u47938
u47938
next
12. junij 2011
Next
12. junij 2011
next
12. junij 2011
u50067
u50067
next!
12. junij 2011
u49455
u49455
tisti trenutek ko me je Jure poljubil. Ne vem kaj je narobe z menoj. Saj jaz ne čutim nič do njega niti prijateljstva smo sovraštvo.

Zjutraj me je zbudil zvonec telefona. Hitro sem ga poiskala in dvignila slušalko. Bil je Miha.

M = Miha J = Jaz

M = Zdravo !
J = Kaj bi rad imel ?
M = Zakaj ne živiš več z babico.? Veš kako super se bi imela. Z menoj in Simonom.
J = Pusti me pri miru. Si razumel. Nočem te več videt in niti slišat kaj si naredil iz mene. Ti si kril da sem spala z Simonom, ti si mi dal droge da nisem vedela kako daleč sem šla.
M = Jaz sem kril. V kakih drogah ti govoriš. Sama si hotela da grem iz sobe in da naj povabim enega fanta v sobo da se boš imela lepo.
J = Jaz tega nisem rekla. Hočeš me narediti zmešano tako kot si naredil z Matejo. Vem da ni več tvoja punca, ker se ne dobiva več z tabo.
M = Pusti moje stvari pri miru, aja pa za tisto si ti mene naredila norega jaz sem se vate zaljubil ti pa si me tako ponižala.
J = Glej, nočem te več videt pa pusti me da živim svoje življenje. Adijo ! ( in sem takoj prekinila klic )

Napočil je dan ko sem morala začeti pakirat. Mama mi je za 14. roj. dan kupila obleko, ki jo bom oblekla na moji zabavi v Franciji. Odšle sva na letališče. Čakali sva 2 uri in napočil je trenutek ko sva mogli stopiti na letalo. Zraven naju je sedela starejša gospa in moja mama se je pogovarjala z njo. Zelo težko mi je bilo iti iz doma, ker bom zelo pogrešala svojo lepo sobo. Mama jo je zelo hitro prodala in tako imava dovolj denarja za hišo in za osnovne stvari.

Mami sem povedala da grem na stranišče in med potjo sem se zaletela v ................
13. junij 2011
u47938
u47938
Nnn-Eee-Xxx-Ttt
13. junij 2011
neext
13. junij 2011
neext
20. junij 2011
u49455
u49455
Ta zgodbica se ne bo nadeljevala, ker si bom zbrisala Igre 123.! Žal mi je pa ne zameriti. Če kdo hoče nadeljevat mi naj pod sporočila napiše. Prosim ne zamerit.

LP.!! Pa upam da vam je bila zgodbica zanimiva čeprau ni bila cela. Če pa res kdo hoče nareljevat naj nadaljuje al pa mi pod sporočila napiše. !!
20. junij 2011
u49455
u49455
Napišite mi pod sporočila na moje gmail-u: patricija.mer@gmail.com ali pa na moj FB profil
http://www.facebook.com/Patty199

lahko pa kar nadaljujete
20. junij 2011
u37271
u37271
pa3cija. morš nadaljovat če ne se om ubila.pliiiis
22. junij 2011
u50067
u50067
next!
22. junij 2011
...zaletim se u enga ful kjut fanta skor bi padla okou.ko pa se kr naenkrat predstau
pogovor:
j-js o-on

o-živjo
j- o-o-ojla
o-ime mi je kristjan(se predstavi in mi poda roko)
j-patricija(mu še jaz podam roko)
o-grem jz se še kej vidva
j-ja sej js tud morm it
o-dijo
j-čawči
01. julij 2011
hitr sm šla na stranišče potem pa sm se vrnila h mami in tisti gospe hudson (tko se piše).bila sm zlo utrujena zato sm zaspala.zbudila sm se šele ko smo pristali mama se je od gospe poslovila in odšla (mene je pa kr tm pustla!!).ko je že skor izstopila se je spomlna name in me šla iskat.odšli sva vn in ko sm zadihala svež francoski zrak me je skor pobralo.ustavili sva taksi,ki naju je odpelu u najino novo hišo.bla je zlo velka mela je lep vrt,teraso u glaunem bla je zlo kul ful večja od najine tastare hiše(se mi ne da naštevat prostorou).mama mi je povedala kje bom mela sobo.radovedna sm ustopila in začela kričat mama je usa panična pritekla po stopnicah in me začela sprašvat če sm ok.
m-mama j-js
j-aaaaaaaaaaaaaaaaa!!!
m-(teče po stopnicah in me sprašuje)patricija a si uredu??
j-kako nej bom uredu pogledi mojo sobo(upijem usa naudušena)
m-a js sm mislna da je kej narobe.no grem pospraut stvari.(vidlo se je kolk ji je odleglo)
šla sm dol po stvari in jih nesla u sobo.lotila sem se posprauljat.
čez par urc sm mela glaune stvari že pospraulene mama pa tud.odločila se je da gre na obisk k njeni sestrični k jo je povabla.uprašala me je če grem z njo a sm jo zavrnila k sm bla tok utrujena.šla sm na kauč in malčk gledla tv.mama je že zdaunej šla,zto se nism mogla z nobenim pogovarjat.odločla sm se da se mal spočijem,kumi zamižim pa edn pozvon.bla sm jezna kr me motjo pr počitku a to se je spremenilo tkoj ka sm odprla vrata.
01. julij 2011
u58097
u58097
cooooooolll! next!
28. oktober 2011
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani