hwalaa za vase nexstee <333
....Kopalnica je bila normalna in tudi stopinje so izginile.
Strah me je a želim vse pozabiti.Grem na wc nato pa si umijem roke.Ko se pogledam v ogledalo pa za sabo vidim majhne črne oči ki me gledajo.Vidim razmesarjen Amandin obraz,ki mi reče:
KAJ JE TE JE STRAH?SAJ SEM LE JAZ TVOJA AMANDA!
Ko to izreče je že ni več obrnem se in stečem v svojo sobo kjer se pokrijem z odejo.Zaslišim debele korake kot da nekdo hodi po stopnicah in je vedno bliže moji sobi.Kar naenkrat se odprejo vrata moje sobe....

...Pogledam proti vratom a tam ni nikogar.Vstanem in grem proti vratom,pogledam po hodniku in vidim krvave odtise majhnih rokic.Vsepovsod so po stenah,po tleh,po vratih.Kričim in tečem v prvo nadstropje.Želim poklicati starše a telefon ne dela.Tečem proti vhodnim vratom a so zaklenjena.Nato pa se samo usedem na kavč in začnem kričati:
KAJ ČAKAŠ UBIJ ME ŽE!PRIDI POME!!
Kar naenkrat se odprejo vhodna vrata in v stanovanje prihiti sosed.Sprašuje me zakaj kričim in kaj se je zgodilo,jaz pa ga le trdno objamem ter rečem hvala da ste prišli.Odnese me v njihovo hišo na kavč kjer bom to noč prespala.Skozi okno pa vidim Amando,ki na tiho reče:
TUDI TUKAJ NISI VARNA.
In omedlim... Next?
04. november 2016
Next
04. november 2016
hwala
04. november 2016
Srhljivo. Se jaz sem se zaklenila v sobo
04. november 2016
Kok nextov se rabiš?
04. november 2016
4
04. november 2016
Next Next Next Next
Mas
04. november 2016
ahahhhah to ne vela
04. november 2016
Ooooo skoda
04. november 2016
Next -nova bralka
04. november 2016
Next
04. november 2016
Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next zdej jih maš več kod 4
04. november 2016
Zbudim se spet v moji sobi in meni tko na full nč jasno.Ustanem in grem na hodnik vse normalno,v kuhiji vse normalno,v kopalnici vse normalno.Mislila sem da sem sanjala zato pokličem moje tri best frendice,njihove tri fante ter mojega fanta na party.Ko pridejo pa zazvoni telefon oglasim se a slišim le grozlivo dihanje.Mislim da se kdo heca zato me ni strah.Prižgemo radijo in plešemo.Nato se Maja in Luka(pač ena od frendic in njen fant),odločita da greta malo na samo.Poljubljata se v moji sobi in nato reče Maja da gre še samo na wc.Ko pa se vrne vidi Lukata razmesarjenega na moji postelji nad njim pa napis:
ČE SE LAHKO VI ZABAVATE SE LAHKO TUDI JAZ...Maja se začne dret in priteče po stopnicah.Ne more govoriti in nas samo povleče za sabo v mojo sobo.Ko vidimo kaj se je zgodilo se puncam ulijejo solze,fantje pa se delajo močne a se jim vidi da jih je strah.Pol pa mi tko po stopnicah dol pa hočmo skoz vrata pa spet ne gre.Pa kr naenkrat zmanka elektrike.Pa stojimo mi sami v temi ko se kr naenkrat začne nekdo tiho in grozno smejat.Odločimo se da gremo v klet po svetilke.Razdelimo se.Js,Anže in Tanja gremo v klet ostali počakajo.Strah me je tko da se tresem Anže pa me močno stiska.Pridemo v klet in iščemo po starih škatlah ko Tanja kar naenkrat zakriči.... Js in Anže se obrnema in vprašama kaj je narobe ona pa da je pajka vidla.Huh zaj mi je odleglo a ne za dolgo.
Pol pa Tanja spet zakriči in js rečemaj no pa saj ne boš zaj umrla zarad bogega pajka.Pol se pa Anže obrne in reče ja pa bo.Ko se obrnem pa vidim da Tanja leži na tleh iz ust pa ji lezejo pajki.Kričim in z Alešom kar brez svetilk pobegnema k drugim.Spet smo v temi in strah nas je zelllooo!!
04. november 2016
u210820
u210820
Next
04. november 2016
saj še 4 hwala <33333
04. november 2016
Next
04. november 2016
še 3 <33
04. november 2016
Next
05. november 2016
Next <3
05. november 2016
Next
sori kr oglašujem sam res mam sam enga bralca
❀Divorce❀
https://www.igre123.com/forum/tema/divorce/189621/
05. november 2016
Next
06. november 2016
Pol se pa Anže spomne na sveče.Grem u kuhno pa odprem predal pa je not odrezana roka.Js se derem pa pride Aleš pa me vpraša kaj je.Js mu pokažem roko.Pol pa čujem Mišo da cvili.Letima midva nazaj pa začne Miša da je Teo zginu.Pol pa se pa kar naekrat po stopnicah prikotali telo od Teona pa roka manjka.Miša se še bol dere pa reče da mormo nujno tu vn.Aleš pa upraša kje mam mobi.Rečem da je v moji sobi sam da ne grem tja ker je na moji postli mrtvec.Pol pa reče Miša da ma ona telefon sam da ni signala.Ko naenkrat na podstrešju neki zaropota.Aleš reče da gre pogledat pa ga js ne pustim.Pol pa gre Miša.Strah me je za njo zato grem zraven.V kotu vidima deklico ki je zvita v klobčič in se gunca naprej in nazaj.Amanda je...Pogleda naju z črnimi očmi nato pa v Mišo nekaj vrže.Pogledam Mišo in v glavo ima zapičen nož.Po licu mi spolzi solza saj mi je jasno da sem jaz kriva da moji prijatelji umirajo.Pogledam v kot kjer je sedela Amanda a je ni več.Stečem k drugim in vidim kako se Maja joka.Vprašam kaj se je zgodilo ona pa mi pove da se je Amanda kar naenkrat prikazala ter ubila Borisa.Jaz povem da je ubila tudi Mišo.Počutim se krivo in začnem kričati:
ZAKAJ NIH ONI TI NISO NIČ STORILI VZEMI MENE,PUSTI NIH!!!
Aleš pa me prime ter me poljubi.Reče mi ne bom dovolil da ti kaj naredi LJUBIM TE.
Nasmehnem se mu in rečem da tudi jaz ljubim njega...Sedaj smo ostali le še:jaz,Aleš in Maja.
Usedemo se na kavč in čakamo da se kaj zgodi.Zazvoni telefon.Najprej se nočem oglasiti a me premaga radovednost.Javim se in na drugi strani zaslišim soseda.Odleglo mi je a kar naenkrat se sosedov glas spremeni.Glas mi reče:
SEDAJ VIDIŠ KAJ SI STORILA ZARADI TEBE SO TVOJI PRIJATELJI MORALI UMRETI IN NE BOM NEHALA DOKLER NE BOŠ IMELA NOBENEGA PRIJATELJA VEČ.PA TUDI TVOJE DRUŽINE NI VEČ TAKO DA BOŠ SAMA ČISTO SAMA BOŠ!!!
Jaz padem v jok in v telefon kričim:
ZAKAJ PUSTI JIH NIČ TI NISO STORILI.
Aprepozno Amanda je prekinila.Povem Alešu ter Maji kaj mi je rekla in jočem.Razmišljam kaj je mislila se tem ko je rekla da nimam več družine...
Next?
08. november 2016
Next
08. november 2016
Next
09. november 2016
Next
ful je dobr pa skeri to mi je všeč ful
Next,Next,Next
21. december 2016
Next!
21. december 2016
u217907
u217907
Next!!!!!
29. december 2016
nexttttt
01. januar 2017
A ste prepričani da hočete Next???? PROSIM DA TUKAJ NE OGLAŠUJETE!!!!!
oprosite za mojo odsotnost saj veste šola
09. februar 2017
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani