Ok sam neki hočm razjasnit TO JE NEKAKŠNO NADALJEVANJE PREJŠNJE ZGODBICE CRAZY HOLIDAYS ( https://www.igre123.com/forum/tema/crazy-holidays-(with-1d)/35857/ ) tako da bolje da jo greš prebrat, če je nisi še, ker če ne ti ne bo vse na jasnem BTW ZGODBICA SE ZAČNE V LETU 2014 SREDI POLETJA

Kakorkoli vsi ste želeli novo in tu je.

Pa še nekaj: MAM VISOKE CILJE V ŠOLI (PAČ RABIM VISOKE CILJE ZA NAPREJ ) TAKO DA NIMAM RAVNO VELIKO ČASA IN NEXTI NE BODO POGOSTI IN MI JE ŽE V NAPREJ ŽAL ZA TO.

Zdej pa uživajte
______________________________________________________________________________________
Uf pa je že leto naokoli. Vas zanima kaj sem dosegla v tem letu. NIČ, popolnoma nič. Še vedno ne vem tehtnega razloga zakaj sva se sploh razšla. Poletje, čas ljubezni. Pfff za večino ja, zame …. Neeee kje pa. Harry in Jess sta dobra prijatelja, ki kdaj pa kdaj pristaneta skupaj v postelji, za zabavo. Ah kdo ju razume. Aja pa za tiste nove začinjence…
Sem Zoe Portway (ok nekomu na twitterju sem ukradla priimek, ker mi je tko všeč ). Oče je Britanec, mama je Slovenka. Živim v vsem poznani Sloveniji, ja sigurno -.-. Starša sta »prezaposlena« s službo, tako da z bratom preživljava čas sama v stanovanju -.- Jess je moja sošolka in dobra prijateljica, ki je imela kratko razmerje z Harryem in ko sta ugotovila, da nista ravno za skupaj, sta samo še prijatelja s privilegiji (upam da vsi to razumemo) Jaden (moj brat) ima že dolgo razmerje s Tadejo. Z mojim bivšim bivšim Joeyem pa sem še vedno v zelo dobrem prijateljstvu. In kaj sem nakladala do zdaj .. najbolje da greš hitro prebrat prejšnjo zgodbico Crazy Holidays (with 1D) ()
No kakorkoli. Res je, že celo leto je naokoli in še vedno ne vem za kaj se vse skupaj gre. Nimam pojma zakaj me je zapustil. Dva meseca sem jokala v blazino zvečer, dva meseca sem bila cele dneve depresivna, dva meseca sploh nisem vedela zakaj živim. Potem pa sem se končno spravila na noge in nadaljevala v normalnem ritmu. Gimnastiko sem pustila, samo še tamale treniram, ni se ravno obneslo. S Špelo in Majo nismo več v stikih. 1. In 2. letnik sem zaključila s odličnim uspehom (treba malo piflarsko nardit).
Ok vrnimo se k glavni temi. Še cel mesecu po razpadu najine zveze, sva bila medijska tarča, ustvarjali so najrazličnejše zgodbice. Kako naju je menedžment prisilil v razhod, kako je Nialla omrežila Demi, kako sem se jaz vrnila k bivšemu v Slovenijo, kako me je Niall imel samo za seks. In vse to me je še bolj poklapalo. Jess mi večkrat teži, naj ga že enkrat pokličem in razčistim vse. Ampak če mene vprašate to se ne da uredit prek telefona. Večkrat mi je tudi pravila, da tudi Niall ni več tak kot je bil, vendar v nič več ne verjamem dokler tega ne vidim.
______________________________________________________________________________________
Kaj si mislite glede začetka ??
Vam je všeč??
Hočeta Zoe in Nialla spet skupaj??
Še kakšen predlog ??
Next ??
11. oktober 2012
PREdobr je.!!!
še vprašaš.?!daaa.!
ja seveda.!Kaj pa druzga.!
nič predlogov -- > same pohvale.!
seveda daaa.!
11. oktober 2012
ηιαℓℓ'ѕ ρσтαтσ✿ hvala .. sam zate dam nov del .. že k nimam kej delat
11. oktober 2012
ooo hvala.!pa kliči me Sara.!
11. oktober 2012
Ok dovolj z mojim nakladanjem. Kot sem že rekla spet smo sredi poletja. Z Jess in Joeyem smo se odločili, da gremo malo do plaže v Portorož, Jaden naj bi nam priskrbel prevoz in že zgodaj zjutraj sem imela vse pripravljeno. Še sama sem se preoblekla in si stekla v kuhinjo pripravit zajtrk. Vendar me je bratec prehitel in vse je bilo na mizi. Navalila sem se na hrano in jo veselo pojedla. Ni minilo dobre pol ure, ko sta pred vrati zvonila Jess in Joey. Ni minilo deset minut, ko smo se veselo vozili po avtocesti in poslušali Radio.
One Direction gor One Direction dol. Najprej WMYB pa Gotta Be You pa More Than This pa One Thing pa še LWWY. Ok priznam res obvladajo, legende so, ampak vse to me preveč spominja na Nialla. Komaj sem se zadržala pred navalom solz, mislila sem da sem to že prebolela. Jaden je pogledal v vzvratno ogledalo, se mi spodbudno nasmehnil in zamenjal postajo. V Portorožu smo si našli lepo senčko in se tam nastanili. Hitro smo si slekli majico pa hlače in skočili v vodo. Ok največji užitek na svetu … s prijatelji uživat na morju. Jaden se je kmalu poslovil, neke opravke naj bi mel in naj bi se vrnil popoldne po nas. Kot majhni otroci smo čofotali po vodi. Ne vem zakaj, ampak kamor sem pogledala, sem imela občutek, da je bilo vame usmerjeno vsaj en par oči, če ne več. Že prej sem večkrat to zasledila, kakorkoli blede se mi. Skobacali smo se iz vode in se ulegli na blazine. Počivanje na soncu, še večji užitek. Joey se mi je približal »Z a želiš kaj … z Jess se odpravljava do trgovine … greš z nama ??« (prijatelji so me kar Z klicali) odkimala sem »ne hvala nič ne rabim in pravi užitek je tu na soncu, vaju počakam tu prav« oba sta pokimala in v trenutku ju ni bilo več.
Slišala sem neko šepetanje ne daleč stran. Pogledala sem na okoli, samo par najstnic se je pogovarjalo. Skrila sem se ponovno v senčko saj nisem želela, da me sonce opeče. Nekdo je mojo tišino prekinil in ni bil ne Joey ne Jess
»hey«
Dvignila sem pogled »hey se mogoče poznava« sem vprašala punco, ki je bila mojih let.
Odkimala je »ne poznava se, vem pa kdo si zahvaljujoč medijem« je rekla in se nasmehnila
Sklonila sem z glavo »še ena tistih gorečih oboževalk« sem rekla in še vedno je nisem pogledala v oči.
Položila mi je roko na ramo »hej ne skrbi, nisem ena tistih ki vreščijo oz grozijo, samo želela sem te spoznati osebno, v veliko čast mi je da se pogovarjam s tabo«
Nasmehnila sem se in jo pogledala. Vrnila mi je najbolj iskren nasmešek kar sem jih kdaj videla.
»hej lahko bi se usedle in kaj poklepetale, po resnici povedano, take directionerke še nisem srečala«
Začudeno me je pogledala »kakšna pa sem?«
Bruhnila sem v smeh »mislila sem s pozitivne plati, prvič ne groziš ne kričiš in si iskrena, vedno sem mislila, da so njihovi oboževalci grozno zaščitniški in glasni, očitno se motim«
Veselo se je nasmehnila »oh sorry sploh se nisem predstavila …. Sem Anja«
»No mene verjetno že poznaš drugače pa sem Zoe« skupaj smo se zasmejale
»hej a te lahko vprašam kaj glede fantov, zelo si jih želim srečati v živo, vendar mi starši v tujino na koncert ne dovolijo« sklonila je glavo
»verjemi mi, da niso kaj preveč posebni, samo vprašaj me kaj bolj konkretnega kaj te zanima, ker sicer ti lahko nakladam tri dni«
»ful me zanima če je Harry res tak flirt boy kot ga opisujejo mediji«
»hahaha prej bi rekla, da ko je zelo zainteresiran za dekle postane sramežljiv, ko pa mu besede stečejo postane res malo podoben flirt boyu«
Anja je bruhnila v smeh. »kaj pa Liam je res tako zaščitniški in Zayn samovšečen, Louis res tako noro obožuje korenje, pa Niall….« zdrznila sem se zato je Anja utihnila.
Pokrila si je usta z roko »oprosti nisem hotela žal mi je«
Odkimala sem » ne ne saj je v redu, verjetno bi ga morala že zdavnaj preboleti«
Anja me je prijela za roko »hej prave ljubezni ne pozabimo nikoli, si se sploh že pogovorila z njim po tistem«
»oprosti ampak res ne bi o tem, v glavnem Liam je res malo zaščitniški, ampak ni zatežen zaradi tega, Zayna preveč pretirano povezujejo z ogledali in Louis res obožuje korenje«
»uhh ampak vse galame glede Liama in Danielle še vedno ne morem preboleti«
»galame .. kaj se je pa zgodilo«
»a ne veš«me je začudeno vprašala
odkimala sem
»že več kot leto nista več skupaj, nekateri govorijo, da je bila Danielle itak z njim samo zaradi slave in denarja, drugi pa da je odšla zaradi groženj na twitterju«
zgroženo sem jo pogledala in pograbila telefon
»kaj delaš?«
»kličem danielle« sem hitro odgovorila in prislonila telefon na uho Anja me je le začudeno gledala
11. oktober 2012
Jeeej nova zgodbica oziroma nadaljevanje
1. Zacetek he kul ker si tut mal povzetka naredla iz prejse
2. Ja itq da mi je usec
3. Lepo bi blo da bi bla spet skupi haha
4. Zal ne
5. Ja seveda da neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
11. oktober 2012
iii hvala.!neeeeeeeeeext.!
11. oktober 2012
neeeeeeeeeeextttttttttttt
11. oktober 2012
wiiiu supeer
in ja nj bosta Zoe in Niall spet skupaj pa povej razlog zakaj jo je sploh pustu? .
neext
12. oktober 2012
u105028
u105028
neeeeeeeeeeext pliiiiiis
12. oktober 2012
Neeext!!!!
ne smeta bit še skupi.....neii Niall zgotovi kasno napako je nareduu
12. oktober 2012
nextttttttttttttt toooo
12. oktober 2012
next!!!
12. oktober 2012
u97794
u97794
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
12. oktober 2012
Hitro sem preklopila na angleški jezik
»Zoe??« sej je zaslišalo na drugi strani
»Danielle zakaj jaz za vso galamo zvem šele leto pozneje« sem vzkliknila
zasmejala se je »mogoče zato ker ne spremljaš medijev« je odgovorila
»ok čudno sem začela, že dolgo te nisem slišala kako si«
»uhh ne sprašuj to z photoshooti in vsem je pravi kaos, kdaj boš kaj v Angliji«
»mogoče pa bi se lahko zmenila s starši, da bi šli kaj k teti, že dolgo je nisem videla in tebe tudi ne … te lahko nekaj vprašam«
»ja povej«
»zakaj sta se razšla« sem takoj bleknila
zavzdihnila je in nekaj časa bila tiho »dovolj mi je bilo vsega skupaj groženj na cesti na twitterju zasledovanj vsega, razložila sem mu in razumel me je, za oba je bilo težko, vendar odločila sva se da je to najboljše in ostala sva prijatelja, vendar v javnosti se ne pojavljava več skupaj«
»ampak ustvarjena sta eden za drugega«
zasmejala se je »zakaj vsi tako menite, mogoče sva se res dobro razumela, ampak mlada sva, vse sva pustila odprto in odločila sva se da če bo možnost bova mogoče čez par let znova poskusila, vendar ne verjamem da nama bo uspelo«
»no prav če je vse ok potem prav«
»rajši mi ti povej če si se od takrat sploh pogovorila z Niallom sploh veš razlog za razhod«
Niall .. solza mi je spolzela po licu in zahlipala sem
»Zoe .. jokaš??«
»Dani res ne bi o tem«
»Zoe ampak že eno leto je minilo in sploh se nisi pogovorila z njim, vem da te še vedno boli ko ga kdo omeni in to ni prav, če ne misliš ti urediti bom jaz brez ugovorov«
»kaj sploh lahko naredim«
»verjemi mi da marsi kaj«
»ne bi ga rada slišala, zlomila se bom«
»potem pa to prepusti meni«
»dani ne prosim«
»ah daj no zoe saj ga ne bom pojedla se slišiva jutri prav, nimam več veliko časa rada te imam adijoo«
»prav se slišiva adijoo« in sem odložila.
Anja še vedno ni premaknila pogleda od mene »a si se res pravkar pogovarjala z Dani?« je začudeno vprašala.
Pokimala sem ona pa je še bolj izbuljila oči
»carskoo«je vzkliknila. Obe sva bruhnili v smeh.
Nadaljevale sva pogovor, ko sta se vrnila Joey in Jess. Skupaj smo preživeli super dan na plaži. Izmenjali sva si še telefonske in kmalu nas je prišel Jaden iskat.
Kaj mi je še preostalo od dneva, ko smo se vrnili domov. Nič, zato sem se stuširala in se hitro skrila pod rjuhe. Ni minilo pet minut mir, ko mi je zapiskal telefon. Najbolj sovražim smse zvečer.
Danielle, kaj je pa tako nujnega, da mi je pisala??
Babe
Jutri se odpravljam na skrivni obisk k fantom, pričakuj kakšen klic zvečer
Se slišiva LY xx Dani
Resno bo to naredila, mogoče pa bo pomagalo, kakorkoli ne upam slišati njegovega glasu preveč bi me bolelo. Vzela sem računalnik v roke in začela brskati po starih novičkah, glede Nialla in mene.
KONEC JE
RAZŠLA STA SE
NAJLEPŠA ROMANCA NA SVETU JE RAZPADLA

NIALL SE JE ZLOMIL NA ODRU
Kaj?? Kako?? Kdaj??
22.6.2014
Fantje imajo turnejo po Ameriki kot že vsi vemo. Včeraj zvečer so imeli koncert v New Yorku v Areni o5 (kr neki sm si zmisnla). Pripravili so podoben šov kot pri ostalih koncertih. Na kar je bila na vrsti pesem Moonlight. Vemo da vsebuje precej globoke verze in že če oboževalci jokajo samo ob branju besedila, nas ne bi presenetilo, če tudi ob poslušanju. Ampak, da se kdo od fantov dobesedno zlomi in pade v jok, tega pa nismo vajeni. Ja naš pogumen Niall Horan, ki je do zdaj do dobra skrival svoja prizadeta čustva je zdaj vse privrelo na dan. Sre pesmi je dobesedno padel v jok. Fantje so prekinili sredi pesmi in se odpravili z odra. Nato se je le Liam vrnil na oder in oboževalcem vse pojasnil »z Niallom je vse v redu, zelo nam je žal, ampak koncerta ne moremo nadaljevati, upam da nas razumete in ste toliko spoštljivi do Nialla, da po njem ne boste pljuvali zaradi prekinjenega koncerta. Res nam je žal in obljubimo vam, da se vam bomo odkupili. Kmalu se spet vidimo, radi vas imamo« in odkorakal je z odra. Nekaj oboževalcev smo vprašali, kako je vse izgledalo. 1. Vir: »Niall je dobesedno padel na kolena in se zjokal v roke, kaj takega še nisem videla. Upam da je vse v redu z njim« 2. Vir »Liam se nam je prišel opravičit in nato odkorakal z odra, vsi so stali in gledali v prazen oder, nihče si ni predstavljal takega konca« 3. Vir »organizatorji so nato začeli popravljati oder in varnostniki so nas pospremili proti izhodu, tega nihče ni pričakoval«
Nialla je to očitno dodobra dotolklo in pričakujemo, da bodo odpovedali še kar nekaj koncertov. Za enkrat je to vse z naše strani, če izvemo kaj več vam bomo poročali.
… Kaj takega in to je bilo pred tednom dni. Solza mi je spolzela po licu, tudi on me še ni prebolel. Vendar zakaj ne pokliče. Očitno je istih misli kot jaz, strah ga je slišati moj glas, strah ga je zavrnitve. Zakaj se mora življenje v trenutku zakomplicirati.
12. oktober 2012
Neext <333
12. oktober 2012
Kaj bo če Niall res pokliče Zoe??
ZANIMA ME KAJ SI VI PREDSTAVLJATE
12. oktober 2012
u97794
u97794
neeeeeeeeeeeeeext

oba bosta jokala in se pogovorila.postala bosta prijatelja in se ščasoma nazaj zaljubila in postala par
12. oktober 2012
neext !! nazaj skup bosta
12. oktober 2012
Tist 'next' je bil za prejšn del še c':
Še za ta del:
Neext <33
Da bosta skupi nekega dne :'3
12. oktober 2012
Neeeext.... Pač nekega dne bosta skupi...
12. oktober 2012
ja vse bo tk čustveno ne...pa pomoje ne bo nbenga pametnga razloga zakaj sta se razšla pa too.....neeeeeeeeeeeext.!!!
12. oktober 2012
Neeeeext
Razjokala se bota ce se slista
12. oktober 2012
omg kak svetoven je napisan..
in jookamm..
Neeeeeeext!
12. oktober 2012
neeext !!!..
12. oktober 2012
u105028
u105028
next
13. oktober 2012
next! pa ztrinjam se z Š҉e҉x҉y҉M҉e҉e҉
13. oktober 2012
u108873
u108873
NeeeexT!!
Jeeeeeej legendarna zgodbica se nadaljuje!
13. oktober 2012
u84763
u84763
omojbog huala bogu da sem vidla link
neeeeeeeeeeext
13. oktober 2012
ok zdej sm se končala učit .. kko jst sovražim gimnazijo -.- če se mi bo dalo bom pol napisala nov delček
13. oktober 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani