u136847
u136847
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
19. november 2013
u142227
u142227
Ok bom tok dobra oseba pa bom nexala. Samo za vas ne bom mučla, ker se mi prav smilite.
#Harry#

Tam je ležala. Vsa se je tresla. Nekaj je bilo. »Anne« sem še enkrat rekel njeno ime. Počasi je obrnila glavo, tako da me je gledala. »H-harry? Kaj delaš tukaj?« me je potiho vprašala. »Tukaj sem ker mi je žal.« sem rekel. »Zakaj me nisi pozabil Harry? Zakaj? Zdaj imaš vse, kar hočeš. Ne vem res zakaj se oziraš name.« je zahlipala in sedla. Nič nisem rekel, le objel sem jo. Objem mi je vrnila. »Oprosti.« sem rekel. »Zakaj?« je vprašala. »Jaz sem tista ki se bi morala opravičiti, ne ti!« je še bol zahlipala. »Ne jaz sem kriv in moram ti povedati kaj se je v resnici zgodilo.« sem rekel. Pogledala me je s svojimi čokoladno rjavimi očmi v pričakovanju. Povedal sem ji vse od začetka do konca. V njenih očeh se je videlo da ji je žal. Tudi meni je bilo. Zelo! »Oprosti!« sem končal pripovedovanje. »Opravičilo sprejeto, ampak tudi ti mi moraš oprostiti.« je rekla. »Odpustil sem ti že naslednjo minuto potem ko sva se skregala. Ne morem biti jezen nate, lahko sem samo nase.« sem rekel in jo še enkrat objel. Spet mi je objem vrnila. »Pridi!« »Kam Harry?« me je vprašala. »Tja kamor že dolgo nisi bila. K meni.« sem rekel. Ustavila se je in me gledala. Potem se je izvila iz prijema. »Ne morem Harry, verjetno so zelo jezni.« je rekla. Zasmejal sem se in jo dvignil v naročje. Tudi ona se je nasmehnila, ampak videlo se je da je bil lažen nasmeh. »In pozabil sem ti povedati da mi je žal za tvojega očeta.« sem rekel. »Veš?« je vprašala. Jaz sem prikimal in jo spustil iz naročja. Potegnil sem jo proti stopnicam. Zaklenila sva vrata hiše in že sva tekla proti moji hiše. Na poti sem zagledal nekaj tipov s kamerami. Ne, ne, ne! Paparaci! »Skrij se in dokler te ne pokličem se ne prikaži prav!« sem ji šepnil ona pa je prikimala in spustila mojo roko Oh ne opazili so naju to ni dobro. Že tisti trenutek so se pognali proti nama. Spet sem zgrabil njeno roko in tekla sva. Spet! Anne sem potisnil v grm sam pa sem tekel naprej. Ko sem lovil sapo so pritekli do mene. Kak lahko ima človek toliko kondicije!?!? »Harry je to tvoja punca? Kje je? Ali je??« o bila vprašanja. »Ne ni moja punca in pustite naju na miru!« se zakričal in zbežal v nasprotni smeri proti domu. Anne je bila tam kjer sem jo pusti. »To je zvezdniško življenje.« sem zamomljal. Nekaj je zamomljala a je nisem razumel. Potegnil sem jo v objem in jo ne mislim spustiti. Odšla sva do hiše. Stopil sem notri. Anne pa se je celi čas skrivala za mano. »Ashley?« je rekel Gemmin glas.
19. november 2013
u155534
u155534
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext nujno!!! :-))))
19. november 2013
u142077
u142077
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext ::::::::::::))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
19. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
19. november 2013
u151714
u151714
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
19. november 2013
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT PLZ
19. november 2013
u47195
u47195
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext <3 :*:*:*:*
19. november 2013
u154929
u154929
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexettttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
19. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeekt
19. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
19. november 2013
neeeeeeeeeeseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
nujno
19. november 2013
u69203
u69203
Next!!!!
19. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
19. november 2013
u130737
u130737
Neeeeeeeeeeext
19. november 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeext
19. november 2013
nexttttt!!
19. november 2013
nexttt
19. november 2013
next
19. november 2013
u156327
u156327
neeeeeeeeeeeext!!!
19. november 2013
Next
19. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
19. november 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext<33
19. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
19. november 2013
next
19. november 2013
next
19. november 2013
NEEEEEEEEEXT!
19. november 2013
neeext
20. november 2013
u142227
u142227
http://www.igre123.com/forum/tema/a-day-without-you-is-like-year-without-rain-(niall-horan-ff)/64298/

to je link moje nove zgodbice in upam da bo brana tako kot ta!
20. november 2013
u136847
u136847
next next next next next next next next next next next next next next
20. november 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani

Spletna stran uporablja piškotke. Z njimi zagotavljamo boljše storitve. Z uporabo portala se strinjate, da jih lahko uporabljamo.
Ali dovolite našim partnerjem, da bodo zbirali podatke in uporabljali piškotke za prilagajanje in personalizacijo oglasov?

Več o tem