u208947
u208947
Neeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttt
02. maj 2016
Nextt
02. maj 2016
Next
02. maj 2016
u196293
u196293
6. Del
Doma me je luke pričakal. Nato sva se celo popoldne igrala različne igre. Pri človek ne jezi se je luke čisto ponorel saj sem ga ves čas zbijala. Kasneje sva igrala igro 'šnopc' kjer me je seveda premagal,igrala sva tudi monopoli kjer sem izgubila saj sem luku dolgovala 40 900 evrov. Ker sem izgubljala sem nisem hotela več igrati namiznih iger,zato sva gledala film uncharted. In potem ko je postalo vse bedno,sva na televiziji vidla reklamo za dober film zato sva šla do kina,kjer sva ga pogledala,nato sva šla še v mcdonalds. Ob 19:00 sva šla še v zabaviščni park. Domov sva prišla čisto izžeta ob 22:00. Ko sem prišla v sobo sem šla pod tuš in se vrgla na posteljo da sm takoj zaspala. Naslednje jutro me je za spremembo zbudil luke saj sva imela čez 2 uri odhod v kamp (gremo z avtobusom), hitro sem se najedla in v kopalnici sm bila 1 uro in 20 minut,zato nama je ostalo samo še 10 minut in pohiteti sva morala. Pravočasno sva prišla in avtobus nas je odpeljal v kamp.

Za nadaljevanje rabim 6 nextov in mnenje
04. maj 2016
Next
04. maj 2016
u208947
u208947
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttt
04. maj 2016
u143259
u143259
Neeeext
Ful fajn
04. maj 2016
Next
Super je
05. maj 2016
u196293
u196293
Nov del je posvečen I❤Torres

7. del
Avtobus nas je čez dve uri pripeljal na naš cilj. Večino poti sem prespala,zato me je zbudila punca, ki je sedela eno vrsto pred mano. Leno sem se pretegnila in se zahvalila punci, ker me je zbudila. Ko smo prinesli vso prtljago iz avtobusa v kamp,smo se zbrali na skupnem prostoru. 3 glavni animatorji so se nam predstavili in nam razložili pravila. Potem pa so nas klicali po 3 skupaj,kateri smo tvorili eno skupino. Ko so me poklicali so nam povedali kje točno stoji naša koča,saj je imela vsaka skupina svojo kočo. Koče pa so bile razkropljene po celem gozdu,zato smo dobili zemljevid do naše koče. Poleg mene so poklicali še katherine and elizabeth. Skupaj smo šle do naše koče. Prišle smo do naše koče,ko smo vstopile v kočo, smo v njej vidle 3 fante brez majice. Bili so božanski in imeli so sixpacke,sploh se nismo mogle premakniti....eden pa je rekel:"Ali mislite kaj reči ali boste strmele v nas?" ,čeprav bi vse raje zbrale drugo verzijo....smo izbrale prvo. "živjo,jaz sem klara,to pa sta katherine in elizabeth" sem začela. " jaz pa sem jace,to pa sta chris in liam." "no lepo vas je bilo spoznati. In samo nekaj nas zanima,povejte pa bomo takoj odšle..." " kaj pa vas zanima?" Nas je uprašu liam. "nove smo tukaj, pa ne vemo kje je naša koča,a bi nam lahko povedali kako se pride do naše koče?" "ja itak,še pospremili vas bomo do tja" so rekli. "hvala" smo vse naenkrat rekle. "kakšno je pa vreme zunaj,a moramo oblečt majce ,al gremo lahko brez?" so nas vprašal. Čeprav je bilo srednje mrzlo in je pihalo je katherine rekla:"ja ful je toplo,sploh nič ne piha,lahko ste kar brez majice." In zaklenili so svojo kočo in nas pospremili do koče. Na koncu ko smo prišli do koče,smo se zahvalile in poslovili smo se,potem pa... Je vsak od fantov k sebi potegnil eno punco in jo objel☺ jace je objel mene,liam je objel elizabeth in chris pa je objel katherine. Nato so se fantje vrnili do svoje koče..mi pa smo se hihitale kot nore....
06. maj 2016
u208947
u208947
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
06. maj 2016
Next
06. maj 2016
u143259
u143259
Omg
Kok je fajn rekla da je toplo pa da so loh brez majice
Neeeext
Fuuuul hvala za posvecen Next
06. maj 2016
u196293
u196293
Ta Next je posvečen love200

8. Del
Končno smo vstopile v našo kočo. V njej so bile 3 postelje,wc,peč in omare. Hitro smo se nastanile in pospravile obleke v omaro. Dogovorjeni smo bili da je ob 11 ih sestanek na glavnem prostoru. Ura pa je bila 9:20 torej smo imele še nekaj časa,da se spoznamo. Izvedela sem da je katherine iz ukrajine,ampak se je preselila v london,elizabeth pa je čista londončanka. Pogovarjale smo se tudi koliko fantov smo imele,malo o naših družinah. Elizabeth ima 3 mlajše brate,katherine pa ima 2 starejša brata,ki sta stara 18 in19. Mi pa smo vse stare 16 let. Povedala sem jima za luka ki je eno leto starejši od mene.ura je bila deset do enajstih in hitro smo se odpravile do skupnega prostora.
LUKE:
končno so me poklicali,klara je odšla že vsaj 30 minut nazaj. Poklicali so me skupaj z davidom in dominikom. Odpravili smo se do naše skupne koče,ko se je david spotaknil in si zvil gleženj. David je bil visoke postave,mišičast in rad se je zafrkaval. Dominik pa je bil skoraj tak kot david, bil je tudi visoke postave in bil je zelo mišičast in pameten,ni imel takega smisla za humor kot david... Z dominkom sva dvignila davida na noge in ga odpeljala do naše koče. Potem sva ga hitro dala na posteljo in mu dala led na gleženj. Midva sva vse stvari razpakirala in mu pospravila v omare. Bila je ura 10:30 in počasi smo šli do skupnega prostora.
06. maj 2016
u208947
u208947
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

hvala za posvečen Next
06. maj 2016
Next
06. maj 2016
u143259
u143259
neeeeeeeeeeeeeext
js si že predstavlam davida pa dominika
06. maj 2016
Nextt
07. maj 2016
Next
Krasno pišeš
07. maj 2016
Neext!!
07. maj 2016
u196293
u196293
Ta Next je posvečen mysterious*
9. Del

Končno smo prišle do skupnega prostora in hvala bogu smo prišle pravočasno. Kmalu je prišel luke zraven pa mu je neki fant pomagal nesti drugega fanta. Čez par minut pa so se prikazali še ostali. In začelo se je srečanje. Predstavili so nam kaj se bo dogajalo. Najprej so nas razdelili v skupine po 7. Po teh skupinah naj bi opravljali opravila in bili pri igrah. Bila sm v skupini s 5 fanti in 1 punco. Nekatere skupine so morale tam sredi ničesar skopati luknjo za biološke odpadke,nekateri so morali prinesti drva za večerni ogrnj,nekateri so morali skuhati določeno jed za kosilo,naša skupina pa je imela pomivanje posode. Po kosilu smo začeli pomivati posodo,bilo jo je cela gora. S kate (druga punca) sva pomivali posodo z detrgentom in gobico ,fantje pa so splakovali in brisali ter odnašali posodo. Po končanem delu je imela skupina prosti čas dolg 30 minut,ki smo ga preživeli skupaj. Spoznavali smo se in izvedela sem, da je fantom ime dominik, stefan, jace (katerega sem že poznala), nick in jacob.
07. maj 2016
Nexttt
Pa hvala za posvečen Next
07. maj 2016
Neeext yey koncn si se spraula pisat zgodbico! ♡♡
07. maj 2016
u196293
u196293
Ja pomoje mi ne ratuje neki ful
07. maj 2016
Next
07. maj 2016
u196293
u196293
Ta Next je posvečen actimel... Prejšn Next je biu kr neki ta upam da bo vm bl ušeč

10.del
Tistega dne popoldne jo vsaka skupina naredila svojo zastavo s svojim grbom. Zastav je bilo 5 in imeli smo še taborno zastavo. Kar dolgo je trajalo da smo naredili oz. sešili grb na zastavo. Končali smo ob sedmih zvečer in takrat smo imeli večerjo. Zvečer so za spremembo pomivali posodo animatorji mi pa smo postavili taborni ogenj. Ob pol enajstih smo imeli še večerni sestanek, ki se je šel glede kraje zastav. Kraja zastave je kakor igra med dvema taboroma. Imamo 5 zastav in te zastave morajo braniti 3 ljudje, ki so tisti čas na straži. Straža traja celo noč in med stražo se ne spi. To noč so določili dominika,mene in še nekega fanta, da smo stražili. Večino noči je bilo mirno,seveda moraš ponoči skrbeti da ti ogenj ne ugasne. Napadli pa so nas okoli 3 ure zjutraj. Bili so 3 napadalci. Eden je hitro pograbil glavno taborno zastavo in stekel stran,jaz pa sem se zapodila za njim. Pretekla sva že dva kilometra a sem mu še vedno sledila. Tekel je čez most ki je šel čez reko in ponesreči sem padla v vodo. Fant se je hitro obrnil in me pogledal ter hitro stekel stran. Edino kar sem še vedla je bilo da me zebe in potem sem videla samo še temo.
07. maj 2016
u196293
u196293
Pište mnenja kaj se bo nrdil...ni zanimiu če napišete sam Next
07. maj 2016
Nextt
07. maj 2016
Next
Grrr fant je budala- kr pustil jo je!!!!!
Če ttle fant pride bliz mene nj se pazi
Kaj se bo zgodil? Ker vem, da zlo rada pišeš o ljubezni mislim, da se bo pojavil en drug fant in jo bo rešil iz vode in pol se bota zaljubila in pol bo kiss...
Neeext^.^
07. maj 2016
u196293
u196293
Bliz si ampak še usejen daleč od tega
07. maj 2016
Mislim da je padla v nezavest in potem jo bo iz vode rešil isti fant ko je vzeu zastavo in bo videla da je jace
07. maj 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg