nexxxt
28. marec 2013
u73868
u73868
jst bom to zgodbico pisala sama kr sopisalka ne more
ta next je posvečen moji pikici cocα colα.*
i hope you like it!!!
___________________________________________________________________________imela sm se super.zabavali sva se,nekaj pojedli in kar na enkrat sm zagledala Taya.postala sm živčna.Chris je to očitno opazila in pogledala v isto smer.čudilo me je edino to da nima svoje punce zraven.izgledu je zelo žalostno.a ga je punca pustila?na skrivaj sm upala da je to.na mojo žalost me je on zagledu.hitro sm se obrnila stran. chris sm hitro potegnila stran in s hitrimi koraki sva zapustile kavarno.na mojo ne srečo naju je ujeu.''Ashly!''je zakriču.ustavila sm se.''hey.zkaj si prej kr stekla stran?'' ''am..ker..am am ker sm se spomnila moje mrtve psičke ki ji je bilo ime Maja'' ''aha.no prej nism dokončal stavka.maja je moja partnerica pri mojem bendu.vem čudno je da se kličemo partnerji in partnerice.''kaj je ravnokar reku ''torej ona ni tvoja punca?'' ''ne seveda ne'' ''supr!am... misl... supr ker pol ne bo bilo nobenih ljubezenskih težav v bendu.zakaj pa si žalostn sej je use u redu?'' ''no ni čist use uredu.veš vem da se poznava samo en dan ampak si mi nekak ušeč''pogledu je v tla in zardeu ''res?'' sm uprašala.samo pokimu je.''to je supr ker si tut ti men ušeč!''sm zakričala.pogledu me je in iz oči se mu je razbralo da je veseu.upala sm da me bo povabiu na zmenk.bila sm zelo vesela da nima punce in da sm mu ušeč''a bi šla u kino z mano kdaj?'' uprašu me je na zmenk!''ja ja seveda!!''sm začela kričat čez ceu shopping centr.bila sm zelo vesela.hitro sm mu stekla v objem.on me je objeu nazaj.bilo je tako prijetno v njegovem objemu ''khm khm'' sm zaslišala za sabo.pogledala sm in videla Chris kako naju gleda.hitro sm se nehala objemat z Tayem in se opravičila Chris.''a bi šli še mal po trgovinah ker me zlo zanima kaj še majo?''sm vprašala predsm Chris.obadva sta prikimala in odpravili sm se.šli smo še po parih trgovinah ko sm zaslišali glasno kričanje od ogromne množice deklet.najprej mi ni bilo nič jasno nato pa sm vidla tiste one direction.''aaaaaaa!!!!'' je začela kričat še Christina.ne še ona.ona je oboževalka one direction.''nehi se dret!'' sm zakričala.utihnila je.''ampak to so one direction!'' ''ja sm opazla.jst nism njihova fanica.pejt jih pozdraut.jst ne grem''obrnila sm se stran od nje proti Tayu in se mu nasmehnila.kar na enkrat pa me je nekdo povlekel za roko.seveda je bila Chris ki me je vlekla proti one direction.''ne!spusti me!'' in spustila me je ko sva bile že čist pri njih.očitno se je odvijalo nekakšno tekmovanje kdo se bo vselil k njim za 5 dni.seveda so use punce kričale,samo jst sm tm stala in jih gledala z ubijalskim pogledom.podelili so nekakšne listke s številkami.usaki punci so dali en listek.na žalost tudi men.poklicali so številke''3765''zaslišali sm krik in na oder je pritekla neka usa presrečna punca.ist so je zgodilo z usmimi 4 številkami razen ko so poklicali številko ''1325'' nobena punca se ni odzvala zato sm jst pogledala na moj listek ''o shit!!''sm na glas zakričala in usi so pogledali u mojo smer ''o shit'' sm rekla bl potih ampak so že usi pogruntal da mam jst zadnjo številko.hitro sm jo dala eni punci ampak na žalost ne Christini ker je bila predaleč.stekla sm stran k Tayu.končno so zbrali teh 5 deklet in to se je končalo.hitro sm se začela upravičevati ''oprosti!res oprosti ker ti nism dala listka ampak si bila predaleč!oprosti!oprosti!'' ''umer se.use je uredu bom preživela.'' ''oki.a sva še prjatlci?'' ''ja seveda.zkj ne bi bli?'' fjuh.sm mislna da bom ostala brez edine prijatelce v Londonu.šli sm še v zlatarno in tm sm vidla eno prekrasno mejhno zlato verižico.hotla sm si jo kupt ampak je nism mogla ker nism mela denarja sabo.na srečo mi jo je kupu Tay.dala sm mu poljub na lice in oba sva zrdela kot paradižnika.pogledala sm na uro.omg.shit''am men se je počas začel mudit'' sm rekla''jst te lahko pospremm domou ker se že temni.če hočš?''se je ponudu Tay ''ja seveda lohk sam kaj pa Christina?'' ''ne skrbet zame.bom naročila taxsi.'' ''oki.ampak a boš res uredu?'' ''ja mami.''mi je odgovorila in usi sm se zasmejal.midva s Tayem sva se počasi odpravila domou Chris pa je poklicala taxsi.ugotovila sm da bova tudi midva z Tayem morala poklicati taxsi sej je do mojga doma 1h hoje.poklicala sva taxsi.ravno ko sva prispela do mojega doma je Tay hotu plačat taxsi ampak mu nism dovolila.začeu se je čisto majhen prepir.popustila sm če ne bi se lohk še ceu večer prepirala.odpravila sva se v mojo hišo ''tuki ti živiš?'' me je presenečeno uprašu ''ja.zakaj?'' ''a ti veš kok je to velika hiša?'' ''ja vem.nekak bogati smo.moja mami in oči sta u Londonu dobila bolše službe.že u Sloveniji sm mel velik denarja sam tuki je pač bolš.in res se nočm hvalt.to sovražm.'' ''aha''je reku.skupi sva preživela lep preostanek večera.po tem je on mogu it.komi sm se poslovila.dala sm mu še en poljub ampak se je on obrnu in poljubila sva se na ustnice.majhen poljub se je spremenil v bitko z jeziki.nehala sva ko sva bila oba že zelo zadihana.komaj sva se poslovila.sm ga že pogrešala.non stop sm mislila na poljub.biu je tako lep,strasten in to je biu moj prvi poljub!postalo mi je dolgo časno.staršeu še ni blo doma tko da sm šla u svojo sobo dala musko na ful in začela pet in plesat.nevem kdaj sm zaspala.
oprostite za bedn next
pripombe,komentarji,pohvale,pritožbe...
next?
28. marec 2013
nexxt <3
29. marec 2013
ni bedn
nobenih pripomb,cool,ful dobra zgodba,nobenih pritožb
ja valda da nnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeexxxxxxxxxxttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!
29. marec 2013
u70873
u70873
brez besed...
nexxttttt
30. marec 2013
u106935
u106935
NI BEDEN NEXT TIA!PAZI SE ME V TOREK,UBILA TE BOM!Aja pa hvala za posvečen next < 3333333333
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext + same pohvalce! ;**
31. marec 2013
neeeeeeeeext
31. marec 2013
u73868
u73868
Ta next je posvečen usm mojim bralkam :-*
Ful vm hvala k berete <3<3<3
Ewo next
Zaslišala sm grozen hrup.Takoj sm bila budna.Zaspano sm se odvlekla v dnevno sobo in tam zagledala mojo mamo kako je neki pospraulala."Dobro jutro"sm nejevoljno rekla in se usedla na kauč"Ravno prav si prišla Ashly"je začela moja mama"A mi bo treba kj pospraulat?Am no jst mam neki za narest"sm se hitro probala izmuzniti delu"Počakaj!"je zaupila moja mama.Očitno bom useen mogla neki delat"Neki ti morm povedat.Nč ti ne bo treba narest"hvala bogu.nazaj sm se usedla na kauč""No kaj je?" "Danes pride na obisk zelo dober družinski prijatelj.Tuki bo čez 1h.Prosim te da se lepo obnašaš saj bo sabo imel še neke svoje varovance.Ime mu je Simon." "Aha.oki.A je to use?" "Ja" "No jst se grem pol zrihtat pa neki pojest"odšla sm nazaj u svojo sobo.Naredila sm si konjski rep in nalićila sm se kot ponaadi.Iz omare sm si uzela razstrgane kavbojke in majico s kratkimi rokavi ki je gor imela en napis.Šla sm dol in si naredila kosmiče.Hitro sm pojedla in šla mal pospravit mojo sobo ker je zgledala kot da bi bombo notr raznesl.Ne vem koliko časa sm pospravljala ampak pri vratih je pozvonilo.Mami je hitro šla odpret in slišalo se je glasno pogovarjanje.Šla sm dol in tam zagledala možakarja starega okoli 40 let.Imeu je tmne lase in rjave oči.Bil je visok.Zravn njega je stalo 5 fantou.Takoj sm jih prepoznala.To so 1D.O ne.Ne oni."Ashly pridi sm"je rekla mama.Šla sm do tja in se vljudno predstavila.Hotela sm iti nazaj v mojo sobo ampak me je mami zaustaula"Ashly povej kaj o sebi med tem ko bom jaz prinesla pijačo" "Sej jo grem lahko jst iskat"sm hitro predlagala ker res nism hotla bit u istm prostoru kot oni "Ne ne.Je že uredu.Bom jst šla." ni mi preostalo drugega kot da sm jih peljala u dnevno sobo in se začela pogovarjat z njimi.
01. april 2013
u73868
u73868
Oprostite za napake ampak sm ta next pisala na mobiju k je zlo glup.Upam da vm bo ušeč.

Next?
01. april 2013
u102390
u102390
Nesti čim prej
02. april 2013
u102390
u102390
Neeeeeeeeeeeeeeeexti čim prej!*
02. april 2013
u70873
u70873
nextttttt
02. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext+nova bralka
02. april 2013
u127841
u127841
Next
02. april 2013
u73868
u73868
ewo next
___________________________________________________________________________usedli smo se na kauč.neki časa smo bili tiho naenkrat pa je spregovoril harry''zakaj se mi zdiš tako znana?''me je vprašal''to je pa zato ker sm bila na vašem tekmovanju in sm zmagala ampak potem sm dala zmago drugi punci''sm na kratko razložila ''zakaj?'' je uprašu Louis ''kaj zakaj?'' ni mi bilo čisto jasno njegovo uprašanje''zakaj si dala zmago drugi punci?''je ponovil uprašanje ''ker jst nism vaša oboževalka in druge punce si zlo bl želijo živet pri vs''usi so si vidno oddahnili ko so zvedeli da nisem nora oboževalka.kmalu se je vrnila mami ''grem lahko u svojo sobo?'' sm jo uprašala in prikimala je.ko sm prišla u sobo sm hitro poklicala Christino ''hey''se je oglasil glas na drugi strani ''Christina!hitro morš pridt k meni!''sm zaupila v mobi ''oki no.nehi kričat ker nism gluha.zkj bi mogla pridt k teb?sej ne vem kje živiš?''je uprašala.ni se ji sanjalo da so v moj dnevni sobi 1d ''imam presenečenje zate.zapiši si moj naslou in pokliči taxsi in prid!''bila sm že malo nestrpna ''oki.povej naslou.'' ''Loughton street 15''sm ji povedala naslou ''oki.tm bom čez 15 min'' ''oki.se vidva.papa''in zveza je bila prekinjena.
čez 15 min
taxsi je končno prispeu pred našo hišo.vn je stopila Chris.stekla sm ji v objem.''vov.lepa hiša'' ''tnx.kje pa ti živiš?'' ''am.jst živim v hiši.'' ''hahaha.naslou sm mislna''sm se zasmejala in pospremila Chri u hišo.''aja.naslou je Edmont street 53'' ''aha''peljala sm jo v dnevno sobo kjer so se pogovarjali 1d,mamI in Simon.hitro sm jo obrnila proti sebi da jih ne bi videla.''zdej mi pa obljubi da ne boš kričala?''sm jo vprašala.seveda sm fantom povedala da pride in da je velika oboževalka ''ja no.neučakana sm že.pokaži mi presenečenje''obrnila sm jo.najprej ni dojela kaj se dogaja.začela je globoko dihat in hotela je zakričati ampak iz nje ni prišlo nič.peljala sm jo na sredino sobe in rekla ''1d to je Christina,Christina to so 1d'' ''hey''so jo usi pozdravili v en glas.ko sm pogledala Nialla sm nekaj zagledala v njegovih očeh.kot nekakšno iskrico.cel čas je strmel v Christino,ona pa se je topila na sredini sobe.nism hotela da sedo konca stopi ''midve s Christino se morava pogovoriti''sm hitro rekla in jo potegnila u kuhinjo''a si mi nekaj zamolčala?'' sm jo vprašala.ona pa me je pogledala kot da bi bila začarana 'Christina Ana Gray!!''sm zakričala nanjo z njenim polnim imeno in me je končno poslušala ''kaj je?!''je zakričala nazaj''si mi nekaj pozabila povedati?''sm ponovila vprašanje.vedela je na kaj namigujem zato je pogledala v tla.''pridi greva nazaj.in probaj se ne stopiti sredi dnevne sobe ker bom pol jst mogla brisat''obe sva se zasmejale in odšle nazaj.

ali se bo kaj zgodilo med Christino in Niallom?
next?
02. april 2013
u102390
u102390
Neeeeeeeeeeeeexti
03. april 2013
u127841
u127841
Next!
03. april 2013
u106935
u106935
- Da daaa ;D
- A ti resno ne razumeš?Že celo večnost ti pravim,da sameee POVHALCEEEEEE!
- Še vprašaš?Itaak!NEEEEEEEEEEEEEEXT!
03. april 2013
next ti pišeš the best
03. april 2013
u70873
u70873
nextttttt
03. april 2013
ja valda da sta zaljubljena in da bosta skupi...
NOBENIH KOMENTARJEV, SAM EDEN..... CARSKA ZGODBA....
NNNNNNNNNEEXTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
03. april 2013
u73868
u73868
dons mogoče dobite next
04. april 2013
plz next..
04. april 2013
u73868
u73868
sam domačo nalogo nrdim po pa dobite next
04. april 2013
jejpi...
komi čakam...
04. april 2013
u70873
u70873
nexttt
04. april 2013
u73868
u73868
next
___________________________________________________________________________odšle sva nazaj.ko je Niall videl da se je Christina hotela usesti je Harrya dobesedno vrgel dol s kavča.Christina se je zasmejala in se vsedla.''in kaj bomo zdaj počeli?''sm vprašala ker m je bilo res dolg čas.pogledala sm Christino ampak je bila preveč zaposlena z gledanjem Nialla.zavzdihnila sm.Harry se je do zdaj že pobral s tal.''lahko se gremo flašo!''je predlagal.nisem se ravn hotla it ampak nism mela izbire.poimala sm.usedli smo se v krog.Christina in Niall sta se pogovarjala in sploh nista opazila kaj se dogaja.''Christina!!!''sm zakričala''pa kaj je no?!'' mi je odgovorila zelo nezadovoljno ''se greš flašo?' ''ja lahko''oba sta se usedla u krog.prinesla sm flašo in začeli smo.prva je zavrtela Chris.poklazala je na Liama.''iziv''je rekel''pojdi po žlico in jo drži 5 sekund'' ''neee.bojim se žlic''je začel upiti.potem se je predal.šel je po žlico in cel se je tresel.po 5 sekundah je spustil žlico in stekel v kopalnico.usi smo se zasmejali.ko je prišel nazaj je pogledal Chris s ubijalskim pogledom in zavrtil.flaša je pokazala na Harrya''iziv je takoj rekel''zaliži Ashly'' ''kajjjj????!!!!'sem zakričala.''zakaj si mene vpletel v iziv.nej poljubi Chris ne mene!!!''ustala sm se in začela teči Harry pa za mano.kmalu me je ujel in pritisnil ob steno.nisem se mogla premakniti''prej ko bova začela prej bo konec''poljubil me je.seveda mu nisem pustila z jezikom ampak me je prijel za rit in od presenečenja sm odprla usta.izkoristil je trenutek in potisnil jezik v moja usta.hotela sm se upirati ampak ni šlo.moram reči da se je dobro poljubljal.končno se je končalo''tega ne naredi nikoli več!!!!''sm zakričala nanj in ga odrinila od sebe.stekla sm v sobo in se zaklenila.bila sm besna.kako je lahko to naredil!!!sej sm uživala v poljubu.žisto sm pozabila na današni zmenek.hitro sm se šla stuširat si uredit frizuro in izbrati obleko.z Tayem sva se že use zmenila.danes se dobiva ob 19h pred kinom.ura je bila že 18.prosila sm očija če me lahko pelje.rekel je ja.prišla sm dol in usi so gledali vame''lepa si''je izjavil Harry.pogledala sm ga z ubijalskim pogledom''hvala''sm siknila.odšla sm skozi vrata in se vsedla v avto.oči je že bil notr.pripeljal me je še pravo časno.ko sm zagledala Taya sm mu stekla v objem''živijo miška''me je pozdravil''hey srček''sm mu ozdravila.poljubil me je na lice jst pa njega na usta.med poljubom se nasmehnil.šla sva v dvorano.gledala sva grozlivko.sovražim jih!cel čas sm se stiskala k Tayu on pa me je tolažil.po grozlivki sm bila že čisto presrana.''ali te pospremim domov?' ''ja seveda''sm se mu nasmehnila.nasmehnil se mi je nazaj.hodila sva kar nekaj časa.vsakič ko sta se najine roke dotaknile sm začutiila elektriko.po nekaj časa sva se prijela za roke in se stisnila skupaj.tako sva prišla do naše hiše.''danes sm se res imela super''pokimal je in me na kratko poljubil.poslovila sva se in jst sm odšla v hišo.1D so že šli ostala je samo še Christina ,moj starši in moj brat.pogovarjalii so se v dnevni sobi.''khm''sm se oglasila.''oo.gledj kdo je prišel.kje si bila''me je začela zasliševati.zavila sm z očmi in začela odgovarjati,bla bla bla.ko je končala sm jo uprašala sm jo če lahko Chris prespi pr men.seveda je pristala.Chris je hitro poklicala svojo mamo ki ji je dovolila.bilo je že pozno.odšle sva se zrihtat za spat.ker sm imela veliko pojstlo je lahko spala pri meni.''zdaj pa mi povej vse od začetka''mi je ukazala.začela sm ji tazlagati in zravn sm postala zaspana.hitro sm zaspala.

next?
04. april 2013
next
04. april 2013
u102390
u102390
Neeeeeeeeeeeeexti
05. april 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani