Fulllll je zakon!!!!!
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
Takoj!!!
23. avgust 2013
u142227
u142227
nnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxttttttttttttt zaaaaj takoj!!!!!!!!
23. avgust 2013
Neeext
23. avgust 2013
neeeeeeeeeeeext!!!!!!!
23. avgust 2013
next+nova bralka
23. avgust 2013
Neeeext
23. avgust 2013
u125625
u125625
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
24. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeextt
24. avgust 2013
neeeeeeeeeeext
24. avgust 2013
še dva nexta? :*
24. avgust 2013
u143217
u143217
neeeeeeeeeeeeeeeextt
24. avgust 2013
neeeeeeeext
24. avgust 2013
Evo zdaj pa piši Next
24. avgust 2013
neeeeeeeeeeeext+NOVA BRALKAA

asgjhjg zgodba je PER-FECT!!
24. avgust 2013
neext!!<33
24. avgust 2013
hvala vaaaaam! sm hotla že prej napisat ampak sm mela probleme z internetom tkoda bom zdele napisala <3
24. avgust 2013
jejj
24. avgust 2013
u59329
u59329
NEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!
24. avgust 2013
u146265
u146265
EEJ da še dons nextaaaš!!
25. avgust 2013
jaaaa evo bomkmal dala next učer me je internet skoooos neki zajebavu ampak bom dala zdele oblubm :*
25. avgust 2013
u146265
u146265
hvaaala<3333333333333333333333333333
25. avgust 2013
5.del-Lara's POV
V službi sem bila čisto razresena,ko sem razmišljala o Harryju. "Kaj je danes s tabo,Lara? Izgledaš kot da sanjaš.Je kaj narobe?" me je vprašala Summer,ki je postala že zaskrbljena. "Ah,nič ni...samo na nekaj sem se spomnila in sedaj ne morem nehati misliti o tem.Ne skrbi vse je v redu!" sem ji povedala in se nasmehnila.Prikimala je in mi vrnila nasmeh.Tišino je spet prekinil zvonec nad vrati. Prišel je Temnolasec in se vsedel na popolnoma isto mesto kot včeraj. "Živjo.Boš isto kot včeraj?" sem ga vprašala,on pa je samo prikimal.Želim si videti njegov celoten obraz.Zmeraj gleda navzdol in nikoli se ne nasmeji. Prinesla sem mu kavo in se usedla zraven njega. "Zakaj si zmeraj tako tih?" sem ga previdno vprašala. "Zaka si ti zmeraj tako glasna?" mi je nesramno odgovoril.Vau,tega nisem pričakovala.Nisem vedela kaj naj rečem,zato je temnolasec pogledal proti meni. "Oprosti...Nisem tako mislil..." se je opravičil in vedela sem da mu je res žal.Ampak resno žal,mislim da se je začel kar tresti!Zaprl je oči in globko vdihnil.Mislim,da z njim nekaj ni v redu... "Jaz sem Lara.Kako je tebi ime?" sem se končno opogumila.Pogledal me je. "Jaz sem Louis.Zakaj te to zanima?" je začudeno vprašal.Jap,zagotovo ni bil družabni tip. "No...glede na to,da vsak dan prideš v to gostilno se bova večkrat videla in zato bi bilo pametno če bi vedela imena eden od drugega.Poleg tega te hočem slišati govoriti.Kot sem že prej rekla si preveč tih." sem rekla in upala,da nisem preveč vsiljiva. Kar nekaj tišine je bilo preden je odgovoril. "Nikoli ne govorim z ljudmi,razen če moram.Tudi s tabo sedaj ne bi govoril ampak vidim da si zelo želiš govoriti z mano.In to mi je zelo všeč.Nihče si nikoli ne želi govoriti z mano,nikogar ne briga zame.Nikogar ne zanima kako mi je ime,ali zakaj sem tako tiho,razen tebe.Ves čas sem tiho ker vem da je vsem čisto vseeno ali govorim ali ne.Vseeno jim je zame.Bil sem eden najbolj glasnih ljudi,kot so zmeraj govorili prijatelji.Tudi zdaj bi bil,če bi imel s kom govoriti.Ampak si ti edina oseba v Miamiju,ki si želi pogovora z mano,očitno." je povedal,da se mi je zelo zasmilil.Vem kako je,ko hočeš nekomu zaupati vsa svoja čustva,ampak nimaš nikogar.S tem se navadiš živeti in kmalu ugotoviš da tudi če bi imel nekoga,ki bi mu lahko zaupal,mu vseeno ne bi.Začneš živeti sam. "Razumem te...Tudi meni se je nekaj zgodilo in sem bila v popolnoma isti situaciji kot ti.Ampak...čeprav sva se komaj spoznala lahko kadarkoli govoriš z mano." mu rečem in svojo dlan položim na njegovo ramo.Obrnil se je proti meni in se celo nasmehnil! "Hvala ti,res.To cenim bolj kot si misliš." vrnila sem mu nasmeh,kmalu zatem pa je odšel.Kakšna škoda,da ne govori.Vem,da je zelo dobra oseba,čeprav jo skriva globoko v sebi.Ni z namenom takšen.Nekaj se mu je moralo zgoditi.Nekaj kar ga je utišalo.

Harry's POV
"Hej fantje nazaj sem!" sem zaslišal Larin glas.Sam pri sebi sem se nasmehnil. "Končno! Zabava se začenja!!" je zavpil Niall,Lara pa se je zasmejala.Kako prisrčen smeh ima! Ko sem jo včeraj videl tukaj,nisem moral verjeti.Nisem si mislil,da jo bom še kdaj videl.Na žalost se me najprej ni spomnila,ampak sem vedel,da se bo.Tako sem vesel,ko jo končno vidim nasmejano.Ne vem kaj mi je...govorim kot da bi mi bila všeč! No,saj mi je kot prijateljica seveda.No,vsaj upam da sva prijatelja.
"Kateri film bomo gledali?" je vprašala Lara. "Na izbiro imamo komedijo,grozljivko ali dramo.Izbira je tvoja,samo prosim ne reči dramo!" ji povem,ona pa me čudno pogleda. "Zakaj ne drame?" preden sem lahko spregovoril,je Zayn odgovoril namesto mene.Na žalost. "Zato ker se začneta Harry in Niall jokati ob žalostnih filmih! Še pri Iskanju malega Nema sta se jokala!" začela sta se smejati,meni pa je postalo nerodno.Hvala Zayn! "Ha ha,res smešno." sem rekel sarkastično,čeprav sem se tudi sam malo zasmejal. "Torej kakšna je vaša odločitev gospodična?" sem vprašal Laro,da bi zamenjal temo. "Hmm...jaz sem za grozljivko." je rekla,čeprav sem videl da je kasneje obžalovala svojo odločitev.
Že po nekaj minutah filma je bilo ubitih vsaj 30 ljudi! Pogledal sem Laro in videl kako zelo strah jo je.Hotel sem jo pomiriti,ampak nisem vedel kako! "Ah,ne morem več! Jaz sem zaspan,lahko noč." je povedal Zayn,vstal in odšel. "Niall si prepričan da tudi ti ne bi šel spat? Saj že skoraj spiš!" je Lara vprašala Nialla in je imela prav saj so se mu že zapirale oči.V odgovor je samo nekaj zamomljal in kmalu ga ni bilo več.Ostal sem sam z Laro.Hotel sem jo nekaj vprašati,a je nisem hotel spraviti v slabo voljo...

Lara's POV
Ostala sem sama z Harryjem.Nisem si upala ničesar reči.Vedela sem da je Harry tisti,ki me je rešil,ampak nisem vedela če so to tudi on spomni.Verjetno se ne... "Torej si držala obljubo." kar naenkrat reče.No,očitno se spomni.Nisemmu odgovorila,saj nisem vedela kako. "Še zmeraj pa mi nsi odgovorila na eno vprašanje: Zakaj si hotelo to storiti?" vedela sem da bo prej ali slej prišlo to vprašanje.Ne morem mu povedati.Tudi če bi hotela,preprosto ne morem.Pogoltnila sem slino,a bila še kar tiho. "Saj razumem.Povej mi ko boš pripravljena." se je nasmehnil Harry.Hvala bogu,je razumel. "Hvala...Harry." samo to mi je uspelo izreči. Spet se je samo nasmehnil,potem pa sva naprej gledala film.No prav,po pravici povedano nism dosti razmišljala o filmu...Toda ko sem spet začela gledati film me je spet postalo strah. "Jaz...grem po še nekaj kokic." ja,to je bil moj najboljši izgovor! Odšla sem v kuhinjo,potem pa sem se spomnila da nimam pojma kje so kokice! Nič nisem vedela o tej kuhinji! Čestitke,Lara! Začela sem odpirati vse predale po vrsti,a jih nisem našla.Čez nekaj sekund za seboj zagledam Harryja,ki je odprl nek predal in iz njega potegnil kokice. "Oh." bilo me je tako sram,da sem se hotela pogrezniti v zemljo. "Lara se me bojiš ali kaj takega? Zakaj imam občutek da se me izogibaš?" je žalostno rekel.Bila sem ako živčna,sploh nisem vedela kaj naj mu rečem.Kaj bi vi rekli osebi ki vas je rešila pred samomorom? "Ne! Seveda ne...samo...strah me je da se ti bom zdela čudna in da boš povedal Zaynu in Niallu o tem..." preden sem se zavedala sem začela jokati.Sploh ne vem kaj mije bilo,da sem se jokala! Zdaj bo zagotovo mislil da sem čudakinja!Začutim roke okoli mojih bokov. "Lara ne jokaj prosim! Zakaj misliš da bi te imel za čudno? Če bi misill,da si čudna misliš da bi te rešil? In če nočeš da to komu povem,ne bom.Ti si držala mojo obljubo in jaz bom tvojo.Ampak prosim ne jokaj!" v njegovem objemu sem se počutila tako...varno.Tako kot takrat,ko me je rešil.Z rokami mi je obrisal solze iz lic. "Greva pogledat film do konca?" me je vprašal,ko sem se končno umirila.Prikimala sem in kmalu sva bila spet na kavču in gledala grozljivko.Prav nič dobro se nisem počutila.Strah me je bilo in zeblo me je in bila sem v tuji hiši kar se je zelo redko zgodilo. "Pa saj zmrzuješ Lara! Pridi sem." je rekel Harry in razširil roke.Najprej sem bila nesigurna,ampak tako rada sem počivala v njegovem objemu.Stisnil me je k sebi in naju pokril z odejo.Po telesu sem dobila mravljince in nek zelo čuden občutek v trebuhu. "Ti je bolje?" me je vprašal jaz pa sem mu prikimala in se nasmehnila.Šele takrat sem opazila kako blizu sva si.Tega nisem bila navajena.Vse skupaj je bilo čudno.Miami je čudno mesto.Ljudje so veliko prijaznejši kot sem pričakovala da bodo.Mislim,da sem moram čim hitreje navaditi na to mesto. "Zakaj se ne sprostiš?" me je spet vprašal. "Nisem ravno navajena...vsega tega.Objemov,tolaženja,zaupanja..." sem počasi povedala. "Hitro se boš navadila.In meni lahko zaupaš,saj to veš ne?" res je...rešil mi je življenje,komu lahko bolj zaupaš kot tistemu ki ti reši živeljenje? "Vem Harry." sem mu odgovorila in ga pogledala v oči.Imel je najlepše oči kar sem jih kdaj videla. Nekaj časa sva bila tiho in se gledala iz oči v oči.Hotela sem pogledati stran,a nisem mogla. "Mislim...da bom šla sedaj spat..." sem končno rekla.Harry me je izpustil in hitro sem stekla gor v sobo.Še zmeraj sem imela tisti čudni občutek v trebuhu.Sem pojedla preveč kokic? Verjetno.

[img]https://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=52179281[/img]

Ko sem se ulegla v posteljo sem začela razmišljati.Morm se navaditi na to mesto,če ne bom izpadla kot neumnica! Moram iti bolj samozavestna,več se moram smejati in govoriti.Res hočem biti prijateljica s temi tremi fanti,saj so res prijazni. Razmišljala sem o Harryjevih besedah.In o njegovem objemu.Ko sem pomislila na to me je zazeblo in naenkrat sem se počutila izpostavljeno.Nisem bila varna. Kaj če pride vlomilec skozi okno in me ubije? Kaj če bo potres in name pade omara? Kaj če če bo nevihta in bo strela udarila v to sobo? Oh Lara nehaj! To pa dobiš,ko gledaš grozljivke! Blazino sem stisnila k sebi in kmalu za tem zaspala.

▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲
ful ni nevem kaj s: ampak na začetku je zmeri še bedno.more drama to come...

15 nextov
25. avgust 2013
u125821
u125821
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
25. avgust 2013
pa še vprašanja:
a)bo louis začel govorit z laro al se bo ustrašu in nehu hodt v to gostilno?
b)bo lara harryju povedala zakaj je hotla samomor narest?
c)boste brali neglede na to kok bedna pa dougočasna je ta zgodba? ):
prosim odgovorte <3
25. avgust 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!! Čim prej
25. avgust 2013
u125821
u125821
a) začel bo govoriti z laro
b)ja s časom
c)haha itaq
neeeeeeeeeeeeeeext!
25. avgust 2013
a)bo louis začel govorit z laro al se bo ustrašu in nehu hodt v to gostilno? Po mojem bo začel govort z njo...
b)bo lara harryju povedala zakaj je hotla samomor narest? Upam da ja
c)boste brali neglede na to kok bedna pa dougočasna je ta zgodba? Ni bedna in ni dolgočasna!!!!!!! In bral bomo pa itaq v vsakem primeru no vsaj jdt
Neeeeeeext
25. avgust 2013
u129738
u129738
a)bo louis začel govorit z laro al se bo ustrašu in nehu hodt v to gostilno? Govoril bo z njo
b)bo lara harryju povedala zakaj je hotla samomor narest? Nevem še
c)boste brali neglede na to kok bedna pa dougočasna je ta zgodba? ): ta zgodba ni dolgočasna in bedna in čeprav nisem velika fanica 1D so zelo smešni in tvoja zgodbica, tvoja zgodbica je nekaj najboljšega!
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
25. avgust 2013
neeeeeeeext
25. avgust 2013
a)bo louis začel govorit z laro al se bo ustrašu in nehu hodt v to gostilno? -Mislim da bo začel govorit z njo.
b)bo lara harryju povedala zakaj je hotla samomor narest? Vnda če nekaj časa ko mu bo zaupala..?
c)boste brali neglede na to kok bedna pa dougočasna je ta zgodba? ): Niii bedna!! NEXTTTTTTTT hitrooo
25. avgust 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani