Raws je mene, Rona in Harryja odpeljal v dvorano. Harry in Ron sta se usedel k prijateljem mene pa je čakala razvrstitev, ki se je že končala. Raws me je odpeljal do ravnatelja. "Lily pozdravljena na šoli. Raws mi je povedal, da nisi taka kot oče." Ravnatel je to povedal na gla in celotna dvorana je slišala, saj je bilo v njej mrtvo tiho. "Profesor zagotovo nisem taka kot oče. Upam da nisem." sem rekla. Seveda me je slišala vsa dvorana. "Potem pa začnimo z razvrstitvijo. Moramo te dati v en dom. Slišal sem, da si dobila palico, ki je sestra moji. Gotovo si nadarjena." Najraje bi se pogreznila v tla. Vsedla sem se na stol in profesor mi je na glavo posadil klobuk. "Uf, kako si nadarjen." je rekel droben glasek. "Vem." sem pomislila. "Vendar nočem k Spolzgadu. Nisem zlobna. Nisem taka kot oče." Ob besedi oče so se mi v glavi obudili spomini. "Torej si potomka Salazarja Spolzgada?" "Da." sem pomislila. "Nočeš pa iti v njegov dom? Zakomplicirana si." Nastalo je tiho nato pa je klobuk zavpil: "SPOLZDOM!" Kaj?
04. september 2010
u27132
u27132
next jz sm tut Lili no tko se napiše u sluvenij drgač zares pa je Lily
04. september 2010
nextii... pa zakaj je mogla iti v spolzgad... al čaki malo.. spolzdom... ni se mogo odločit al koga?? al si se zmotla v črkovanju?? ...joj, nič ne razmem...hehe
04. september 2010
u23965
u23965
nenene xD
neštekaš
SPOLZgad
gryfonDOM
xD
04. september 2010
u20445
u20445
juuuj.xD
daj nexgt čimprej.:3
aiia pa Draco je lep pa pika.xD< 3
04. september 2010
u20445
u20445
*next
04. september 2010
next!

Aja ani spolzgad?
ALi je ravno v tem finta da se je izbiruh zmotil!
05. september 2010
ooh... ja štekam štekam... včasih sem tak počasna, da komaj zgruntam tedn dni kasneje kaj je blo prazaprav .. jooj.. to še je razburljivo.. nadaljuj.. me prav zanima kaj bo zaj ..hehe
05. september 2010
Ja nadaljuj!
05. september 2010
Aha torej se ni mogel odločiti med grifindomom in spolzgadom?
In potem je rekel SPOLZDOM
05. september 2010
nadaljuj prosim čim prej nadaljuj!
05. september 2010
"Kaj?" je rekel Dumbledore. "Spolzdom. Mešanica med Spolzgadom in Gryfondomom. Ni zlobna in ne želi v Spolzgad, vendar je preveč čistokrvna, da bi jo dal drugam." Seveda potomka Spolzgada sem. Jupi - not. "Ampak..." je rekel Raws. Skočila sem mu v besedo. "Kaj pa pouk? Kaj pa točke? Kaj pa ekipa za Quidditch?" "Pomiri se." je rekel Dumbledore. "Večino časa boš z Gryfondomovci. Občasno pa te bom učil jaz. Glede točk nimam pojma. Tukaj pa je še ena stvar kje boš spala?" Po dvorani se je razleglo šepetanje. Dumbledore do zdaj ni delal razlik. Pogledala sem Rawsa. Vrnil mi je pogled. "Jaz ji bom odstopil kabinet." Prek dvorane se je razlil neodabravajoč šepet. "Raws ji bo odstopil kabinet? Je zmešan?" sem zaslišala reči nekoga. Ne, jaz sem. Res sem naredila dober vtis.
05. september 2010
NeeeeeeeeeeeeXXtt.!
Hitrrrrr!!!!
05. september 2010
u23965
u23965
Noroo ;D
Neext ;p
05. september 2010
next!
05. september 2010
next!
05. september 2010
Aja pa še to kako je lahko Lily čistokrvna če je Mark Nelstin mešanec?
05. september 2010
Mark marvolo nelstin mešanec
05. september 2010
u23965
u23965
Čistokrvna je ker sta oba njena starša čarovnika poleg tega pa je potomka Salzarja Spolzgada
05. september 2010
Jaaaaaaap...Djjjjjj Neeeeeeeeeeeeeeeeeexxtii!!!
05. september 2010
oo zakon!!!
res hudoo.. to da bo pr rawsu.

dj nexti čimpreej!!
05. september 2010
"Ne." je rekel Draco. Cela dvorana je strmela v njega. "Oče mi je rekel naj pazim nanjo in to bom naredil. Spala bo pri Spolzgadovcih." "Misliš, da zato ni v Spolzgadu, da bi lahko potem spala pri vas?" je rekel Raws. Kakšen nerazumljiv stavek. "Pomirite se. Lily bo spala v mojem kabinetu in pika." Pogledala sem Dumbeldorja. Je mislil resno? Jaz v njegovem kabinetu? "Kaj se dogaja?" je hotel vedeti Harry. "Kdo je ona, da je tako pomembna?"
05. september 2010
u23965
u23965
neext ;3
No.. Draco je prjaazn ;3
05. september 2010
u20445
u20445
next!
kaia vemo. :3
05. september 2010
Uau. Najboljša zgodba. Boljša od vseh delov Harrya Potterja. Nadaljuj, pa naslednjič celo stran napiši ;D
05. september 2010
Dumbledore je okleval. "Veš Potter... Se spomniš kako ti je bilo v prvem letniku? Večina profesorjev te je hotela zasčititi, ker si v preteklosti zaustavil Mojstra. Podobno je pri njej. Vendar drugače. Zelo drugače. Moramo jo zaščititi moramo paziti nanjo. Zakaj? Ker ji je ime Lily Neelstin." "Kaj? Kaj pa pomeni to ime?" je vprašal Ron. "Ime je pomembno bolj kot misliš. Poznaš mojega očeta." sem skrivnostno rekla. "Nadaljujte z gostijo." je rekel Dumbledore in me prijel za roko. Ko me je peljal čez dvorano so se monoge glave zasukale in na sebi sem začutila preiskajoče pogledel. Niso mi zaupali. Dumbledore me je peljal v svoj kabinet. "Počuti se kot doma." Razkazal mi je spalnico, kopalnico in sobo kjer bom lahko delala naloge. "Kaj pa wc?" sem vprašala. "Imaš jih na hodnikih." je rekel Dumbledore in mi pomežiknil. Ne moreš cele dneve preživeti v mojem kabinetu. Poišči si prijatelje. Druži se." Kako preprosto se sliši. Ampak kao? Nikoli se nisem družila z vrstniki, ki niso poznali moje skrivnosti. Prvi dan sem na šoli pa me skrivnost že razjeda. "Profesor? Grem lahko k gospodu Rawsu?" Dumbeldore je pokimal.
05. september 2010
Next
05. september 2010
u23965
u23965
next ;3
05. september 2010
next
06. september 2010
NeeeeeeeeeeeXXt.!!!!!!!!
Hitrrrr.!!!!!!
06. september 2010