u163794
u163794
Hej hoj................
Nebom vs dougočasla s tem tko da:
#################

Michelle
"Poskrbita za Anno," zaslišim Emmo v glavi. Vsak volkodlak lahko misli pošlje tudi vampirjem in čarodejem. Ampak le če to sam želi. Vsi že odhajajo saj jih je Emma pošteno nadrla.
Sarah dvigne ušesa in me pogleda. Vem, da hoče ostati tu z mano vendar ne more. Ne sme.
Sarah nenadoma trzne in gre proti Emmi, ta pa me pogleda in pokaže zobe.
"Ne zapletaj se z Sarah. Veš da te bo Emma..." mi zašepeta Angus.
"Lažje reči kot storiti," mu pritrdim. Sarah... Nekaj je na njej. Drugačna je.
"Veš jaz se nebi igral z Emmo. Vedno večkrat se dogaja. Vedno večkrat izgubi nadzor nad svojim telesom. Kar me pošteno plaši," potiho reče ter se postavi poleg Anne, ki natleh trza in se trese. Dvigne dlan, ki se mu začne rahlo tresti.
Emma je vanjo poslala senco. Senco, ki ji bo pokazala kje je Jim.
Okoli Anne se nabira temna megla in slišim kako Angus začne hitreje dihati. Po njegovih dlaneh začne počasi polzeti kri, ki kaplja na Anno.
Počasi se iz Anne začne ločevati temna zmes. Senca.
Sence lahko spreminjajo oblike le oči so vedno iste, žareče krvavo rdeče. Lahko gredo v tuja telesa in osebi zagotovijo hudo trpljenje.
Naposled se končno odtrga in se z neznansko hitrostjo postavi pred mano.
Senca spremeni obliko. Pred mano stoji seraf z ogromnimi krili, ki ima v roki mojo glavo. Smeje se mi z porednim nasmehom. Zreva si v oči.

Angus
Komaj jo še zadržujem. Čutim kako se hoče vsaditi v Michella. On pa jo izivalno gleda.
Ponovno se skoncentriram na to, da jo nadzorujem, ampak se že dotika Michella.
Ne bo mi uspelo.
Čutim boločino, ki mi počasi para glavo. Tako močno magijo redko kdaj uporabljam. Moje dlani so čisto krvave od magije.
Ne bo mi uspelo. Senca je vse močnejša.
"Emma!" komaj slišno zakličem.
Nato se utopim v lastni magiji. Čutim le bolečino. Bolečina, ki ji ni konca. Ampak raje čutim bolečino kot nič.
Oprostite ker je mal krajš
06. oktober 2015
u193093
u193093
nnnnnnnneeeeeeeeeeexxxxxxxxtttttttttttt
06. oktober 2015
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext :**
06. oktober 2015
u199774
u199774
neeeeeeext!!!
07. oktober 2015
neeeeeeeeeext
07. oktober 2015
next
nextt
nexttt
nextttt
nexttttt
nextttttt
nexttttttt
nextttttttt
nexttttttttt
nextttttttttt
nexttttttttttt
nextttttttttttt
nexttttttttttttt
nextttttttttttttt
nexttttttttttttttt
nextttttttttttttttt
nexttttttttttttttttt
nextttttttttttttttttt
nexttttttttttttttttttt
nextttttttttttttttttttt
nexttttttttttttttttttttt
nextttttttttttttttttttttt
nexttttttttttttttttttttttt
nextttttttttttttttttttttttt
nexttttttttttttttttttttttttt
nextttttttttttttttttttttttttt
nexttttttttttttttttttttttttttt
nextttttttttttttttttttttttttttt
NEXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
plissssssssss
08. oktober 2015
u163794
u163794
tkole zgleda Emma:

25. oktober 2015
nexxt
25. oktober 2015
KAJ?!!!!! kaj?!!!!! kaj?!!!!!!! kaj?!!!! kaj?!!!!!...
kva za vraga se je dlih zgodl?!!!!! da mi daš PRI PRIČI NEXT DRUGAČE EJ SE ME PAZI. BOM JST POSTALA TISTA SENCA PA BOM V ROKI DRŽALA ENO GLAVO!!!!!!!!!!!!! DAJ ŽE TAKOJ NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27. oktober 2015
actimel
actimel
Next + nova bralka
... ena najbolsih zgodbic kar sem jih prebrala!!! Nexti prosiim ne koncat... ♡
19. november 2015
u163794
u163794
začetk decembra bo next
27. november 2015
u163794
u163794
Oprostite ka nism dolg napisala next ampak me zdej muč sola in ucene in ves drek ka spada zravn......... Pa sori ka bo mal kratk

Emma
Zaslišim Angusov krik. Pogledam kaj se dogaja. Angus leži na tleh, ko pa se senca lepo hoče vsaditi v Michella. Angus ni ničesar sposoben.
Pogledam senco, ki jo prav dobro poznam. Začutim tisto globoko bolečino, ki skeli in žari in... Senca začne cviliti in kričati, ko se cvre v moji moči. Nisem prestol dobila zastonj.
Senca, ki se je skrčila v drobno kapljico se hitro odvelče v najtemnejši kotiček gozda. Jo bom potem ubila.
Michelle takoj zgrabi nezavestnega Angusa in se nanj začne dreti: "Kar takole bi me pustil, da se usadi vame! Ti..."
Ne dokonča stavka ko mu miselno zakričim: "Pusti ga! Preden ti jaz kaj ne polomim."
Michelle ob mojem glasu trzne in Angusa, ki se komaj kaj zaveda vrže po tleh.
Moram priznati, da Michelle ni kar tako. On je najlepši primerek kaj vojna naredi. Iz njega je naredila... Najboljšega vojaka a hkrati... Pošast. Še Ethan ga težko nadzira.

Michelle
Vržem ga po tleh. Kakšen cepec, kar pustil bi da bi me senca lepo požirala.
"Da res bi jo," komaj izgovori Angus. Kaj? Bral mi je misli?.
"Poberi se iz moje glave!" zaupijem in ga hočem brcniti ko začutim da me je njegova magija prilepila na tla. Kako ga bom ubil!
Emma zareči in konča najin spor.
01. december 2015
Neeeext
01. december 2015
u193093
u193093
nexxt
01. december 2015
actimel
actimel
Next
01. december 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
02. december 2015
Omg!!!!! Takoj daj NNNNNNNNEEEEEEXXXXXXXXXTTTTTT!!!!!!!!! Ej poznam tisto sranje zarad kerga ni cajta za pisat.
03. december 2015
Neeeeeeeeeeeeeeext !!!!
09. december 2015
u163794
u163794
Oj vem da nism nextala ze tko tri stoletja.... Res mi je zou ampak moj lajf je sam ena zajebancija in ga mam pocas dost in...... Gad uglaunem kle je Next
TEDEN KASNEJE

Michelle
Vstopim v Emmino pisarno. Za mano vstopi Ethan, ki drži za roko Viktorijo ki se mu upira. Ne bi bil rad v njeni koži.
"Glej glej, si končno prišla," zagodrnja Emma in na njenem obrazu opazim zloben nasmešek.
Vrata se zaprejo pod Angusovim ukazom in Viktorija trzne.
"Obljubim da bom hitra, ni se ti teba bati," ji Emma mirno reče. Ethan obrne pogled stran saj ni pripravljen tega gledati.
"Ni se mi treba bati? Koga naj bi se pa bala... Tebe?" ji sikne Viktorija in plune proti Emmi.
Viktorija pade na kolena, saj jo Angusova magija vleče proti tlom.
Emma dvigne bodalo in jaz ga takoj pograbim. Stopim za Viktorijo, roko ji zarijem v lase, bodalo pa približam njenim rebrom. Obstaja še enden način kako ubiti vampirja. Obraz ji obrnem proti Emmi ki se ji počasi približa.
"Čakaj," zašepeta Ethan. "Ni si zaslužila..."
"Hočeš da jo pustim? Da se bo senca krepila v njej? To hočeš?" mu Emma naveličano odgovori.
Ethan nekaj zamrmra samemu sebi in globoko udihne.
"Čakaj....? Zaljubil si se vanjo?" se začne smejati Emma. "Zacopau si se kot otročiček... In od začetka si vedel kaj se bo zgodilo... Hahaha... Si pa dober igralec."
"Vse to si zaigral? Vse od začetka... Si se le pretvarjal?" Vitorija reče z solzami v očeh.
Hehehe ta dan postaja use boljši in boljši.
"Ne miška to je bilo vse res... Moraš mi verjeti..." jo začne prepričevati Ethan ko ga prekine Emma ki se začne smejat na ves glas in komaj iz sebe izdavi: "Nisi vedela?! Oh, uboga ti. Sigurno se ti bo še bolj zagadiu ko ti povem da vse to počne za denar kajne? In še za svoje življenje ampak večinoma za denar?"
Viktorija ga zgrožena pogleda. Vidim boleči o v Ethanovih očeh. Ja, Emma je lahko prava prasica takrat ko to želi.
"No vrnimo se h poslu," reče Emma in pozornost ponovno posveti Viktoriji.
"Ne... Pusti jo pri miru," reče Ethan.
Nato se Emma sunkovito obrne, oči ji zažarijo ter dobesedno zarenči nanj: "Odstrani se iz moje glave!"

Angus
"Ne... Pusti jo pri miru," reče Ethan. Začutim spremembo v Emmini glavi. Ethan ji bere misli... Huda napaka.
"Odstrani se iz moje glave!" zarenči nanj. Ob tem postane njena koža siva in edina barva na njej so le njena oblačila in njene žarečo rdeče oči. Spreminja se v senco.
Ethanove oči postenejo rdeče. Emma se zdaj igra z njegovim telesom. Začutim kako se Ethan sunkovito hoče odlepiti od njenih misli a mu Emm ne pusti. "Že odhajaš? Komaj si prišel..."
Iz njegovih oči začne počasi teči kri. "Em nehaj!" komaj izdavi Ethan.
"Em? Zate sem veličanstvo! Vaše veličanjstvo! Gospodarica noči!" zarenči nanj iz z vsakim stavkom iz Ethanovih oči priteče več krvi in več bolečine.
Zamižim saj ne želim gledati tega. Ne želim biti priča še enemu umoru.

Michelle
Ethan se zgrudi po tleh in njegove oči se stabilizirajo, Emma pa pristopi k Viktoriji.
Njene oči postanejo rdeče, nato še Viktorijine.
Iz nje začne vleči senco. Viktorija zakriči ko se senca odcepi od nje in v glavu zaslišim Emmo: "Zdaj."
Bodalo ji zapičim med rebra in jo spustim. Ta pa se le zgrudi na tla.
07. februar 2016
u163794
u163794
Sori ka je biu mal krajsi
07. februar 2016
u193093
u193093
Next
08. februar 2016
Next Next Next Next Next
08. februar 2016
Omg res huda zgodbica neeex
10. februar 2016
Neeeeeeext! Next
11. februar 2016
u163794
u163794
Ej kle je predzgodba mesecine ce gdo hoce brt http://www.igre123.com/forum/tema/zakaj-mesec-sveti/181897/
Zgodba govori o emmi in njeni zgodovini in vm bo mal bl jasn. Ni ti je treba brt lah mesecino zastekas tut brez predzgodbe
14. februar 2016
omg!!!!!!!!!!!! kak!!!!! kak lahka to narediš?!!!!!pa ti si nemogoča!!!!!!! ne moreš končat zdaj!!!!!!!!!!!!!! pa plis daj hiter nextt, ker men se bo drugač čist strgal!!!!!!!!!!!!! js sem skor v računalnik zlezla ko sem to brala!!!!!!!!!!!!!! EN VELIK IN DOLG NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. februar 2016
u163794
u163794
OJ SORI KA NISM TOOOOK CAJTA DALA Next SAM RES NE NAJDM CAJTA pa tale Next je posvečen NataŁiia .
pa oprostite za napake ker pišem tale Next na fonu

Angus
Michelle jo spusti da pade po tleh. Njena senca pa se vcepi v Emmo. Razširi se neke vrse energija, ki je nemorem opisati........ Prav zmrazi me čeprav sem to doživel že neštetokrat.
Viktorija se mi je kar smilila, ni sama izbrala takega življenja. Ni ona kriva da je bila v njej senca in Emma jo je rešila. Vem da izgleda kot da je Emma zelo slaba oseba vendar v resnici ni tako grozna.

Firrchen
Začutim tisti val energije. ki ga lahko samo ena oseba naredi. Ozrem se po krelu in usi me gledajo. Tudi oni so to začutili.
Oh Emma res mi je žal, da moreš vse to preživljati. Saj greva kmalu nazaj domov ne skrbi sestrica.
Sadarina
Globoko v krilih me zaskeli. To se zgodi samo takrat ko se razširi njena energija. To pomeni da je hudičevka blizu, že vidim kako nesem njeno glavo.
Michelle
Odmaknem se od Viktorijinega trupla. Ubogi Ethan, vedno goji čustvo do svoje tarče, čeprav pozna posledice.
"Bravo," v glavi zaslišim Emmo. Dvignem glavo ter ji pokimam.
Emma pa iz svoje mize vzamo flašo vodke. Sesede se na tla in jo odpre.
Spogledam se z Angusom. Tudi on ni ravno naudušen nad tem. Ni ravno pametno da se napije nekdo, ki odvlada toliko magije in moči.
Angus odpre usta da bi ji kaj rekel, vendar ga Emma pogleda s takim ubijalskim pogledom, da v trenutku zapre usta.
"Dajta jo ven," reče Emma in pokaže na Viktorijino truplo.
oprostite ker je tok kratk sm bom kmal dala naslednga... mejbi še dons
18. julij 2016
Omg zenska sprav se mi pisat nov Next in to cim prej!!!! Resno!!!! NNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!
18. julij 2016
Next
19. julij 2016
Neeeeeext
29. julij 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani