Znan ka san ze milijarde zgodb pisala in te se mi vec nej dalo, ampak idgfc. Še ena zgodba za vse nadobudne bralce. Vcasih bun napisala vec delof v enon dnevi in me boli rit ce de van vsec. Sorci ker san hars menstruacijo man. Neman pojma ka bi naj bilo naslof ker niti ne ven o kun de se slo. Hallelujah zacnimo!
20. februar 2019
1. del
Pijana noč

Petek zvečer 22:14
Ležim. Gledam tv. Porinem roko v hlače, ker mi pač paše. Nekdo pozvoni, pogledam na kamere. Wtf, naj grem odpret? Viditi je kot Sara.
"Sara ka dafaq?" spustim jo noter.
Premočena je od glave do pet pa sploh ne dežuje.
"Šla sem z Majine zabave in sem padla v potok."
"Koliko si spila? Sploh ni tako dosti ura. Hvala Bogu, da sem sama doma."
Odpeljem Saro v kopalnico. Tam natočim toplo vodo.
"Sleči se in se okopaj, da se ne prehladiš. Tak ali tak si se verjetno že."
Odidem iz kopalnice in nama naredim vročo čokolado. Ko pridem v kopalnico je pol kopalnice pena.
"Ok kul, vsaj tu po sneg, če ga že ni zunaj."
Na računalniku naštimam Netflix in položim računalnik na wc školko in se vsedem kar v kratkih hlačah in majci v bano.
"Povej mi, kako je bilo?"
"Meh. Nik me vara z drugo. Takda sem se napila in šla."
"Sem ti rekla takoj na začetku kakšen bedak je, pa me nisi poslušala."
"Ja whatever."
"Torej si vredu." pogledam Saro, ki je totalno pijana in se verjetno sploh ne zaveda kaj počne.
"Mhm."
Tako gledave Friends v bani in se zabavave.
Ura je 00:09 in jaz se še vedno pogovarjam s pijano razuzdanko, če smem tako reči. Pogovor je precej deep.
"Vanesa?"
"Ja?"
"Si ti slučajno bisexusal?"
"Niman faking pojma." pogledam Saro v oči in se strmive, čas se vleče.
Sarine ustnice kar naenkrat poletijo proti mojim in kar naenkrat se poljubljave. Same v bani, mokrive, golive, po polnoči...
20. februar 2019
2. del
Gremo spat

Sobota 02:37
Odpeljem Saro domov. Doma si natočim kozarec vina v fensi kozarec. Počutim se odraslo. To vino je zanič. Z kozarcem v rokah odkorakam do mamine in očetove postelje. Kozarec odložim na tla in se uležem v poteljo.

Sobota 09:11
Prebudi me sonce. Sije naravnost v mojo faking glavo. Obrnem se in še malo poležim, a ne morem več zaspati. Prokleto sonce. Pomenem si oči in se spominjam včerajšnjih dogodkov. Noge dam s postelje in butnem v kozarec, vino se pa razlije po preprogi.
"Shit!"
Spravim se na kavč in gledam tv. Nič pametnega. V hladilniku... nobene hrane. Moj želodec zavija kot kit v sezoni parjenja. Preoblečem se, vzamem ključe avta in grem. Vzamem makrone in kavo v moji naj kavarni, sendvič v trgovini in se odpeljem na hrib. Sedim v avtu in pomali žvečim in pijem. Cliche.
Ura je 10:00. Kliče me Sara.
"Vanesa!!" jokajoče vpije.
"Kaj je Sara? Kaj se je zgodilo?"
"Nik me je pustil?!" smrka po telefonu.
"Vem draga, vem."
"Kako veš?"
"Se ne spomniš nič od včeraj?"
"Vem, da sem bila na Majini zabavi in sem ga videla z drugo. Šla sem se napit, zdaj me je pa pustil... PO TELEFONU!!" telefon sem odmaknila od ušes.
"Potem si padla v potok in prišla k meni in sem ti naredila kopel in sve gledale Friends in sve... saj veš."
"Kaj sve? Totalno nič se ne spomnim."
"Aha. Kopale sve se."
"Lahko pridem k tebi? Res te rabim."
"Pridem s avtom po tebe, nekam ve šle, da pozabiš tega prasca."
"Hvala, ljubim te."
"Jaz tebe tudi." in prekinem.
Še vedno sedim in počasi zvčeim. Na radiu se vrtijo Queeni. Začenem avto in grem po Saro.
20. februar 2019
Neven, če še naj en del napišen zaj.... Ali če jih še naj 20 napišen. Ali če naj nehan pisati danes.
20. februar 2019
Pisala bon, ker se mi da. Also s prekmurja san, zato ne ven ce naj bole po slovensko pisen ali prekmursko zato je mix ka te razmili.

3. del
Road trip

Sobota 18:45
Sedive pred motelom.
"Poklicala bom mamo."
"Ok."
Odprem telefon. 23% imam. Upam, da zdrži do jutri.
Mama se ne oglasi. Pustim ji glasovno sporočilo.
"Mama, pridem jutri. Z Saro bove se zabavale in prespale v motelu. Ne skrbi vse je vredu."
Vem, da bo jezna, a mi ni mar.
"Kam bove še šle?"
"Lahko greve v disko?"
"Ja, sure."
Prižgala sem v avto in odpeljale sve se v najbližji disko. Naročile sve pijačo in po treh kozarcih sve začele plesati. Plesale sve skupaj. Glasba je bučala, stene so se tresle, vse je bilo megleno, le Sarin obraz je bil jasen. Hočem jo poljubiti. Zanesem se proti njej, a nekdo me prime za roko.
"Živjo lepotica!"
"Pusti me prosim, hvala." odrinem ga.
"Se me ne spomniš?" reče fant s svetlimi lasmi.
Boljše ga pogledam. Wau. Fant z naše šole. Luka. Skupaj sva kadila travo. Big deal.
"Kako je kaj tvoja?" saj vem, da nima punce, ampak res ga ne želim tukaj.
"Nimam punce dragica." reče in me povleče k svoji faci.
Ozrem se za Saro,a je ne vidim na plesišču.
"Sara?!" se zaderem.
Glasba je preglasna, moj glas se izgubi.
"Saj nista prokleti sijamski dvojčici. Šla je ven z nekim tipom." reče Luka s svojim nagravžnim glasom.
Spustila sem ga in zdrvela skozi zadnja vrata. Sara se je naslanjala na steno in poljubljala nekega tipa. Luka je pridrel za mano.
"Sara?"
"Vanesa? Vidim, da maš ti tudi družbo. Kul. Lahko gremo vsi skupaj v motel huh?"
"Ne Sara, pustila ju bova tu. Greva!" in stopim proti Sari, ko me spet Luka prime za roko.
"Pusti jo, vidiš, da se zabava. Z-A-B-A-V-A. Pridi, da ti pokažem kaj je to." Jan me zasuka in me zaliže.
Ogabno. Njegov zadah ima po pivah in cigaretih. Komaj čakam tople blazine.

Ps: navdušena san nad svojin talentom pisnanja, ker ponavadi pisen taksi shit, zaj se mi pa zdi ka celo nekan bolse besede skup skladan idk
20. februar 2019
I'm back. Zaj vidin, da san v pred pred zadnji povedi namesto Luka napisala Jan. Iskreno se opravicujem, mogla bi napisati Luka... hihi
21. februar 2019
4. del
Nedelja 12:12
Sedim na postelji. Zraven mene smrči Sara. Najraje bi pobegnila, a jo moram odpeljati domov. Primem jo za roko in jo pobožam. Sara se ne gane. Začnem jo rahlo trositi.
"Sara..." z nežnim glasom jo kličem. Nič ne deluje. Grem po plastenko vode in jo vlijem na Saro. Počasi vstane.
"Kaj je." z nadležnim glasom reče in se obrne, a pade s postelje.
Začnem se smejati, bolijo me lica in trebuh. Sara vstane.
"Greve domov." reče in vstane.
Oblečeve se in umijeve in se odpeljeve. Ko končno pridem domov me čakata ati in mama v jedilnici.
"Dva tedna ne greš nikamor. Najraje bi ti vzela telefon tudi stran. Kaj zaboga ti je bilo, da si šla. Sara je bila s tabo huh? Nobenega otroka ne bom vzdrževal!" se dere ati.
"No, Martin. Saj pa ma dovolj pameti, da ni z nobenim spala. Kaj ne Vanesa."
"Ja mama."
Odšla sem v sobo in se ulegla na posteljo. Jutri je šola.
Ura je 13:58. Kaj naj delam do večera? Dobra ideja bi bila delati nalogo in se učiti. Hell no.
"Midva greva na koncert s prijatelji in na večerjo. Če prideva domov in te ni doma se pazi." reče ati in zalupotune z vrati sobe.
Yes. I must be blessed.
"Hej Jaka. Maš čas?"
"Seveda srči. Kaj bova počela?" reče Jaka.
Jaka je moj prijatelj. On je moj kinda friend crush.
"Nimam pojma. Pridi k meni. Včeraj sve z Saro bile v disku in sve prespale v motelu zato nesmem nikamor. Šla sta na koncert. Tkda do osme moreva biti doma, če bova kam šla."
"Kul. Že vem. Pridem takoj." reče in odloži.
Kaj bi jaz brez njega.
Jaka pride. "Pridi greva." prime me za roko in že greva.
Šla sva na podzemno. Težko verjamem, da bova doma ob času.
Ura je 19:37. Stopila sem v hišo in upala, da ju še ni doma. Hvala Bogu.
Vlegla sem se v posteljo in v trenutku zaspala.
21. februar 2019
You've been blessed. Ker ne bom nehala pisati. Takda tu je naslednij del.
5. del
Fight

Ponedeljek 10:23
Sama sedim za klopjo pred šolo. Faking mrzlo je. Komaj čakam poletje. Kljub mrazu si ne zapnem bunde. Nočem zgledati kot snežak. K meni pridejo Luka in njegovi prijatelji.
"Kaj pa ti tako sama? Kje maš Saro?" reče in se mi sladko smehlja.
Heck no. Ne bom špricala šole zaradi njega. Zakaj mora biti Sara doma. Najraje bi ji odsekala glavo. Ampak potem bi vedno mogla sama hoditi v šolo. Takda naj ji bo.
Zavijem z očmi in Luka se vsede zraven mene dol.
"Daj Luka gremo. Kaj te boli rit za njo?" reče neki debeluh od njegovih frendov.
"Ššš." mu pokaže Luka z prstom in mi popravi lase za uho.
Potem pride zraven Nik.
"Vanesa?" reče
"Nik." preziram tega idiota.
"Upam, da nisi jezna na mene zaradi Sare."
"Jezna sem na tebe, da si jo sploh šel zapeljevat. Poznam tvoj kretenski značaj." obrnem se stran in začnem stopati proti šoli.
"Čakaj!" zavpije Nik in me prime za roko.
Jaka stopi iz šole. "Jaka!" zavpijem
Jaka steče do mene in odrine Nika. "Pusti jo, idiot!"
Oklenem se Jake in skupaj greva proti šoli. Kar naenkrat ga Nik z pestjo udari v hrbet.
In tako se je začel pretep, ki se mu je pridružil še Luka in njegovi prijatelji. Bilo je grozno. In jaz sem stala sredi kot kip svobode.
In tako smo vsi dobili pripor in smo skupaj sedeli po šoli v učilnici za zgodovino.

Ok sori ka se nič zanimivega zgodilo. Mby naslednjič.
21. februar 2019
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg