Kαrol Sevιllα
Kαrol Sevιllα
Hej sem Nika Smolinger deklica stara 9 let in rada pripovedujem v svojem življenju bi radi kaj v meni izvedeli pa si preberite.
Rodila sem se 3.3.2007 ob 18.12 seveda sem se jokala. Do prvega leta sem se učila hoditi in reci mama, ata, teta ko sem bila stara 11 mesecev sem se naučila hoditi kot sarejši ljudje in vedela sem tudi kaj lahko in kaj ne smem ko sem dopolnila 1 leto sem vsakemu ki je prišel na moj piknik pomahala in smejala.Do drugega leta sem se naučila govoriti ghladko in imela sem velike rjave očiin štiri zobke ko sem dopolnila 2 leti sem si želela postati balerina ker sem rada gledala angelino balerino in rada sem pela in skakala po hiši imela sem 4 zobke na vsaki strani. Ko sem dopolnila 3 leta sem šla prvič v vrtec uzgojitelice so me imela rade in mi razložile in povedale da spadam v skupino malčkov pri 4 letih sem bila še vedno pri malčkih a sem komaj čakala da grem v skupino velikih ko sem dopolnila 5 let sem povabila prijatelice na rojstni dan in moja sestra nas je zabavala bila sem tudi že pri veliki skupini.Ko sem dopolnila 6 sem šla v šolo in bilo ne je strah dobili sno majboljšo učirelico na šoli a samo za 3 leta pri 7ih letih sem šla v 2. razred in veselila sem se ga prav tako pa tudi naše učitelice renate sešelj joj kako ni je šlo dobro pri 8 letih je napočil 3. razred ko smo se morali od naše učitelice posloviti in vsi smo bili žalostni.Zdaj ko sem stara 9 pa sem šla v 4.razred in upam da ga uspešno končam
10. september 2016
Super!
Next
10. september 2016
Kαrol Sevιllα
Kαrol Sevιllα
tenxs
10. september 2016
u215961
u215961
Next zelo dober pišeš glede na tvojo starost
11. september 2016