u31079
u31079
SIVELNI SRTROJ 10
PRIBOR:9
MOJA UMETNINA;

mogoč za kake plese pa tak................
10. marec 2011
u31079
u31079
ni ravno moja najbolša............. tole sem z levo roko pisala............. z desno sem pa mogla narisat obleko za tyro banks............................povej prek spo. če sm sprejeta
10. marec 2011
ejy< ~ vredu.!
NuestroAmor ~ vredu.!
sahara ~ saj si bla že itak sprejeta.! Drgač pa vredu.!

IN OBVESTILO : ni treba da pri svojih umetninah xD zdraven napišete zakaj je ta obleka ... ! Najbolj pomembno je, da "kao" vidimo ali znate risati. Oz. da vidimo kakšen okus imate glede oblek xD
10. marec 2011
u34629
u34629

zber eno pa ne fejkat
10. marec 2011
u34629
u34629
pa še ta

zber si eno kero kol k ti najol ušeč
10. marec 2011
u35471
u35471
Eko to sm učeraj ustvarla:

10. marec 2011
nezkica ~ vedno se upošteva prva.
Ostale ~ vse mate ok.!
11. marec 2011
Še 2.!
11. marec 2011
u31079
u31079
ka zdaj mormo dad še eno svojo umetnino gor????????????
povej mi prek spo.
12. marec 2011
u31079
u31079
pa stran tut napiš
12. marec 2011
bom zdej nrdiila =D
12. marec 2011
evoo;

12. marec 2011
u27744
u27744
Vse ok.!
Sam še Lucijaaa
12. marec 2011
u27744
u27744
Da vam povem men je CraZy.One povedala, da me bo poklicala kaj naj napišem pa to verjetno sam doons, ker ji neki ne piše. Na igre lahka pride sam ko hoče kaj napisat pa ne gre. Tko, da bom dons jst napisala namesto nje.
12. marec 2011
u35471
u35471
Kolko jih še mora dat?
12. marec 2011
Ahh končno mi gre.!
Hualaaa no_way.!
No nardit pa mora sam še Lucijaaa za katero mi je no_way sporočila, da ji je Annnnaa rekla, da bo ju3 naredla ker je ni doma.!
12. marec 2011
jes bo zamenjala;

13. marec 2011
Annnnnnnna.* : Okey
Sam še Lucijaaaaa.
13. marec 2011
My new story ; http://www.igre123.com/forum/tema/love-and-more/15465/
&
Hope u like it ♥
13. marec 2011
u34629
u34629
MEN RAJ TO UPOŠTEVI::

13. marec 2011
Ok.!
13. marec 2011
Sory ker menjam ampak je prvič in zadnjič. oblubm... pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis upoštevej mi tole , ker mi je bolš. Prooosiiim upošteveeej =D

14. marec 2011
okey.!
Ocene bodo dons. Lucijoooo bom še enkrat obvestila ampak če do 18.ooh ne da bo pač izključena (:
14. marec 2011
Komi čakam ocene in next izziuuu xD
14. marec 2011
u27744
u27744
Me too.!
14. marec 2011
Heeei.!

Punce opravile ste svoj prvi izziv. Ki pa mimogrede sploh ni biu težak. No pa si poglejmo kako ste se odrezale .? :
________________________________________________________________________________
just_me_and_me : Ko sem pogledala to umetnijo sem rekla le "Wauu". Tvoja risba je res nekaj posebnega. Upam, da boš obleke znala tudi sešiti tako kot jih znaš narisati. Res si umetnica v risanju. Obleko si zeloo dobro skreativirala in jo lepo uredila.
________________________________________________________________________________
no_way : Jah.! Kaj naj povem.? Slika in narisano je lepo ampak me moti, da je obleka tako no kako naj povem takooo 'črna'. Če bi bile bolj žive barve bi gotovo boljše opravila izziv. Vseeno pa si opravila izziv in naredila po navodilih.
ejy< : No slika je lepa pa tudi oblačilo si lepo uredila. Malce me moti, da tvoja umetnina zgleda kot pižama. Vseeno pa si se potrudila in naredila po navodilih. Najbolj mi je všeč, da ima naramnice ker se to tvoji umetnini torej tvoji risbi oz. obleki na risbi zeloo poda.
NuestroAmor : Ti pa si naredila bolj plesočo oz. bolj divjo umetnino. Veš moram povedati, da mi je to zeloo všeč. Obleka je lepo skreativirana in urejena. Imaš na obleki določene poteze, ki se obleki zeloo podajo. Super.
sahara : Pri tebi sem malce razočarana. Sicer si upoštevala navodila ampak prvič kot prvič nisi povedala, katero obleko naj ti upoštevam in drugič kot drugič je tvoja umetnina.. no kako naj povem, da te ne bom užalila .. ?! no je malce 'površno' narisana, kar mi ni všeč.
nezkica : Tvoja obleka je bolj 'kraljeve' narave. No sicer si jo lepo skreativirala saj se takoj vidi zakaj je namenjena in to mi je všeč. Vidi se, da si upoštevala navodila. Mogoče mi je slika malce 'nenavadna' no ampak samo zaradi tega, ker se tako več ne oblačijo vseeno pa mi je všeč ker si izbrala slog grofic.
Meoooow^^ : Tudi pri tebi ne vem katero naj ocenim , ker nisi povedala katera si ti. Ampal če tako pogledam na slike vidim, da si se potrudila. Imaš potencial kar se vidi takoj. Upam , da ga imaš tudi pri šivanju. Vse obleke so bolj žive no ne žive bolj za 'dame' in za poletje. Jas osebno ne bi izbrala takega načina oblek ampak seveda tukaj ne morem govoriti kaj bi jas. No obleke so lepo skreativirane še posebej moren omeniti tisti klobuk na dami v 4 obleki. Res si lepo izbrala.!
Secret.Girl : Dolga obleka. Zanimivo. No imaš zanim način kreativiranja oblek kar pove, da si se dobro usmerila. Imaš kako naj povem lep način ustvarjana (seveda ne za vse) ampak gotovo bi se najdle stranke ki jim je tak način zelooo všeč. Tudi meni je lepo urejena obleka. Brawo. Najbolj mi je všeč spodnji del ki je malce naguban ker se to zeloo poda tvoji obleki.!
Annnnnnnnnna.* : Slika mi na prvi pogled zgleda kot poročna. No ne slika ampak obleka pa vseeno. Ampak ko sem jo nekaj časa gledala sem uvidela, da ni potrebe, da je le poročna obleka. Tudi ti imaš lep način urejanja oz. kreativiranja oblek. Meni je všeč pa gotovo je všeč še komu. Ampak prisiljena sem povedati, da je meni osebno bila lepša umetnija prejšnja. Ampak seveda tudi ta ni slaba. S tem, da imaš to obleko urejeno čisto drugače kot drugo pa dokazuješ, da si zmožna narediti več umetnij z drugačnim značajem.
Lucijaaa : NI SLIKE.!!

Zmagovalka ;
,
,
,
,
,

,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,,
,
,
Močno si me navdušila in to že pri prvem izzivu to je ; just_me_and_me (wau).

Izpade :
-
-
-
-
-
-
-

--
-
-
-
-
-
-
-
-
-
--
-
-
-
-
-
-
-
Ker je prvi izziv ne bi izločila nikogar ampak ker ena punca sploh ni oddala slike jo moram na žalost izločiti in to je ; Lucijaaa.

Punce tokrat ste imele izziv, da ste morale svoje umetnije narisati tokrat pa je čas, da izkusite vaše nove šivalne stroje. Sešile boste obleko, ki ste jo narisale. Ni pomembno, da je čistooo podobna vaši umetnini naj bo vsaj pou taka.
primer ;

(tukaj je naprimer punca obrnjena v isto smer kot na moji umetniji pa tudi dolgo obleko ima.)

p.s.: vem, da imate ocene veliko za brati (upam seveda, da vam to ni v napoto) ampak zeloo rada res opišem svoje misli nad obleko.

Veliko sreče.
Love Heidi ♥
14. marec 2011
u34629
u34629
PROSIM nobena ni niti mal podobna zgornji

A lahko dodamo nakit?
14. marec 2011
nezkica ~ prvo upoštevam in vredu je.
Nakita ni treba. Pri tem izzivu sam obleke.!
14. marec 2011
u34629
u34629
ROKAVICE(so do komolca):

UHANI:

NAKIT:
do bokov-kakor vidiš na skici

biserna

prstan
https://www.zlatarnamenart.si/foto/prstani/thumbs/prstan-03.jpg
14. marec 2011
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani