u129738
u129738
Ne ni beden next in do konca ne bom nehala brat. Komaj čakam tudi nadaljevanje zato upam, da bo čim prej 15 nextov!
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
17. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtt!!!!!!!
17. avgust 2013
Ni bdn!!!
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
17. avgust 2013
nexxtttt
17. avgust 2013
u59329
u59329
kak lahko rečeš da je bedno?!
neeeeeeeeeeeeext!!
17. avgust 2013
u142227
u142227
neeeee ni bedno prfektno je

neeeeeext
17. avgust 2013
u146386
u146386
ASDFGHJKL *__*

Zgodbica je .. ~

Neeeeeeeeeeeeext! *_____*
17. avgust 2013
next
17. avgust 2013
neeeeeeeeeext
17. avgust 2013
SHOD DIRECTIONERJEV!!
LJUBLJANA- pred Prešernovim kipom od 14:00- 17:00
KRANJ- pred Qulandio od 13:00- 16:00
JESENICE- pred Mercatorjem od 15:00-16:30
MARIBOR- pred Qulandio od 14:00- 17:00
KOPER- pred Qulandio od 14:30- 16:30

TO VELJA ZA SOBOTO 24.8.2013. PROSIM NAREDITE PLAKATE+ POKLIČITE TV ODDAJE (24 UR, SVET NA KANALU A)

DELITE NAPREJ
sorry k to dajem sam res bi mi fuul pomenl če pridete pa da to naprej pošilate še drugim directionerkam..hwala.
18. avgust 2013
namest da to oglašuješ rajši povej na vsaki temi da se čez 5 ur zakluči glasovanje za mtv hottest zato naj grejo usi k majo twitter napisat '#mtvhottest One Direction' ker je trenutno dost bolj pomembno da zmagajo kokr da nardimo ta shod!
18. avgust 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/nova-na-soli-%28one-direction-fanfic%29/60463/1 zgodba bo govorila o punci, ki se bo zaradi nekaterih razlogov preselila v njej nepoznano mesto. tam življenje ni tako kot si je mislila da bo, ampak tam bo bila tudi kakšna dobra stvar saj bo spoznala razne slavne osebe!
18. avgust 2013
NE OGLAŠUJ!!-.-
18. avgust 2013
neext *o*
js sm najprej prebrala da je skočila pod avtobus
18. avgust 2013
haha hvala vam za use nextte sploh Oɴe Dιrecтιoɴ.* tole me je ok nasmejal k sm vidla lahko dobim usaj še 5 nextov? :3
18. avgust 2013
neeeeext
18. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
18. avgust 2013
u130737
u130737
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext :3
18. avgust 2013
u119629
u119629
neext<33
18. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxt
18. avgust 2013
neeeeeeeeeeeext!!
18. avgust 2013
hvala za nexte,zdej pride nasledni del! <3
19. avgust 2013
Neeeext
19. avgust 2013
neext!!<33
19. avgust 2013
u125625
u125625
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
19. avgust 2013
Neeeeeeeext
19. avgust 2013
3.del-Lara's POV

Vedela sem da bo vožnja zelo dolga zato sem se sprostila in poskusila zaspati.Nisem se mogla nehati smehljati,tudi če sem mislila na karkoli drugega.Vsakič ko so mi misli ušle na dejstvo,da grem v Miami sem se nasmehnila še bolj zaradi česar sem verjetno izgledala kot idiot.Toda preprosto se nisem mogla nehati smehljati.Tudi če v Miamiju ne dobim stanovanja,službe in denarja bom bolj srečna kot sem bila kadarkoli do zdaj!
Mislim,da vam moram razložiti zakaj sem tako zakomplicirala zadevo,ko sem iskala svoje podatke o posvojitvi.Stvar je v tem,da Linda in Bob brez tega dokumenta ne moreta dokazati,da sem njun otrok.Pravzaprav nisem njun otrok ampak bolj lastnina,kot bi se izrazila Linda.Torej,če pokličeta policijo jima ne bodo pomagali,saj bodo rekli,da sta njuni hčerki le Nancy in Emma,kar pa je čisto res.Tako me torej policisti ne bodo našli!
Ko pogledam skozi okno že lahko opazim prelepo morje,kar pomeni da se približujemo cilju.Tako je lepo...Sončni žarki se odbijajo od morske gladine v bananine palme,ki so večje kot sem si predstavljala!

Končno se je avtobus ustavil,jaz pa sem bila že vsa vznemirjena da bom stopila na tla tega prelepega kraja.Takoj ko so se odprla vrata sem začutila topel zrak in vonj po morju.Stekla sem ven in se razgledala okoli sebe.V tistem trenutku sem se nečesa zavedala.Prvič sem dobila tak občutek.Občutek svobode.

*FLASHBACK*

"Podarjam ti tale obesek z delfinom,Lara.Imaš rada delfine? Jaz jih obožujem.Hočeš vedeti zakaj? So najlepše morske živali,vsakdo jih ima rad,so zelo igrive živali,sploh pa jih obožujem ker so svobodni.Plavajo čez oceane,skačejo iz vode in se igrajo,imajo točno takšno živeljenje kot bi si ga želel marsikateri človek.Zato vsakič,ko pomislim da delfine,se počutim svobodno v srcu.In čisto vsak si zasluži biti svoboden,toda na svetu je premalo svobodnih ljudi.Zato,če se boš v življenju za kaj borila,se bori za svobodo.Ne bo ti žal..."
*END OF FLASHBACK*

Kam sedaj? Tukaj sedim že kakšno uro in počasi dojemam stvari,ki se dogajajo.Ampak moram se zbistriti in si čim hitreje najti rešitev.Odpravila sem se v mesto,ki ni dosti drugačno od New Yorka,zato mislim da se bom kar dobro znašla.Kot prvo moram nekaj pojesti.Hmm,upam da je v bližini kakšna poceni restavracija ali preprosto stojnica z hitro hrano.Sestradana sem!
Kmalu sem odprla vrata neke gostilne,ki ni izgledala draga.Ko sem vstopila sem nad glavo zaslišala prijeten zvonec.Razgledala sem se naokoli in si izbrala mizo pri oknu ter se usedla. "Dober dan gospodična!" je do mene prišel natakar in mi podal meni.Zahvalila sem se mu in začela gledati kaj bom jedla.Opazila sem,da je tukaj zelo malo ljudi in tudi sama gostilna ni bila preveč nobel,videlo se je da ni prav popularna.
Ko sem čakala na svojo hrano sem samo razmišljala o vsevh stvareh,kar naenkrat pa zaslišim zvonec na vratih.Vedela sem da je nekdo vstopil,kar pa se ni zgodilo ravno pogosto,zato sem pogledala v smer vrat.Zagledala sem fanta,približno mojih let z temno rjavimi lasmi,modrimi očmi in žalostnim obrazom. Usedel se je za šank in čakal na natakarja.Ves čas je gledal v tla in si grizel spodnjo ustnico.Videlo se je da ga nekaj muči. Že od nekdaj sem takšna...Vsakič ko vidim da je nekdo žalostnem mu hočem pomagati.Tudi takoj opazim kakšne volje je človek.V življenju sem bila velikokrat žalostna,razburjena,depresivna in tega nikomur ne privoščim.Zato hočem vsakemu pomagati,četudi je neznanec. "Tukaj je vaša hrana,dober tek!" me je natakar prebudil iz sanjarjenja.Nasmehnila sem se mu v zahvalo in začela jesti špagete z morskimi sadeži!
Plačala sem svojo hrano,ki je bila dokaj poceni.Fant z temnimi lasmi je že odšel,tudi jaz sem hotela iti ampak gostilna mi je prirasla k srcu zato sem se odločila da bom govorila z šefom. "Dober dan...Upam da vas ne motim ampak imam eno hitro vprašanje." sem povedala,ko so me spustili k šefu gostilne. "Kar povejte gospodična!" se mi je nasmehnil,čeprav sem vedala da je to le prisiljen smeh.Poleg tega sem SOVRAŽILA kako me vsi tukaj kličejo gospodična.Ne počutim se dobro s tem vzdevkom! "Hotela sem vas vprašati,če bi morda rabili kakšno novo uslužbenko...ravno sem se preselila v Miami in iščem službo.Prišla sem v to gostilno,ki mi je zelo všeč in bi bila presrečna če bi lahko tukaj delala." ja...malce sem preiravala... "Hmm...Ni slaba ideja.Pridi jutri ob osmih in že lahko začneš delati!" je rekel. Bila sem prav presenečena.Začudeno sem ga pogledaala,a sem se le zahvalila in nato odšla.
Super! Že prvi dan sem dobila službo in to prav dobro službo! Ta dan je tako lep,da bi kar zaplesala ali skakala okoli... "Au!" sem zakričala,ko sem padla po tleh.Kaj za vraga?! "O moj bog,tako mi je žal! Si v redu?" sem zaslišala nekoga s posebnim naglasom.Morda Irskim? "V redu je in meni je žal,sploh nisem gledala naokoli!" sem se še sama opravičila in šele takrat pogledala s kom govorim. "Ne,ne to je moja krivda! Mudi se mi nekam in sploh nisem bil pazljiv...Mi oprostiš?" je rekel in se prisrčno nasmehni. Zagotovo je bil toliko star kot jaz,imel je blond lase z nekaj rjavimi prameni in zelo lep nasmeh. Samo zasmejala sem se ker je bil tako prisrčen in ko je to videl mi je nasmeh vrnil. "Jaz sem nerodni Niall,ti pa si?" je rekel in mi podal roko.Segla sem mu v dlan in se mu predstavila. "Jaz pa sem...Lara.Nisem se mogla spomniti nobenega pridevnika tako kot ti,oprosti."sem se zasmejala. "Lepo te je bilo spoznati Lara! Ah,če se mi sedaj ne bi mudelo bi se povabil na pijačo ampak sedaj vse kar lahko naredim je da ti dam mojo številko." reče v smehu in mi na listek napiše svojo elefonsko številko.Bil je tako priserčen! Če bi bila blondinka z velikimi joškami in ritjo bi ga takoj napadla ampak,ker sem normalna sem vedela da se je samo šalil! Ves čas sem se mu hihitala,toda kmalu zatem je moral naprej. "No sedaj pa res moram iti! Se vidiva,adijo!" reče in se odpravi svojo pot. Hmm...mislim da je prvi dan v Miamiju dosti boljši kot sem pričakovala! Prav nič ne more pokvariti tega dneva.No...upam da tega nisem rekla prehitro...

▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲

en dost doug next ;p nanana louis pa niall sta se pojavla v tem delu ampak ne skrbet to bo šezmer harry styles fanfic!

mam uprašanja da vam nebo dougčas :'p
a)kakšni se ti zdijo nexti? (prekratki,predolgi,glih prou)
b)mislte da bo lara mirno živela v miamiju za zmeri al jo bodo pršli iskat?
c)dougočasna/uredu/ful dobra zgodba? : p

15 nextov? :*
20. avgust 2013
nneextt
20. avgust 2013
glih prou.
mogoč jo bodo iskal?
uredu je (:

neeeeeeeeeeeeeeeeeextt <3
20. avgust 2013
a) glih prav se mi zdi
b) nevem.. bomo vidli