u173340
u173340
Hiii! xx Evo spet mene z novim ff-jem. Upam da bo tudi ta bran tako kot guardian, ki sem ga nehala pisat pred kratkim ;p ne morem verjet da sem ga res končala but that doesn't matter. to je nova zgodbica... res upam da vam bo všeč.
neki morem že zdej takoj napisat. vem da naj se nebi podajala pisat neki v kar se ne spoznam najbolje... ni mogoče da bi nek kriminalec prišel v policijsko postajo brez da bi ga razkrinkali (mogoč tut je mogoč hah xđ) ampak ja to je FF! in tuki je dovoljeno vse right? tak da to sem hotla poudarit!
in še neki... tam piše da je Zayn Harryev brat! Ja je ampak nimata istih priimkov. boste izvedli v nadaljevanju (;
tuki je trailer (: upam da vam bo všeč haha ;p
https://www.wevideo.com/hub/#media/ci/214488410 <---- click
Selena Gomez as Alexis Lana Rodriguez
Harry Styles as Harry Styles
Zayn Malik as Zayn Malik
Dylan O'brien as Dylan O'brien
Linden Ashby as Sheriff Green
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~♥☠♥~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~*~
He is a criminal everyone knows. He is a real danger to every city he comes in. He has killed so many people but not wanting it. It was just his job. But he failed an very important mission. The leader decited to kill him but he runed away. He needed to hide. But where? They can find him anywhere.Well he has an idea. A very risky one. The only one.
~*~
Harry Edward Styles

"Prosim Connor. Vem da zahtevam veliko a boš dobil denar takoj ko ga zaslužim." sem rotil svojega bivšega sodelavca in najboljšega prijatelja. Znal je ponarejati dokumente, izkaznice skratka vse kar si lahko zaželiš. In sedaj ko me vsaj pol sveta želi ubit se res nekako moram rešiti iz tega. Druge možnosti ni.
"Harry, če bi se rad skril zakaj preprosto ne najdeš neke hiše in živiš v njej?" je vprašal.
"Ker bi me našli! Povsod me bodo našli a to kar nameravam je lahko moja edina rešitev." sem odgovoril.
"Ja in neumna rešitev. Kaj je rekel tvoj brat?" je vprašal.
"Zayn? Kot da ga briga zame." sem zavil z očmi.
"Čakaj tudi on te ima namen ubiti?" je vprašal in vstal.
"Pomiri se človek. Ne noče me ubiti... A nikoli se nisva marala." sem odvrnil. Spet je sedel za mizo. Bila sva v kavarni. Old Nick's Pub je bila edina kavarna ki je niso nadzorovali. Ni bila namreč prijavljena. Od zunaj pa je izgledalo kot da je le ena zapuščena stavba. Tu bi se lahko skrival vendar vse je preveč tvegano. Vsak moj korak je lahko usoden.
"Prav. Kaj vse potrebuješ?" je vprašal. Naštel sem mu dokumente in moje novo ime. Edward. Nedolžno ime. Enkrat mi je že uspelo pobegniti iz zapora in od takrat sem bolj previden. Sicer me zdaj iščejo celo kriminalci in ne le policisti zato je vse skupaj veliko težje. Če bi ujeli mojega brata bi jim zagotovo povedal kje sem.
"Joj Harry, nevem. Nikoli še nisem delal toliko stvari naenkrat." je rekel Connor.
"Prosim te Connor." sem ga rotil.
"Prav naredil bom to." je rekel. Nasmehnil sem se in pogledal naokoli če je kdo prisluškoval. V to kavarno ni zahajalo veliko ljudi saj niso niti vedeli da obstaja. Tu so se sklepali umazani posli.
"Bi lahko uredil do ponedeljka?" sem vprašal. Pokimal je in plačal natakarju nato pa sva se hitro poslovila. Nadel sem si kapuco in sončna očala nato pa se odpravil ven. V kruto resničnost. New York.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~♥☠♥~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
upam da vam je ušeč (:
11. julij 2014
next
11. julij 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!
11. julij 2014
u169861
u169861
neeeeeeeeext
11. julij 2014
Neeeeeeeeeext!!!!!
11. julij 2014
Neeeeeeeeext!!! *.* že začetek je popoln<3
11. julij 2014
ITAK DA NAM JE UŠEČ *0*
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXT!!!!!!!!!!!1
11. julij 2014
neeeeeeeeext!
11. julij 2014
u156327
u156327
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
11. julij 2014
u175108
u175108
zanimivoooo... Neeeeeeext!
11. julij 2014
neeeeeext c:
11. julij 2014
u60555
u60555
Next
11. julij 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
11. julij 2014
top trailer,story&naslovna*o* pa še dylana si dala not*0*
neeext:3
11. julij 2014
O fak že začetak je tak popoun da me ful zanima kako bo nadaljevanje
trilerja še nism pogledla kak je kr mi na telefonu ne dela tko da ko ga bom pogdla ti povem kak je ampak ziher je fantastičn
NEEEEEEEEEEEEEEEEXT
11. julij 2014
omg neeext *-* to je perfect
11. julij 2014
neeeeeeeeeext
11. julij 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!! *w* hvala za link :'D
11. julij 2014
Neeeeeeext *-*
Zacetek pa trailerpa nalsovnica so perfect *0* waaaw
11. julij 2014
u160233
u160233
Še ena tvoja prfekcija. Tole je nadpopolno, človek. Pa je komaj začetek. Trailer je ful zanimiv. Celoten začetek je ful zanimiv. Vedno sem si želela podobne zgodbe. To bo zagotovo še ena izmed najboljših zgodb na igrah. ;* Komaj čakam naslednji del. Saj se bi razpisala, pa je komaj začetek, bom raje prihranila za kasneje. Verjemi, da ti mojih razpisov ne bo primanjkovalo.
NEEEEEEEEXT!
11. julij 2014
u142585
u142585
Wawawawa:$
Trailer in naslovnica sta popolna! *o*
Pišeš pa tudi popolno! *o*
Neeext!
11. julij 2014
omg tole je perfektn začetek
o fak tole bo spet ena tvoja vlka uspešnca
waw men je začetek res popoun
komi čakam nadaljevanje
torej... harry kot morilec, kriminalec.... zanimivo
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
11. julij 2014
Neeeext*O*
11. julij 2014
u171835
u171835
Next+nova bralka
11. julij 2014
Next
11. julij 2014
u155253
u155253
Waaa neext *0*
11. julij 2014
Cakte ljudje ceprou sm ze prebrala morm pokomentirat trailer k sm ga zdj na fonu pogledala...haha anyway..
-Ta Dylan je toook fucking cute *.* AGGGHHH <333
-Povej mi naslou te pesmi NOW
-fakkk ti delas tok popoune trailerje *.*
12. julij 2014
u174606
u174606
next
12. julij 2014
u166004
u166004
Omg.. Neeeeeeeeeeeext!!! *o*
12. julij 2014