u74377
u74377
Hello!Z iHateHaters. c: sem se odločila napisat še eno zgodbico o 1D.Zgodbica bo govorila o dveh sestrah,ki živita v Sloveniji potem pa se po koncu šolskega leta preselita v London in tam spoznata tudi 1D.
****************************************************************************************************************************
Lara:

Živjo!Moje ime je Lara in imam eno sestro Nastjo.Stara sem 17 let in živim v Sloveniji.Hodim v 3.letnik in imam najboljšo prijateljico Klaro.Mama in oče sta umrla v prometni nesreči,zato z mojo sestro živiva skupaj.Imava tudi eno psičko.Ime ji je Windy,stara pa je 5 mesecev.In aja sovražim one direction.Mislm res so bedni!Kuko jih lahko cel svet posluša?!Še cela šola govori o teh one perfection ali karkoli so že!Prov bedno pojejo!Pa še preveč grdi so!In vsak dan moram poslušat Klaro,kako ji je všeč Liam,kok je lep....bla bla bla!Tuki na svetu sploh ni noben več normalen!Samo jaz in Nastja sva edini normalni na svetu!Čeprav ona ne obožuje toliko one direction ampak muske se ji zdijo dobre.
jaz:

Nastja:

psička Windy:

moja BFF Klara:

One Direction:

Najina hiša:

****************************************************************************************************************************

Nadaljujeva?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. avgust 2012
u84822
u84822
next!
03. avgust 2012
u74377
u74377
Zdej more nextat iHateHaters. c:
in hvala ker bereš!nasledn next bo posvečen tebi (:
03. avgust 2012
u98465
u98465
nnneexxxtttt!!
nova bralka,pa zakon zgodbica res!
03. avgust 2012
next
03. avgust 2012
u71779
u71779
hehe, no ta next je posvečen osebci ภยtєllเкค™ (;
************************************************************************************
NASTJA pove:
Driiiing, driiing...me je zbudila moja budilka. Vstala sm in po stopnicah počasi odkorakala v kuhinjo, kamor je lara že delala zajtrk. ''Dobro jutro'' sm ji zaspano rekla. ''Jutro'' mi je precej živahno odgovorila. ''Kaj pa ti tako vesela?'' sm ji rekla. ''ne veš?...Danes je zadni dan šole, če si pozabila, blondinka''....jap. kar kdaj kaj pozabim, ali pa kaj neumnega naredim mi vsi rečejo kar blondinka, ker imam take svetle lase. c:
''saj res! komaj čakam, saj ko pridemo iz šole pa že london!'' sem se razveselila. No naj vam prvo razložim. Z Laro smo si vedno želele, da bomo nekoč šle v London. in to NE zaradi One Direction, da se razume (:
...Ko smo pojedle zajtrk smo pobrale torbe in ker nismo daleč od šole, smo šle kar peš. Pouk v šoli mi je precej hitro minil, saj sm ves čas mislila samo na London *-*....Konec pouka! juhu! Z Laro smo oddrvele domov. Ko smo prišle skozi vrata našega doma, smo z Laro oddrvele vsaka v svojo sobo, in si že vse potrebno metale v kovčke.(hlače, majice, čevlji, laptop,...) Ko sem imela skoraj vso mojo sobo v kovčkah, sem šla v kuhinjo in naredila kosilo zame, in za Laro.
upam da vam je všeč. (:
nadaljuj, ♥нαrry ѕтyleѕ♥ c:
03. avgust 2012
u98465
u98465
nnneeexxxtttttttttttttttttttttttttttttttttt
03. avgust 2012
u84822
u84822
next!
03. avgust 2012
u74377
u74377
ta next pa je posvečen vsem novim bralcem (: hvala ker berete!
****************************************************************************************************************
Lara:

Zjutraj me je zbudila ta fucking budilka.Ugasnila sem jo in se preoblekla ter odšla v kuhinjo delat zajtrk.Kmalu je ustala še Nastja. "Dobro jutro" je rekla zaspano in se usedla za mizo. "jutro" sem ji odvrnila bolj živahno. "Kaj pa ti tako vesela?" me vpraša in začudeno pogleda. "Ne veš?...Danes je zadnji dan šole,če si pozabila blondinka." sem ji rekla in jo pogledala.Blondinka ji rečem takrat ko kaj pozabi ali kaj podobnega,ker ima tako svetle lase. "saj res!komaj čakam saj ko prideva iz šole pa že london!" je vzkliknila.Ko sva pojedli zajtrk sva vzeli torbi in se odpravili proti šoli.Pouk v šoli minil kot bi mignil in na hitro sva se še poslovili od najinih bivših sošolcev in sošolk.Res jih bom pogrešala najbolj pa Klaro.Odpravili sva se proti najinemu domu in obe sva stekli vsaka proti svoji sobi ter na hitro spakirala.Nastja je še hitro naredila kosilo in skupaj sva ga pojedli.Bila sem res lačna.Po kosilu sva poklicali tistega kupca ki je hotel kupiti najino hišo.Prišel je,nama plačal in hitro sva odšli proti letališču.Šli sva v Nastjin avto ter se odpeljali proti letališču.Kmalu sva prišli in hitro sva kupili karte (vsaka svojo) ter se odpravili proti izhodu št.5 za Slovenija-London.Odšli sva na letalo in se usedli za sedeže.Pogovarjali sva se,se smejali in vse živo.Čez nekaj ur bova prispeli v Londonu.Komaj čakam!
**************************************************************************************************************
Nexta iHateHaters. c:
03. avgust 2012
u84822
u84822
next!
03. avgust 2012
next
03. avgust 2012
u100534
u100534
Neext, kul story.!
03. avgust 2012
u74377
u74377
hvala 1∂.ყღʅo.1∂ !
love yu guys!
pa dejte plisss mal oglaševat *puppy face*
03. avgust 2012
u102516
u102516
next.! < 333333
03. avgust 2012
next
03. avgust 2012
u71779
u71779
Nastja:
Za mano je hitro pritekla še lara. skupaj smo pojedle kosilo, saj smo ble lačne ko volk c:
Počakale smo kupca, ki naj bi kupil najino hišo. Kot nalašč, je v tisti sekundi prišel tisti kupec in nam dal denar ter kupil hišo. Z laro smo hitro šle v moj avto, še zadnjič pogledale našo hišo, in odšle na letališče.
*na letališču*
kmalu smo si kupile karto ter se odpravile na letalo. Namestile smo se na sedeže.
''Take'' sem rekla. ''Adijo, Slovenija!'' sem tiho rekla. Ko je letale poletelo v zrak, smo se z laro pogovarjale v vsem mogočem, zraven pa smo se smejale o larinih šalah c: ''Tako, pa smo prispeli'' reče navdušeno lara. Hitro smo pobrale kovčke (skupaj jih je 10). In skakale smo ves čas, dokler nismo prišle do nekega hotela (;
Najele smo eno sobo, ter po dvigalu odšle do najine sobe. Odklenila sem vrata. ''waw'' rečem.''pa saj to je cel apartma!'' reče lara. Z laro smo se zmenile, da bomo prvi teden bile v hotelu, potem pa si poiskale hišo. Z laro sva se zmenile kera bo imela svojo sobo, ter še malo smo raziskavale sobe. Nato sm js razpakirala, ko sem zagledala VELIKA vrata v moji sobi. Pokukala sem in videla...RAZGLED NA MORJE *_* ''laraaaa! moraš to videti!'' sm se zadrla. lara odhiti v mojo sobo in vidi morje. ''omg, ti imaš razgled na morje! srečnica! nisem vedela, da je na drugi strani hotela plaža!'' ''Hehehe,..si vzela sploh s sabo kopalke?'' sm jo vprašala.. ''Ja...'' ''No, ko razpakiramo se bomo malo hladile v vodi (: si za?'' sm jo vprašala. ''Okej!'' mi je odgovorila, in se vrnila v njeno sobo.
*********************************************************************************************
nexti, ♥нαrry ѕтyleѕ♥
03. avgust 2012
u98465
u98465
nnnnnnnneeeeeeeeexxxxxxxxxxxttttttttttttttt
03. avgust 2012
u79562
u79562
next
03. avgust 2012
u76444
u76444
next
nova bralka
03. avgust 2012
u76594
u76594
next
03. avgust 2012
u63958
u63958
neeeeeext
nova bralka
03. avgust 2012
u74377
u74377
Ta next je posvečen Jenni in mrs_payne< 3!hvala ker bereta (:
****************************************************************************************************************
Lara:

Ko sva prispeli v London sva poiskali hotel in se namestili.Malo sva še raziskovale sobe,potem pa sva razpakirali. "laraaaa!moraš to videti!" je kar naenkrat zakričala Nastja.Hitro sem stekla v njeno sobo in videla morje. "omg,ti maš razgled na morje!srečnica!nisem vedela da je na drugi strani hotela plaža!" rečem. "Hehehe,...si sploh vzela kopalke?" me je vprašala. "Ja..." sem ji odgovorila. "Pol se pa pejva kopat!" se zadere in hitro vzameva kopalke.Odšli sva na plažo in se namazali s sončno kremo. "No jaz grem plavat!" reče Nastja in odide v vodo.Potem se mi je približalo 5 postav.In ja bili so ONE DIRECTION! "Hojla!" reče tisti ta kodrasti. "We are One Direction!" dopolni tisti blondinec. "Vem kdo ste in me ne briga kak vm je ime!" jim zabrusim nazaj ter vsakega od njih grdo pogledam. "Pa umir se mal no!" reče spet tisti ta kraužlasti. "Veš kaj pudelj?!Zgin stran in mi dej mir!Pudelj neumen!" mu zabrusim nazaj in ga skoraj udarim.Komaj sem se zadrževala. "veš kaj tamala?!utihn pa lahko bi bla bl prjazna do ns by the way!in aja predvidevam da nisi naša oboževalka!niti najmanj!" mi je rekel tako jezno,da sem njegovo vročo sapo čutila. "Veš kaj pudelj zarukani?!umri in bevskej kokr zrd mene lahko!in da te ne vidm več!" sem mu zabrusila nazaj in ga udarila.Ravno takrat je prišla Nastja. "Pa kaj je z vami!Pustte mojo sestro na mir!" je rekla in se postavila pred mene. "Kolko si pa ti stara?" vpraša tisti ta črni. "18 in dobr vem kam to pele!da se moji sestri ne približate več!" je rekla zaščitniško. "In kolko je ona stara?" je vprašal tisti z svetlo rjavimi lasmi. "Briga vas!Pa če me ubijete,nikoli ne boste izvedeli kolko je stara!" reče in vsakega grdo pogleda.Nazadnje pa pogleda Harry-ja ki se drži za lice (kamor sem ga jaz udarila) in mu nameni najgrši pogled na svetu. "In ti Harry!Da si mi ne drzneš niti pogledati moje sestre,niti pomisliti nanjo in tako naprej!" je še dodala za povrh. "Pa halo?!Pa kaj sem ji sploh naredil?!Naj ti ona pove celo zgodbo!" je povedal tisti Hor...Horry...aja Harry.Bila sem tako besna da sem narahlo odrinila Nastjo ter stopila do Harry-ja. "Da si ne drzneš več tako govoriti z njo!" sem rekla z grozečim glasom.Prestrašeno je prikimal in stopil en korak nazaj.Še nekajkrat sem ga grdo pogledala potem pa stopila zraven Nastje.Fantje so me gledali zelo začudeno jaz pa sem samo zavzdihnila.Ampak šele potem se je Nastja nekaj zavedala.Da so to ONE DIRECTION!.Vsakemu se je opravičila še posebej Harry-ju potem pa se obrnila proti meni in me grdo pogledala.Meni pa ni bilo čisto nič jasno! "Pa halo?!Nastja,kaj je s tabo?!" sem začela ona pa mi je vse razložila.Bila sem še bolj besna.Potem pa se je oglasil tisti z malo bolj temnejšimi lasmi. "Bi bile pri nas?" .Meni so se usta na široko odprla,Nastja pa je veselo prikimala. "Ni šans!" sem rekla in prekrižala roke na prsih. "Prosim Lara!Res je da nisem njihova največja fanica ampak vseeno!Prosimmm!" me je rotila in šla na kolena. "Nop!Pa če me zvlečete tja ne grem!" sem spet trmasto vztrajala. "PROOOSSIMMM!" je spet rekla Nastja in naredila *puppy face*.Vedela sem,da ji bo uspelo.Zavzdihnila sem in prikimala.Nastja me je objela in se mi skoz zahvaljevala...
***************************************************************************************************************
nexta iHateHaters. c:
03. avgust 2012
u30718
u30718
next
03. avgust 2012
u30718
u30718
u63958
u63958
neeeeeeext
03. avgust 2012
u100534
u100534
neeext.!
03. avgust 2012
u76594
u76594
neeext
03. avgust 2012
neeeextt
03. avgust 2012
u71779
u71779
Nastja:
Odšli sva na plažo in se namazali s sončno kremo. "No jaz grem plavat!" rečem in odidem v vodo. Sama s sabo sem tekmovala, koliko časa lahko zdržim v vodi. Ko pridem na površje zagledam 5 postav, ki so neki govorili lari, lara pa se neki dere na njih. Hitro odhitim do lare. "Pa kaj je z vami!Pustte mojo sestro na mir." sm zaščitnško rekla "In kolko je ona stara?" je vprašal tisti z svetlo rjavimi lasmi. grdo jih pogledam. Nazadnje pa pogledam Harry-ja ki se drži za lice (kamor sem ga je verjetno lara udarila)Tako so stopili en korak nazaj. yeaah! js pa znam, sm si mislila x'D Fantje so me gledali zelo začudeno ''OMOJBOG! saj ste One direction!'' sm rekla. Vsakemu sm se opravičila...in Laro sm grdo pogledala. Potem pa se je oglasi Zayn. "Bi bile pri nas?" Jas sm privolila in pogledala laro. ona pa je že imela prekrižane roke. Proooooosim, lara, lepo proosiim" sm vztrajala na kolenih "Nop!Pa če me zvlečete tja ne grem!" je bila trmasta. "PROSIM!" sm spet začela in naredila *puppy face*. na njej to vedno deluje (; .Zavzdihnila je in končno še ona prikimala. Zahvalila sm se ji. Potem sm se obrnila proti One Direction, ki so nas kar precej čudno gledali, hehe. Zayn in Niall sta se rahlo hihitala, harry se je še zmeraj držal za faco, liam in louis pa sta samo gledala P:
''am...potem pridite k nam..'' je začel Zayn. ''Ok...'' sm rekla. Počasi smo že bili pred VELIKO vilo. ''to je pa naš dom.'' je rekel liam. Ko pridemo skozi vrata takoj niall začne ''Lačen smmm...liam, naredi kosilo!'' liam je zavil z očmi in začel kuhati špagete.
Lara je bila še zmeraj dokaj tečna in vprašala kje bova spali. ''opaa,opa...počakaj malo, punca'' je rekel harry. ''spoznajmo se še malo..'' je nadaljeval. ''kako vam je sploh ime?starost?iz kje ste?...'' ker je lara bila še tako tečna sm js kar obe predstavila.
''no, js sm Nastja, Prihajava iz Slovenije....v bistvu sva se preselili sami sem..'' sm se predstavljala... ''Ta sovražnica tukaj pa je Lara, verjetno boste njeno ime mal težji izgovorili, ker ima v besedi črko *R*. ''Vi pa..?'' je končno spregovorila lara. ''Js sm Harry'' je rekel kravžljasti, ''Js sm Zayn'' je rekel črnolasec, ''Js sm Louis'' je rekel rjavolasec, ''Tisti Blondinec je Niall, tisti, rjavolasec tam, pa je Liam'' je povedal Louis. ''ahaa...še zmeraj vas sovražim...'' reče lara. ''daj no lara, si sploh poslušala njihovo glasbo...'' sm nakladala P: Lara pa sam zavivala z očmi.
*********************************************************************************************
nexta ♥нαrry ѕтyleѕ♥
03. avgust 2012
neeeeext ful dobr
03. avgust 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani