lah zdej ocene!? -.-
28. marec 2011
u35471
u35471
Ocene!
30. marec 2011
u35646
u35646
Ocene !!
Pa nou izziu !!!
01. maj 2011
Heeei.!
Punce opravile ste svoj drugi izziv. No pa si poglejmo kako ste se odrezale .? :
________________________________________________________________________________
just_me_and_me : Super. ObLeka je Lepo urejena. NajboLj mi je všeč ena naramnica čez ramo. Presenečaš.! ________________________________________________________________________________
no_way : Uaau. Poročna obLeka.? PresenetiLa si me, saj je obLeka res nekaj posebnega. Tako obLeko bi gotovo obLekLe tudi največje zvezde. ________________________________________________________________________________
ejy< : Kaj naj spLoh povem ? Tukaj vse pove obLeka. Ko sem zagLedaLa to obLeko sem vedeLa, da bi to obLeko gotovo nosiLa tudi Kate Middleton. Supeeer.
________________________________________________________________________________ NuestroAmor : ObLeka je pLesna kot tista in mi je zeLoo všeč. Vidi se, da si nadarjena v kreativiranju obLek za pLese. Upam, da si taka umetnica tudi pri šivanju obLek, ki niso pLesne (; ________________________________________________________________________________ sahara : obLeka je namenjena kakšnim uradnim večerjam aLi kaj podobnega. Za te priLožnosti je ta obLeka kot uLita. ZeLo si me navdušiLa, saj si jo Lepo skreativiraLa in urediLa.! ________________________________________________________________________________ nezkica : wauu obLeka je odLično urejena.! Je 'kraljevska' kot na tvoji risbi in z to obLeko sem zeLooo zadovoLjna saj bi jo gotovo obLekLi mnogi. ________________________________________________________________________________ Meoooow^^ : ObLeka je primerna za kakšne sestanke aLi kaj podobnega in mi je zeLoo všeč. Kroj obLeke je primeren in tukaj si opraviLa odLično. ________________________________________________________________________________ Secret.Girl : po resnici mi je obLeka Lepša na sLiki saj je ta obLeka v resnici preveč 'načičkana'. Tudi barva ni nekaj preveč Lepa si pa se potrudiLa. ________________________________________________________________________________ Annnnnnnnnna.* : UpoštevaLa sem prvo. Lahko bi nam pokazaLa CELO obLeko. Vseeno pa se vidi, da je obLeka Lepo urejena in skreativirana. Mogoče bi tej obLeki daLa kakšno drugo barvo. ________________________________________________________________________________ Zmagovalka ;
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
ejy< : brawo prenesetiLa si me (;
________________________________________________________________________________ Izpade :
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Secret.Girl : obLeka me ni navdušila (:
________________________________________________________________________________
No tukaj pa je vaš 3 izziv. Gotovo vse punce veste, da je biLa pred kratkim poroka princa Williama in njegove izbranke Kate. Njena obLeka je biLa čudovita. Na poroki pa nas je presenetiLa tudi njena sestra Pippa Middleton z čudovito postavo in odLično obLeko. No da preidemo k bistu. SkreativiraLe boste obLeko za Pippo kajti kmaLu se nam obeta tudi njena poroka. (p.s.: to sem si izmisLiLa xD) Torej narediLe boste njeno poročno obLeko. Namig : Pippa ima rada preproste obLeke z največ 2 m dolgo vLečko.

primer :

Zdraven pa morate dodati tudi njene poročne čevLje in seveda šopek!

primer :

p.s.: Hočem, da upoštevate navodiLa in priLepite Le sLike

~obLeke
~čevLjev
~šopka

Veliko sreče.
Love Heidi ♥
01. maj 2011
obleka ;

čevlji & šopek ;

01. maj 2011
Ok, obedve (;