neeeeeeeeeeeeeext+nova bralkaa

ta zgodba je SVETOVNAODLIČNAPRFEKTNAAA
16. junij 2013
hvala usem za nexte< 3333 vem, da ful dougo nism pisala (problemi z šolo itd.) :3 dans al pa juter dam nou next in bom tut bolj redno pisala (:
16. junij 2013
yeeeey...<333
17. junij 2013
evo next končno :3
_______
»Juliet? Prosim pridi. Poskusi zame, prav? Vem, da je težko ampak nebo ti škodilo,« je prosila z širokim nasmehom. Zavzdihnila sem ter se vdala. »Prav, pridem,« sem rekla z vzdihom. Emmin nasmeh pa je takoj zrasel. »Neboš obžalovala!« bila je zelo navdušena glede tega. Na hitro me je objela, nato pa odšla.

Emma je bila pomočnica direktorja, brez nje nebi imela te službe. Spoznali sva se v srednji šoli in postali zelo dobri prijateljici. Ko sem se odločila, da grem naprej v šolo mi je pomagala, da sem lahko plačevala stanovanje. Nisem mogla prositi Anne, da za vedno skrbi zame, zato sem se prijavila za to službo ko sem dopolnila 18 let. Zdaj sem stara 20 let in še vedno samska.

Zavzdihnila sem ter z počasnimi gibi zmajala z glavo, ko sem pomislila na svoje grozno življenje.
»Ali je bolelo?« me je vprašal ter me povlekel iz mojih misli. Zagledala sem ga kako je stal pred mano z velikim nasmehom na obrazu. Bil je Connor Kristoff, sin Roberta Kristoffa ki je moj šef ter lastnik tega hotela. Njegovi bleščeči blond lasje so bili počesani na stran tako, da so mu zakrili del obraza. Imel je popolne zelene oči, ki jih je večkrat skrival za sončnimi očali. Bil je kar lep. Pravzaprav zelo lep. »Kaj?« sem vprašala, ko sem se spomnila da mi je zastavil vprašanje. »Ali je bolelo?« je ponovil. »Bolelo kaj?« sem vprašala z čudnim izrazom na obrazu. »Ko si padla z nebes,« je rekel. Takrat sem se spomnila. »Resno Connor. To je bilo najboljše izmed vseh stvari, ki si se jih spomnil« zmajala sem z glavo. »Kaj? Zdel se mi je primeren zate,« je rekel ter se pretvarjal da sem ga prizadela. Čudno sem ga pogledala, ampak še vedno mi je pririsal nasmeh na obraz. »Zgubi se,« sem rekla v šali ter pričakovanju da bo odšel. Seveda se je zaradi tega še bolj nagnil k meni. »Nekega dne se mi neboš mogla upreti Juliet Jones,« je rekel samozavestno ter mi pomežiknil. Bil je 'lomilec src'. Punce je najprej izkoristil potem pa jih je pustil.
»oprosti, ne hodim z igralci,« sem rekla ter mu namenila majhen nasmeh. Roko je dal na srce ter se pretvarjal, da je šokiran. »Vedno me prizadaneš, Juliet« je rekel z žalostnim izrazom, seveda zaigranim. Nasmehnila sem se.

»Tvoj oče te je iskal nekaj ur nazaj,« sem mu sporočila ko sem se spomnila na njegovo vpitje ter neprestano spraševanje kje je njegov sin. Connorjev nasmeh je izginil. »zagotovo bo spet kričal name, ker sem pozen,« je zavzdihnil. »Vedno si pozen,« sem ga opomnila resno. Connor ni bil podoben svojemu očetu. Bil je pravo nasprotje. Svoj čas je zapravljal v klubih ter osvajal vse kar je imelo dve nogi in veliko rit.
»Kaj če bi odšla danes na večerjo?« je vprašal ter mi še enkrat pomežiknil.
____
NEXT??
17. junij 2013
u124573
u124573
neeext
17. junij 2013
neeext
18. junij 2013
u135524
u135524
nekst *w*
18. junij 2013
še 3 nexte rabim (:
18. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
18. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxtttt
18. junij 2013
u120926
u120926
Nexteeeeeeej!!! Ekola, maš 3 nexte!!
19. junij 2013
u27814
u27814
katjaa da mi dans next-aš če ne ti pridem na dom
Neeeeeeeeeext
19. junij 2013
»Ne, oprosti. Imam druge načrte,« povedala sem mu resnico. »Laž je, in ti to dobro veš. Lahko bi zamenjala razlog z katerim me zavrneš vsak dan,« je rekel z resnim izrazom na obrazu. »Ne rabim« pogledala sem ga. »Lahko ti dam kakršenkoli razlog.« Vzdihnil je vedoč da nebo prišel nikamer z mano. »Nemogoča si Juliet,« je rekel ter odšel stran. Zrla sem v njegovo telo. Imel je lepo postavo ter mišice, katere mu lahko zavida vsak moški, ampak še vedno nisem želela na zmenek z njim.

Ko sem zapustila hotel sem se odločila da grem domov peš. Hladen decembrov mraz me je spremljal celo pot. Ulice so izgledale živo, povsod so se vrtele božične pesmi. Mesto je bilo okrašeno z raznolikimi okraski ljudje pa so hiteli naokrog ter kupovali darila. Začelo se je mračiti. Sneg ki je zapadel dan prej je z svojo belino krasil ceste. Šla sem mimo nekaj trgovin ter hiš v katerih so se veselo igrali otroci, njihovi starši pa so se pripravljali za skupno večerjo. Žalostno sem se jim nasmehnila.. bili so prava družina. Nekaj kar jaz nikoli nisem imela in tudi nebom. Moja edina družina – Anna je izginila v najbolj čudnih okoliščinah. Še vedno nisem želela razmišljati o tisti noči, o moškem za mojimi vrati ter črni postavi. Prestrašim se vsakič ko pomislim na njega..

Ko sem prišla do stavbe v kateri živim sem odšla v dvigalo. Naslonila sem se na vrata zatem ko so se zaprla. Pogledala sem se v ogledalo, ki je bilo v njem. Izgledala sem grozno. Imela sem grozne podočnjake, vsa ličila ki sem jih nanesla zjutraj na obraz so izginila. Da o svojih laseh ne govorim. Privoščila si bom krajši počitek preden grem z Emmo v kino. Še vedno ne morem verjeti, da sem privolila v to.
https://media.tumblr.com/dea67fca338a48e4a97b1fc5394512ac/tumblr_momqjpJjHh1swv4mho1_500.gif
(klikn na sliko)
Luči so se kar naenkrat ugasnile, dvigalo pa se je ustavilo. Odlično, zdaj sem še obtičala tukaj utrujena ter sestradana. Ni bilo prvič, da se mi je to zgodilo. Življenje v poceni stavbi ima tudi svoje slabosti. Pritisnila sem gumb za klic v sili. Nič se ni zgodilo. Še vedno je prevladovala tišina. Poskusila sem še enkrat, ampak gumb ni proizvedel niti malo zvoka.
____
NEXT?
povejte mnenje kaka se vam zdi zgodba in a nj kj spremenim? (:
19. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeext

prfektna jee!!
19. junij 2013
ʟσʟʟıρσρ.* Hvalaa :3 5 nextov še (:
19. junij 2013
u27814
u27814
Neeeeeext

omgg Katjaaa to je blo popounoo!
19. junij 2013
u121090
u121090
omg *______* nextj
19. junij 2013
u124573
u124573
neeext
19. junij 2013
u135524
u135524
neksttt *w*
19. junij 2013
nextajjjjjjjjj!
20. junij 2013
neeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxtttttttttt!!!!!!!!!!!!
20. junij 2013
Js grem juter na morje in en tedn nebom nextala. Če mi uspe dans napisat dobite en deu drugač pa ko iz morja pridem dam en doug next (:
20. junij 2013
evo next;
»Kaj za vraga,« sem rekla jezno. Pravzaprav sem skoraj zavpila. Gumb bi moral proizvajati tisti nadležem zvok katerega bi morali slišati še tisti, ki se sprehajajo mimo stavbe. Znova in znova sem pritiskala na gumb, ko se ni nič zgodilo sem odnehala. »Jebemti.«

(klikn na sliko.)
»Jezik Juliet« zmrznila sem, ko sem zaslišala glas. »Te mama ni naučila, da nesmeš preklinjati?« Čuden občutek je preplavil moje telo medtem ko sem v sebi začela počasi noreti od strahu. Bil je tisti glas.. isti kot sem ga slišala na noč ko je izginila moja sestra. Poskušala sem normalni gledati a je bilo zaradi teme nemogoče. Počasi sem se začela obračati ampak videla nisem ničesar. Z rokami sem začela mahati po dvigalu da bi se prepričala, da je prazen.
»Ne bodi prestrašena,« je rekel z nežnim glasom, takšnim da me je skoraj pomiril. Skoraj. »Kje si?« iz ust mi je uspelo spraviti le ti dve besedi. Strah se je zdaj dokončno naselil v moje kosti, začela sem se potiti. »tukaj,« je zašepetal. Hitro sem se obrnila. Skoraj mi je zmanjkalo sape ko sem v ogledalu zagledala temno figuro. »O moj bog!« hitro sem skočila v kot. Z tresočo roko sem si pokrila usta.

»To se ne sme dogajati,« sem zašepetala, bilo je nemogoče. Zgledal je kot da bi bil v notranjosti ogledala. To je morala biti le kakšna šala, kruta televizijska šala. Upala sem, da se bo kmalu pojavil moški z televizije ter rekel, da to ni resnično. Potem se bo smejal mojemu prestrašenemu obrazu ter se kasneje opravičil, ampak nekaj mi je govorilo da se to nebo zgodilo. To ni bila šala. V ogledalu je zares bila črna postava. Želela sem zakričati ter zbežati stran ampak iz sebe nisem spravila niti malo zvoka. Misel na to, da ni bilo izhoda me je še bolj prestrašila. »Nič ti nebom naredil,« je obljubil nežno. »Vsaj zdaj še ne.« Srce mi je hitelo še hitreje biti ob njegovih zadnjih besedah. Ne še…
»Kdo si? Kaj želiš od mene? Kje je moja sestra?« vprašanja so hitro letela iz mojih ust. Govorila sem brez prestanka. »Toliko vprašanj, škoda da nimam časa da bi jih odgovoril,« je rekel sarkastično. »Pridi sem.«

(:
20. junij 2013
u135524
u135524
neekst *w*
okej hf na morju :*
20. junij 2013
u27814
u27814
neext
uživii na morju*
21. junij 2013
hvala obema <3333
21. junij 2013
neeeeeeeeeeeext

uživaj na morjuu!!
21. junij 2013
next omg < 3
+ I MISS U SO MUCH!
23. junij 2013
OMB WIFI MAM! hvala vsem < 33 mogoč dobite že prej next če mi uspe napisat(na telefon gre bolj počasi -.-)
24. junij 2013
u120926
u120926
Neeeeeexxxxxtttt!!!!!!!
24. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg