u73868
u73868
ta tedn dvomm da bo kkšn next ker grem u Pariz in tm ne bomo mel intrneta :'(
i hope you like it
___________________________________________________________________________________kmalu je Chris mogla it.use sm ji razložila kaj se pr ns doma dogaja.bila je zelo vesela da so se fantje sm uselil ampak ko sm ji povedala za punce se ji je obraz zmračiu.ker nisva gledale na uro je čas hitro miniu in ura je že bla enajst.šle sva dol pogledat če je še kdo budn.na kavču so bli fantje ''kdo že spi?'' sm uprašala in usi so pogledal mene ''samo mi smo še budni''mi je odgovoru Zayn ''aha.n dons bo Chris pr ns prespala.'' Niallu so se oči kr zasvetle ''se veš da so use sobe zasedeno?'' me je uprašu Louis.upsi.na to pa nism pomislna ''sej lohk Ashly pr men spi'' se je oglasu Harry.usi sm ga debel pogledal ''kaj??!!ne!! sej mam svojo pojstlo.bo pač Chris pr Niallu spala'' Niall je skoču s kavča in dobesedno zakriču:''ja!ja!ja!ja!ja!ja!j!a!''usi smo se začel režat ona dva pa sa zardela.
21. april 2013
u73868
u73868
to še ni konc sam nekam morm jt...bom pol dokončala
21. april 2013
u127279
u127279
next!!!
21. april 2013
u70873
u70873
nexttttt
*umiram od smeha (Niallovega kričanja)*
21. april 2013
hahaha jajajajajajajaja umeram tnx ti si najbolša.....ob sami misli na to me hoče pobrat
21. april 2013
u73868
u73868
ful hvala za use pohvale
najbolši bralci ste
nadaljevanje nexta
__________________________________________________________________________________ko smo se pomiril sm se spomlna problema ''a ne bi ti poklicala svoje mami če ti dovoli prespt pr men'' ''moja mt že spi pa bo že preživela če me ene noči ne bo doma'' ''aha.še en manjši problem.v čem boš spala?'' ''sej je lahko v spondjem perilu''je nagajivo pripomnil Niall.Chris je zardela in pogledala v tla ostali pa sm se že spet režal ''ti bom jst neki posodla'' hvaležno me je pogledala.usedla sm se zravn Harrye.gledal so eno grozlivko.nism marala grozlivk,ampak ker nism hotla izpast boječka sm ostala.Chris se je usedla zravn Nialla.neki časa ni blo nč strašnga ampak na trenutke sm se stisnila k Harryu.objev me je in to me je malo pomirilo.podobno je Niall objev Chris samo da ona je zaspala v njeovem naročju.ko je bilo grozlivke konec je Niall izjavil da je lačn.usi smo ga pogledal kot da bi z lune padu.šou je u kuhinjo.prnesu si je kosmiče.usedu se je nazaj na kavč.noben ni reku ničesar kar na enkrat je Liam začeu kričat.usi smo ga sprašval kaj je narobe on je pokazu na žlico.oddahnl smo si in se začel režat.''Liam se boji žlice in ker sedi zravn Nialla ki je jedu kosmiče z žlico se je prestrašu''nm je razložu Zayn v smehu.še bl smo se začel režat.dol je prišla ena punca ''a se lahko nehate tok na glas režat!!nekateri spimo!!''ns je nadrla.usi smo se nehal smejat.Ta punca je bila bol drbne postave,imela je kratke rjave lase in rjave oči.besno ns je gledala in odšla nazaj gor.usi smo se začl odpravlat spat.ulegla sm se v svojo toplo posteljo n začela neki razmišlat.ko sm zaprla oči so se mi prikazali grozni prizori iz filma.še parkrat sm probala zaspat ampak nism mogla.ustala sm se in se odpravila proti Harryevi sobi.ustopila sm in vse je bilo temno ''Harry!a spiš?'' sm zašepetala.neki je zagodernjov ''Harry!strah me je.a bi lahko spala s tabo?strah me je zaradi grozlivke''takoj je bil pokonc ''seveda srček.kr ulež se''odpravila sm se v njegovo pojstlo ki je omamno dišala ''in ko sm rekla če lahko spim s tabo nism mislna sexsat''sm mu rekla ker me začeu poljubljati ''oh''je žalostno reku in nehu. ''a te lahko vsaj objamem?''me je vprašal.potiho sm se zasmejala ''ja lahko.'' stisnila sm se k njemu in počasi zaspala.

pripombe,komentarji,pohvale,pritožbe...
next?
21. april 2013
u70873
u70873
nexttttt
21. april 2013
neext omg harry hoče kr sexsat stabo...kk si groba do njega
21. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeext
21. april 2013
u73868
u73868
hahahaha mogla sm si neki zmislt in Harry je itak vanjo
21. april 2013
u106935
u106935
Hhahahahahahahaha on je hahahaahhaah kr hotu z njo?Uuuu Tia!Kr z svojim bratom boš,a veš?Hahahhaahhahahahahaaha zajebavam
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
23. april 2013
u73868
u73868
Ja seveda Alja
Btw to je zgodbica
23. april 2013
u106935
u106935
Vseeeeeeeeeeen
23. april 2013
next....
23. april 2013
u70873
u70873
sorry za oglaševanje in smetenje!
bi kira brala??
http://www.igre123.com/forum/tema/story-of-my-life/53953/1
23. april 2013
u130737
u130737
Heej!∆ℓωαуѕ. -----> ʜᴀʀʀʏ's sᴜɢᴀʀ.*
Remember?
Pa neeeeeeeeeeeeeeeext!
24. april 2013
u73868
u73868
Dons bo next ;-)
24. april 2013
u106935
u106935
Oh yeaaaaaaaah
24. april 2013
u73868
u73868
zdej next ne bo najmn 5 dni :'(
___________________________________________________________________________________bila sm v temni sobi in imela sm občutek da nisem sama.hotela sm iti ampak so se vrata pred mano zaprla.postalo me je strah.v sobi je bilo komaj svetlobe in videli so se samo obrisi.notri je bilo staro,zaprašeo pohištvo in majhno okno.vrata so se začela odpirati...''aaaaaaaa!!''zbudila sm se.uf!še dobro da je bila samo nočna mora ''Ash!kaj je?'' Harry se je zbudu ''samo nočna mora je bila''sm mu pojasnila ''še dobr.greva nazaj spat''je predlagal.ulegla sm se in poskušala zaspati.še parkrat sm probala ampak kmalu mi je postalo jasno da danes ne bom več zaspala.Harry je že zaspal.previdno sm se ustala iz pojstle in šla vn iz sobe do moje sobe.prižgala sm luč in pogledala na uro.bila je 5 zjutri.nism mela pojma kaj bi delala.šla sm u dnevno sobo gledat neki.kmal mi je postal dolg čas.ustala sm se in šla za računalnik.tud s tem se nism mogla zamott.odločla sm se da grem na sprehod.oblekla sm se in šla vn.bilo je hladno ker je bila jesen.veter mi je mršil lase.tiho sm stopala po pločniku.zdelo se mi je da sm edina na tem svetu.mimo je počasi pripeljal avto.odšla sm na plažo.premišljevala sm o Tayu.še vedno mi je bil zelo všeč ampak sm tudi nekaj čutila do Harrya.ne samo priteljastva.čuden občutek.mešanica ljubezni in prijatelstva.ko me je objeu sem nekaj čutila.ampak to sm tudi čutila do Tayu.moram se pogovriti z nijm čeprou sm ga odgnala.začelo me je zebsti in odpravila sm se domov.ravno sm prečkala cesto ko je pridivjau avto.začutila sm neznosno bolečino in po tem samo še tema...

kaj se je zgodilo Ashly?
a bo z Ashly use oki?
za koga se bo odločla?Harrya al Taya?
next?
24. april 2013
u130737
u130737
kaj se je zgodilo Ashly?
Ja avto jo je povozu,ne?
a bo z Ashly use oki?
Nekaj časa bo v komi ampak se bo prebudila.
za koga se bo odločla?Harrya al Taya?
Za Harryja se more!Nujno!
Pa kaj ti misliš,da sm jst tuki?TI ŽE VES ČAS GOVORIM,DA SAME POHVALEEEEEEEE!
next?
Veš da :'D
24. april 2013
u70873
u70873
kaj se je zgodilo Ashly? avto jo je zadel
a bo z Ashly use oki? za enkrat ne pol pa mogoče
za koga se bo odločla?Harrya al Taya? nwm
nexttttt
25. april 2013
1)avto jo je zbil
2)nekaj časa ne potem pa ja
3)nwm
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
25. april 2013
u73868
u73868
Dobra novica!!
U Parizu je internet in bom lohk pisala nexte!!
dons mogoče dobite next
26. april 2013
u130737
u130737
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeej! :3
26. april 2013
u119629
u119629
neeeext + nova bralka! <33
26. april 2013
u73868
u73868
Ful ful ful oprostite ker ni blo nexta...očitno net tm dela sam eno minuto :-(...da se vm oddolžim dons dobite next ;-)
29. april 2013
u70873
u70873
JEJJJ
29. april 2013
u73868
u73868
končno next
dobra in grozna novica:
dobra:u Parizu sm bla ko so bli 1D tm.točn ob eifflovm stolpu!!!kjer so bli oni!!!!!!!!
grozna novica:nism jih vidla!!!!:'(
__________________________________________________________________________________počasi sm se začela prebujati.odprla sm oči ampak sm jih hitro zaprla ker je bilo preveč svetlobe.komaj sm jih odprla.pogledala sm po sobi.ležala sm na udobni bolniški pojstlji in okoli mene so piskali aparati.bila sm v bolnici.ampak zakaj?ničesar se nism spomnila.probala sm se dvigniti ampak sm si premislila ker me je glava ubijala.v sobo je ustopil zdravnik ''ooo.budna si''me je nekako pozdraviu''zakaj sm tuki?''nič mi ni blo jasno.začudeno me je pogledu in mi odgovoriu ''skoraj te je zbiv avto ampak te je en fant rešiu in te odrinu.ko si padla na pločnik si se z glavo tako močno udarla v glavo da imaš pretres možganov in 3 dni si bila v komi'' ''bila sm v komi?kdo me je rešu in kje je?''nekaj časa ni odgovoril nič in nekaj si je zapisu''fant ki te je rešiu je v sosednji sobi v komi.imena ti ne smem povedati''mi je pojasnil.stisnilo me je pri srcu.fant je skočiu pred avto zame.zdravnik je nekaj premišljeval in kar na enkrat stekel iz sobe in čez nekaj minut se je vrni z več zdravnikov.začeli so me pregledovati in v sobi je zavladala zmeda.dali so mi veliko zdravil in vzeli so mi kri.ko so odšli so v sobo prišli še drugi ljudlje.to niso bili zdravniki ''kdo ste?''sm jih vprašala.bila je ena ženska okoli 30 let,moški ki je bil očitno njen mož.zraven so bili še 3 otroci moji let (približno).ena punca mojih let,fant mojih let in fant ki je bil malo starejši od mene ''se nas ne res spomniš?'' odkimala sm ''oprostite ampak nimam pojma kdo ste al kdo sm jst''ženska se je začela jokati.fant ki je bil isto star kot jst si je malo oddahnil ampak še vedno je bil zaskrbljen ''ali se mi lahko predstavite?''oglasila se je punca ''jst sm Chris tvoja prijateljica,tisto je Tay am...tvoj fant,ženska ki joka je tvoja mati moški zravn nje je tvoj oče in ta fant je tvoj brat Tom''o fanta imam to je nekaj novega.zapeljivo sm ga pogledala in se nasmehnila.nasmeh mi je vrniu''aha.v katerem mestu sem?'' ''v Londonu smo.sm ste se preselili iz Slovenije''mi je razložila Chris.iz druge države sm.v sobo je prišeu zdravnik ''imam malo slabše novice.izgubila je spomin ampak se ji lahko vrne.drugače je vse v redu z njo.pretres možganov je minil.čez nekaj dni bo lahko šla domov za zdaj more počivati¸tako da bi bilo najbolje če bi jo pustili samo''zdravnik jim je nekaj razlagal in ženska se je malo pomirila.odločila sm se da grem spat.zavila sm se v toplo odejo.preden sm popolnoma zaspala sm začutila poljub na ustnice.nasmehnila sm se in potonila v lepe sanje.

oprostite za bedn next
v mojih mislih se bolš sliš ta next
kdo je fnt ki je rešu Ashly?
next?
30. april 2013
u70873
u70873
kdo je fnt ki je rešu Ashly? Harry
next? ja
30. april 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani