u165758
u165758
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!
18. april 2014
neeeeeext
18. april 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
19. april 2014
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
HVALA SARAH I'M SO BEAUTIFUL
19. april 2014
neeext!
20. april 2014
u163794
u163794
ja itak alexi12, da si BEAUTIFUL. res si BEAUTIFUL. FUL si lepa.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
nehala sem se ukvarjati z mislimi na Viki in se posvetila klepetu ter hihitanju. Sall, Klary in Zana so v nekoga zijale. ozrla sem se in ugotovila da gledajo visoko blondinko, ki je imela kratke hlače iz jinsa, ki so bile komaj večje od spodnjc. Belo majico brez rokavov z globokim ugrezom na kateri je nekaj pisalo. Imela je očala, lepa očala:

http://www.google.si/imgres?imgurl=&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwww.diva.si%2Fforum%2Fviewtopic.php%3Ft%3D3079%26postdays%3D0%26postorder%3Dasc%26start%3D90%26sid%3D570e69f755ffed6bd4751a4301d6bb83&h=0&w=0&tbnid=-SHTjTvQpIO0_M&zoom=1&tbnh=183&tbnw=275&docid=yfTCHZo8IDew4M&tbm=isch&ei=eyFUU5PMOYuWswbH2ICACQ&ved=0CAIQsCUoAA

res so ji pristajala. hodila je proti naši mizi. imela je nizke ostarke z malo pete. komaj opazne pete. verjetno je bila čarodejka. usedla se je zraven mene.
"Živjo, jaz sem Scarllet" je rekla z potrpežljivem glasom "kdo si pa ti?"
"Sarah" sem zamomljala. ja, vem, bila sem malo sramežljiva. dobro no, veliko sramežljiva. Zana se še vedno hihitala in Scarllet le na hitro pozdravila. Anna ni bila več tako zaskrbljena, ne tako kot prej. Zana je dvignila samo eno obrv in pokimala Anni za hrbet.
Anna se je ozrla, oz. smo se skoraj vse ozrle. neki fant je hodil proti Anni. imel je temne dolge lasje(ne čisto dolge, le malo daljše za fanta), ki so mu plapolalai ob obrazu in tudi temne oči. čisto nasprotje Anne. bil je visok več kot 180cm, nosil je zmečkane kaubojke in črno majico z nekimi znaki, ki so bili podobni križu. približal se je Anni. bil je volkodlak, saj se je zavohalo že od daleč. Anna je vstala z stola in stopila na prste. poljubila ga je naravnost na ustnice. Zana se je spačila, vendar hkrati smehljala. Sall je dvakrat dvignila obrvi in zažvižgala, Katie pa se je samo zahihitala.
"boš pokleknil in jo zaprosil za roko" se je že norca delala Zana. zahihitala sem se. Anna jo je le oplazila z pogledom in Zana je v trenutku nehala jezikati.
"živjo, jaz sem Jim. vidim da si novinka" je rekel z šarmantnim glasom.
"oj, jaz sem Sarah" sem naveličano odgovorila. Jim je pokimal in nazaj pogledal Anno. opazil je, da je zaskrbljena.
"Kaj je miška?" je potiho vprašal, tako da sem samo jaz slišala. prijel jo je za roko in jo stisnil.
"Firrchen. prihaja" je odgovorila z še tišjim glasom. Jim je zategnil čeljust.
NEXT???
20. april 2014
-n-e-x-t-!!!!
20. april 2014
u163794
u163794
oprostite.
lepa očala:

slike me ne marajo
20. april 2014
next
20. april 2014
neeeeeeeeeext
te ma mi maramo hh
21. april 2014
u165758
u165758
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!
22. april 2014
next
24. april 2014
u163794
u163794
Vsem, ki sem jaz ali je Anna omenila Firrchen, so postali živčni. Zakaj? Ni mi jasno. Res ne. Zakaj vsi postanejo živčni?! Kaj jim je Firrchen naredila, da imajo toliko proti njen? Pogladila sem si lase. Imela sem razmršene. Zaradi? Morda zaradi spreminjanja oblike. Morda. Ali pa zaradi vlage. Da, bolj zaradi vlage. Lase sem pustila pri miru in se posvetila mojim rokam. Bile so hrapave, kot zmeraj. Ampak so bile preveč hrapave. Pogledala sem in ugotovila, da imam na njej kri. Res super! Vzela sem prtiček in si obrisala. Nič ni pomagalo. Vraga! Bila je zasušena. Hotela sem napičiti že stokrat napičenega piščanca, ko sem ugotovila, da sem ga že pojedla. Pogledala sem Zanin pladen, ki je bil še skoraj poven, saj je Zana klepetala z Sall in Katie. Anna se je posvečala Jimu. Scarllet ni bilo. Kar izginila je. Kako preprosto, izgineš brez pozdrava. Dobra taktika, res. Tudi jaz bi znala to.
Nekje za mojim hrbtam se je zaslišal trušč. Vsi v jedilnici so se ozrli. Obrnila sem se tudi jaz. Tam je bila Penelopha. Njihova miza je bila prevrnjena. Evvan je še vedno gledal naravnost vame. Spet! Kako mi je žal, da nisem takrat ko me je "napadel" mu zlomila glavno kost v roki. Ta kost je tako krhka in majhna, ampak je glavna in ob telesu drži roko. Neki ženski glas se je nekaj drl. Vrgel me je iz zamišljenja in pogledala sem Penelopho. Imela je črne solze- pobarvala jih je maskara- in hlipala, kot nora. »Ti kreten! Kako si mogel!« se je drla in hlipala hkrati. Njen obraz je bil spačen. Nasproti njej je stal fant, čisto normalni fant. Imel je kratke, kostanjevo rjave lase. Njegov obraz je bil obrnjen dol- gledal je v tla, vendar se je videlo, da je ponižan. Njegova temna majica je bila zmečkana in njegove kaubojke tudi. Ni ga bilo sram, samo… bil je ponižan. »Ampak… Jaz… Žal mi je… Nisem mislil…« je govoril z glasom polen sočutja. V njem se je čutil strah in… Pričakovanje? Kaj naj bi pričakoval? »Kako… In to z človeškim dekletom! Kako si lahko nasedel? Kako si lahko tak do mene?!« Penelopha se je drla kot navita ura. Ni prenehala in še naprej poniževala fanta. Po vsej verjetnosti je Penelopha podrla mizo, ko jo je odrinila in vstala. Na svojih dolgih petah se je zavrtela in z trdimi koraki, da so se slišali čez celo jedilnico brez besed odšla. Šele zdaj sem dojela, da je cela jedilnica utihnila. Z pogledom sem ujela Jima, ki se je začudeno oziral do Penelophe, do tistega fanta, ki je še vedno stal tam in gledal v tla. Vsi –tudi Evvan- iz Penelophine skupine so odšli za Penelopho.
V jedilnico je pridivjalo sto različnih glasov, ko je Penolopha zapustila jedilnico. Tisti fant, ki je prej gledal v tla, je dvignil glavo. Bil je vampir z velikimi mišičami. Njegove oči so bile bele. Prav "bele". Dobesedno. Vendar, njegov pogled je bil… zmagoslavem. Samo… v njej je bilo kanček žalovanja, otožnosti ali žalosti. Z kotičkom ust se je nasmehnil. Ravno tako, da smo videli.
»Kdo za vraga je to?« sem vprašala Anno, ki je bila najbližje. »Penelophin fant oz. njen bivši fant Jake,« je povedala Anna z kančkom začudenja. »In kot vidiš, sta se razšla,« je veselo pripomnila Zana.
NEXT!!!???
07. maj 2014
neeeext
07. maj 2014
nextttttttt
07. maj 2014
u165758
u165758
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
08. maj 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt + nova bralka ampak next next next next next čimprej
12. maj 2014
Next SARAH GLEJ LOK JIH ŽE BERE
12. maj 2014
haj, Sara
ful dobr ŠE JS BBEERMM
PLIS NEXT
13. maj 2014
next ful dobre zgodbe
14. maj 2014
spdbudna slika

14. maj 2014
Djmo alo piš naprej Next
14. maj 2014
next
16. maj 2014
u163794
u163794
»Najlepši fant na šoli,« je zasanjano rekla Sall. »Drugi najlepši fant na šoli,« pripomni Anna in objame Jima okoli pasu. Jim se ji nasmehne in ji vrne objem. »O, glejte našega pedra! Ima tako lepo lepotno liso, da mi gre na bruhanje. In glej njegovo zibajočo rit. A ni grd!« pripomni Zana in pokaže na nekega geja, ki je vstopil v jedilnico. Vse se zasmejimo. Imel je tiste obupni pajkice z vzorcem leoparda. Imel je čisto oprijeto majico z vojaškimi barvami. In njegova lisa. Ogabna je. Imel jo je na levem licu, bila je velika za majhen krompir. Bljak! Bil je 100 % gej.
»Poglej ta ima enako liso kot jaz. Najin otrok bo krava!« Ga oponaša Zana in vse pademo v smeh. Sall se tako reži, da skoraj pade s stola, Jim pa komaj zadržuje svoj krohot.
»Pravijo, da je bil en gejevski zvezdnik, ki je že v četrtem mescu nasečnosti!« Doda Katie in tokrat Sall res pade s stola. Vsi nas gledajo, saj smo zganjali največji šunder. Kar na enkrat se poleg nas pojavi Sophie in upraša: »Ali ni tako, da fantje ne morejo imeti otrok?« »Saj je šel na umetno oploditev!« se zreži Zana in Anna ne pride do zraka saj se je že tako režala, da ji ga je zmankalo. Ko se ravno umirimo se tisti gej obrne k nam in začudeno pogleda. Še močneje se začnemo režati. Sall se je komaj pobrala a se je še enkrat zvrnila skoraj na Sophie. A ona se le obrne skomigne in odide iz jedilnice. Vsi nas gledajo. Kaj nam je mar.
Hitro vzamem pladenj in pogledam Zano ki se še vedno reži. Pokaže na pult kjer lahko odložim pladenj. Odnesem ga tja in odidem iz jedilnice, madtem ko se ostale še vedno režijo. Zavijem k učiteljškem domu saj grem vprašati Shyvano kaj rabim za šolo. Zavijem v visoko stavbo. Mimo mene gre neki učitelj in ga na hitro uprašam kje je njena pisarna. Odgovoril je, da je čisto na vrhu čisto zadnja soba. Odidem po morilskih stopnicah in prikorakam do zadnje sobe. Vrata so priprta. Odprem jih in rečem »Dan« a mi nihče ne odgovori. Odidem do njene pisalne mize, saj sem odločena, da jo bom počakala. Pogled mi pritegne pismo na mizi. Napisano je takole:

Živjo, kmalu mrtva!
Kako lepo da boš to prebrala, saj je 29.9 sončni mrk. Pripravi se. Aja, pa še to, ne vstraši se kje je tvoja mačka. Pri meni je. Res je neprijazna. Parkrat sem jo morala zapreti ker je bila poredna. No saj je vseeno.
Prav kmalu se vidiva, prisežem.
Pozdravi Emmo.
Na koncu pa je bil narisan smajli z ušesi. To je sigurno Firrchen. Samo, v čem je fora, če je sončev mrk?
Za sobo zaslišim klepet in hojo po stopnicah. Hitro trznem in se postavim zraven mize kot da ni bilo nič. Na vratih zagledam prste in vrata se odprejo. Zajamem sapo ker v pisarno vstopi…
18. maj 2014
neext
18. maj 2014
Next
19. maj 2014
Next Next Next
19. maj 2014
next
19. maj 2014
u163794
u163794
kdo mislte da bo vstopil?