Jaoo spet brez željic? Dajte no putrudite se prosim
19. september 2014
Tvoj najljubši dan
19. september 2014
♣♣♣♣♣♣♣♣
Želja: Niall! My life! - Najljubši dan
♣♣♣♣♣♣♣♣

Najljubši dan se mi je začel dokaj zgodaj zjutraj. Bil je 19.2.2012, to je moj najljubši, nabolši, najsrečnejši dan v lajfu. Na ta datum sem se prvič videl z mojo miško (Matejo).

Zgodilo se je na Ptuju na pustovanju. Dobila sma se pri mestni občini na ptuju na povorki. V trenutku ko sem jo zagledal da je ona saj je bila najlepše med vsemi tam v naslednjem trenutku sem pa se že zaljubil v njo. Najprej nisma vedela kaj bi se pogovarjala ampak sma nato nekak le začela. Skupaj sma bla 4 ure še avto smo imeli parkiran na istem parkirišču. po poti ko smo se odpravljali sma se prijela za roko. sledil je prvi poljub na parkirišču. Nato sma se odpravla vsak v svojo stran. ter si takoj začela pist sms že kar po poti proti domu.

No to je bil moj prečudovit dan in še danes jo neizmerno ljubim.

Upam da bo vredu. ZA NASLEDNJI NEXT PA POTREBUJEM 6 NEXTOV...

Slike ni ker nemorem dodar ker sem v tujini.
19. september 2014
oki
NEXT! Skup sta kjut
pa najslabši dan
19. september 2014
Next (čeprau bi lahko malo več napisal ne) :* ljubim te <3
19. september 2014
u179142
u179142
next
19. september 2014
Malamateja- vem da bi lahko več ja samo sem zaj bolj na kratko. :* bolj miška <3
19. september 2014
ma če si nor -.-" <3
19. september 2014
haha na tebe ja <3
19. september 2014
u174615
u174615
next
20. september 2014
u179057
u179057
Vidi se kak se mata rada <3
Next <3
20. september 2014
aw next c:
20. september 2014
oh pikija *_*
next
20. september 2014
u165577
u165577
napiš kj o šoli prjatlih...
+neext nova tlee
20. september 2014
♣♣♣♣♣♣♣♣
Želja: Niall! My life! - Najslabši dan
♣♣♣♣♣♣♣♣

Najslabši dan hmmm da razmislim, mislim da še nisem imel najslabšega dneva, bli so pa slabi dnevi pa to je vsak dan ko se z Matejo skregama za kaj res brezveznega.

Moj najslabši dan pa bo prišel če se boma z miško kdaj razšla ter nikoli več par postala. Zgodilo se je že da sma se razšla za 2 tedna ta 2 tedna sta zame bla najtežja v lajfu bil sem ful žalosten cel čas zato upam da se to nikoli več nebo zgodilo. Zato se zdaj oba ful trudima za najino zvezo ki zdaj že traja 3 leti in 7 mesecov. Kot sem že v prejšnejm nextu napisal jo neizmerno ljubim in upam da nebo dneva ko se boma za vedno sprla.

Imel sem pa že kar nekaj drugače slabih dni kot jih ima vsak, ko mu negre nekaj tako kot si je zamislil. Tako da uživajte življenje čim manj se sekirat za stvari ki so nepomembne.

To bi bilo to nevem kaj naj več napišem.

ZA NASLEDNJI NEXT POTREBUJEM & NEXTOV + ŽELJICE.
čaw čaw
20. september 2014
Next ---> kake 3 leti 2 leti pa 7 mescof tele eno -.-" :c haha <3 ly.
20. september 2014
Opa opa se opravičujem sem mislil napisat 2 leti in 7 mescov. love u bolll miška <3
20. september 2014
Next
napiš kaj kej poslušaš, si poslušu, itd. pač mal bolj v detajle kako se je tvoj okus za musko razvil
20. september 2014
nexxt
20. september 2014
nextt
21. september 2014
u179057
u179057
next
21. september 2014
♣♣♣♣♣♣♣♣
Želja: Pιrαтeѕ.* - Šola, prijatlji
♣♣♣♣♣♣♣♣

Pomoje ste že vsi do zdaj ugotovili da ne hodim več v šolo ampah delam v tujini še zaenkrat.
Drugače pa sem obiskoval osnovno šolo v Radencih vseh 8 let z svojimi sošolci si nisem bil nikoli glih preveč dober imel sem polno prijateljev samo so vsi bli eno leto mlajši od mene. V Razredu nas je bilo 24 sošolcov in sošolk fantov nas je bilo več ko punc.

Srednjo šolo sem pa obiskoval v Murski soboto smer elektrotehnik računalničar. Šolanje je trajalo 4 leta. v razredu nas je bilo 31 bli smo samo fantje le ena punca pa še tista j ebila metalka takk da ja. V srednji šoli pa smo si bli vsi dobri med sabo z enimi malo bolj drugimi pa malo manj.

Že dolgo me ni v šoli tak da sem malo pozabil kaj se je vse dogajalo drugače pa je blo vredu vse ponavadi.

Upam da bo vredu.

ZA NASLEDNJI NEXT POTREBUJEM 6 NEXTOV + ŽELJICE.
čaw čaw
21. september 2014
next -.-"
21. september 2014
Next
21. september 2014
next prosim piš daljše nexte ker ta next mi ni uredu k nit frendov nis opisal kak smo dal željo
21. september 2014
ok zmenjeno bom frende opisal posebej
21. september 2014
u174615
u174615
Next
21. september 2014
Next
21. september 2014
u179057
u179057
next
22. september 2014
♣♣♣♣♣♣♣♣
Na vašo željo . prijatelji
♣♣♣♣♣♣♣♣

No da opišem malo svoje Prijatelje

Denis Belna:
NO z njim sma se spoznala v šoli ko smo imeli dodatne izpite za električarja, star je 25 let, toraj se poznama približno 4-5 let. Od začetka sma se družla dosti pa res dosti skoraj vsak dan sma bla neki vune vkup. zdaj ko pa sem v Nemčiji pa se bol samo čujema po fb-ju in po fonu. Skupaj sma tude delala pri eni firmi v Sloveniji približno 8 mescov. tako da sma bla res vedno vkup. Drugače je vredu oseba, prijazen, ima sinčka, zabaven,... . Otroka pa ima z punco ko nista več skupaj ker ga je prevarala, mali je star 1 leto in 2 mesca.

Aleš Uplaznik
Z njim sma se spoznala na Dunaju ko sma prvič skupaj delala v enem hotelu, star je 28 let, doma je v Ormožu trenutno je samski in brez otrok. Aleš je prijazen, priden, rad dela, ... Je ful vredu oseba se za pogovarjat rad prisluhne rad pa se seveda ful zabava in govori bedarije.

Tomaž Kovač
No z njim sma pa se spoznala v 1 letniku srednje šole star je 23 let, sicer nisma bila sošolca ker je on obiskoval smer mizar jaz pa računalničar, družli smo se vsak odmor in vedno po pouku včasih je to trajalo kar do večera. Zdaj se sicer ne družimo več veliko vidimo se 1 krat na leto pa še to v Radencih na maratonu. Drugače je prijazen, simpatičen, delaven, rad pomaga drugim. Takrat ko smo hodli še v šolo je imel dolge lase, zdaj pa čist kratke.

Upam da bo zdaj boljše.
ZDAJ PA ZA NASLEDNJI NEXT POTREBUJEM & NEXTOV IN ŽELJICE.

čaw čaw
22. september 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani