Next
29. julij 2016
u163794
u163794
Sarah
Potrkam na vrata od Zane in Anne.
"Ja naprej," zaslišim Zano. Odprem vrata, vstopim in vidim Zano, ki se uči. Sedi za mizo in bere nek učbenik. No to pa ne vidim vsak dan.
"Kje je Anna?" me vpraša ter se obrne proti meni. Na njenem obrazu nekaj manjka. Njenega večnega nasmeha ni več.
"V gozdu... Zakaj? Je kaj narobe?" zaprem vrata in se ji približam.
Zaskrbljeno me pogleda in zauzdihne. "Usedi se."
Zana zamiži in črna megla se pojavi okoli mene. Spremeni se nekakšne vrte ekran, kot televizor.
Vidim sebe, kako odhajam in Angusa, ko se približa Anni, ki leži na tleh in se terse. Poleg sebe vidim Zano. Tudi ona vidi to.
Vprašam jo: "Kaj je narobe z njo?"
Pomenljivo me pogleda, vendar ne reče nič. Zato pogled ponovno preusmerim na televizijo.
Zdaj se pridruži še Michaele. Zakaj je ostal? Nato Angus dvigne roko in vidim, da izgovarja nek urok ali nekaj takega. Nato se od Anne začne dvigovati neka lepliva megla ali nekaj takega... "Kaj je to?2 jo vprašam in pogledam.
"Boljše vprašanje je, kako je prišlo v njo?" mi reče in me pogleda.
"In zakaj ne moreš pogledati, kako je prišlo v njo?" zmedeno jo pogledam. Saj je vendar čarodejka in to zelo dobra. Pa še povezana je z naravo. Ali se ne more povezati z drevesi v tem gozdu in pogledali kaj se je zgodilo?
"Ne, Angus je začrnil vid tako, da nihče ne more videti kaj se je zgodilo," in nato se končno nasmehne. "Ampak ne more začrniti spominov. Ti si videla kaj se je zgodilo. V tvoji spominih je."
Pogleda me ter se zlobno nasmehne. Nato se na tej čarobni televiziji pokaže slika. Slika, ki sem jo videla jaz prej.
Slišim pogovor krdela in vse kar se dogaja.
"Ste pa zgovorni," se mi Zana zareži v obraz. Nato Zana zamiga z prstom in slika se pospeši. Naenkrat jo hitro ustavi. Vidim kako se tista črna lepljiva stvar preseli iz Emma v Anno. "Kaj je to?"
"Tole Sarah," reče Zana in pokaže na to stvar "To je senca. Ki jo lahko obvladuješ le z visokim znanjem črne magije. Kar traje stoletja da jo obvladaš."
"In kdo jo obvlada? " jo zmedeno pogledam.
"Emma, ampak ne vem kako. Anna ve, vendar mi noče povedati niti me ne pusti v njeno glavo."
sori ka je tok kratk Next
05. avgust 2016
Next
05. avgust 2016
Omg!!!! Zenska!!!! Zakaj si nehala??!!!! Pa daj no!!! Usmil se nas!!!! Oki zdaj pa bom nehala s klicaji!!! Ali pa tudi ne!!! daj mi hiter NNNNNNNNEEEEEEEEXXXXXXXXXTTTTTTTTTT!!!!!!! Ne resno daj takoj!!!!
07. avgust 2016
u163794
u163794
tale je za Love darkness

Ethan
Uprem se na roke. Še nekaj časa bom rabil, da dojamem kaj se je pravkar zgodilo.
Pogledam na tla, kjer vidim kri. Mojo kri. Dvignem roko ter se dotaknem obraza. Prsti so čisto krvavi. Dvignem se ravno toliko, da se lahko usedem in se naslonim na zid za mano. Primem rob majice ter si obrišem kri po obrazu.
Dvignem pogled. V sobi je samo Emma, ki je sesedena na tleh in v roki drži steklenico. Še preden se zavem vame butne tisti kisel vonj vodke. Stresem se ter z pogledam iščem Viktorijo po sobi. Ni je... Gotovo sta jo Angus in Michaele že odnesla ven. Zavzdihnem in počasi vstanem. Emma z komaj zaznavnim gibom pomigne na mizo na katerem sta dva kupčka denarja. Zame in za Michaela. Pograbim samo enega, saj jaz nikoli nebi mogel vzeti življenja Vicktoriji. Na petah se zasučem in čim hitreje hočem zapustiti to prekleto sobo.
"Pazi na Michaela," me preseneti Emmin hripav glas. Obrnem se ter jo pogledam.
"In drži ga čim dlje od Sarah. Da se nebo ponovila zgodba," reče ter me pomenljivo pogleda. Takrat me prešine. Kmalu gremo domov in takrat bodo vsi končali kot Vickotija. "Kdaj gremo?"
"Čez dve prazni luni," me mrko pogleda in vidim, da ji ni več do pogovora.
Takrat dojamem. "Ko bo rdeča luna," rečem bolj sebi kot njej. In v trenutku ko to rečem se njene oči za trenutek zableščijo v kričečo rdeči barvi. Prav zmrazi me ko to vidim.

Michaele
Ethan skoraj udre v sobo. Čisto razjarjen za sabo zaloputne vrata ter v zid poleg mene zagoni kupček denarja, ki se raztrese po polovici sobe. Obe mačke skočita pokonci in zapihata. Vidno trznem ko se čez celo sobo zadere: "Fak!" Roke sklene za svojim vratom in se nasloni na steno.
Nato od enkrat dvigne pogled, kot da je odkril skrivnost vesolja. Pogled polhen sovražtvo zasadi vame.
Šele zdaj sem se zavedal kako ranljivo in sproščeno sem ležal na postelji. Ethan je bil znan po tem da svojim vojakom ni nikoli prizanašal. Začutim kako mi srce otrpne in kri mi zaledeni. O bog ne.
12. avgust 2016
O bog zenska zakaj koncas ravno zdaj?!!!!! Pa najbolj napet je blo!!!!! I hate you!!!! Da mi das takon nov Next!!!! Men postaja vedno majn logicn!!! NNNNNNNNNNEEEEEEEEEEXXXXXXXXTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!
13. avgust 2016
Next
15. avgust 2016
u163794
u163794
Jasmina sj ti bo kmal use bl jasn ne skrb pa Love darkness tnx ka spremljas
Sarah
"In ves kaj je se zanimivo? Da je vedno poleg nje Angus in Ethan ali tisti tvoj tip," mi reče Zana in ekran pred mano izgine.
"Michael," ji rečem nazaj in dodam: "In zakaj mi to govoris."
"Ker grem po odgovre, oziroma greva po odgovore," pokaže s prstom name. Me prime za nadlakt in me odvleče po hodniku do stopnic.
"In zakaj so ti odgovori tako pomembni?" narahlo jo odrinem da me ne drzi vec.
"Ker morem vedeti zakaj se vedno vec senc vlači tu naokoli in zakaj pobijajo na vsakega nakaterega naletijo. In te odgovore je Anna vedela in prav zato je bila izgnana in krdela," me pogleda ter porine po stopnicah. Njen obraz se vedno bolj kisa in njen večni nasmeh bledi. "Zdaj pa me vodi do svojega ljubčka." Odpre vrata in se mi umakne da stopim naprej. Ni se mi treba spremeniti da lahko voham kot volk. "Verjetno je v svoji sobi.... Verjetno. Zato pojdiva tja." Mi reče ter pokaže na fantovski dom.

Michael
V trenutku se poženem iz postelje. Ethan razjerjeno ne odmakne pogleda od mene in odpre predal. Iz njega izvleče dolgo mačeto ki je bolj podobna meču kot mačeti. Na koncu se razširi in zakrivi, ročaj je iz črnega usnja in na robovih je z rdečo obroblen. To mu je oče zapustil. Z njim je šel v borbe... Z njim je ubijau.
V grlu se mi naredi cmok, ki mi skoraj onemogoči dihanje.
Ethan pogleda mačeto in njegova žila na vratu tako močno utripa, kot da bi vsak čas morala eksplodirati.
Vem da me krivi za Vicktorijino smrt, vendar sem samo sledil ukazom. Nisem jaz kriv ker se je ponovno zaljubil v svojo žrtev.
"Izberi orožje. Nebom ubil ne naoroženega vojaka..." mi reče ter se odmakne od predala, da lahko ven vzamem orožje. "... Ker je to pod mojo častjo."
Počasi se približam predalu ter se ozrem notri. Nimam kaj dosti izbire saj notri leži le par mečov ter nekaj pištol, mi pa mi nebi prišle prav. Pograbim prvi meč ter se mirno odmaknem od Ethana. Vse v meni se trese, dregeta, kriči naj se rešim. Vendar se obvladam in na zunaj ne kažem nobenih znakov panike, pa čeprav se bom ravnokar usrau od strahu.
Zamižim ter globoko vdihnem, še zadnjič hočem imeti polna pljuča zraka. Odprem oči ter dvignem meč, pripravljen na smrt.

Ethan
Odpre oči, ki so postale čisto mačje-zenice so se mu spremenile v tanko črtico- in dvigne meč v znak pripravljenosti. Če nebi bilo njega, bi bila Vicktorija še vedno živa, saj je nihče nebi mogel ubiti; Angus je prisegel, da si nebo nikoli mazal roke in Emma nebi mogla hkrati iz nje vlečti sence in jo zabosti v pravem trenutku.
Zavihtim mačeto proti njemu in Michael jo spretno odbije. Čisto je skoncentriran na mačeto zato sploh ne opazi ko se mu približa moj komolec, ter ga poči naravnost v obraz. Zmedeno se opoteče in takoj iskoristim priložnost za ponovni napad. Zamahnem z mačeto proti njem in naenkrat izgubim tla pod nogami. Michael mi je spodnesel noge. Izjemno hitro se pobere še preden jaz treščim ob tla ter mi meč prisloni na vrat. Če bi bil navaden smrtnik bi to pomenilo konec... Vendar nisem.
Z roko ponesreči pristane naravnost na Michaelovo mačko ki se zvije pod mojo roko in prav tako Michael.

Michael
Zvijem se saj me preplavi bolečina od mačke. Te preklete vezi z mačkam vse zajebejo!
Opotečem se nekaj korakov nazaj. Grozna napaka, saj Ethan medtem vstane in se postavi pred mano.

Ethan
Michaela porinem ob zid in mačeto zapičim vanj. Slišim kako se mu zarije skozi rebra.... Tako kot je on to naredil Vicktoriji.
Dvigne pogled ter se mi zastrmi v oči.
Prišepnem mu: "Saj bi te mučil... Ampak nimam poterpljenja."
Mačeto v njem začnem vrteti in njegova mačka se za mano začne dreti. Torej sem ga zabodel blizu vezi.
Michael pogled usmeri čez mojo ramo in nato nazah vame, narahlo zakašlja. Ni mu treba odpreti ust da mu ven priteče kri.
Njegove oči postanejo skorajda steklena, brez življenja, vendar njegova mačka se ševedno dere kot nora, kar mi pove da ševedno nisem popolnoma pretrgal vezi.
Le majhen zasuk mačete odloča o Michaelovem življenju.
Jaz odločam ali bo umrl ali živel.
Tako kot je on odločal za Vicktorijo.
Tam TAm TAM!!!!!!!!!! Ka pa zj?????? A mislš da ga bo ubou al mu bo przanesu....?
30. avgust 2016
u163794
u163794
Pa oprostite za napakice ka so se prikradle umes
30. avgust 2016
Zenska!!!! Pa ka si ti cist resna?!!!! Kak lahka koncas zdle?!! Kak lahka koncas ko je najbolj napet?!!!! Pa js si tule lase pulim ven!!!!! Pa sprav se mi pisat nov Next in to takoj!!!! OMG!!!! ZABOGA TI SI SE BOLJ GROZNA OD MENE!!!! Js vsaj ne končam ob takih trenutkih!!!! DAJ MI NNNNNNEEEEEEXXXXXXTTTTTTT!!!!!!! TAKOJ!!!!!! NNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
07. september 2016
Next
07. september 2016
u163794
u163794
Sarah
Michael mi nameni pogled, ki je poln obžalovanja, nesreče in bolečine. Ob tem pogledu me zmrazi. Njegova ramena trznejo in čisto narahlo zakašlja. Globoko v nosnice dobim kovinski vonj krvi, še preden jo sploh vidim kako mu udre iz ust. Okamenelo stojim in gledam kako Ethan v njem obrača mačeto in kako se Michaelova mačka za njim dere. Dobesedno prikovana stojim in le gledam ta prizor z odprtimi usti.
Naenkrat Ethana vrže čez celo sobo in pribije v zid in prav tako mačeta. Črna megla, ki ju je vrgla čez sobo izgine in šele zdaj se zavem, da je to naredila Zana.

Zana
"Kaj za vraga je bilo to zdaj?!" skoraj zakričim, ko Michael pade na kolena in se nagne naprej, da lahko izpljune kri iz ust.
Naenkrat se pred mano prikaže mačeta, ki jo uspem ustaviti kakšen centimeter pred mojim nosom. Me je Ethar resno mislil ravnokar ubiti?
Pogledam ga čisto zgroženo in na njegovem izraz je tako temačen in leden, da me kar zmrazi. Njegov pogled se zazre mimo mene in njegove oči postanejo še bolj brezčutne kakor so bile. Zrak ob moji raki zatrepeta in zaslišim rahlo renčanje. Ozrem se in vidim kako Sarah kaže zobe Ethanu in ga izzivalno gleda. Znamenje za njeni rami zažari v kričečo rdeči barvi. Ethan se strese in v trenutku dvigne roke v zraku predaje in odvrne pogled od Sarinih grozečih oči, pa čeprav bi nas lahko v isti sekundi vse pobil. Vstane in vzame mačeto, ki še vedno lebdi pred mojim obrazom. Obriše jo ob svojo majico, da jo očisti Michaelove krvi. Stopi do predalčnika in ga odpre. Vanj položi mačeto, medtem ko ga Michael spremlja s pogledom.
Sarah čisto počasti stopi mimo Ethana s spuščeno glavo in repom, da nebi to razumel kot grožnjo. Počasi se približa Michaelu in se spusti h tlom.

Sarah
Spustim se h tlom in mu po mislih pošljem: "Si v redu?"
V odgovor mi le pokima in se usede ter nasloni na steno. V nosu mi še vedno ostaja tisti kovinski vonj po Michaelovi krvi. V njegovi majici je luknja, mesto vboda, ki je čisto krvava, vendar se je že skoraj do konca zacelil. Vendar pod to luknjo je še en madež krvi, ki pa ni njegov. Smrček približam madežu in se ga rahlo dotaknem. Ob tem se Michaele zdrzne in pogleda Ethana. V nos mi ponovno udre von krvi, vendar ta ni od Michaela. To je Vikijina kri. Pogledam ga vendar mi ne vrne pogleda zato rečem njemu in Ethanu: "Kje je Viki?"
Ethan odpre usta vendar ga Michael prehiti: "Z Shyvano je odšla nekam za kakšen teden."
Ethan mu nameni najbolj leden pogled in vidim kako stisne zobe. Čudno, da je Viki odšla ne da bi mi povedala. Ponavadi mi pove vse. Lahko bi me vsaj poklicala ali pa kaj podobnega.
11. september 2016
Next
11. september 2016
Omg!!!! Zenska js bom vzela v roke maceto in ti naredla lukno ce nas bos se malj pustila cakat!!!!! Grrrrrr!!!! Ne resno!!!! Moji lasi postajajo sivi!!!! SIVIIIIII!!!!!!! Daj mi TAKOJ NNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!
11. september 2016
Next Next Next Next
17. september 2016
u163794
u163794
Hello folkec... ja... oprostite ka tok doug nism nexala amapk sj usi poznate to stvar ka folku je žiulene in se ji reče šola. in oprostite da bo tok kratk, sj bom dala dala zj hitr se enga.

2 MESECA POZNEJE

Sarah
O Viki nisem slišala že mesece. Zana se je zavila v tišino in ni edina. Ethan, Michaele in Emma so tako napeti, da bi njihovo živčnost lahko rezal z nožam. O Anni ne duha ne sluha... Te zadnji meseci so bili res težki. In zdaj še to, po celotni šoli piše, da se moramo danes zbrati pri glavni jasi. In zato zdaj tukaj tudi čakam, na jasi z ostalimi člani krdela. Tudi vampiriji in čarodeji so tu. Le še Emmo čakamo.
"Zakaj smo sploh tukaj?" se Shiva pritoži in se se uleže na tla. Tudi meni je dovolj stanja tukaj v tem blatu, da imam čisto umazane tace.
"Samo še malo potrpite, saj bo kmalu tu..." začne govoriti John a vsi vemo da je to laž.
Prav čudna noč je. Jasno je in polno je zvezd a nikjer ni lune.
Tudi jaz se vsedem, in zauzdihnem. Koliko časa bomo še tu?
Nato zaslišim znane korake. Ozrem se in vidim Michaela ter Ethana, ki prihajata iz gozda in se samo postavita na rob gozda. Oba brezizrazno zreta v tla in se niti ne zmenita, kako se ostali vampirji začnejo norčevati iz njiju. Oba imata nekaj okoli svojega pasu zavezano, vendar ne vidim dobro.
"Lahko že nehaš zijat v svojega ljubčka? Postaja moteče," mi reče Shiva. Ne zmenim se zanjo in v odgovor samo zarenčim v njeno smer.
"So vsi tukaj?" od enkrat zaslišim Emmo in vsi v krdelu se ozremo. Ko stopa mimo množice, ki se ji odmikajo, saj stoji neverjetno dominantno.
"Ja so, ljubica kaj je narobe?" jo John takoj vpraša a mu ne nameni niti pogleda. Spogledam se z ostalimi in tudi oni so živčni.
Angus stopi zraven Emme in jo na glas vpraša: "Rabiš pomoč?"
Emma ga samo grdo pogleda in Angus se tako zdrzne ob tem pogledu in se malo odmakne od nje.

Ethan
Emma končno pride ter se loti dela. Vidim Angusa, ki zraven stoji in se od enkrat zdrzne. Dovolj sem oddaljen od njiju, da ju tudi moji mačji čuti ne zaznavajo.
"Misliš da bodo prišli?" me vpraša Michael vendar še vedno gleda v tla.
"Kakšno vprašanje pa je to? Seveda bodo prišli, saj drugače bodo obtičali v tem svetu za vedno. In po moje si ne želijo živeti med ljudmi," mu rečem ter se prestopim. Končno se bomo lahko vrnili domov, v naš pravi dom. Na Topis.
"Začenja se," reče Michael in prekine moje razmišlanje. Pogledam Emmo in vidim kako ji v kričečo rdeči barvi žarijo oči. Nato začne južni del neba nežno žareti v rdeči barvi. Nato zagledamo: prelepo rdeče obarvano luno, ki se počasi dviga. Dviga se in prekosa vse tiste majhne zvezdice, ki niso več opazne zaradi nje. To je Emminina luna. Ko se vzpne do vrha neba se zgodi. Okoli nje se razširi rdeča enargija in zapiha močan veter. Vsi volkovi začnejo potiho cviliti in neka čarodejka rakriči. Začelo se je.
Vse potihne in začutim tisto gomazenje po hrbtenici ko jih začutim pri svojih nogah. Vse sence, se začnejo plaziti iz gozda, iz temnih kotičkov in se pokažejo na svetlobi. Na Emmini svetlobi.
In tudi iz Emme skoči nekaj deset senc in se začnejo plaziti okoli. Slišijo se rahli kriki, nekateri od groze, drugi od navdušenja.
Ampak Emmina luna ni privabila samo senc. Ampak tudi ostale, ki ne sodijo na ta svet.
"V trenutku, ko bomo prišli nazaj, boš mrtev. Če še nas nisi slišal potem nevem kako boš poveljeval vojski," v mislih zaslišim Vicktorja. Zdrznem se in ozrem nazaj. Za mano stoji Vicktor in celotno njegovo krdelo. Kako to, da jih nisem opazil? Tudi Michael se zdrzne in seže po svojem meču. Ampak takoj, ko se zave da je to Vicktor se narahlo nasmehne in se sprosti. Spoštljivo mu prikima in Vicktor mu nazaj.
"Bo zmogla?" vprašam naglas in vidim kako me celotno Vicktorjevo krdelo pogleda uključno z Michaelom.
"Emma? Saj se hecaš. Bolj me skrbi za Firrchen..." zaslišim v glavi Vicktorja.
Prav ima. Čudno, da se še ni prikazala.
Nato vidim kako Emma izgleda vedno manj kot volk. Njena dlaka začne plapolati in njene oči še vedno žarijo v rdečem odtenku. Tudi zveča se in počasi spreminja v senco. Vidim kako se jo celotno krdelo ustraši. Slišati je samo veliko zmede in cviljena in govorjenja. Nekateri učenci so se odločili da bodo raje zbežali ampak je prepozno za to. Angus je že naredil zid okoli in okoli. Zdaj so obsojeni na smrt.
Vidim kako se vsi volkovi ozrejo proti nebu in ni mi treba ugibati zakaj. Še preden jo zagledam slišim, kako se njeni krokarji okoli nje derejo.
Harpija pristane na bljižnjem drevesu, tako da je ne moremo videti, čeprav vsi vemo kje je.
Nato Emmina luna še enkrat odda val energije in to je dovolj, da se vse sence začenjajo vsajati v vse čarodeje tukaj. Kot, da bi bili v filmu, vsi čarodeji v trenutku padejo po tleh. Zdaj so mrtvi in sence se bodo lahko na njih hranile.
In ta val energije ni pozval samo sence na večerjo amapk še nekoga.

Michael
Vsi čarodeji popadajo na tla, razen Angus, ki pa še vedno drži začarani zid okoli nas, da ne more nihče pobegniti. Emma se je zdaj popolnoma spremenila v živo senco, se pravi ima še vedno telo in ni le megla. In to je pravo telo Emme.
Zaslišim kako začne John silovito renčati, ko zagleda Vicktorja in celotno njegovo krdelo za nama z Ethanom. Ne bo več dolgo renčal, nebo več dolgo živel.
Nato se zgodi tisto kar smo čakali vsa ta leta. Na drugi stani jase se nakaj začne premikati in šelesteti. Iz gozda se pojavi snežno bela Firrcjen z kančkom rdečkaste dlake po hrbtu in ostanek njenega krdela. Vidim kako se Ethan začne nervozno prestopati in tudi jaz sežem proti meču.
John še vedno renči ampak ne na to krdelo, ki stoji za mano, ampak na Firrchen ki stoji točno nasproti njega. Tudi ostali začnejo renčati, samo Sarah nerazumno gleda. Ni si zaslužila take smrti.
Nato se Firrchen postavi na sredino jase in samo zre v Emmo. V njenih očeh se vidi bolečina in ljubezen do Emme. John renčečo šavsne v njeno smer, kot opozorilo... Grozna napaka.
Firrchen v trenutku razširi njena ogromna snežno bela krila ter mu zarenči nazaj vendar to tako, da odmeva. John v trenutku utihne in vsi ne verjetno strmijo v Firrchen. Nikoli niso videli volkodlaka z krili. In to bo na žalost zadnja stvar, ki jo bodo videli...
26. november 2016
Wtf!!!!! Zaka si nehala!!! Zenska js te bom ubila!!!! Daj mi takoj Next, ker drugac te bom js ubila!!!! NNNNNNNNEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!
01. december 2016
Jao Next hitr pliss
02. december 2016
Next
23. december 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani