neeext
26. marec 2015
top model by DEMON LUNA
to je moj top model lahko se prjavte če hočte
27. marec 2015
forum > zabava > top model > top model by DEMON LUNA
27. marec 2015
ok neznam teg narest ampak lahko pogledate
27. marec 2015
top model by demon luna
27. marec 2015
jaz bom kar začela
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Odšla sem v kuhinjo in zajesti je bilo makaroni s smetanovo omako in solata tako sem bila lačna da,sem si naložila velik kup hrane in jedla.Ko sem končala sem vse lepo pospravila in rekla mami da,grem na sprehod obula sem si čevlje se oblekla ter odšla ven sabo sem še vzela slušalke in odšla v park.Bila sem na pol poti in bil je res lep sončen dan zato sem se spomnila da,bi lahko z Emmo odšle igrati tenis spet sem morala nazaj domov po svoje loparje in se preobuti v bolj udobne čevlje.Prišla sem domov in hitro vzela vse potrebno za tenis mami sem rekla da, greve z Emmo igrati tenis tako da,bom prišla malo bolj kasneje sabo sem še vzela malo vode in sendvič.Odšla sem spet nazaj v park ampak tokrat sem poklicala Emmo:

JAZ: živjo Emma bi lahko prišla v park mislila sem da,bi lahko odšle igrati tenis.
EMMA: jow ja seveda takoj pridem počakaj me tam samo se najdem stvari.
JAZ: dobro se vidive dijo
EMMA: vredu dijo

Vsedla sem se na klopco in čakala na Emmo.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
oprostite ker,dolgo nisem pisala

potrebujem 2 nexta
byeee
04. maj 2015
NEXT
04. maj 2015
Next!!!
04. maj 2015
evo že pišem haha
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Emma je končno prispela pozdravili sva se in odšli do teniskega igrišča.Prispeli sva in O MOJ BOG tam je bil kevin skrila sem se Emma me je pa samo začudeno gledala in me prašala "zakaj se skrivaš?" odgovorila sem ji s potihim glasom "ali ne vidiš Kevin je tam!" pogledala je proti igrišču in res je bil tam igral je tenis s prijateljem iz šole.Povekla sem jo za roko in jo potegnila k sebi "si nora nehaj tako zijati v njega kaj če, te vidi!" vsa živčna je odgovorila "JOOOJ pa kaj če me vidi poglej nisem prišla sem se skrivati ampak igrati tenis če nočeš iti tja te bom jaz odvlekla!" nisem je hotela narediti še bolj živčne zato sem rekla "prav prav no šla bom s tabo tja ampak če,me vidi si ti kriva" samo zavila je z očmi in me potegnila ven is skrivališča.Odšli sva do igrišča in se pripravili vzeli sva žogice in teniske loparje ter se pripravili na igro ko,je kar naenkrat Kevin zaklical "HEEEJ LUNA KAJ PA TI TU!!" samo pogledala sem in si rekla v mislih super zdaj me je pa še videl no kaj sem pa mislila videl bi me tako ali tako!.Samo pomahala sem mu in pogledala stran Emma ga je pa še kar gledala ter govorila "IGRAVE TENIS PROSIM DA,NEHAŠ GLEDAT IGRAJ SVOJO IGRO NAJU PA PUSTI NA MIRU!!" pogledala sem jo z jeznim pogledom ona je takoj vedela da,naj ga pusti namiru zato je se obrnila stran in začeli sva igrati tenis.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
potrebujem 3 nexte

byeeeeee
04. maj 2015
NEXT!!!!! omfg I love that story!! <33
04. maj 2015
next
04. maj 2015

04. maj 2015

04. maj 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani