u90248
u90248
next
31. maj 2012
u92840
u92840
next
31. maj 2012
Neeexttt
31. maj 2012
u63958
u63958
neext
31. maj 2012
next !!!
31. maj 2012
next
31. maj 2012
next
31. maj 2012
u92010
u92010

Proti večeru je prišla pošta za nas štiri. V sporočilu je pisalo,da bodo avdicije prestavili na OMG JUTRI! Ja to povem puncam in vse smo zelo razburjene fantje nas mirijo,da bomo vseeno razturale. Ampak nas to sploh ni skrbelo ali bomo razturale ali ne nas je skrbelo to kaj se bomo OBLEKLE. Ja vem smešno… fantje so planili v smeh nam pa se to ni zdelo smešno. Poslovile smo se od fantov in hitro skočile v trgovine kjer smo si kupile vse kratke obleke,petke,uhane itd. ko smo prišle domov so fantjhe spet planili v smeh. Nisem vedela kaj se jim zdi tako smešno zato sem jih vprašala:''kaj je tako smešno?'' Harry mi je v polnem smehu odgovoril:''V…Vsaka i..i…ima 5 vrečk!-smeh'' ddd in kaj potem če ima vsaka 5 vrečk to je nekaj normalnega za vse nas. No,kaj čmo to so navsezadnje fantje,ki si na teden kupijo eno majico mogoče na mesec ali na leto. Odpravimo se v sobo…
----v sobi----
J-jst,K-kat,Je-jenn in L-lil
J: mislim kaj se jim zdi tukaj tako smešno?!
K: smešno se jim zdi to,ker smo prišle vsaka s 5-imi vrečkami domov..
J in Je: ja in?
L: punce,pustimo navsezadnje so fantje.
Prikimale smo ji. Nato smo se šle ''modno revijo''. Prva sem nastopila jaz nato je bila Kat,nato Lil in na koncu Jenn. Ko smo se preoblekle nazaj v naša stara oblačila smo se odločile povadit pesem še enkrat in odlično nam je šlo. Vse mo bile zadovoljne. Nato smo se šle oblečt v naše pižame in potem smo odkorakale dol po stopnicah. Jenn se je šla stisnit k Niallu,Kat k Louisu in Lil k Liamu. Opazim,da Harry-a ni. Zayn-a vprašam kje je in odgovori mi,da je odšel k bazenu. Odidem do bazena ko ga vidim žalostnega in potrtega. Poslušal je pesem More Than This. Odšla sem do njega in ga poljubila. Začutim njegovo solzo. Vprašam ga:''Srček kaj je narobe?'' ''Nič.''-reče. ''in zakaj se potli jokaš?'' '' nato me pogleda v oči in reče:''ne jokam le pošpricat sem te hotel!'' in že v tistem trenutku sem vsa mokra! OMFG voda je vsa ledeno mrzla še žal mu bo. Kmalu zgrabim vedro in ga še jaz oblijem. Kmalu se nama pridružijo še Jenn,Niall,Kat,Louis,Lil in Liam. Zayn-a ni bilo kakšna sreča.In tako se razdelimo v 2 ekipi Fantje proti puncam in ugotovite kdo je zmagal FANTJE! No ja navsezadnje je bila le igra…
Ko se posušimo (notri) se odpravimo spat. Zayn spi na kavču drugi pa po posteljah. Harry se že uleže in mi pusti prazen prostor ampak še vedno me nekaj muči,saj veste prevara. Ampak vseeno se uležem zraven njega,a čisto na drugo stran postelje.
----Zjutraj----
Pretegnem se in pogledam Harry-a ki še spi. Oblečem se in se odpravim v kuhinjo,da si pripravim zajtrk. Zayn je že vstal in videti je ves potrt….

Zjutraj se oblečem v tole-

Pri naslednjem nextu dobite slikcee od oblek'c in čevljev.

NEXT?
02. junij 2012
next, pa hmau če lohka
02. junij 2012
u90248
u90248
next
02. junij 2012
u63958
u63958
neext
02. junij 2012
next
02. junij 2012
next
02. junij 2012
next
02. junij 2012
Neeexxxtttt
03. junij 2012
u92010
u92010

''Kaj je narobe?'' ''Ah nič…mogoče sem malo žalosten drgač pa ni nč hudga.'' Nato se ne zmenim več zanj,ker nočem biti vsiljiva. No ko si pripravim zajtrk je ura že 11.00 in vsi še vedno spijo razen Zayn,ki je odšel neznano kam. Malo se grem sprehajat po stopnicah gor in dol in nato se mi posveti,da imam danes rojstni dan in da sem danes stara 17 let. Oh,komaj sem čakala ta dan. Potem pa sem nanj kar pozabila in potem sem se spomnila še na slabši del tega dneva to je bil ta del,da so danes avdicije. Ni se mi dalo iti na avdicije in to na moj rojstni dan! Ampak vseeno bom šla ker mogoče lahko pridemo v naslednji krog in se potegujemo za nagrado,ki je kakor že vsi veste Turneja z 1D.
Odpravim se po stopnicah dol in prižgem televizijo. Po televiziji so ravno novice katere pravijo o avdicijah. Avdicije so ob 15.00 ampak me smo prezadnje tako,da bomo šle tja okoli 17.00. do takrat pa lahko praznujemo moj rojstni dan če se bodo sploh spomnili,da ga imam. Kmalu so že vsi počasi priracali dol po stopnicah. 1. Je šel Niall,potempa so mu sledili še Jenn,Kat,Louis,Liam in Lil. Harry-a pa spet ni bilo na vidiku. Race (Niall,Jenn,Kat,Louis,Liam in Lil) so me vse naenkrat pozdravile:''Dobro jutro!'' ''eee…enako.'' In stečem gor po stopnicah v Harry-evo sobo. Ja in na srečo je še vedno tam in spi kot sladek medvedek. Začnem skakati po postelji ko Harry kar na enkrat skoči in me zagrabi in me poljubi in reče:''Happy BirthDay!'' Jst sam unu:''Thanks'' in se mu nasmejem in ga še enkrat poljubim. Ura je bila 13.00. in avdicije se začnejo čez dobri 2 urici. Nismo prestrašene in nimamo treme,saj smo imele najboljše učitelje.
Ko sva s Harry-em prišla dol po stopnicah so vsi drugi pripravili mizo in na mizi je bila VELIKA 3 nadstropna torta. Vsi so mi čestitali in potem smo naredili še skupinski objemček. 
Čas je mineval hitro in bližale so se avdicije…

Slikcee:

Naše oblek'ce in petke~

(vse smo imele podobne)

(vse smo imele podobne)
u63958
neext
03. junij 2012
neext
03. junij 2012
u90248
u90248
next
03. junij 2012
next
03. junij 2012
next
03. junij 2012
u78876
u78876
next
04. junij 2012
Neext
05. junij 2012
zky ne nextaš?
20. junij 2012
u92010
u92010
Kmalu dobite next...nextam pa zato ne ker sem bla zadnje čase zelo zasedena.
Sorite
21. junij 2012
u85994
u85994
neeeext!!!
23. junij 2012
u92010
u92010
Avdicije so se bližale odločili smo se,da se počasi odpeljemo proti dvorani kjer bodo sprejemne avdicije. Ko prispemo do tam,je se mi zdi pre nami 1 kilometer dolga vrsta! Ampak tako se zdi le meni…..
----KASNEJE----
Ojoj še 5 minut in kmalu bomo nastopile…. To je to! ''Pojdimo punce,to je to!''-rečem
Skupaj se damo v krog in zakričimo: S.W.A.G.!;kmalu že stojimo na odru. Sodniki so 3-je. Oh,pogledam punce nato pa vzamem mikrofon in nas predstavim:''Hello! We are group S.W.A.G. and we will sing song: A New Day Has Come By Celine Dion. ''Okei thanks! It's your's stage.''
Ko smo zapele je občinstvo,ki nas je gledalo še nekaj minut sedelo in nas gledalo kot,da smo ne vem kaj nato pa so vsi vstali ploskali in vriskali. Tako smo se prestrašile,da smo kar malo ''odskočile''. In ja jaz čustvenik sem zaradi bučnega aplavza potočila tudi nekaj solz… in vsi trije sodniki so nam rekli: DA!!!! OMG še zdaj ne morem verjeti,da smo prišle v naslednji krog. Harry me je objel,me poljubil in nam vsem skupaj čestital,nato pa rekel:''Let's get ready for a new song!'' In vsi smo še enkrat zavriskali in se odpravili z našim skupinskim plesom domov… 
----DOMA----
Ko smo prišli domov še zmeraj nismo mogle dojeti,da smo bile sprejete naprej. Fantje so nas posedli in nato zapeli nekaj njihovih pesmi,nato pa smo skupaj še proslavili in ja zapeli so: More than this,One thing in What makes you beutiful. Po ''pojedini'' smo so odšli ogledat film: The last song kjer smo se vsaka stiskale k našim fantom razen Zayn je bil saam… Ko je bilo konec filma smo odšli spat…in ja seveda sem spet spala v objemu Harry-a…..
u85994
u85994
next!!!
03. julij 2012
u90248
u90248
next
03. julij 2012
next
03. julij 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani