Šli smo jo peljati k veterinarju naslednji dan.
27. april 2020
Veterinar jo je slikav.Ko je prišel je rekel da bo morala imeti operacijo.Takoj sem se začela jokat.Bala sem se da ne bo uspelo.Nevem kaj naj naredim.No operacija je uspela ampak...spet se bomo preselili.Veliko prijateljev sem imela.Preselili smo se na Vehniko.Vsak dan smo se tja vozili.Ko sem prišla sem bila 5.b razred.Noben se ni brigal zame kot da ni nič.Nisem imela prinateljec ne družbe.Vsak dan sem hodila domov po pouku.Drugi teden pa sem dobila najboljšo prijateljico.Bila je prijazna in vedno več sem spoznavaka šolo.No in je minilo pol letje.Imela sem veliko prijatelhev.Spoznala sem punco po imenu Eva.Bila je prijazna vedno me je pomirila ona je bila prava ki me je razumela.Tudi kmalu sem se preselila blizu nje.Začela sem hoditi na avto bus.Bila sem vesela mislila sem da se je moje življenje spremenilo.Toda se ni...
27. april 2020
Proti koncu leta nelaj mesecev 4 ali 3.Zjutraj nam je učiteljica povedala nekaj groznega vsaj zame.Na svet je prišel Covid 19.Takrat se mi je življenje ustavilo.Morali smo ostati doma.Nobenega nismo mogli videti.To po.eni da se ne bomo videli nikoli več?Postalo me je začeti starh kaj se bo zgodilo.Delali smo vsak dan za šolo.Nisem vedela kaj naj naredim.Noben me ni razumel.In končno je v sloveniji bilo 1000 okuženih.Začeli so umirati.Umrlo jih je že več kot 70.Začela sem planitati da bi odšla k svoji najbolnši prinateljici.Ime ji je Karin.Ona je ena izmed enih prijateljic ki me razume.Ona je edina pozitivna stvsr razen moje mačke v življenu.Kadar sem žalosnta me vedno pomiri.Nevem kaj bi brez nje.Je prijazna zabavna igriva.
27. april 2020
No in sem šla k njej.Skupaj sva se zabavali.Bilo me je strah da ko se bove z mami peljali proti k njej da naju bojo ustavili policaji .Še dobro da niso lepo i zdravo sva prišli k njej.Ko sem prišla sva se začeili zabavat.Bila sem pri njej čez vikend saj sta njena starša ločena.V nedeljo pa sem šlja k njenemu atiju.

Če bi še kaj vedeli o mojem življenju napišite spodaj.Hvala vam da me poslušate.
27. april 2020
Next
08. maj 2020
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani