u82298
u82298
4. LETA POZNEJE
23. september 2013
u82298
u82298
5 . leta pozneje
Živjo stara sem 21 let in sem se poročila.Imam punčko Nino stara je 3 leta in ne veste koga imam za moža Tima njega sem si vedno želela je najboljši mož in očka imam še eno novico dobim še enega otroka čez 1 mesec.
Nino danes peljem k babici Kristini moji mami, čez 30 minut sva bile pri mami,meni in sebi je skuhala kavo Nini pa kakav saj si ga je nadvse želela ponudila ji je tudi kekse ki sem jih jaz rada kot otrok imela rada. Ura je bila 3 morala sem domov, poslovila sem se od Nine saj prespi pri Kristini. ''Doma semm!!'' se zaderem ''Pridi gor!!!'' se zadere Tim iz zgornjega nadstropja.Grem gor in zagledam,...................................Otroka ki je star okrog 4 leta ''Tim kaj je t-to?'' ''Ja najin novi otrok'' ''0.0 '' ''Nina mi je rekla da si želi še eno sestrico'' ''Oooooo no kako pa ji je ime?'' ''Ana''' '''kako lepo ime''' šli smo se malo igrat z Ano, med tem se je zmračilo in sem Ano dala spat in se še sama šla umit, ko sem se napotila proti sobi je pred mene skočil Tim in mi rekel da naj grem v dnevno sobo ker ima presenečenje zame, ubogala semga in se napotila v dnevno sobo in tam zagledala Emo in Luka z otrokom v naročju ''Emaaaaaa!!!!'' ''Katjaaaa!!!'' in gre proti meni z otrokom v naročju (stara je 21) ''Ime mu je Andrej in dobim še enega otroka'' '' Oooooo super jaz pa dobim tretjega Tim je posvojil Ano jutri jo lahko prideta obiskat'' pokimala je,potem sem šla objet Luka ''Upam da nisi ljubusumna če ga objamem'' sem rekla v šali ''Kje pa'' vprašala sem jidva če bosta kavo ali kakav Luka kavo ker Ema ne sme kave (nevem zakaj ne ) je pa rekla da bo kakav skuhala sem in sem šla dnevno sobo,malo smo se še pogovarjali potem pa sta odšla, jaz pa sem šla v spalnici zagledala...................................................
23. september 2013
u139181
u139181
next
23. september 2013
next
23. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg