u106935
u106935
Juhuuuuuuuuuuuuuu!Kje maš pa tvojga brata?HAHHAH Pa fanta?
10. april 2013
u73868
u73868
brat je u šoli...fanta pa nimam
10. april 2013
u106935
u106935
Neeee,on je tvoj zaročenec,ne?Hahhahah v šoli?Kako če je pa moj doma?
10. april 2013
u73868
u73868
stara sm šele 12 ne morm bit zaročena!!!po pa je doma...nwm kje je
10. april 2013
u106935
u106935
Ja pa si lahk!Hahahha Verjetno v svoji sobi,ne?
10. april 2013
u73868
u73868
nwm...mogoče
10. april 2013
u73868
u73868
kj smo mel za domačo nalogo?
10. april 2013
u106935
u106935
Nič.Se mi zdi...
10. april 2013
u73868
u73868
jej!!!
10. april 2013
u106935
u106935
Jaap.
10. april 2013
u73868
u73868
ti maš fanta
10. april 2013
u106935
u106935
Mhm.
10. april 2013
u73868
u73868
ewo next
___________________________________________________________________________zagledala sm Harrya.Harrya?kaj on dela tuki?? ''Harry?kaj za vraga ti delaš tuki?' ' ''zdravo tudi tebi.'' zavila sm z očmi ''kaj je?' 'sm ga nejevoljno uprašala.z njim pa res nisem hotela govoriti''1.tuki maš nek zvezk k si ga pozabla doma 2. ...''prekinla sm ga''kako to da maš moj zvezek?' ''tvoja mami mi ga je dala da ti ga prinesem..''že spet sm ga prekinila''kaj si ti delu pri ns doma?''nič več nism razumela.kako da ma on moj zvezek in kako da je bil pr men doma? ''a mi pustiš povedat je že malo jezno uprašu.pokimala sm ''hvala.očitno ti tvoja mami ni povedala da se nekako selimo k vam...'' zakričala sm.usi pogledi so se usmerili proti nama.punce so se zbrale okoli Harrya in use hotele avtogram.nehala sm kričati in hitro šla vn iz množice ki se je nabrala okoli njega.iskala sm Christino.končno sm jo našla ''kje si bila?veš kako me je skrbel zate?'' ''umer se.nism več dojenček.Harry mi je prnesu zvezek'' začudeno me je pogledala ''ti po poti do razreda use razložim'' odpravle sva se do razreda.po poti sm ji razlagala.pouk je hitro minil.spoprijatelila sm se z Niko,Emo in Samom.šla sm vn iz šole in zagledala Harrya.ne že spet on.naslanjal se je na motor.iskal je nekoga.šla sm mimo njega ''Ashly počakaj!''ignorirala sm ga.ker je vidu da se ne bom ustavla se je usedu na motor in se odpelu za mano.počasi je pelu ob men in mi težiu ''Ashly počaki!kaj sm ti jst naredu?'' ''nč!zato pejt stran!''zakaj more glih men težit! ''do doma je še doug za hodt.lohk te pelem?''kaj je reku?da me bo pelu? ''presenečeno sm ga pogledala in se za hip ustavila.res se mi ni dalo it peš ampak pelat se z njim pa tut ne.vedla sm da bom svojo odločitev obžalovala.usedla sm se za njega.roke sm okledila okoli njegovega pasu.podal mi je čelado in speljal.začutila sm veter na obrazu.prepustila sm se občutku ki ga nisem dobro poznala ampak mi je bil všeč.kmalu se je motor zaustavil.stopila sm dol in Harryu dala čelado ''hvala za prevoz'' sm se mu zahvalila in odšla proti hiši.za sabo sm zaslišala korake.ampak motor je že speljal.pogledala sm nazaj in zagledala Taya. ''Tay!!''sm zakričala in stekla k njemu v objem.na kratko sva se poljubila ''kaj pa ti tukaj?' ''prišel sm obiskat mojo princesko''mi je odgovoril.' ''kako lepo srči.greva noter?''sm ga vprašala.pokimal je.odklenila sm vrata in zagledala...

next?
10. april 2013
u106935
u106935
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!
10. april 2013
Next
10. april 2013
neeeeeeeeeext
10. april 2013
u102390
u102390
Neeeeexti
11. april 2013
u70873
u70873
Nexttttt
11. april 2013
u70873
u70873
nextttt
11. april 2013
u73868
u73868
ju3 dobite next
11. april 2013
u73868
u73868
ta next je posvečen CUTEmalika1D<3
upam da vm bo ušeč!! <3
___________________________________________________________________________zagledala sm popolni kaos!oblačila povsod!hrana tudi ''mami!!''sm zakričala.kaj se je zgodil tuki.previdno sm odšla do kuhinje.Tay je rajš počaku pr vratih.ko sm vstopila v kuhinjo sm se skoraj zaletela v Nialla ''kaj ti tuki delaš?!''sm ga nadrla ''am...a ti tvoja mt še ni povedala?sm se bomo vselili s tistimi 3 puncami za 2 meseca'' ''kaj??!!''joj no.zakaj se morjo ONI vselit.vesela sm bila samo tistih punc.nekaj mi ni bilo logično ''kako misliš 3 punce?ali jih ni 5?'' malo sm se umirila.še vedno sm bila besna na mami.kako da mi je lahko kaj takega zamolčala? ''1 punca je zbolela 2.punci pa starši ne dovolijo biti z nami''mi je razložil Niall ''aha.koliko časa bodo tukaj punce?'' ''5 dni'' ''oki''vrnila sm se k vratom kjer je stal Tay in še enkrat poklicala mami.očitno je ni blo v hiši ''greva v mojo sobo?'' sm predlagala.pokimal je.prijela sm ga za roko in ga odpeljala v mojo sobo.odprla sm vrata in se vsedla na pojstlo.pokazala sm mu naj se usede zraven mene.gledala sva se v oči počasi sva se bližala drug drugemu ko me je Tay odrinu.začudeno sm ga pogledala ''kaj je?''sm prestrašeno vprašala ''videl sm te kako si se peljala s unim tipom na motorju''uf oddahnila sm si ''sm mislila da je kaj hujšega.on se je na žalost preseliu sm za 2 meseca.ko sm šla peš iz šole sm ga srečala in ker se mi res ni dalo hodit peš mi je ponudl prevoz.to je to'' ''veš da je to nevarno''mi je očitu''nikoli več tega ne naredi!lahko bi se poškodovala!in zgledala sta tako zaljubljeno!'' ''zaljubljeno!!jst ga nočem niti videti!sovražim ga!!in ne bi se mogla poškodovati ker ni vozil tako hitro!!a si moja mami da mi govoriš kaj lahko delam!!''oba sva bila besna in drla sva se ''a veš kaj si ti?!ti si razvajena smrklja ki dobi vse kar hoče!ko te pa nekdo hoče zaščititi pa se braniš in postaneš prasica!!''najprej nisem dojela njegovih besed.nekaj časa sm rabila.tisti trenutek se je on začeu opravičevati ''oprosti nisem tako mislil'' solze so napolnile moje oči ''pejt vn''sm rekla potiho ''pejt vn!!''sm zakričala na njega.odpravil se je do vrat.začela sm jokati.slišala sm loputanje vhodnih vrat.glavo sm zakopala v blazino in jokala.kar nekaj časa sm se jokala.zaslišala sm korake po stopnicah in odpiranje mojih vrat.nekdo se je usedu na mojo pojstlo ''Ashly?si vredu?'' ta glas.ta človek mi je uničil življenje ''sovražim te!!'' vrgla sm objokano blazino v Harrya.začela sm ga tolči s pestmi.dvomim da ga je bolelo ker nisem mela nobene moči v rokah.prijel je moje roke in me objeu.res sm rabila objem tudi če je od človeka ki mi je uničil življenje.stisnila sm se k njemu.še vedno sm jokala ampak ne več toliko.ne vem kdaj sm zaspala.

Ali bosta se Ashly in Tay pobotala?
zakaj se fantje selijo k Ashy?
če se Tay in Ashy ne bosta pobotala ali se bo kaj zgodilo med Ashly in Harryem?
pripombe,komentarji,pohvale,pritožbe...
next?
12. april 2013
u70873
u70873
Ali bosta se Ashly in Tay pobotala?
verjetn
zakaj se fantje selijo k Ashly?
nwm
če se Tay in Ashy ne bosta pobotala ali se bo kaj zgodilo med Ashly in Harryem?
nwm
brez besed, fullll dobr pišeš
next?
jaaaa nextttt
12. april 2013
u73868
u73868
ta next je posvečen 1oo%CuTeGiRl♫
oprostite ker ni nexta ampak šola je kriva
___________________________________________________________________________počasi sm se začela prebujati.začutila sm da me nekdo objema in upala sm da je Tay.hitro sm se spomnila najinega prepira in po licu mi je spolzela solza.spet sm začutila bolečino v srcu.obrnila sm se da bi pogledala kdo me objema.bila je Harry!!'''aaa''sm zakričala in padla dol s pojstle ker sm bila na robu ''Ash!Ashly!kje si?''me je začeu klicati Harry.dvignila sm roko in rekla ''tuki'' začeu se je smejati.ko sm se pobrala iz tal sm ga pogedala s ubijalskim pogledom .takoj se je nehal smejati ampak videlo se mu je da zadržuje smeh.pogledala sm na uro in ugotovila da je ura 18 ''koliko ur sm spala?'' sm uprašala Harrya ''4 ure''mi je odgovoril.ker dneva še ni bilo konec sm odšla na plažo''na palžo grem'' sm rekla Harryu.odšla sm dol. oblečena sm bila že ker sm zaspala oblečena.čez sm si potegnila jakno in obula čevlje.sprehajala sm se po plaži in razmišljala.zakaj mi jeTay rekel da sm prasica?a se res tko obnašam?a sva še par al ne?vsa ta uprašanja so se mi podila po glav in še več.dvignila sm glavo in ga zagledala.supr še privide mam.ugotovila sm da niso prividi in da joka.šla sm mimo njega kot da ga ne poznam čeprou bi najraje mu skočila v objem in mu oprostila use.res je da me je prizadeu ampak še vedno mi je všeč.na mojo srečo in žalost me je opazil ''Ash!!Ashly počakaj!''pospešila sm korak.blizu je bila naša hiša zato sm začela teči.dohitel me je in me zagrabil za roko ''pogovoriti se morava'' mi je mirno rekel ''men pa se zdi da se nimava o čem pogovarjati!zakaj bi se pogovarjal s tako prasico!''sm mu zakričala.srce se mi je trgalo na dva dela.iztrgala sm se mu iz prijema in se odpravila proti hiši.sledil mi je ''oprosti!res me je skrbelo zate!kaj če bi se ti kaj zgodilo?!'' ''če se mi bi kaj zgodilo se mi bi pač!na tvojo in mojo žalost se nism ubila!!'' ''res mi veliko pomeniš!!'' še vedno sm hodila proti hiši ''na to bi prej misliu!!''Tay mi tam še nekaj razlagal.prišla sva do hiše in ko sm hotela odpreti vrata so se sama in vn je hotel stopiti Harry.na pamet mi je prišla zelo dobra ideja.objela sm Harrya in ga...

oprostite za bedn next
kaj je Ashly naredila Harryu?
next?
16. april 2013
u73868
u73868
A noben ne mara moje zgodbice? :'(
16. april 2013
u70873
u70873
kaj je Ashly naredila Harryu?
ga poljubla??
brez besed...
next?
jaaaaa
17. april 2013
u73868
u73868
očitno noben več ne bere moje zgodbice :'(
___________________________________________________________________________stisnila sm ga k sebi in ga poljubila.oba sta bila presenečena.hitro sm se odmaknila ''s Harryem sva par'' sm odločno rekla.debelo sta me pogledala.videla sm da se Tayu nabirajo solze v očeh ''kako to?torej nisva več skupi?''je začeu napol kričati Tay.s bolečino v srcu sm odkimala.žalostno je pogledu v tla.še vedno sm objemala Harrya.on je samo tiho opazoval.Tay je zavzdihnil in rekel:''po tem bom pa šou''še zadnil me je pogledu zelo žalostno da nism vedla če mi bo kdaj oprostil.''adijo''tudi meni so se solze nabrale v očeh.smilil se mi je.odrinila sm Harrya in šla notri ko ni več gledal.slišala sm krike deklet.takoj mi je postalo jasno da so to tista dekleta ki se bodo vselila sm.zavzdihnila sm.ni se mi dalo jih iti pozdraut.odšla sm u svojo sobo Harry pa mi je sledil ''pejd pozdraut tiste punce.sigurno te bodo vesele'' sm mu predlagala ''rajš sm s tabo.one lahko počakajo'' začudeno sm ga pogledala.ulegla sm se na svojo pojstlo ''lahko se usedeš''odkimal je ''bom rajš stal.zakaj si me poljubila in rekla da sva skupaj?kaj se je zgodilo med vama?'' začutila sm solze v očeh.obrnila sm se stran ''nočem govoriti o tem'' sm rekla žalostno in komaj zadrževala solze ''aha.oprosti.očitno nista več skupaj'' nisem zdržala več.bruhnila sm v jok.hlipala sm in mislila da bom dehidrirala ker sm zadnje čase tok jokala.Harry me je hotel potolažiti ampak sm ga odrinila ''pejt stran!!ti si za vse to kriu!!'' začela sm ga kriviti za vse vse probleme čeprou ni biu za use kriu.on je samo mirno stau in me opazovou.čez neki časa sm utihlna.še vedno sm jokala.noben ni rekel ničesar.prekinila sm tišino ''rada bi bila sama'' počasi sm nehala jokati.pokimal je in odšou iz sobe.vzela sm telefon in poklicala Chris.nekaj časa je zvonilo.slišala sm glas na drugo strani mobija ''hojla Ash!kako si?''oglasila se je Chris ki je očitno imela dober dan.za razliko od mene.nisem jo hotela obremnjevati s svojimi težavami zato sm lagala čustva pa pozabila ''super sm!''hotela sm zveneti čim bol veselo če se je to sploh dalo ''al bi lohk pršlak men?'' ''bom poskusla prepričat mami.počaki mal.'' mal je odmaknila mobi od svojga ušesa in zakričala:''mami!!a grem lohk k Ashly?!''nism slšala odgovora ampak sm vedela da lahko pride ''tm bom čez 30 min'' zahihitala sm se.vedela sm da se more še lepo uredit za Nialla ''ker se moreš to zrihtat te bom pustila pr mer.papa'' ''oki.by''odložila sm mobi na nočno mizico in odšla dol.še prej sm si popravila make up.ker sm bila lačna sm šla v kuhinjo in si vzela jogurt.seveda je bil tm Niall.neki je jedu ''Christina pride''sm mu rekla.hrana se mu je zataklna in začeu je kašlat.začudeno sm ga gledala.končn je nehu kašlat in biu je čist rdeč u face ''kaj si rekla?da Chris pride?''pokimala sm in že ga ni bilo več.odpravila sm se proti dnevni sobi in zaslišala hahlanje.oh.čisto sm pozabila na tiste punce.slej k prej bi jih mogla spoznt.odšla sm notr in usi so bli tm.3 punce,usi fantje razn Nialla,mami,oči in brt.punce so se obešale po fantih,mami jim je neki razlagala o sobah in redu (noben je ni poslušu)oči pa Tom pa sta gledala tekmo.nevidno sm se usedla zravn Toma in začela gledat tekmo ki me je dolgo časla.noben me ni opazu.pol ure se je vleklo in končno je pozvonilo pr vrtaih.zdirkala sm do vrat ampak me je Niall prehitel.Chris se je vidno topila ko ga je vidla in ko jo je objeu jo je skor pobral.zasmejala sm se odšla do nje in jo skor zvlekla u sobo.začele sva se pogovarjat in skoraj sm pozabila Taya.

oprostite za bedn next
next?
19. april 2013
u70873
u70873
1. next ni bedn (vsaj za mene ne)
2. nexttttt
20. april 2013
u106935
u106935
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!