u192373
u192373
Next :3
21. september 2015
Next <3
21. september 2015
u172703
u172703
Neext
21. september 2015
u198801
u198801
Next
22. september 2015
neeeeeeeeext<33
23. september 2015
Next, super si napisala o vseh stvareh smile
24. september 2015
obvestilo
Še enkrat hvala vsem ki berete ( vem da se preveč zahvaljujem haha). Uglaunem js sem na tem da bi začela pisat svojo zgodbo svoj ff in tako ustvarila neko zbirko zgodb za vse ki imate radi rock metal punk in vse kar je povezano s tem. Zanima me če bi brali in kaj menite o tem. Bi začela z zgodbo ali ne?
love u ♡
24. september 2015
Jaa dej
24. september 2015
ptv
hah, morm komentirat oprosti. k si pisala o bandih, zakaj si pisala vecinoma objektivno? pac okej zacetek, ampak pol pa, nastevala si uglaunem dejstva in nej ti povem, da je kr neki dejstev blo napacnih. jon bon jovi je pevec skupine bon jovi, in skupina bon jovi ni razpadla, mel so odmore, drugace pa se vedno obratujejo. sploh pa si med tem ko si pisala tut ti zamesala jon bon jovi in bon jovi. jon je izdal dva solo albuma, in pesmi ki si jih navedla kot 'njegove' (it's my life, livin' on a prayer, you give love a bad name..) so ubistvu pesmi skupine bon jovi, katere je clan tudi on.
pesmi od green day ni naslov 'american idiots' ampak samo en, american idiot.
razlog za smrt kurta cobaina niso ble droge, ampak naj bi naredu samomor, eni pa govorijo da ga je zaradi slave in denarja ubila njegova zena courtney love. mogoce se je drogiral, ampak ti si napisala kot da se je predoziral in umrl zarad drog, kar pa ni res. umrl je zarad strela v glavo.
ne napadam te, ampak samo povem kaj si narobe napisala in trdila da je res(:
next
24. september 2015
glede zadnjega nisem trdila da je res. nikol nisem verjela da je kurt umru zarad drog ampak sem napisala zgolj dejstvo kar pa še ne pomeni da temu verjamem. pa pri american idiot sem ponesreč s napisala zravn. drugač pa hvala za opozorilosmile
24. september 2015
next+nova bralka
nič ne morem reč.... lahko pa rečem da se nebi mogla nikoli tako razpisat o sebi kot ti
25. september 2015
torej jaa... ff sem začela pisat tk da izvolite <3
http://www.igre123.com/forum/tema/dev-the-m-rror-(-ancy-b-er-ack-ff)/105325/
26. september 2015
2. del nekta *-*

________________________________________________________________________________
2. del vzronik
Kdo pravi da puncam moški ne more biti vzornik? Res da ne ravno po videzu, ampak zaradi določenih vrednot in lastnosti je lahko včasih boljši od vsake ženske. Moj vzornik je Andy Biersack, ki ga v večini poznate kot pevca skupine Black Veil Brides. Zdaj me kot prvo prosim ne razumeti narobe. Jasno je, da mi vsi člani skupine enako pomenijo, ker brez njih skupina ne bi bila to kar je. In Andy mi ni všeč zato ker je pač en super cute sexy metal pevec z modrimi očmi in angelskim glasom. Njega sem izpostavila, ker se mi zdi še najbolj unikaten in zanimiv član skupine, o katerem vem tudi največ, drugi razlog pa je, da se mi ne da pisati dolgih spisov o vsakem članu posebej smile_xd. Najprej sem seveda opazila oziroma slišala njegov glas, za katerega res lahko rečem da je popoln. Ni cvileč ali zoprn, je ravno prav globok in nežen hkrati. Za vse, ki mislite, da nima pojma o petju, imam sporočilo: ko boste vi lahko delali s svojim glasom to kar lahko on, ko bo vaš glas lahko raskav, rjoveč in vseeno lep in tudi nežen in pomirjujoč, potem pa se oglasite. Vrednota, ki bi jo pri njemu še posebej izpostavila in zaradi katere je res pohvale vreden umetnik, so besedila pesmi, ki jih piše, z ogromno vzpodbudnimi, življenjskimi verzi, ki so rešili ogromno življenj. Poleg tega je zelo družinski človek, veliko časa preživi s svojo družino in se seveda z vsem srcem in časom, ki ga premore posveti svoji punci Juliet, pa tudi ljubezni do živali mu tako kot njej ne manjka. Da ne omenjam energije, ki jih vloži v vse nastope in koncerte, ko ga opazuješ med nastopom res lahko vidiš, da je dobesedno ' padu notri' in se vživi v pesmi. Občudujem njegovo vztrajnost in delavnost, kako lahko istočasno pripravlja album s skupino, nastopa, hodi na turneje, najde čas za družino in ob tem še dela na solo projektu Andy Black, na katerem veste da trenutno dela zdaj in za vse oboževalce 5SOS, verjetno že veste, da je sodeloval z Ashtonom Irwinom. Jaz osebno komaj čakam, da na ogled postavi, kar ustvarja, saj sem prepričana, da bo perfektno, ker se vidi da res vlaga trud vanj. Poleg tega lahko o njem zasledimo ogromno zanimivosti na primer, da je obseden z batmanom, je edinček, v otroštvu si je želel postati model, v vzor pa mu je stara rock glasba iz 60 in 70 let kot so Kiss in Motley Crue.
Nekaj quotev iz pesmi:
Take joy in who you are ( Fallen Angels)
So I'm not givin' up ( Coffin)
I believe that we all fall down sometimes ( Lost it all)
So hear my voice, remind you not to bleed, I'm here( Saviour)

Seveda pa lahko Andyu sledite na različnih družabnih omrežjih:
https://www.facebook.com/officialandyblack?fref=ts
https://twitter.com/andybvb
https://instagram.com/andybvb/
30. september 2015
next
30. september 2015
next
01. oktober 2015
next
01. oktober 2015
Nova bralka