next
23. februar 2015
neeeext
24. februar 2015
next
24. februar 2015
Jokala sem zelo dolgo časa.Moja mami je potrkala na moja vrata in rekla " LJUBICA JAZ GREM V TRGOVINO PRIDEM KMALU NAZAJ " jaz sem z jeznim glasom rekla " PROV BRIGA ME ADIJO " slišala sem jo kako je odšla ven , zaprla vrata in jih zaklenila.Odklenila sem svoja vrata in odšla v kopalnico ter si natočila vodo in odšla v kuhinjo ter vzela nož pogledala sem ga in si rekla " OČI POGREŠAM TE RADA BI BILA S TABO REZALA SE BOM IN UPAM DA , IZKRVAVIM " odšla sem nazaj v kopalnico ter ugasnila vodo,se slekla in se vsedla v vodo ter vzela nož in naredila 1rezo,2 rezi,3 reze,4 reze,......

Kri je tekla in voda je bila že čisto rdeča in roka me je pekla in bolela kot da,gori vedno bolj ko,sem jo dala v vodo vedno bolj je tekla kri ampak izkrvavela pa nisem.Ko sem se končala kopati sem spraznila banjo in umila vso kri da,se nebi videlo nato sem umila še nož in ga odnesla nazaj v kuhinjo ter spet odšla nazaj v kopalnico in se gledala v ogledalo ter si govorila " GRDA SI BROOKLYN NOBEN TE NIMA RAD VSI IMAJO PROTI TEBI IN VSI BI TE RADI MRTVO " pogledala sem wc školjko in počepnila ter si lase spela v čop in si prst porinila v usta začela sem bruhati in sploh nisem morala nehati.Ko sem končno nehala sem potegnila vodo in začela jokati ter gledati svojo roko.Umila sem si obraz in se obrisala ter se obleklain odšla v svojo sobo in se zaklenila hitro sem napisala SMS Emmi:
JAZ:Emma neboš verjela kaj sem naredila.
Čez nekaj minut sem dobila odgovor
EMMA:kaj?
JAZ: no najprej sem si naredila veliko zarez naroki torej sem se rezala in potem sem si porinila prst v usta in sem bruhala
EMMA: a si zmešana zakaj
JAZ: ker imajo vsi proti meni in vsi bi me radi mrtvo razen tebe
EMMA: ampak zato še nerabiš delat to in nerabiš trpeti
JAZ: sej ne trpim
EMMA: a lahko pridem k tebi
JAZ: ja samo moja mami je odšla v trgovino in me zaklenila v hišo jaz pa nimam ključev ko,pride nazaj lahko prideš k meni ti sporočim
EMMA: ok do takrat se pa ne reži več in ne bruhaj in take
JAZ: ok nebom dijo
EMMA: dijo
Ko sve se nehali dopisovat sem se ulegla v posteljo in za nekaj ur zaspala.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
potrebujem 2 nexta
bye
24. februar 2015
next
24. februar 2015
next
24. februar 2015
Next....a loh prasam samo a je to res a si izmisljujes
25. februar 2015
izmišljujem si
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zbudila sem se in ravno takrat je prišla moja mami in potrkala na vrata " LJUBICA PRINESLA SEM TI MALO NUTTELE IN MRUHA BI JEDLA " še vedno sem bila jezna nanjo zato sem se zadrla " NE PUSTI ME NAMIRU KAJ NERAZUMEŠ " slišala sem jo kako je odšla dol po stopnicah jaz pa sem vstala iz postelje ter vzela telefon in napisala SMS Emmi " EMMA PRIDI K MENI MOJA MAMI JE DOMA " takoj sem dobila sms " SEM ŽE NAPOTI ".

ČEZ NEKAJ ČASA:
Zvonec je zazvonil in hitro sem stekla dol , mame sploh nisem pogledala.Otprla sem vrata in Emma je rekla "BFF TUKAJ SEM " jaz sem jo objela in rekla naj greve v mojo sobo ona se je sezula in slekla jakno ter odšli sve v sobo.Ko sve prišli je takoj začela govoriti in me spraševati " POKAŽI MI TISTE RANE!! ZAKAJ SI TO SPLOH NAREDILA ? ZAKAJ SI BRUHALA KAJ HOČEŠ RES TAKO HITRO UMRETI SAJ SI ŠE PREMLADA " jaz sem jo samo pogledala in rekla " ČE BI BILA V MOJI KOŽI BI VIDELA KAKO TEŽKO MI JE " Emma me je grdo pogledala in rekla " DAJ NO NE DELAJ TEGA JAZ SEM VEDNO NA TVOJ STRANI IN VEDNO TI BOM POMAGALA SAMO NE DELAJ TEGA PROSIM OBLJUBI MI " z žalostnim obrazom sem odgovorila " OBLJUBIM " hotela je da,ji pokažem to kar sem si naredila in seveda sem ji samo pogledala me je s prestrašenim pogledom rekla sem " NE ME TAKO GLEDATI SAMO HOTELA SEM UMRETI " objela sem jo in ona je mene potem sem jo pa vprašala " IMAM TVOJE NAJLJUBŠE PIŠKOTE IN FILM BI GA GLEDALA IN ALI BI JEDLA TISTE PIŠKOTE" takoj se je nasmehnila in pokimala " JAAAAA DAJ MI PIŠKOTE IN JAA GLEDALA BOM TISTI FILM" odšla sem v kuhinjo po piškote in vzela film ter odšla nazaj v sobo.Ko sem prišla sem prižgala tv in vstavila film ter začeli sve ga gledati in zraven sve jedle najine najljubše piškote.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
mi lahko prosim samo poveste če vam je všeč
potrebujem 3 nexte
byeeee!
25. februar 2015
ja
next
25. februar 2015
jaaa neeext
25. februar 2015
u168197
u168197
next, fool dobra zgodbica
25. februar 2015
Nexxxxxt
26. februar 2015
Film se je končal in hkrati so se končali naši piškoti ( ker sve jih vse pojedle lol ). Ura je bila 20:30 in Emma je morala domov " MORM DOMOV BROOKE SE VIDVE JUTR V ŠOLI " odklenila sem ji vrata in jo pospremila do vhodnih vrat " DIJO EMMA SE VIDIVE JUTR " objeli sve se in ona je odšla domov jaz pa v svojo sobo na računalnik in ravno takrat ko,sem se hotela zakleniti v sobo je moja mami prišla noter " LJUBICA PRIPRAVILA SEM TI VEČERJO " se vedno sem bila jezna nanjo oz. sploh nisem hotela odgovoriti ampak sem morala " PRAV PRIDEM DOL ZDAJ PA POJDI VEN IZ MOJE SOBE!" mama je takoj odšla .Po nekaj minutah sem odšla v kuhinjo in se vsedla ter začela jesti toast.Ko sem končala s kosilom sem odšla v svojo sobo in prižgala računalnik ampak kar naenkrat mi je postalo slabo in morala sem na stranišče stekla sem in se zaklenila ter hitro počepnila pred školjko in bruhala.Nehala sem in izbruhala sem vse kar sem pojedla za večerjo tako sem se ustrašila da,sem skoraj padla v nezavest.Začela sem jokati in hitro stekla v svojo sobo da,napišem SMS Emmi " OMG EMMA NEBOŠ VERJELA KAJ SE MI JE ZGODILO "
EMMA: kaj si se spet rezala
JAZ : hujše ravnokar sem imela večerjo in potem me je začela prijemati slabost in sem stekla na stranišče in izbruhala vse kar sem pojedla za večerjo.
EMMA: omg to ni dobro pokliči zdravnika hitro
JAZ: ne moja mami nesme izvedeti da, sem bruhala kaj šele da,se režem.
EMMA: prav ampak če, bo huje ga pokliči preden bo prepozno
JAZ: okej emma dijo
EMMA: dijo
Usedla sem se na rob postelje in začela jokati " SUPER NO ... EMMA JE IMELA PRAV NEBI SMELA NAREDITI TEGA " solze so mi lile po licih ampak nisem smela povedati mami ker,bi me takoj kregala ni mi preostalo drugega kot da,grem na računalnik in se pomirim.
hvala zelo sem vesela da,vam je ta zgodba všeč
potrebujem 4 nexte
bye bye
26. februar 2015
u168197
u168197
next
26. februar 2015
neeeext
26. februar 2015
Neeext
26. februar 2015
neeext
26. februar 2015
next
05. marec 2015
neext
dap plis kake slikce če hočeš
06. marec 2015
u168197
u168197
nnnnmnnnnnneeeeeeeefeeexxxxxxxxxxxxwxxxxxxxxxxttttlttttyyyyiiiii!!!!¡!!!!!
06. marec 2015
Kdaj bo next
20. marec 2015
oprostite za tako dolgo čakanje ampak računalnik sem imela na popravilu rres se iskreno opravičujem
22. marec 2015
nič hudga
22. marec 2015
Pomirila sem se in vzela tehtnico ter se zvagala o moj bog tehtala sem 50kg prej sem pa imela 59kg o moj bog tako hudo sem se ustrašila.Hitro sem odhitela v kopalnico in se pogledala v ogledalo nisem si bila všeč hotela sem umreti nevem nekaj sem hotela narediti ampak nečesa sem se spomnila in v mislih sem si govorila "oprosti ema ampak moram to narediti vem da sem tki obljubila da,se nebom več rezala ampak nemorem si pomagati MORAM to narediti" pograbila sem nož ki,sem ga že prej vzela iz kuhinje in počasi zarezala v svojo kožo kri je tekla jaz sem pa jokala vedela sem da,tega sploh nebi smela narediti samo res sem želela umreti in upala sem,da bom.Nehala sem z rezanjem in oprala vse kar je bilo od krvi še posebej mojo roko in nož nato pa hitro stekla v svojo sobo in se zaklenila tkrat pa je moja mami potrkala na vrata in rekla "ljubica v kopalnici je kri na tleh je vse vredu" o moj bog saj res pozabila sem pobrisati tla joj kaj naj rečem mami "umm...vse je vredu mami mogoče imaš samo privide" nekaj časa je bila tišina potem je pa končno spregovorila " ljubica mislim da,se nekaj dogaja s teboj 1 teden si že zaklenjena v sobi in sploh ne prideš ven kaj se dogaja" samo gledala sem v vrata ter mirno rekla "nič se ne dogaja mami samo ne ljubi se mi oditi ven iz sobe....in sem zato notri " mami je potiho rekla " vredu ljubica sano zanimalo me je če si vredu " slišala sem jo kako je odhitela dol po stopnicah jaz pa sem počasi odklenila vrata in pogledala v kopalnico in res na tleh je bilo veliko kaplic krvi hitro sem vzela brisačo in vse lepo pobrisala ter odšla do kuhinje , da bi nekaj pojedla ampak potem sem se spomnila da,če,bom pojedla kaj bom spet bruhala.
res mi je žal ker,ste morale tako dolgo čakati in res se iskreno opravičujem še enkrat oprostite
potrebujem 3 nexte
byeee
22. marec 2015
tabolš zgodba
nexttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
22. marec 2015
u168197
u168197
Next
22. marec 2015
neeext
23. marec 2015
Res nisem vedela kaj naj naredim samo ležala sem na postelji in razmišljala kaj naj naredim ,da neham bruhati.Malo sem pobrskala po googlu in našla nasvet KAKO PREBOLETI BULIMIJO takoj sem kliknila tisto stran in tam je pisalo:

Dobrodošle vse!
Videla sem veliko punc in tudi veliko komentarjev ,da se borijo z bulimijo in anoreksijo zato imam tukaj nasvet kako jih preboleti.Kot prvo je dejstvo to,da karkoli pojeste bruhate torej kaj morate narediti je pojesti hrano in hitro spiti kozarec mrzle vode seveda,ko boste pogoltnile vodo vam bo šlo na bruhanje ampak bo sproti tudi minilo samo vležti se morate in globoko dihati ali pa se s čim zamotiti in vaš problem bo rešen.
go.Anna

Takoj sem sprobala odšla sem v kuhinjo ter vzela malo kruha in nutelle ter počasi pojedla 2 kosa in zraven hitro spila kozarec vode in res mi je šlo na bruhanje spomnila sem se,da se moram uležti in globoko dihati ali se pa s čim zamotiti in seveda sem odšla na facebook (da bi se zamotila) in malo gledala slike in nisem mislila na bruhanje in res čez nekaj časa sem bila kot nova vstala sem in res nič me ni bolelo v trebuhu bila sem tako vesela,da sem skakala po postelji in hitro vzela čips ter ga pojedla in zraven spet spila kozarec vode in spet mi ni bilo nič bila sem tako srečna,da sem začela jokati od sreče končno sem lahko spet normalno jedla in pila vse sem lahko počela takrat pa je mama pokvarila moj trenutek " ljubica kosilo bo kmalu končano!!!!!" bila sem srečna,ker bom končno lahko spet pojedla kosilo brez ,da bi šla bruhat takoj sem sporočila Emmi:
JAZ:aaaaaaaaa Emma o moj bog ne bruham več na spletu sem našla nasvet in sem ga probala in spet lahko normalno jem
EMMA: omg tako sem vesela zate juhuuuu dobesedno skačem po celi svoji sobi zdej juhuuuu
JAZ: a res jaz tut juhuuu samo hotela sem ti sporočiti zdaj pa moram iti,ker imam kosilo se slišive kasneje bye!
EMMA: ok bye
Ravno ta trenutek je mama zaklicala "LJUBICA KOSILO JE KONČANO PRIDI DOL!" Hitro sem stekla po stopnicah do kuhinje in vzela velik krožnjik juhe ter začela jesti.
Hvala za branje
Imam pa še slabo novico moja prijateljica se je začela rezati nimam pojma zakaj
Sej vem ,da vas to ne zanima samo hotela sem povedati
potrebujem 4 nexte
byeee!!!!!!!!
24. marec 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani