Sem Valeria Malik, stara sem 18 let in živim v centru Ljubljane. Obiskujem 4 letnik srednje frizerske šole v Ljubljani. Rada tudi žuram in kadim.

Imam najboljšo prijateljico Seleno, stara je isto kot jst in smo sošolke, tudi ona žura z mano in kadi.

Mam brata Zayna, star je 21 let in je član fantovske skupine One Direction.
https://images5.fanpop.com/image/photos/30100000/ZaynMalik-zayn-malik-30184143-1280-1024.jpg
Torej, moja mami je iz Londona, oči pa je Slovenec. V slovenijo smo se preselili pred 3 leti, torej ko sem bla stara 15 let. Zayn je zaradi skupine ostal v Londonu, ostali pa smo se morali preseliti v Slovenijo.

*Pred 2 leti*
''Jeeej mami in oči sta mi pustila pridet k teb na počitniceeeee'' sem kričala v Zaynu v telefon. ''Polet imam čez 2 dni in ob treh popoldne bom pristala na letališču v Londonu'' sem komaj govorila v slušalko, ker mi navdušenje še govoriti ni dalo.''Pridemo po tebe, zelo sem vesel da prideš. Zdaj pa moram iti na vaje, rad te imam. Čaw'' Mi je še rekel Zayn preden je poklopil. Takoj sem poklicala Seleno in ji povedala novičko in bila je ob enem vesela in žalostna, ker me ne bo videla malo manj kot 3 mesece. Zmenili sva se da pride prespati k meni in da se posloviva in proslaviva tole z alkoholom.
-zvečer-
''Končno si prišla.'' sem kričala čez vhodna vrata ko je Sel izstopala iz avta. ''Oprosti zamudi, gužva na cesti'' se je opravičevala. ''Ja ja, je že vredu. Hitro pridi da gremo v klub.'' Oblekle smo se v minice in kratke tope, obule sva petke in nališpali sva se. ''Gremo, gremo'' Sem spet kričala čez vhod, ker je se je Selena odločla da se ji ne bo mudilo. Ko smo prišle do kluba smo hitro vstopile in odšle naravnost k šanku. Naročila sem 2 kozarca šampanjca da nazdraviva prvo. ''Na mojo srečo in mogoče ljubezen v Londonu'' sem rekla in že sva pili šampanjec. Kozarci so se že nabirali na pultu in midve sva še kr pili. Kmalu sva bili že precej opiti in smo se odpravile plesat. ''Selena, daj hitreje no'' sem se drla po celem klubu ko je Selena že objemala nekakšnega fanta. ''Končno, sem misnla da moram že sama plesat'' sem jo nadrla in začeli sva drzno plesati in fantje so samo gledali kot da jim bojo oči iz jamic padle. Podzavestno sem se smejala in jim mežikala, en za drugim so se mi nasmehovali. Jaz pa sem se posvečala samo Seleni ker nisem hotela nobenega. In ja čeprav rada pijem še nisem seksala, čakam na pravega in upam da bo to v Londonu na počitnicah. Ob kakšnih 4zjutri smo šle z Seleno domov, peš. Jaz sem se malo streznila in vedela sem kaj delam, medtem ko Selena ni vedela za sebe. Doma sva se samo vrgli na postlo in zaspali. Zbudili sva se ob 2popoldne in prvo sva šli dol na kosilo. Nato pa sem se spomenla da bi blo dobro iti pakirat ker jutr že grem. Takoj me je prevzel adrenalin in navdušenje. ''Pakirat, Valeria gre pakirat..'' sem si prepevala in se smejala vmes. Zlo sem vesela da bom končno videla Zayna. Dan sem preživela s pakiranjem in poslavljanjem.
Zjutri sem se zbudila ob 9 in šla sem zajtrkovat in še zadnje tuširanje in rihtanje pred Londonom. Spakirala sem še zadnje stvari in zaprla kovček. Nato sta me mami in oči peljala na letališče Brnik. Tam sem se poslovila in šla na letalo. Med poletom sem spala in pred pristajanjem me je zbudila steverdesa, ker sem se mogla pripeti. Na letališču sem poiskala svojo prtljago in odšla vn na vlko hodnik, kjer so domači čakali svoje. Z očmi sem iskala Zayna, a ga nisem vidla. ''VALERIA'' obrnila sem se in zagledala Zayna in Harrya. Takoj sem stekla Zaynu v objem in mu zajokala v objemu. Nato sem objela še Harrya, ko sem ga objemala so me prevzela drugačna čustva. Ja bila sem zaljublena v njega, ampak to že čisto na začetku ko so ratali skupina. On tega nikoli ni izvedel in bolše bo da tako tudi ostane. Ampak sem še kar zaljublena?

Ti je začetek všeč?
Next?
17. junij 2013
u90775
u90775
Next
17. junij 2013
jaaaaa
neeeeext
17. junij 2013
neeeeext...fuul je fini začeteek<333
17. junij 2013
u113053
u113053
ja
next obvezno ne puzabt in niti majn NE nehat pisat
17. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
17. junij 2013
neeeeeext
17. junij 2013
u70873
u70873
Nexttttttt
Ja začetek jesuper
Pače nehaš pisat, se zbrišeš al kaj takega kar pozabi na igre...
17. junij 2013
kaj? haha ne zastopim
17. junij 2013
1oo%CuTeGiRl♫ : kake igre?

Neext! :;
17. junij 2013
u70873
u70873
Igre123
18. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
18. junij 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeext
18. junij 2013
Neeeeeextttt
18. junij 2013
Fotografi so nas takoj obkolili in takoj je pritekel Paul, varnostnik 1D in me je prijel in odnesel, Harry in Zayn pa sta prijela vsak 1kovček in tekla za nami. V avtu smo imeli debate o tem kaj bomo počeli 2meseca in pol skupaj? Na momente sem pogledala Harrya in njegov popoven nasmeh me je očaral in kar gledala sem ga, enkrat me je v tistem trenutku pogledal in mi pomežiknil, zardela sem kot kuhan paradižnik in hitro pogledala skozi okno. ''Prispeli smo Vale'' mi reče Zayn in pogledam proti hiši, ah pa kakšni hiši, tole kar sem zagledala je bila bolj vila kot pa kej drugega. ''Tukaj živite?'' sem samo začudeno vprašala. ''Ja'' mi je pomežiknil Harry, ko je že odnašal mojo prtljago v vilo. Notri so mi v objem skočili se ostali člani. Presenečena sem jim vračala objeme. ''was happenin' '' se mi je na uho zadrl Liam in me objel. Zayn se je temu samo smejal. ''Zelo smešno Zayn, resno'' sem se bolj jezila na njega kot kaj drugega. Nato pa me je Zayn odpeljal v mojo sobo. Bila je malo večja kot doma, imela sem tudi svojo kopalnico. Takoj sem se vrgla na posteljo in Zayn se mi je pridružil.Imela sva tiste bratske trenutke in obdelala sma vse nove podatke in ogovorila čiste vse ljudi. Ja pač to sva midva. Ko mi je Zayn govoril o nevem čemu, sem kar zaspala. Bla sem tolk utrujena od poleta in vsega da ga nisem več mogla poslušat. ''Dobro, dobro. Tako sem bil dolgočasen?'' Sem slišala ko sem se zbudila in odšla dol. Glih je bla večerja in jedli so pico. Niall je že skoraj vse sam pojedel. Dobila sem nekaj pice in ko smo se vsi najedli smo odšli gledat film. ''Kateri?'' mi je pred nos Louis pomoliu 4 CD-je. Izbrala sem film LOL. Med filmom sem parkrat pogledala proti Harryu, ki me dobesedno buliu. Zardela sem za vsako ko sem ga pogledala. Ko je blo konec filma sem se odpravila v sobo, prvo sem se stuširala in oblekla v pižamo nato pa šla malo na facebook. Imela sem sporočilo od Selene :
VALERIAAAA, neveš kako te pogrešam, komej si šla pa že nemorem brez tebe. Mami in oči greta za cele počitnice v Turčijo pomagati osirotelim otrokom in bom bila cele počitnice sama. No morem it, uživaaj, poročaj mi saj veš o kom čaww
Takrat mi je na pamet padla nora ideja.
Selena, dragica moja! Tudi js tebe močno pogrešam in neboš cele počitnice sama. Prosim pridi v London, veš kako je biti z 5fanti sama v hiši? En dan sem tuki pa se mi že meša. Sporoči mi če boš lahko prišla. Čaw
''Zaaynnn, Zaaaynnn'' sem kričala po hiši in ga iskala. Našla sem ga v sobi in prišla je Perrie. ''Ups, nisem hotla motit, samoo Zaayn lahko pride moja najbolša prjatlca iz Slovenije na počitnice? Prosim,prosim,prosim'' sem kričala po sobi, Perrie se mi je samo smejala, Zayn pa je začudeno gledal ''Ja prav, da neboš sama'' je rekel potiho. ''HVALA TI, najboljši brat na svetu si'' sem mu rekla že na lepši način nato pa stekla Perrie v objem in se ji predstavila '' Sem Valeria in sem od Zayna sestra, me veseli.'' Objem mi je vrnila ''Js sm Perrie in sem od Zayna punca'' se mi je predstavila. ''Ja ja vem kdo si in sem vesela da je tebe izbral'' sem se nasmehnila in že tekla v sobo po telefon, vtipkala sem Selenino številko in pritisnila kliči. Za razliko se je Selena takoj javila ''Selenaaa'' sem se zadrla v telefon. ''Kaaaj jee?'' je vsa prestrašena rekla. Očitno še ni prebrala sporočila na facebooku. ''Pojdi na facebook in preberi moje sporočilo.'' sem vesela rekla. ''Že tečeeeem'' se je drla vsa presrečna. med tem ko je brala sem se samo smejala. ''RESNO VALERIAAA? ti si najbolšaaa prjatlca eveeer!'' se je drla v telefon in smejala zraven. ''Tako je in Zayn dovoli, imamo še eno prazno sobo, ki te že čaka. Čez 2 dni ob 4 popoldne imaš let na letališču Brnik.'' sem ji razložila. ''Takoj grem pakirat'' je navdušena komaj še govorila. ''Pridemo po tebe na letališče, čaww'' sem še uspela reči preden mi je že prekinila. Nato sem se še smejala kako je dober občutek ko nekoga tako razveseliš. In nato so se odprla vrata, obrnila sem se in zagledala...

Kdo je prišel v sobo?
next?
18. junij 2013
nnnnnnext
18. junij 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxtttttttt
18. junij 2013
next
18. junij 2013
am... harry??
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa komi čakam neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
18. junij 2013
harry
neeeeext
18. junij 2013
nnneexxtttt+nova bralka
18. junij 2013
harry
next
18. junij 2013
In nato so se odprla vrata, obrnila sem se in zagledala Harrya in prinesel je 2 kozarca in sok. ''Sok?'' sem se začudila. ''Pozdravi se prvo'' se mi je nasmehinl. ''Zdravo! Sok?'' sem ponovila vprašanje z pozdravom prvo. ''Kolko si stara?'' se je začudil. ''Dovolj da lahko pijem alkohol'' sem mu že z jezo odgovarjala. ''oh, če je pa tako. takoj pridem'' in je že šel čez vrata. ''ooo, tudi to imate?'' sem ga začudeno vprašala, ko se je pojavil z sex on the beach vodko. ''Kaj pa misliš?'' in se je že potrebno smejal. ''Daj natoči mi'' sem hitro rekla saj sem bila potrebna pijače. ''no, no ne bodi tako nestrpna'' se je jezil harry in že natakal pijačo. Začela sva piti in pogovarjala sma se o vsem, vmes so naju zmotli dvakrat, ampak sva nadaljevala. čez 2urce sma bila že precej opita. ''Greva seksat?'' me vpraša Harry. ''Zakaj pa ne?'' sem opita rekla. Naenkrat se je stegnil k meni in me začel poljubljati po vratu. ''Opa, čakaj. Da naju ne bodo motili'' in se je vstal ter zaklenu vrata. vrnil se je nazaj k meni in me strasno poljubljal povsod, počasi mi je slekel majico in moderc spet se je vrnil k ustam. ''zelo dobro se poljubljaš'' mi je momljal med poljubi js pa sem samo kimala. tudi js sm mu začeča slačiti majico in otipala sem mu vsak delček telesa. končno sem se je rešila in takrat se je on že igral z mojimi prsmi. nisem hotela predolgo čakati zato sem mu začela slačiti že hlače. takoj ko sem se jih rešila se je še on mojih. počasi sem že začutila izboklino pri mojem mednožju.med poljubom sem se nasmehnila. ''Kaj je?'' se je začudil. js pa sm ga samo prevrgla in se vsedla na njegovo izboklino. on se je samo nasmejal in me potegnil na sebe. z mane je slekel še spodnjice in tut jst nisem zaostajala, kmalu sem se rešila njegovih boksaric. ''Strah me je'' sem mu zašepetala ko me je preobrnil in je bil on na meni. ''česa?'' se je začudil. ''J-jaz, nisem še Harry.'' začudeno me je pogledal ''če nočeš te zastopim,...'' je še uspel reči ko sem ga prekinila z poljubom. ''hočem, samo nežno'' sem mu šepnila na uho. ''ko boš pripravljena prikimaj ok?'' in me je dalje poljubljal, med poljubom sem prikimala in prodrl je v mene. ''aaaah'' sem zastokala. ''neham?'' je vprašal? ''ne, samo počakaj da neha boleti.'' in že me je poljubil. ''ok'' sem mu rekla in se ke že začel pomikati naprej in nazaj, kmalu so se občutki bolečine prelevili v užitek. ''Harryyy'' sem zastokala pred vrhuncem. harry se je vrgel na stran js pa sem se mu samo privila v objem in zaspala. Zjutri sem se zbudila ob Harryu. Omojbog kaj sem naredila? Zdvignila sem odejo in videla da sva gola. ''Harry, harry'' sem ga prebujala. ''Končno'' sem rekla ko me je pogledal. ''Kaj je?'' me je z popolnim zaspanim glasom vprašal. ''kaj ne vidiš?'' sem že jezno spraševala. ''spala sva skupaj'' sem obupano hlipala. ''oprosti mi, preveč sem bil opit da bi se zavedal'' se mi je opravičil. ''Saj si uporabil kondom ne?'' sem po mučni tišini vprašala. Harry je bil samo tiho. ''Harry, nekaj sem te vprašala?!'' sem že precej jezno spraševala. ''Nevem, razmišljam'' se je spet opravičeval.''O bog'' in prijela sem se za glavo. Objel me je in zajokala sem mu v naročju. tako sva bila objeta kar precej časa, kar naenkrat pa potrka nekdo na vrata. ''Harry, Valeria sta tu?'' sem slišala zaskrblenega Zayna. ''Ja tukaj sva, takoj prideva'' sem hitro zblebetala in se šla hitro obleči. Ko sem si v kopalnici umivala zobe je prišel Harry in me objel od vzadi. ''Po zajtrku greva po test ok?'' mi je zaskrbljeno rekel in nato sva šla dol na zajtrk.
18. junij 2013
omg *____*
next nnnnnnnnnnnuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjnnnnnnnnnnnnnnnooooooooooooooooo
18. junij 2013
neeeeeeeeeeeeextttttttttttt <3333333333
18. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeext
18. junij 2013
u70873
u70873
Nexttttttttttttttttttttttt
18. junij 2013
Neeeeexttt
18. junij 2013
oo kook happy...kr dva nexta! Hehe evo take pisatelje mam rada :-*
+sta šla pa hitr u akcijo unadva.
Upam da kkšn neext posvetiš meni ;-)

neeext!
18. junij 2013
omg *_*
ne nas puatit čakat no.... plisssssssssssss next čimprej!!!!!!!!
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
18. junij 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani