u163794
u163794
Sophie je padla na kolena in tiho jokala. Anna jo je gledala z zgroženim in prestrašenim pogledom. kolena so se ji tresla in dihala je neverjetno hitro.
kdo je ta "Firrchen"? ali je kaj posebnega? ja, verjetno je saj je Sophie govorila tako resno. ampak zakaj je krvava? imela je praske na rokah, zapestjah največ pa na obrazu. na vratu ji se ji je risala ogromna rana. videlo se je odtis zob. ne človeških. bile so pasje, poznala se jih saj sem imela doma psa. vendar pes ne ugrizne tako grdo. pes ne prga ampak odgrizne, karkoli že ugrizne.volk. bil je ugriz volka.
"Pojdi po mami in reči da je tu" je Anna ukazala Sophie. "Pojdi, zdaj!"
Sophie je zategnila trebuh in se sprostila v drugo telo (volka). bila je skoraj črna le po trebuhu malo svetlejša. bila je komaj večja ob mladiča. njene brazgotine so se jasno videle. stekla je proti šoli.
"Zana" je pretreseno rekla "pojdi tja". Anna je odšla v senco dreves.
začela sem hoditi proti domu ki je bil v isti smeri kot šola. pogledala sem roko; bila je krvava od Shophiene krvi. vendar ni bila le njena. njena je imela von po Emmi; globoki von gozda in psa. tu je bil vmešan tudi smrad po gnilem. bil je točno tak kot pri tisem deletu-Miji. obsala sem ob spoznanju da je ona umorila Mijino mačko. stisnilo me je pri srcu, ko sem pomislila da je šla Anna sama v tisto smer.

NEXT?
13. marec 2014
neext
13. marec 2014
u163794
u163794
ko sem se obrnila da bi odšla za Anno sem zaslišala smeh.odšla sem proti zvoku v goščavo. hodila sem in se 2-krat skoraj spotaknila ob korenine dreves. bil je skoraj že večer in ni se videlo najbolje a zanašala sem se no sluh in voh. prišla sem do jase na kateri sta stala dva fanta.za manjšim fantom je bil visok zid katerega nisi mogel preskočiti. bil je betonski.
pobližje sem pogledala fanta in opazila sem, da manjši gledal zmedeno in prestrašeno, večji pa jezno in žalostno.
večji fant je bil vampir, vedelo se je saj je imel majhne čekanjčke. manjši pa je bil verjetno volkodlak saj se je vohal smrad po psu. bil je prestrašen. pokazal je zobe in zarenčal na vampirja.slišal je bilo kot da bi bil razjarjeni pes. nisem si mislila da je tako pogumen.a vampir je zapihal. posnemal je mačko.
"Firrchen reci, da ji bo še žal ker se je spravila na mojo sestro!" je zavpil vampir in stopil malo bližje. volkodlak se je sprmenil v volka in hodil v loku proti meni. ni me videl, a me je zavohal. v resnici je hodil k drugem svetlolasemu fantu, a je samo dvignil dlako na hrbtu kot da mi skuša reči; vidim te.
Ampak zakaj je vampir govoril o Firrchen. saj ni vedel za njo, ali pač.
"Zakaj je napadla Mio!" je kričal in bil na robu solz. Mio. od kje mi je to znano? o joj. Mia je bila njegova sestra! in točno ta volkodlak je bil del krdela v kateri je bila Firrchen.
"dobro veš zakaj!" je rekel vampir in se z nenormalno hitrostjo napodil v temnega volka.
podr ga je na tla in ga s pestjo lopnil v gobec. volk ga je ugriznil v roko a ga je vampir brcnil v rebra in volk je zacvilil. ponovno ga je boksnil in volk je obležal na travi. bil je v komi. vampir se je zravnal in opazila sem da je imel roke krvave. ni bila volčja kri, bila je njegova. volk ni bil presneto krvav imel je zlomljena rebra.
"To je za Mio" je rekel z mrzli glasom.
vzdihnila sem in vampir se je zazrel v moje oči.
15. marec 2014
next
15. marec 2014
nnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttt
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
16. marec 2014
u163794
u163794
otrpnila sem. hutela sem zbežati vendar itak ni imelo smisla. dohitel bi me saj so vampirji super duper hitri. gledal me je z njegovimi strupenimi očmi, ki so bile leseno temne. njegovi majhni koderčki so plapolali v rahlem vetriču. veter je prinesel njegov vonj k meni. imel je tisti nov Axe prfum. vohala se je tudi kri. nekaj je smrdelo po starem. ni bil on, nekdo drug je tu. joj! še nekdo je tu ne da bi jaz vedela! kaj če stoji za mano? drek, kaj če res!
fant je odvrnil pogled od mene in pogledal desno. sledila sem njegovemu pogledu in odkrila čarodeja v goščavi. čarodej je stopil iz gozda in pogledal volka.
"Evvan slabo se ti piše. če Firrchen izve za tole." je mrmral "bo po tebi"
"kaj mi pa lahko naredi? zalaja?" je posmehovalno rekel.
"Podcenuješ jih, veš? kaj pa Line, tvoja mucica?" je mrmral in počepnil k volku. njegovi črni lasje so se razmršili.
"Line se nebodo niti dotaknili" mu je zabrusil Evvan "in od kdaj si na njihovi strani?"
zajedlivo sta se spogledala .
"Saj nisem." je mrko odgovoril čarodej.
"Grdo si mu pripeljal" se je zarežal "ampak vsako dejanje ima svoje posledice" je modroval. " in ti boš plačal ceno" je izgovoril tako tiho, da sem komaj slišala. verjetno se je bal da bi ga vampir slišal.
obrnil je glavo in me oplazi z pogledom.
"Očitno imaš nezaželene goste." odšel je v gozd.
drek! sama sem za to budalo: Evvanom. hitro sem pomislila na prekleto Tamaro in se spremenila v volka. tekla sem in prišla na potko. Evvan je bil že tam. zaletela sem me vanj.
"Glej prostovolka" je navdušeno rekel "že druga v mojem nasilnem dnevu".
hitro sem spremenila obliko; v človeka. vstala sem in se mu približala. drek bil je višji od sto osemdeset centimetrov, kar je bilo polovica večje od mene.segala sem mu do brade. "ti!" je zavpil in me porinil v drevo. "zakaj si me zasliševala?"
"Hmmm... ker se je slišalo do doma, ker si zelo "tiho" govoril, ker se "nisi" drl, ker se voha do šole, ker si bedak, ker si skoraj ubil volka, ker ubogi fant ni spuščal bolečih glasov,..."se govorila brez prestanka in nakladala v tri krasne. vampir je zmanšal zenice.
pokakala sem se od strahu.
"novinka si" je govoril z nemirnim glasom "punc ne tepem".
"joj a se boš stisnil k mamici!" sem ga dražila.
s pestjo je zamahnil in me udaril v nos. nisem omahovala. ugriznila sem naravnost v njegove členke.takrat so se vse drevesa začela sklanjati k nekomu ki je prihajal.
"Drek" je zašepetal Evvan.
na robu potke se je prikazala Zana.
"pusti jo" je rekla z jeznim glasom. ni dišalo po rožah in listu, vendar po potresu, ki te je dušil. vohala se je zemlja in nekaj v njej je dušilo. ne zares, vendar si imel občutek da te.
"nimam časa na pretek" ga je ostro opomnila Zana. Evvan je spustil roko in odšel z krvavo roko v gozd.
"Pridi, greva. ne priporočam ti da se družiš z nasilneži" se je zahihitala v večer. spet je dišala po cvetlicah.

NEXT???
16. marec 2014
neext
16. marec 2014
u163794
u163794
hvala ker berete.
prosim odgovorte:
- a je zgodbica bedna?
- a premal opisujem?
-kuko se vam zdi?
-a bi mogla dejet slike?
-a so imena preveč tuja???????
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
hodila sem vzporedno z njo. bila je tiho, a se je smejala. nikoli nisem videla koga tako veselega. Zana je bila kot sonček. njeni rjavi čistoravne lasje so segali do ramen in imela je prav tako rjave oči. nosila je oprijete kubojke in majico s cvetlicami. bila je tako nasmejana da nihče ni bil mogel biti zraven nje žalosten. drevesa so se sklanjala k nama-njej. prišle sva do doma. na klopcah se sedeli fantje in punce. nekateri so šepetali nekateri smejali... pač vse kar mladina počne. vstopili sva in šli do jene in Annine sobe. Anna!
"Anna je šla k Firrchen." sem rekla. uprašala sem jo direktno.
Zana je zavzdihnila in stopila k majhnemu drevesu, ki sta ga imele v sobi. drevo se je sklonilo k njej in Zana ga je komaj vidno pobožala. drevo je v hipu ozelenelu.
"Brez skrbi." je rekla "Anna zna poskrbeti zase". ko je to izgovorila se je obrnila in uprašala: " si lačna? zdaj je večerja in lepo bi bilo če bi jedla z nami."
namesto da bi ji odgovorila se je oglasil moj želodec. Zana se je zahihitala.
"pridi" je rekla.
hodile sva čisto v drugo smer. ne proti šoli. čisto v drugo smer. hodile sva skozi mogočen gaj. imel je različne drevesa. ko se je gaj končal so se raztezale velika poslopja.
"to je učiteljški dom" pokazala je na nižjo stavbo iz opek."tam pa menza-jedilnica" zavile sva v menzo.
"Kaj pa jemo" sem bila radovedna.
"čarovnice- normalno, volkodlaki- večinoma meso, vampirji- krvave stvari" je modrovala.
"jes" sem tiho rekla ko je povedala za volkodlake

NEXT???!!!
17. marec 2014
neext
20. marec 2014
next next next next next next next next next next vnext next next next next next next next next next next next vnext next next next next next next vnext next next next vnext next next next next next next next next next next next next next next next next vnext next next next vnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next vvnext next next next next next next next next next next next vvnext next next vvvvnext next next next vnext next next next next next next next vnext vnext next vnext next vvnext next vnext next next vnext next next next vnext next next next vvnext vvnext next next next next vnext next next vvnext next vnext vnext next vnext next next

kr lepo naprej piš ker je ful dobr, zdej je še bl zanimiv
22. marec 2014
u163794
u163794
hodile sva v jedilnico in Zana je odprla nihalna vrata. menza je imela ogromno klopi in klopic.vsi so se zastrmeli v naju.pogledala sem Zano in videla da je čisto sproščena.
"kaj zijate? saj ne gori voda!ali pač" se je nasmehnila Zana. nekateri učenci so se zasmejali drugi pa zmanjšali zenice. Zana je pospešila korak in se smejala. odšla je k pladnjom in sledila sem ji. vzela je pribor in si na krožnik natresla solato. nekako mi je smrdela- včasih sem bila pravo ljubiteljica solat. ni mi jasno zakaj mi je smrdela. vse kar je dala Zana na krožnik, mi je smrdelo.
"Tam je tvoje" je z vilico požokala malo bolj naprej. sledila sem vilici in opazila meso. povohala sem. bil je von govedine, ovčetine, divjačine, piščanci so se noro vohali...
pogledala sem in ugotovila da je večina mesa srovega. fuj! no moram priznat da sem enkrat jedla skoraj srove hrenovke. saj ni važno. odšla sem tja in vzela vse kar je bilo pečeno. vsedla sem se zraven Zane in še par punc.
"Živjo, jaz sem Katie" je reklo dekle z rjavimi lasmi ki so segali do ramen. imela je rjave oči in okrogel obraz.
"Živjo sem Sarah" sem odvrnil in dvignila roko. bila sem malo sramežljiva.
"hej" je rekla neko dekle, ki je bilo malo močnejše postave "moje ime je Sally. lahko me kličeš Sal." imela je temne lase ki so bili dolgo, do bokov.tudi ona je imela temne oči. v primerjavi z Zano in Katie je imela naj temnejše oči, Zana pa njsvetlejše. Katie je bila čarodejka, saj ni imela niti čekanov niti ni smrdela po psu. prav tako Sall.
vendar se je nekje vohal pes, ki se je bližal.
"Anna! si le prišla! bili smo že v dvomih da te je požrl golob" se je zarežala Zana.
"ni šans!" je zavzdihnila Anna. nekaj je smrdelo po psu hkrati pa po pretiranem parfumiranem. fuj!
"O Anna, a si jo prisilila da se druži z čudaki. ej Sarah pridi se nam boš pridružila?" je zapiskala neka punca. imela je dolgo obleko, rumene oči in grd nasmešek. imela je toliko pudra in ličil da mi je šlo na bruhanje. hodila je na najvišjih petah kar sem jih kdaj videla. njeni že stokrat prebarvani lasje so bili beli. dobesedno beli.
Anna je zarenčala in izgledalo je kot da bo v trenutku zletela čez mizo in raztrgala to budalo. venar je ta budala s svojo klapo le zapihala nazaj. Zana je Anno mirila in jo pritiskala na stol.
"Oh, se nisem predstavil? sem Penelopha." je zapredla. potiho sem se zahihitala. kako ima lahko tako bedasto ime? pogledala sem jo in ugotavila da z njo stali vampirji.
"ne ni me prisilila. sama sem se tako odločila ti kreten" cem prhnila. Zana se je zarežala Penelophi maravnost v obraz.
"To je tvoja odločitev" je odvrnila in se odzibala stran.
"kako si jo zabila" je prva v smeh padla Katie.
NEXT???!!!
22. marec 2014
neext
22. marec 2014
neext
22. marec 2014
u163794
u163794
Anna se je pridružila smehu. kmalu so se vse smejale kot nore. z vilico sem napičila piščanca in ga pošteno prežvečila.
"kaj je ta Penelopha?" sem govorila z polnimi usti. Anna se je prva zresnila in mi odgovorila.
"čarovnica"
vse so se nehale smejati in so zamerljivo pogledale Anno.
"dobro no, čarodejka" se je popravia. Zana, Sal in Katie so pokimale.
"Penelopha in njena tolpa vampirjev so prav priljubljeni" se je hihitala Zana. ko je omenila Penelopho, sem se ozrla na njihovo mizo. vsi so se hihitali rezen tega prekletega Evvana. Zana je sledila mojemu pogledu in zašepetala: "Težave punca". ob teh besedah so vsi utihnili.
"kaj se je zgodilo" je bila Anna takoj radovedna.
zavzdihnila sem.
"saj ni tako hudo" se je režala Zana.
"pa je" sem mrmrala in nadeljevala "Evvan je skoraj vbil volkodlaka ki je iz Firrcheninega krdela" sem govorila brez premora.
"no pa sem rekla" sem sama sebi rekla. vse so se zastrmele vame; Anna z odprtimi usti, Zanna se ni več smejale, Sall je zijala vame, Katie pa je ostala brez besed.
"in Evvan jo je zasledoval in takrat sem priskočila jaz" je nadeljevala Zana.
"ja in enkrat me je udaril, jaz sem ga pa ugriznila v zapestje" sem izdavila.
"opa" je pisnila Anna. vse smo se zasmejale.
vendar se Sall ni smejala, le dodala je "od kje poznaš Firrceh?"
"Sophie ji je povedala" je Anna prišla do spoznanja in se zastrmela v moje oči. odmaknila sem pogled.
"bila je tam ko jo je Firrchen napadla" je govorila v tri krasne.
"Napadla!!!" sta obe iztrelile naenkrat.
"ja in da prihaja" sem pripomnila.
"To bo prepir" se je Zana zarežala in to temo pokazala s druge strani.
NEXT???!!!
23. marec 2014
neeeeeeeeeeeeeeeext
23. marec 2014
neext
23. marec 2014
u165758
u165758
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. marec 2014
pršla sem do konca, zato hočem nadaljevanje.
NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. marec 2014
Zlo izvirno mas napisano ;D mogoce se potrudi da bo bolj slovnicno, pa upostevaj to,da se ljudje ne pogovarjajo sami s sabo, ti pises v prvi osebi, to pomeni, da si dobesedno v glavi neke osebe, brlcev kakor da jih ni (parkrat sem opazila to recimo da je sama sebi nekaj rekla. To skusaj izbrisati oz. pretvoriri v obliko misli in ne govora ce ves, kaj mislim.... Drugace je pa super napisano in izvirno ;D bi se vec napisala sam ni casa....upam, da razumes kaj mislim povedati ;D erugace je pa super ;D
26. marec 2014
u164477
u164477
neeextt
zloo dobr pišešš
27. marec 2014
next ful dobr!
03. april 2014
u163794
u163794
tudi Anna se je nasmehnila, vendar se ni smejala iskreno. zelo jo je skrbela Firrchen. vendar, zakaj? saj ni pošast, ki žre otroke. ali pa je. karkoli že je ta čudakinja, ki je nikoli nisem videla je zabredla v globoke težave. kako je lahko napadla tako majhno deklico kot je Sophie? Emma, ki je bila Sophieva mama bo sigurno popenila. Firrchen bi gotovo ubila (ne zares).pa kaj če je vodja nekega krdela? bila naj bi alfa. ja, in? če si alfa, ali to pomeni da je bog ve kaj?
zopet sem vtaknila piščanca v usta in se delala kot da ni nič narobe. pomislila sem na lepe stvari. kot so te: jutri pride Viki! jej!!! komaj čakam, da jo vidim. in slišim. kamorkoli je odšla je svojo kitaro vedno nosila seboj. kamorkoli. spomnim se, ko smo imeli v šoli ekskurzijo in jo je Viki vzela sabo. v resnici ji je bilo ime Viktoria. vseeno smo jo klicali Viki. bila je za pol glave višja od mene in njene oči. nisi jih mogel opisati. okoli zenic so bile temne, skoraj črne. potem je sledila rumeno-zlata in nato ponovno rjava. njene ogromne trepalnico so bile goste in črne. lasje pa so ji ravno in ubgljivo viseli čez ramena. tudi lasje so bili posebni. čisto pri glavi so bili temno rjavi, potem rjavi in nato še zlati.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

zdej pa morm it
07. april 2014
u165758
u165758
NEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
07. april 2014
neext
08. april 2014
next čestitam ti za opazovanje viki
jo bom probala narisat

08. april 2014
next
08. april 2014
next
09. april 2014
u163794
u163794
sej do natankosti poznam mojo najljupšo prijateljico. (v ogledalu lahko preverš če sm te prov opisala alexi12. dobr, oči sem mal zafrnknila, ampak vseen)
09. april 2014
u163794
u163794
sam tok: Viki je alexi12, Zana je anaž24, Anna je converx12 in Katie je care13.
PROSM, dodejte jih za prjatle. ful kul osebe so. ne bo vam žal če jih dodate
09. april 2014
u163794
u163794
vedno me je pomirila. velikokrat ko je govorila o knjigi ki jo je brala, je sploh nisem poslušala (razen ko je govorila o volkovih). sprostila sem se od njenem glasu in kitari. vedno je tako pomirjajoče igrala, včasih zgrešila noto in se nasmehnila.nihče me ni poznal bolje kot ona. vedela je kje so moje šipke točke. včasih sem jo dražila in se hitro umaknila njenim "udarcem". res je da ni ravno udarila močno, ampak vseeno te je bolelo. dovolj da ji daš vsaj 5 minut mir. hihihihi...spomnim se ko sva pekle palačinke in sem eno zalučala v zrak da je pristala na Vikijin računalnik. takrat je bila jezna, ker je bil ves računalnik masten od olja. upam da bova imeli isti urnik. urnik! kakšnega imam? pred kakšno uro ali več mi ga je dala Anna. kam sem ga odložila? z roko sem segla v žep in nekaj začutila. huh... odleglo mi je. ven iz žepa sem potegnila napol zmečkan urnik. preletela sem ponedeljek:
-SCP (sociologija pošasti)
-LOV (lov)
-UMT (umetnost tuljenja)
-SOZ (spoznavanje)
-POL (položaj)
-LAT (latinščina)
O.M.G.!!! kakšni predmeti. nič ne razumem.
1.kaj naj bi lovili pri temu "lovu"?
2. umetnost tuljenja, wtf?
3. spoznavanje česa?
4. položaj česa?
5. to je edini predmet, ki vem kaj sploh je. samo, "latinščina"? s kje so privlekli ta jezik?
prvo uro me bo imela Shyvana. kdaj se začne pouk? kaj potrebujem? morda čarobno pisalo, ali kaj takega? na tej šoli ni nič čudnega če uporabljaš... nevem kaj. saj je vseeno. odšla bom do njene pisarne in jo vprašala. kaj če me bo nabodla z nožem, raztrgala na dva kosa in me potem... joj no! zakaj moram imeti ravno jaz tako bujno domišlijo?! vedno sem jo imela. ko me je tlačila mora sem si vedno izmislila kaj smešnega. naprimer, ko sem sanjala, da me je zasu plaz in jaz sem se zvlekla ven iz njega in se z Smoki vrečko spustil z hriba. hihihihi...
razrezala se meso in se smejala sama sebi
NEXT?!
18. april 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani