u129738
u129738
a) Super v vseh pogledih!
b) Prišli jo bodo iskat
c) fuuuul dobra zgodba!
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
20. avgust 2013
aja pa nexttt
20. avgust 2013
u125821
u125821
1. ravnoprav
2. ne vem
3. ful v redu zgodba
neeeeeeeeeeeeeext!!!
20. avgust 2013
u130737
u130737
a)kakšni se ti zdijo nexti? (prekratki,predolgi,glih prou)
Perfektno. :'D
b)mislte da bo lara mirno živela v miamiju za zmeri al jo bodo pršli iskat?
Prišli jo bodo iskat, ne?
c)dougočasna/uredu/ful dobra zgodba? : p
Fuuuuuul perfektna! :'D
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
20. avgust 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeext!!
20. avgust 2013
next<333
20. avgust 2013
u125625
u125625
a)glih prov
b)mislm da jo bodo enkrat pršli iskat
c)THE BEST!!!!!!!!!!
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
20. avgust 2013
u142227
u142227
a)kakšni se ti zdijo nexti? (prekratki,predolgi,glih prou)glih prou
b)mislte da bo lara mirno živela v miamiju za zmeri al jo bodo pršli iskat? nwm
c)dougočasna/uredu/ful dobra zgodba? : p THE BEST
20. avgust 2013
A) čist tapravi
B) hmmm nwm
C) najboljša hihi
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeext <333
20. avgust 2013
neeeeeeeeeeeext!!
20. avgust 2013
u146670
u146670
Neeeext
20. avgust 2013
u149037
u149037
next
21. avgust 2013
u146265
u146265
FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUL JEEE TOP!<33 *_______________*
~ k piše da lokal ni lih popularen, sem prebrala da ni prov polulan
22. avgust 2013
Urška hvalaaaaa <3 hahah tut polulan ni
22. avgust 2013
neeeeeeext
22. avgust 2013
neext
22. avgust 2013
Neeeext
22. avgust 2013
hvala vam največ <3333 nextam zdej sam da večerjo pojem (:
22. avgust 2013
OKS
22. avgust 2013
4.del-Lara's POV
Končno sem našla hotel,kjer sem lahko zaspala.Bil je hotel z eno zvezdico ampak se je dalo prespati vsaj eno noč v njem.Nič ne rečem...postelja je rahlo smrdela in okna se ni dalo na stežaj odpreti ampak tukaj sem bila le eno noč.

Odpravila sem se proti gostilni,ki bo moja nova služba. Imenuje se Miami Paradise (ne vem če to res obstaja) in čeprav je majhna in neopazna mi je zelo všeč! Spoznala sem tudi druge oslužbence,ki so se mi zdeli zares prijazni še posebej punca z imenom Summer.Je eno leto mlajša od mene,čeprav izgleda starejša.Razkazala mi je celotno gostilno in mi razložila nekaj pravil.Na začetku je bila bolj tiha in sramežljiva,a kasneje se je sprostila. "Tukaj pa je tvoje delovno mesto.Ko pride obiskovalec greš do njega in ga vprašaš kaj bo naročil.To si zapišeš na listek in ga prineseš na oglasno desko.Kuharji bodo videli naročilo in to naredili.Ko bodo končali ti bodo naročilo prinesli,ti pa ga odneseš gostu.To je vse kar moraš narediti." mi je razložila in se mi nasmehnila. "Prav.Hvala ti!" sem se ji zahvalila in se odpravila za šank,kjer bom preživela večino časa.Zelo dolgo ni nihče prišel,ko končno zaslišim zvok zvonca.Pogledam gor in vidim temnolasca,ki sem ga videla že prejšnjič.Očitno velikokrat zahaja sem.Na hitro sva ustvarila očesni stik,potem pa se je usedel za šank.On bo torej moj prvi gost.Stopila sem k njemu. "Živjo.Kaj boš naročil?" sem poskusila reči čim bolj prijazno.Ni me pogledal,le strmel je pred seboj. "Enkrat si gostja,drugič pa že delaš tukaj?" me je vprašal.Bila sem malo začudena saj nisem pričakovala takšnega odgovora,sploh pa nisem vedela da me je prejšjnič opazil kako sem jedla za mizo zelo stran od njega. "Ja...Včeraj sem prosila za službo in danes sem jo že dobila." sem mu odgovorila.Samo prikimal je. "Eno kavo z mlekom prosim."je tiho rekel,da sem ga komaj slišala. "Prav,takoj bo."
"Izvoli." pred obraz sem mu postavila skodelico vroče kave. "Hvala." je hitro rekel in začel mešati kavo. Na vsak način sem hotela še kaj reči,ampak se nisem mogla spomniti kaj.Hotela sem se pogovarjati z njim,hotela sem ga spoznati.Očitno ni ravno družaben tip.

Tako je torej minil moj dan.Dokaj zabavno je delati kot natakar.Poleg tega sem spoznala nekaj novih prijateljev-mojih sodelavcev. Odpravila sem se iz gostilne ko je bila ura 18:00.Odločila sem se da se še malo razgledam po mestu,a ne bom šla daleč saj se začenja mračiti.Prišla sem do parka,kjer je bilo tudi nogometno in košarkarsko igrišče.Ljudje so ravno odhajali iz parka,saj je bilo že dokaj temno.Tudi jaz sem se hotela obrniti nazaj domov,toda sem bila utrujena,zato sem se usedla na bližnjo klopco.Začela sem razmišljati o vsemu kar se je zgodilo v teh dveh dneh.Tako sem vesela,da sem se odločila za pobeg,čeprav globoko v sebi vem,da svoboda ne bo trajala dolgo. Ravno ob tej misli sem zaslišala korake,ki so prihajali proti meni. "Hej punči." je rekel eden od skupine fantov.Moje srce je nenudoma začelo biti hitreje. "Kako to da si tukaj čist sama?" je spet rekel,ko so bili že čisto zraven mene.Nesmiselno bi bilo bežati.Odprla sem usta da bi nekaj rekla,a nič ni prišlo ven. "Naj te ne bo strah samo radi bi malo družbe..." je rekel in me pobožal po laseh.Nisem vedela kaj naj naredim.Naj začnem kričati? Bežati? Ničesar nisem mogla narediti v tem trenutku,bila sem okamenela. "Hej Ben pusti jo pri miru!" sem zaslišala že poznan glas. Vsi smo se obrnili v smer osebe ki je to rekla.Tako se mi je odleglo ko sem nekaj metrov stran zagledala Nialla. "Zakaj? Jo poznaš?" je začudeno in malo jezno rekel visok črnolas fant,ki mu je očitno ime Ben. "Ja pravzaprav jo.Pridi sem Lara." je rekel,jaz pa sem brez da bi pomislila na kaj drugega,stekla k njemu. "Sori stari nismo vedli..." se je opravičil Ben. "Saj je vseeno.Nehajte to delati,ne do punc ki jih poznam,ne do punc ki jih ne! Nima nikakeršnega smisla." jim je povedal,potem pa so se pozdravili in odšli vsak svojo pot.Niall me je končno pogledal. "Kaj delaš tako pozno tukaj?" je vprašala in naredil nekaj kar nisem pričakovala.Z rokama me je prijel za hrbet in me močno objel.Nisem bila navajena objemov,zato mi je bilo to zelo čudno. "Jaz...um..." še zmeraj nisem mogla govoriti. "V redu je,ne boj se.Tisti fantje so navadni kreteni.Družim se z njimi samo zato ker smo v isti ekipi.Ne skrbi,niso vsi takšni..." mi je povedal in pogledal v tla kot da ga bi bilo sram. "V redu je Niall.In hvala ker si me rešil." sem se mu nasmehnila. "Ni problema.Torej...kje živiš?" me naenkrat vpraša in takrat nisem vedela kaj naj mu odgovorim.Ni šans da mu povem celotno zgodbo,nikomur je nikoli ne bom zaupala,kaj šele nekou ki ga poznam 2 dni. "No...am...pravzaprav sem se komaj včeraj preselila sem ampak zaenkrat živim v hotelih dokler ne bom imela dovolj denarja za svoje stanovanje..." mu povem in upam da bo razumel. "Oh.Toda tukajšni hoteli so zanič! Ne moreš spati v teh hotelih.Daj pojdi z mano,lahko pri meni spiš." začudeno in šokirano sem ga pogledala.Zasmejal se je. "Daj no ne mislim tega! Resnično lahko spiš pri meni doma.Imamo sobo za goste in še staršev ni doma za nekaj časa.Sam sem in mi tako ali tako postane dolgčas.Prosim pridi k meni," No...Če je tako... "Kaj pa vem...Samo prostor in čas bi ti zavzemala..." rečem in pogledam v tla. "Prav pa spi v hotelu kjer dvakrat mesečno operejo posteljnino,ampak ko boš zagledala podgano v kopalnici si boš želela da bi bila pri meni." se je zasmejal,jaz pa sem ga prestrašeno pogledala. "Okej,okej če te res ne motim bi res raje šla k tebi..." Niall se je zasmejal in prikimal. "Pridi,ni daleč." reče in skupaj se odpraviva proti njegovem domu.

▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲

dons nextam šenkrat ker bi mogu bit en next ampak bi biu predolg zato bi ene 5 nextov da vidm da ste prabral pol dam pa takoj nov next ;p

hvala ker berete tut take bedne in dougočasne nexte sploh k so tok dougi ampak oblubm da bo nasledni bl zanimiv
23. avgust 2013
u125821
u125821
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
23. avgust 2013
nextttt
23. avgust 2013
neext
23. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeext
23. avgust 2013
u142227
u142227
neeeeeeext
23. avgust 2013
"Dobrodošla v raju!" je skoraj zavpil Niall ko sva vstopila v njegovo hišo.Moram priznati,tega nisem pričakovala.Hiša je bila ogromna in zelo lepa! "Razkomoti se.Levo je kuhinja,desno kopalnica,zgoraj so sobe." mi je povedal,jaz pa sem samo prikimala.Pravzaprav sem samo komaj čakala da grem spat.Bila sem zelo utrujena in ura je bila že skoraj 11 zvečer.Zazehala sem in si popravila lase. "Si zaspana a? Pridi,ti pokažem tvojo sobo." malce me je bilo sram ampak sem Niallu bila zelo hvaležna.Pozna me komaj 2 dni in je tako prijazen do mene.

*FLASHBACK*

"Nihče te ne bo nikoli imel rad! Kdo bi imel rad takšno čudakinjo?! Nihče te ne mara v tej družini in te nikoli ne bo imel,saj nisi naš pravi otrok! Imava te samo zaradi denarja.In nehaj se jokati,ker to so še prijazne besede od mene.Navadi se saj ti nihče ne bo nikoli rekel da si lepa,da si prijazna ali da te ima rad.Takšno je pač življenje!"
Tega si pa ne bi nikoli mislila.Na začetku je bilo še vse lepo in prav,sedaj pa izvem kruto resnico.Ne morem biti niti enkrat v življenju srečna? Imam občutek da se nikoli več v življenju ne bom smejala,nikoli več ne bom nikomur zaupala,nikoli več ne bom nikomur verjela.Linda je imela čsito prav.Nihče me nikoli ne bo imel rad,takšno je pač življenje.In nikoli se ne bo spremenilo...

*END OF FLASHBACK*

Teh groznih spominov sem se spomnila ko sem se odpravila v posteljo.Toda takšna kot sem bila takrat nisem več.O ne,zdaj se ne jokam več zaradi takih stvari.Linda je rekla da so njene besede še dokaj prijazne od vseh ki jih bom še dobila in res je.Takrat je imela popolnoma prav.Zdaj sem močnejša kot sem bila takrat.Sedaj vem kakšne stvari se ti lahko zgodijo v življenju in vem da vsakič ko pomisliš če je lahko spoh še slabše,ravno takrat je lahko še veliko slabše. "Že spiš?" Niallovo trkanje me je prebudilo iz sanjarjenja. "Ne še." sem mu odgovorila in že v naslednji sekundi je blond fant sedel zraven mene z krožnikom palačink. "Večerja v postelji!" igrivo reče,jaz pa se samo zasmejim.Jedla sva palačinke in se pogovarjala. "Torej si se včeraj preselila sem.Kje si živela prej?" me vpraša. "New York.Prosim ne sprašuj zakaj sem se preselila in ja tukaj sem sama,brez saršev." sem mu povedala preden je lahko kaj od tega vprašal. "Aha..." izgledal je malo začuden ampak sva se normalno pogovarjala naprej.Imel je običajna vprašanja o meni in večino časa sva se samo smejala njegovim vprašanjem in mojim odgovorom. Na srečo me ni spraševal o družini ali mojem življenju v New Yorku.Očitno je opazil da nisem želela govoriti o tem,zato je spraševal druge neumnosti,kot na primer zakaj so moji lasje rjave barve. Poseben fantič,vam pravim. "No...zdaj moraš biti že zelo zaspana,zato te bom pustil da zaspiš." je rekel čez nekaj časa. "Čakaj! Ne morem spati v teh oblačilih ampak...Ničesar nimam sabo...Prosim reči da imaš zelo moderno sestro,ki ima zelo lepe in prijetne pižame?" nasmehnila sem se mu polna upanja. "Na žalost nimam.Ampak počakaj nekaj ti bom prinesel!" se je zasmejal in nekam stekel.Me prav zanima kaj ima za bregom... "Izvoli." pride nazaj in mi poda velikansko majico. "Kaj za vraga? Hočeš da oblečem tvojo majico? Kaj pa hlače?" ga vprašam in dvignem desno obrv. "Spiš lahko v gatah! Majica ti bo tako ali tako skoraj do kolen!" je rekel,jaz pa sem samo upala da se šali. "Niall..." hotela sem mu povedati kako zmešan je,a me je prekinil. "Ah daj no samo obleci si to zaboga! Imaš izbiro,še zmeraj lahko spiš v svojih kavbojkah in oprijeti majici..." je v smehu rekel.Saj je imel prav...Ko je videl da sem dojela da je to edina rešitev se mi je nasmehnil in izginil iz sobe.Ostala sem sama.Oblekla sem si Niallovo majico,ki je bila res gromozanska in imel je prav res mi je skoraj prišla do kolen.Bila sem preveč zaspana,da bi razmišljala naprej.Vrgla sem se na posteljo in nenudoma zaspala.

Sončni žarki so me zbudili iz globokega spanca.Najprej sploh nisem vedela kje sem,a čez nekaj sekund je vse prišlo nazaj v mojo glavo.Počasi sem vstala iz postelje in odprla vrata.Upam,da Niall še spi,nočem da me vidi v spodnjem perilu,čeprav je bila to njegova ideja! Kje je že rekel,da je kopalnica? "Spodaj in desno." sem rekla sama pri sebi in se odpravila po stopnicah.Hotela sem mimo dnevne sobe,ko mi je naenkrat skoraj zastalo srce. "Hej Niall nisi povedal da imaš punco pri sebi!" je presenečeno rekel eden od dveh fantov,ki so stali zraven Nialla.Zardela sem kot še nikoli v življenju in mislim da Niall tudi. "In zakaj je v tvoji majici in spodnjem perilu..." je spet rekel še bolj začudeno. "Um,ni tako kt izgleda,prisežem..." je hotel razložiti Niall. "Izgovori,izgovori!" se je spet zasmejal Niallov prijatelj z črnimi lasmi,ki so bili spredaj obrnjeni navzgor,kot kakšna smučarska skakalnica! Skoraj mi je šlo na jok,tako sram me je bilo. "Nehaj Zayn! Srečal sem jo predvčerajšnjim in sva postala prijatelja,včeraj pa mi je povedala da nima kje za spat zato sem ji ponudil našo sobo za goste.Ker ni imela pižame sem ji dal svojo majico.Si mogoče pomislil na to?" je skoraj jezno rekel Niall.Fant z imenom Zayn ga je čudno pogledal,potem je pogledal mene in vsi skupaj smo se začeli smejati.To je bilo res čudno.Oh ja saj res,tukaj je bil še nekdo,še eden Niallov prijatelj.On se ni smejal in tudi govoril ni nič,samo gledal me je.Bil je prav malce srhljiv,ampak prisežem da sem ga nekje že srečala ali videla.Je bil morda eden od Benove tolpe? Hm...ja to bo. "Takoj pridem nazaj." sem rekla in stekla v kopalnico.
Ko sem se umila in preoblekla sem se odločila da grem nazaj k fantom. "Mislim,da se še nismo predstavili.Jaz sem Zayn,ti pa si?" je vprašal zayn in mi ponudil roko. "Živjo,jaz sem Lara." sem bolj prestrašeno rekla.Enega fanta sem že prenašala ampak trije naenkrat...Bila sem pač zelo sramežljiva. Obrnila sem se proti znanemu fantu,ki se mi je nasmehnil in mi podal roko. "Živjo jaz sem Harry." in takrat sem se vsega spomnila.To ni bil fant iz Benove tolpe.To ni bil fant ki bi ga srečala na ulici.Točno sem vedela kdo je.Njegov dotik,njegov glas,sploh pa njegove oči...To ne more bit on...Verjetno sva se gledala v oči kar nekaj časa,saj sta se Zayn in Niall začela smejati.Hitro sem pogledala dol in odmaknila svojo roko iz njegove. "No...vidim da sta se tudi vidva dobro ujela..." se je zasmejal Niall,jaz pa sem ga pogledala in se namrščila.Še bolj se je zasmejal "Bi šli kam na pijačo skupaj?" je potem vprašal. "Žal mi je ampak imam službo.Se vidimo kasneje...če bosta Zayn in Ha-Harry še tukaj?" sem jim povedala. "Zmenjeno! Se vidimo potem." je rekel Niall,me spet objel in tako so vsi odšli.Zakaj me Niall ves čas objema? Vem,da mu isem všeč ali karkoli takega in tudi on ni meni ampak v njegovih objemih se res počutim bolje.Želim si da bi me tudi Harry objel. Sem res to pravkar rekla?! Sploh ne vem kaj govorim,ker še zmeraj ne morem verjeti,da je to on.Harry.Vem,da je to on.Te oči bi prepoznala kjerkoli.Ta glas je edini zvok,ki sem ga takrat,v tistem trenutku slišala.In dotik njegovih rok mi je poslal mravljince po telesu.Harry je on.Harry je fant,ki me je rešil pred smrtjo.Fant,ki me je rešil preden sem skočila z vrha stolpnice.Harry je bil tisti neznanec,ki mi je rešil življenje.
▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲
evo drugi del nexta! sam še Liam nam manka! in men je še kr ušeč ta next, kaj vm?

15 nextov :*
23. avgust 2013
neeeeeeeeeext
23. avgust 2013
nextttt
23. avgust 2013
nnnneexxttt
23. avgust 2013
u130737
u130737
Neeeeeeeeeeeeeeeext
23. avgust 2013