Dolgo časa sem razmišljala kako naj naredim blog sebi.A na koncu sem prila do ugotovitve, da sem preveč dolgočasna . Zato sem se odločila, da bom naredila blog za svojo mačko, Muci.
IZKAZNICA:
Slika:

*klik za boljšo kvaliteto*
3 tedne nazaj je bila kastrirana zato ima pobrit trebušček, ki ga ima namazanega z nekakšnim zelenim mazilom, da se ne praska ali preveč liže po po šivu. Nosi tudi ovratnico proti bolham klopom in drugim škodljivcem. (To povem samo zato, ker se na sliki mogoče ne vidi.
Ime:Muci
Razlog za ime: Na nobeno drugo ime je nisem mogla navaditi. Prvo sem rekla, da bo Tačka samo se nikoli ni odzvala (Poskušala sem 1 mesec).
Starost: Stara je okoli 8 mesecev, posvojena je bila avgusta 2018, pri mojemu še kar dobremu prijatelju.
Vzdevek: Drobtinica, Pikica in Mucmandu.
Hobiji: Rada mi hodi po mačjem pesku in dreza vame, ko ji pospravljam stranišče. Rada se igra z svojimi igračkami. Rada me praska. Rada skoči na stol, če prav ve, da ne sme.
Na mara: Ko jo krtačim. Da mora biti v časih zaprta. (Takrat "brunda" in spušča čudne zvoke .)
Dom: Kurilnica

*Klik za boljšo kvaliteto*
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Za nadaljevanje potrebujem vsaj 5 Next-ov.
21. februar 2019
Next!! Yeey blog
21. februar 2019
Next
21. februar 2019
V bistvu bom kar naredila
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
IGRAČKE:
Mala barvna miška:

Dobila sem jo gratis v trgovini za male živali.

Miš na vrvici:

Kupila sem jo v Müller-ju.

Laser:

Kupila sem jo v T€DI-ju.

"Kača":

Kupila sem jo v trgovini za male živali.

Ima še 2 igrački samo se danes ni hotela igrati z njimi, tako, da bom naslednjič spet poskusila...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Potrebujem vsaj 2 Next-a.
21. februar 2019
Next
21. februar 2019
Next!
21. februar 2019
Lahko kar vi daste želje kaj bi radi da naslednjič naredim.
22. februar 2019
Next
22. februar 2019
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg