ta Next je posvečen levinja1
#######################################################################################################################################################################################
Mary:
Kar naenkrat me je Jackova solza zbudila. Srce mi je spet začelo normalno biti. Zdravniki so me videli in se začudili. Pregledali so me in mi povedali da lahko že odidem domov. Z Jackom sva se vsedla v avto in se odpeljala domov.Doma so me že vsi čakali: mama, oče, Jennete in Alan, ter Tayra. Vsi smo se objeli.Mama nam je pripravila večerjo. Bella mi je priletela na sproti, jaz sem jo dvignala ter jo objela, ona pa me je polizala.Lepo smo se najedli. Mama, oče ter Tayra so morali oditi domov. Jack jaz grem malo na sprehod v park, sem mu rekla. V redu, mi je odvrnil. Jennete, Alan, Jack in Bella pa so se igrali, jaz pa sem odšla v park. Tam sem zagledala mojega sošolca in najlepšega fanta na šoli, Becka. Beck se mi je nasmejal, jaz pa njemu (hkrati sem zardevala). Že od vrtca sem bila zaljubljena vanj. Stopil je k meni in se nasmehnil. Njegov nasmeh mi je bil tako lep, da sem skoraj omedlela. Počasi se mi je približeval z ustnicami. Jaz pa njemu. In "hop" že sva bila v poljubu. Sladkem in...Kmalu je mimo prišel Jack. Usta so se mu tako na široko odprla, da so segala skoraj do tal. Zmotil naju je.
Jack:
K k k k k k k k k k kaj?!!! Mary! Kaj pa pomeni to?! POROKE NE BO!!!!!!!!!!!!!!!! (sem ji zabrusil)
Mary:
In takrat je odšel. Bila sem žalostna. A Beck se mi je nežno prebliževal z ustnicami...in spet...poljub..sladek in nežen kakor...! Odšla sva do Beckovega avtomobila. Odprl mi je vrata in jaz sem se usedla vanj, nato jih je še zaprl. Nato se je še on vsedel in odpeljala sva se do njegove hiše. Odšla sva v njegovo sobo z poljubom (velikem in dolgem). Z poljubom sva se ulegla v njegovo posteljo ter se valjala z poljubom po njej. Nato naju je zmotil njegov psiček Goldie. Skočil je na posteljo ter naju lizal. Jaz sem se spomnala na Bello ter odšla z hitrim tekom po njo. Enako nazaj. Z Bello sva odšli v Beckovo sobo in Goldie ter Beck sta naju prišla objeti. Bella in Goldie sta se takoj zaljubila (pasja ljubezen), ter jaz in Beck (človeška ljubezen). Beck poglej, Bello in Goldia kako se imata rada, sem rekla Becku! Beck se je nasmejal. Bil je že večer. Beck je pripravil večerjo (hodog). Lepo sva ju pojedla in še nahranila Bello in Goldia. Odšla sva se umit. Nato pa spat. Beck je že spal. Jaz pa sem razmišljala le o Alanu, Jennete in Jacku. Kaj prav zdaj počnejo.
Pri Jacku, Jennete in Alanu:
Alan in Jennete sta spala zraven Jacka. Jack je razmišljal kako sem mu lahko to naredila. Nato si je v mislih rekel: saj ni ona griva, pač se je zaljubila spet v njega.
Jennete in Alan sta sladko spala kot topa. Lahko noč ljubčka je šepnil Jack Alanu in Jenneti
Pri Becku:
Beck že spiš? sem vprašala. Ja, mi je odgovoril. Pogrešam svoja otroka. Kaj naj naredim?
Ljubica, jutri bova odšla po njiju, prav? mi je rekel. Prav sem mu odgovorila. Mary, lahko noč je rekel Beck. Lahko noč, Beck...
###############################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################
Nadaljujem ko bom imela čas in ko bo 10 nextov!
Mnenja?
Kaj se bo zgodilo?
Kako bo odreageral Jack?
Bi imela katera posvečen Next?
24. februar 2017
Next
nisem ziher ali jima bo pustil otroka
super pišeš
jaz bi imela posvečen Next če lahko prosim
24. februar 2017
Next
24. februar 2017