u30296
u30296
Pozdravljeni!

to je revija, mega odbito. Pripovedovali bomo o stilu slavnih, dogodkih, itd...;D

let's start!

Ashleey Greene!

Zvezda sage Somrak se je odločila za odbit stil. Naj bojo črna oblačila, roza, rdeča katerakoli, rumena torbica bo svež dodatek!
Pa jo povprašajmo:
"Ash, kaj pa je zdaj ko imaš samo to torbico?"
"Hej. Všeč mi je, kakšen odbit dodatek..."
"Zelo zanimivo. Hvala."
(NASMEH)!

no, torej ste izvedeli zakaj gre...

.
29. oktober 2010
u30296
u30296
Zac Efron pustil BRADO!

Saj vsi poznate ljubkega Troya Boltona iz High School Musicala? Pa veste kakšen je ljubek mladenič v resnici? Zdaj? Ves bradat..Vendar pa to oboževalk sploh ne moti! Njemu je všeč, vendar kaj pa pravi njegova punca Vanessa?

"Brade mi niso všeč..Res nevem, kaj ga je pičilo..Stalno me pika, vendar mislim, da ga bo sčasoma minilo..Vsaj upam.."

22-letni Zac Efron, ki med drugim velja za velikega lomilca ženskih src, je zaslovel v Disneyjevi uspešnici High School Musical. Mogoče želi igralec s svojim videzom pregnati podobo mladega fanta in si ob tem želi, da bi ga bolj resno obravnavali.

Zac, ki je še vedno v zvezi s svojo igralsko kolegico Vanesso Hudgens, predstavlja svoj najnovejši film Charlie St. Cloud. Zvezdnik se trenutno mudi v Madridu, kjer mu na rdeči preprogi ni uspelo ubežati pred novinarji in fotografi.

29. oktober 2010
u29114
u29114
nadaljuj zdej če si že začel/a
04. november 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg