MOJA BODOČA TAŠČA

Tvojega očeta nisem poznala,
pa vendarle sem prepričana, da bi pomiril tvojo mamo, ko jo je obdala norost.
Nisem ti hotela povedati, kako grozno sem se počutila, ko sem ostala sama z njo. Takrat sva sicer na obraz narisali lažni nasmešek in se pretvarjali, da se ne spomnema točno od kod se poznava. Iskrice v očeh in širok nasmešek na obrazu je bila njena stalna praksa, krinka pod katero je puhtela hinavščina. O pa še, kako dobro sem vedela, da se prav tako dobro kot jaz spomni osnovnošolskih dni. Rdečica na njenem obrazu jo je prehitro izdala. In znašla se je v zadregi, tako kot jaz, ko sem presenečeno obstala brez besed, ko si mi jo predstavil. Čeprav je tudi njegova mati bila lastnica tega čudovitega priimka Granger , se mi po vseh teh mesecih, ni posvetilo, da bi lahko bil tako ljubeč otrok sin takšne zlahotnice. Povrh tega, sem kmalu tudi ugotovila, da je priimek francoski in da tako rekoč najverjetneje izhaja iz Francije.
Če bi vedela, da si sin moje učiteljice francoščine, danes verjetno ne bi več prihajala k tebi. Tvoja mama mi je povzročila toliko preglavic v otroštvu, da sem se načrtno odločila, da v francoščini nič več ne spregovorim. Bilo mi je smešno in h krati ponižujoče ponovno stati pred njo. V njenih očeh bom zavedno neumni otrok. Ti pa si mi govoril, da so moji strahovi popolnoma nepotrebni in da se tvoji mami zdim čudovita. Takrat si me sicer dovolj dobo pomiril. Vsaj za nekaj časa. Ker nisi ničesar vedel. Ker nisi ničesar slutil. Enostavno si med nama videl začetek obetavnega prijateljstva.

IME: Lily O'Conner
STAROST:21
24. november 2019
Next
25. november 2019
Počakam še na kakšen nextov pa nadaljujem.
26. november 2019
*Next
27. november 2019
Next
06. december 2019
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg