u83210
u83210
No ko sva se poslovili z Julijo sem šla domov in mami je morala it v službo.
Nato sem šla na Facebook na Facebooku je bil gor Josh kliknila sem in sva se ogovarjala naenkrat pa sem muu js napisala tole:

Kako te ni sram da napišeš sporočilo js dons ne morem z tabo na pijačo js pa sem kupla obleko in čevlje.

Nato se je odjavil z Facebooka niti poslovil se ni js pa sem bila nora da sem pisala tomoji sinpatiji o bolano. Nato mi je Julija napisala sporočilo da gre v Maribor z Jackom po nakupih. Ja ok sem ji odgovorla. Ona ma že fanta kije njena simpatija js pa ne z čim si to zaslužim !!!

No kasneje sem šla gledat tv na tv-ju je bla serija Gossip Girl gledala sem jo do konca.
Po gledanju tv-ja sem se šla oblečt v tole: http://prettyprincessgirls.com/wp-content/themes/PPG/images/randomness/cinema/tangled_8.jpg
in zraven te čevlje: http://images2.fanpop.com/image/photos/10700000/teen-fashion-shoes-teen-fashion-10770956-400-400.jpg
nato sem šla malo na sprehod po mestu naenkrat sem zagledala Josha ki je imel zraven kolege nisem mogla verjet da me je odklonil zarad kolegov se vidi da nekaj nalepa da bi me prizadel.
Takoj sem poklicala najin pogovor po telefonu je potekal takole:

Js- hej Julija oprosti da te moti ampak Josh je ven z Kolegi šel zato ni mogel z man na pijačo vem da me hoče prizadeti
Julija- oh ta fant ni resen pust ga ker te bo prizadel.
Js- ja prav maš ok fajn se mej čaw
Julija- ja bom se čaw

Po pogovoru z Julijo sem šla mimo ampak me je ustavil Josh rekla sem mu aja z kolegi lohk greš na pijačo z mano pa ne. Odšla sem in Josh je me klical nisem se obračala nato mi je napisal sporočilo:

Hej

prosim ne odhajaj glej z kolegi sem šel na pijačo ker smo že dolgo planirali tak da razumi
midva lohk greva jutr.

Josh

Po sporočilo sem šla nazaj k njemu in rekla ok čaw on mi je odgovoril ok se vidma čaw.
Domov sem šla malo počivat. Po počitku sem dobla sporočilo od Julije napisala je da sta z Jackom nazaj tu v Ljubljani in da prideta oba k meni na obisk.
Odgovorila sem ok.
Po nekaj minutah sta bila pred vrati Julija in Jack rekla sem naj stopita naprej skupaj smo bili na računalniku naenkrat je prišel k meni tud Josh vprašu me je če grem zdej z njim na pijačo.
Rekla sem mu ja lohk in pa če lohk zraven prideta Julija in Jack.
Nato je Julija pripomniila oprostita a midva bova šla domov brez skrbi.
Js pa ok brez zamere se vidmo in slišmo čaw.
Nato sva z Joshom šla na pijačo bilo nama je lepo in nato me je Josh vprašu če greva jutr v kino.
Js pa sem mu rekla da lohk ja.

Po pijači sem šla domov in nato je moja mama že spala in oči tud nato sem šla spat.
Zjutraj...
Nexta forever young
25. julij 2012
hiter nexxttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! carsko je ! najboljša zgodba do slej!
25. julij 2012
u45603
u45603
next
25. julij 2012
next
25. julij 2012
u91382
u91382
next
25. julij 2012
next
25. julij 2012
tnx živa . Js nevem če bom lahk dans nextala. Mal sm bolana in morem počivat. Mgoče pa če se mi bo lubl.
25. julij 2012
Zjutraj sem se zbudila in si šla oblečt tole:

(use to sm si učer kupla v Mariboru)

Pojedla sm moj zajtrk:

In odšla h Stacey, ki me je že čakala pred hišo. Odšle sma v šolo. Pouk se je vlekel tako kot ponavadi. Ko je končno zazvonilo konec ure sma s Stacey hitro oddrvele ven iz šole. Med potjo sma se malo pogovarjali.
j-js s-stacey
j: Stacey bi se danes kej dobile pa šle mal u šoping?
s: ja lahk. Ob kulkih a?
j: nevem lahk ob 16.00.
s: ok
j: se vidma
s: ej Julija zle sm se spounala. Z Joshom sma zmenjena, da grema dan u kino. Lahk prestavima na jutr?
j: ja lahk nič hudga.
s: ok čaw
j: čau
Potem sem odšla domov. Nobenga ni blo doma, kar se mi je zdelo čudno. Poklicala sm Mamico.
j-js m-mami
j: heii mami kje ste?
m: po nakupis smo šli.
j: okse vidmo pol
m: ok dijo
j: čau.
In sm prekinla. Poklicala sm Jacka.
j-js ja-jack
j: heii mucek.
ja: heii pikica.
j: prideš dans kej h men?
ja: ok lahk že zle?
j: ja itak sm sama doma
ja: ok čau pikica
j: čau mucek.
Čez 5min je že bil pri meni. Odšla sma na računalnik natančneje na facebook. Kliknila me je Stacey.
j-js s-stacey
s: heii
j: heii
s: me boš pol uredila za kino?
j: ja lahk. Sam ne še takoj, ko mam Jacka tuki.
s: ok. Sta sama doma?
j: ja sma.
s: se vidma pol
j: ok čau
s: čau.
Potem ni bilo nič pametnega na računalniku in sem ga ugasnila. Nato je nekdo pozvonil. Odšla sm odpret in bila je mami, sestrici in Josh(moj brat). Odprla sm jim in odšla nazaj gor.
j-js ja-jack
j: moji so pršl domu.
ja: sm slišu. Bom šou zej js ko mami neve kje sm in se bo spet drla.
j: ok se slišma kej.
Potem sm ga pospremila do vrat in odšel je. Odšla sm do Mamice in ji rekla, da grem h Stacey. Potem sm odšla. Ko sem prišla sem pozvonila in odprla mi je Stacey.
s: kar stopi naprej.
j: ok.
Potem sma odšli v njeno sobo. Zbrala sm ji to obleko:

Ji nardila tako frizuro:

In jo naličla tko:

In ji na koncu zbrala še te čevle:

Bila je naravnost popouna.

Nexta bieberworld
25. julij 2012
u15702
u15702
nexšt
25. julij 2012
next
25. julij 2012
next
25. julij 2012
u45603
u45603
next
25. julij 2012
u91382
u91382
next
25. julij 2012
u97595
u97595
next
25. julij 2012
next
25. julij 2012
next
25. julij 2012
next
30. julij 2012
js nemorm pomagat bieberworld bo nextala sam nevem kdaj pa nevem zka ne nexta
30. julij 2012
u91382
u91382
next
30. julij 2012
next! bolana si pa tako dobro pišeš! omg!
30. julij 2012
to pa sploh ni res. Aja pa angino mam. če hočete lahk js zle nextam pa bo bieberworld 2x al pa bo napisala dalši next! Nextam js zle če hočete?
30. julij 2012
ja
30. julij 2012
ok bom!
30. julij 2012
Pote pa je po njo prišel Josh in sta odšla. Tut js sm šla domov. Odšla sm na moj računalnik in se prjavla na facebook. Na njem je biu Jack. Kliknala sm ga. j-js ja-jack
j: heii
ja: heii
j: kaxi?
ja: super pa ti
j: fain Maš zle kej časa?
ja: mam zka?
j: grema u slastičarno?
ja: ja lahk.
j: ok se vidma v slastičarni čez 20 min.
ja: ok dijo
j: čau
Potem se je odjavil. In tut js sm se. Šla sm se oblečt. Oblekla sm si:

[img]https://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRGQfFx77CND4Ww4GV1T2KXTVyBpOoiWbnYNPkwDPOxK6MQXph5m8Xjy4_dBQ[/img]

Tut naličla sm se. Naličla sm se tko:

Potem sm odšla od doma. Ko sem prišla tja me je Jack že čakal. Usedla sma se za mizo. Oba sma si naročila to:

https://static.igre123.com/slike/6583-109611/mafini-p.jpg

In zravn za poplaknit Colo. Potem pa sma se še malo pogovarjala.
ja: ej ka maš jutr kej časa?
j: ne sm že zmenjena z Stacey, da grema v shoping.
ja: ka pa pojutršnem?
j: takrat mam pa rd. Sam useee lahk grema kam al pa prideš h men kr tak nebo nič posebnega.
ja: aja pol pa u pondelek. Bi šla na kopališče v pondelek?
j: ja bi lahk.
ja: ok se vidma.
Potem sma se poljubla in razšla. Js sm šla domov. Bila sm tako zaspana, da sm se šla stuširat in spat.
30. julij 2012
next!
30. julij 2012
next
30. julij 2012
next
31. julij 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani