še:
-LINA-RBD
-Tanja.30
-sмilє.
-isa tkm2
-Trisha16
-lovelol
16. september 2011
u60375
u60375
oke super:*

P.S. js sm snoopy123!;3 pač nov profil mam!

(:
18. september 2011
Vse,ki niste naredile izziva,imate čas do sobote!!!!
Če ga ne boste naredile,bo top model propadel.
20. september 2011
u60375
u60375
neee -.- ej pošlji jim na zasebca da majo iziv, ker resnično nočem da propade!

20. september 2011
sm jim poslala že 3x
21. september 2011
isa tkm2 se je odjavila
še:
-LINA-RBD
-Tanja.30
-sмilє.
-Trisha16
-lovelol
21. september 2011
hej :Đ

modo rada spremljam. všeč mi je, če sem oblečena modno, vendar če mi nekaj, kar je še tako moderno ni všeč, tega ne bom kupila. drugače pa mi moda pomeni veliko. sanjam o karieri profesionalnega top modela in upam, da mi bo uspelo. seveda pa vem, da ima tudi tole svoje temne strani. moj najljubši modni oblikovalec je gucci. njegove stvari so mi zelo všeč. :Đ moje najljubše manekenke so kar tri. in sicer miranda kerr. ima preprosto popolno postavo in izžareva neko prijaznost in samozavest. adriana lima, ki je zelo seksi in samozavestna in tyra banks, ki je lepa in ima dober smisel za humor. spremblam tudi različne top modele (slovenski, novozelendski in ameriški)

(:
21. september 2011
aja pa še to: najraje kupujem v trgovinah h&m, s. oliver in zarja pa tudi včasih v new yorkerju. zelo so mi všeč skinny kavbojke in hlače, ki se prilegajo telesu. rada kombiniram tudi kratka krila. od majic so mi najbolj všeč oprijete majice in srajice. najraje obujem all starke ali najkice. okej, zdej pa sem res končala xĐ

(:
21. september 2011
rada mam modo spremlam jo oblačm se razno zlo ušeč mi je heidi klum pozman oblikovalce ful so mi ušeč armani jeans kavbojke drgač pa kupujm tisto kar mi je ušeč zlomrada tut rišm obleke učasih tut sama kkšno sešijm
21. september 2011
Tudi vidve sta razumeli izziv in ga odlično opravili.
še:
-LINA-RBD
-Tanja.30
-Trisha16
21. september 2011
u60375
u60375
okeej (. < 333
21. september 2011
I love love love FASHION " Moda mi je use ! Že tko bi rada postala model šla v new york,milano ! nasplošno obožujem modo ! imam zelo veliko najlubših modelov to so:

pa še velik jih jeee..........

+
22. september 2011
LINA-RBD -super si naredila,samo še:Tanja.30 in Trisha16
22. september 2011
oceɴe:
-LINA-RBD:4
-Tanja.30 :ni narejeno
-sмilє.:5
-Amadeja:3 :5
-Trisha16 :ni narejeno
-lovelol:3
24. september 2011
zмαɢovαlĸα je
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Amadeja:3
ɴαɢrαdα:v tej sezoni bo nagrada imuniteta pri naslednjem izzivu!To pomeni,da Amadeja:3 pri naslednjem izzivu ne more izpasti.Imuniteta pa ne pomeni,da se pri določenem izzivu ne rabiš potruditi,saj se pri končni oceni gleda vse izzive.
24. september 2011
ιzpαde pα:
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
-
-
-
-
-
Tanja.30 in Trisha16
24. september 2011

Mail for you!
2.ιzzιν
-Vaš drugi izziv je,da se slikate s predmetom,ki pritegne pozornost.Z ekstravagantnimi oblačili,z barvnim dežnikom...(na sliki ne sme biti živali).
npr.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

24. september 2011
u60375
u60375
juuj :* hvala za zmago
a tko? upam da bo uredu!

ali

(:
24. september 2011

(:
24. september 2011
Amadeja:3 -še enkrat čestitam za zmago!Izziv je uredu,ostale morajo dati drugačno sliko(ne več v ekstravagantni obleki)

še:
-LINA-RBD
-sмilє.
-lovelol
24. september 2011
sмilє. -tudi ti si super naredila izziv
še:

-LINA-RBD
-lovelol
24. september 2011
Preberite in kometirajte ♥♥Life in Los Angeles♥♥:http://www.igre123.com/forum/tema/life-in-los-angeles/17925/9
24. september 2011

24. september 2011
LINA-RBD -super slike
še:
-lovelol
25. september 2011
http://www.igre123.com/forum/tema/argentina-s-next-top-model-1-sezona/23462/1 prijava?? Res sorry ker oglašujem, ampak glede na to da je top model...
25. september 2011

ali

ali

25. september 2011
oceɴe:
-LINA-RBD:5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-sмilє.:4
-Amadeja:3 :4
-lovelol:4
25. september 2011
zмαɢovαlĸα je
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
-LINA-RBD,imaš imuniteto pri naslednjem izzivu!
25. september 2011
ιzpαde pα:
-
-

-
-

-
-
-
-

-
-
-
-
-
-
-

-
-
-
-

-
-

-
-
-

-
-
-

-
-

-
-
-
-

-
-
-
-
-
-
-

-
-
-
-

-
-

-
-
-

-
-
-

-
-

-
-
-
-

-
-
-
-
-
-
-

-
-
-
-

-
-

-
-
-

-
-
-

-
-

-
-
-
-

-
-
-
-
-
-
-

-
-
-
-

-
-

-
-
-
-
nobena,saj vas je zelo malo
25. september 2011

Mail for you!
3.ιzzιν
-posnemite fotografije,ki bodo predstavljale znamko Prada(fotografijo tudi opišite)
npr.

25. september 2011
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani