u92010
u92010
Ne sorite ampak nextam dobite JU3...
20. maj 2012
u92010
u92010

No potem se je dan bližal proti koncu ko Harry izjavi:''gremo ven? Mislim na plažo''
Prikimam,ampak itak vsi drugi zanalašč odkimajo in rečejo:''Mi smo bili glih kar odzuni.''
Ja no pa sva šla sama…

------na plaži------

Sedela sva ob ognju in nadaljevala pogovor še od popoldne preden je Zayn vdrl notri. Ja razglabljala sva o veliko stvareh. Nato me je na moje presenečenje Harry objel in še naprej govoril kot,da ni nič. Povedal mi je tudi,da ima zelo rad mačke. Ampak ne more nobene imeti,saj nima veliko časa,da bi se ukvarjal z njo čeprav si jo zelo želi. Takrat sem prišla na idejo,da bi mu jo kupila za rojstni dan. Vprašam ga:''kdaj imaš rojstni dan?'' odgovori mi:''1. februarja.'' Mislila sem si do takrat je še dolgo. No na koncu turneje bom mu jo/ga kupila. Oh,si že predstavljam njegov nasmeh ko jo/ga bo dobil. Ne vem še kaj mu naj kupim mačka ali mačko. Ampak mislim,da mu bom kupila spremljevalko-mačko. Ko plavam jaz po svojih mislih mi Harry približa njegov obraz tako,da sva narazen 3 cm. In naenkrat so njegove ustnice na mojih in tako se prvič poljubiva! Yes,Harry me je prvi poljubil kar je neverjetno. Kmalu pa se Harry odmakne ampak počasi in me močno objame. Nato se mu izvijem iz objema in stečem v vodo,da mi je do kolen. Harry pride za menoj in me začne ŠPRICAT in seveda tudi jaz njega začnem nazaj. In kmalu je ura 00.00 in ko je ura 00.01 se s Harry-em poljubiva. SPET. Oh,to je bil eden mojih najlepših dni.
Kmalu se s Harry-em seveda z roko v roki odpraviva domov. Ko prideva v hišo so še zmeraj vsi pokonci,saj gledajo nič drugega kot grozljivko. Vsi so objeti razen Zayn,ker nima punce nima nobene za objeti in sedi sam. Malo se mi smili,saj mislim,da je zaljubljen vame ampak jaz ljubim bolj kot vse na svetu enega in edinega Harry-a. Objamem ga,kar pred vsemi in ga narahlo poljubim. Nato odideva v sobo,preoblečeva se in zaspiva v ISTI postelji.
Preden zaspim mi šepne:''Ljubim te.'' Jaz pa mu odvrnem:''tudi jaz tebe.''

------Naslednji dan------

Ko še vsi spijo se z avtom odpravim v mesto,da bi pogledala,če imajo kakšno trgovino s živalmi. Saj ne bi še kupila mačke ampak bi jo rezervirala,da je ne bi mogel nobeden kupit.
In ko vstopim v trgovino tam vidim…

Slikcee:

u81497
next!!!!!
21. maj 2012
Neextii
21. maj 2012
next-...... pliss
21. maj 2012
u63958
u63958
neext
21. maj 2012
next
21. maj 2012
u90248
u90248
next
21. maj 2012
next
21. maj 2012
neext
21. maj 2012
neext
21. maj 2012
nexttt!!!!
21. maj 2012
u92010
u92010
Hvala za use nexte in ja bom nextala po šoli
22. maj 2012
u92010
u92010

No v trgovini zagledam Harry-a! Hitro se obrnem in odidem z trgovine ko že odprem napol vrata za mano nekdo zakliče ampak ni bil Harry bil je O NE Zayn. Mislim si kaj bi pa ti spet rad. Reče mi,da dostkrat pride sem,saj ima rad ''živali''. Začudim se in mu rečem:''Ja lepo ampak jaz sem se napotila tečt pa sem zavila tukaj mimo pa sem pokukala kaj imajo tu. In po mojih ugotovitvah tu ni živali Zayn. No se vidimo doma adijo!'' Nato me Zayn pogleda in reče:''Ti v petkah tečeš?'' Samozavestno odgovorim:''Itak.''

Oh,samo,da sem se ga rešila. No ko pridem domov še vedno vsi spijo razen Zayn-a. Nato me prešine ideja,da bi na vso moč začela kričat:''GORI! Harry pomagaj,kdorkoli.'' Ja to bo to. No in začnem se dreti,dušim se ko Harry že teče samo v gatah v kuhinjo. Smejim se kot nora in smejati se začnem še bolj ko me Harry začne žgečkati. Nato se vržem na sedežno in najina obraza sta 3 cm narazen in Harry mi prtisne poljubček oh ljubim ga! nato ga ''odrinem''-ne dobesedno in ga začnem žgečkati. Začne se zvijati ko me močno prime in me spet začne on žgečkati. Nato pride dol po stopnicah Kat z Louisom. Nehava se žgečkati ampak še vedno se smejiva. Nato tudi Kat in Louis planeta v smeh. Vsi pa utihnemo,ker slišimo da nekaj jako škripa vsi ugotovimo,da spijo še Jenn,Niall,Lil in Liam. Vsi štirje gremo gor po stopnicah ko slišimo Jenn in Niall-a ko se poljubljata (ampak ne sex***) in postelja pri tem noro škripa vsi se začnemo smejati. Pridružita se nam še Lil in Liam in tudi onadva se začneta smejati ko se naenkrat vrata odprejo…

slikcee:

-taka sem šla v trgovino!
22. maj 2012
next
22. maj 2012
neext
22. maj 2012
u90248
u90248
next
22. maj 2012
next
22. maj 2012
u92010
u92010
Še 2 nexta...
22. maj 2012
neext
22. maj 2012
neextt!!!
22. maj 2012
u92010
u92010

Ven stopi Jenn in nas pogleda kot,da smo ne vem kaj. Vpraša nas:''Kaj ne more imeti človek niti minute zasebnosti v tej hiši?'' Noben ji ne odgovori vsi gredo dol razen jaz. Jaz ostanem in ji razložim naj si izbereta drugo posteljo,saj ta zelo škripa in nas malo moti. Jenn mi prikima in spet zapre vrata nato pa tako glasno poljubi Niall-a,da je slišati vse do spodnjega dela stopnic OMG! Kako sta nagravžna al pa če bi šla dol na plažo delat kar pač že delata.
--------Malo kasneje-------

Odločili smo se,da bomo odšli na sprehod in pustili Niall-a in Jenny na miru.

Fantje so šli skupaj in so se pogovarjali o ne vem čem,me punce Kat,Lil in jst pa smo hodile skupaj. Naš pogovor je potekal takole:

K-Kat
L-Lil
J-Jst

K:no punci in kako se počutite sedaj ko sta par z Liamom in Harry-em??
Luper! On je tak cukr!
Jr nama je vse popolno in ko ste vi že vsi spali,skupaj seveda sem tud jst pr njemu spala…
K in L: res?!
J: ja,sej ste tud vidve spale z Louis-om pa Liam-om vsaka pač s svojim se razume.
L: in zakaj te pol ni blo v postli z njim zutri?
J: ja zarad tega kr sm šla neki pogledat v trgovino z živalmi. Harry-u bom za RD kupila mačko…
K:mačko??
J:ja a je kej narobe? Sei on ma ful rad mačke.
L:ja sej sm prebrala v enmu članku,da ma Harry ful rad mačke.
Junci ne bi me mau pohitele fantje so ful že pred nami.

Ko se zatečemo vse 3 zadenejo kepe mivke. Vidimo Liama,Harry-a in Louis-a kako tečejo proti morju po mivko in tudi me stečemo za njimi in vrnemo milo za drago. Harry me zgrabi in me poljubi. To je bil najbolj romantičen dan v mojem življenju popoln poljub s Harry-em. Roke imava od mivke ampak Harry me je prijel nežno za lica me privil k sebi in me poljubil. Vsi so zaploskali in tudi Kat in Louis sta se poljubila. Na koncu pa še Liam in Lil.
Ko se s Harry-em nehava poljubljati odkorakava naprej v svojo smer ko Kat,Louis,Lil in Liam odidejo proti domu.
Oh in pozabila sem omeniti Zayn-a. Zayn-a še vedno ni domov. Verjetno je še vedno v trgovini ali pa si je našel dekle njegovih sanj in res! Zayn,Harry-u pošlje SMS,da se je zaljubil v dekle ki jo je spoznal v mestu in bosta odpotovala za 2 tedna na Havaje. Zelo me veseli,da je Zayn ''pozabil'' name.
Harry me prime za roko,nato pa hodiva po plaži. Ko se zvečeri se odpraviva domov,kjer naju že čaka družba. Kat predlaga,da bi se šli flaša resnice. Ampak vsi odkimajo,zato se odpravimo spat in spet spim pri moji ljubezni Harry-u.

-predstavljajte si,da sva to midva s Harry-em...
u92010
1. smeško: super
2. smeško: pr
3. smeško: punci
22. maj 2012
neextt!!!
22. maj 2012
next
22. maj 2012
Nextiii...pa sam neki! Tisti k berete mojo zgodbo vampir za vogalom vam povem da je dougu ne bom nextala ker sm bouna
23. maj 2012
u92840
u92840
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. maj 2012
u92010
u92010
še par nextu...
23. maj 2012
next
23. maj 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani