Ko sva ji izročila darila je bila zelo vesela. Objela me je tako močno da sem za par sekund držala sapo. "to naj ti bo kot slovo ko boš odšla" je rekla, jaz pa sem se ji zahvalila. Najela didžeja, ki pa je malo pomešal počasne pesmi s jazzom. Na počasne sem plesala skupaj s Tadejom. Ob koncu pesmi me je poljubil in še bolj stisnil k sebi.
01. maj 2011
Ko sva ohajala iz zabave me je pred hišnimi vrati poljubil in mi nekaj stisnil v roko. Bil je bleščeč kamen z vgraniranim napisom: M+E. Kako romantično! ko sva se poslovila sem odšla spat in to noč sem imela res grozne sanje...
01. maj 2011
pišem spet juri lahko noč!
01. maj 2011
u37271
u37271
neext...sam neki a ni twoj fant matej ne tadej??
01. maj 2011
next... ja kokr js vem je tut matej ne tadej
02. maj 2011
se opravičujem.. ja sej, Matej je. heh

ok NEXTAM!

...Sanjala sem,da smo se preselili takoj na slednji dan in ker nisem hotela it je prišla policija in me odvlekla do avta. Vso pot do New yorka sem bila privezena, starša pa se niti zmenila nista! Jokala sem in jokala, nakar sem se čisto mokra zbudila tudi v postelji...oh res ne prenesem misli na to kako se bom mogla ločiti od vseh prijateljev tukaj. Spala sem do pol 7. ure, ko je k meni pršla Mija. Morm priznat,res sem bla vesela,da se prišla,čeprav mi gre včasih res na živce. pogovor:
m-mija,j-jst
mi jokala?
j:jutro..ja sem malo
(objeli sva se, čeprav je vedno tako tečna)
m:grema na zajtrk?
J: no pa pejma

Kar v pižami sem šla,ker se mi še ni lubilo rihtati.
Dopoldne so k meni prišle na obisk 3 najboljše prijateljice. Katja, Teja in pa Špela.
Pogovarjale smo se v vsem mogočem, v selitvi, modi, ljubezni, šoli in kako me bojo pogrešale ko bom odšla. Tudi kopale smo se v našem bazenu, se tunkale, tekmovale in morm rečt,da je blo to najboljše slovo vseh časov, saj se selimo že čez 2 tedna!
...

moje prijateljice:

Teja

Špela

Katja
02. maj 2011
Vsaj 3 nexte pa nadaljujem!
02. maj 2011
pa vam bom še mojo sobo pokazala:

moja soba
02. maj 2011
next
02. maj 2011
nexxt
02. maj 2011
Danes je moj najslabši dan v celem življenju. SELIMO SE .
Kos em spakirala stvari je prišel k meni Matej. Poslovila sva se in oba sva potočila nekaj solz, celo on. Bila je še 1 ura in potem gremo. K meni so prišli vsi prijatelji in sošolci, sosošolci,sorodniki in pa znanci. V solzah sem še enkrat prosila mami naj ostanemo ampak saj veste...to je bilo nemogoče. Zvekli so me do avta in odpeljali smo se na letališče. Tam smo se vkrcali v avion in leteli do New yorka. Ko smo prispeli pa sem se spet spremenila v slap(ni bilo konec solza). Matej mi je poslal sporočilo, sicer kratko a prelepo.:

prejeto sporočilo: Matej-cukr
sporočilo:
"Ella, nikoli ne pozabim nate, ker... TE LJUBIM."
DATUM:8.7.2011
ura:15:30
Nisem mu odpisala, ker sem bila takrat pač preveč žalostna. Ko smo po 30 min.,prispeli do našega penziona kjer bomo živeli, sem mislila,da ni mogoče.

naš penzion:

Bilo bi super, če nebi začela Zoja lajati kot nora.(aja seveda smo jo vzeli zraven)
Takrat sem bila še bol žalostna, ker naše ljube hiške ne bom videla nikoli več.
02. maj 2011
Next?
02. maj 2011
Bom še mal nadaljevala...

Ko sem v new yorku začela hodit v šolo se mi je najprej vse zdelo bedno. Edino kar mi je bilo všeč je bilo to ,da sem malo urjevala angleški jezik. Heh,ampak zdaj ni čas za šale.
Enkrat me je klicala Teja in sporočila,da me bo mogoče čez 1 mesec po počitnicah obiskala in bova skupaj 2 tedna! Komaj čakam! Ko bi vsaj zraven prišel še Matej. No, tako je to. Tukaj v New yorku le sanjarim in sanjarim, malo jokam, malo sem vesela, malo se pogovarjam s strankami, ki so prišle prenočit v naš penzion, malo se igram z Zojo....in še in še. Srečna pa nisem! Nato bi lahko pomislila tudi moja starša! ampak kaj hočeš...takšno je pač življenje.

V petek sem v šoli spoznala super punco z imenom Marija. Takšno ime je že zelo staromodno, sem si mislila ampak iskazalo se je,da je MARIJA zelo dobra frendica! Vsaj tako se mi je zdelo dokler nisem odkrila nekaj kar mi niti najmanj ni bilo všeč! Začelo se je v sredo po opuku.
Ko sem odšla na sprehod z Zojo sem srečala nekega fanta in njegovo punco, ki sta se objemčkala..oo kako sem se spomnila na Mateja, ko sva se po...Ah pustimo zdaj to. No torej, nato je prišla Marija in punci očitala,da ji je ukradla fanta. Ko ji je punca odgovorila,da ni vedela,da hodita jo je Marija tako klofnila po licu, dase punci še danes pozna lisa na licu. To me je zelo zgrozilo, skupaj s psičko Zojo sem odšla k njej.
j: kaj se pa greš?
m: oprosli ella tole zdaj ni tvoja stvar!
j:tudi ,če ni nebi smela udariti dekleta!
m: ti neveš kaj mi je storila!ukradla mi je fanta!

fant: veš,da nikoli nisva hodila samo prijatelja sva bila to pa nepomeni,da sva bila par!
...
next???
02. maj 2011
jp, nexxt
02. maj 2011
še slikce:

MARIJA

tista PUNCA

tisti FANT
02. maj 2011
nexxxtt!!! xD
02. maj 2011
No in tako smo se kregali in kregali dokler ni punca oznanila,da mora domov. Marija ji je rekla še: " MRHA!" No tako se z Marijo niti nisva več toliko družili 3 ali4 na teden sem klicala Mateja ali obratno in vsak dan sem čakala,da pride na obisk k meni Teja.
Heh, življenje v New yorku je bilo bedno,brez veselja,boleče in še bi lahko naštevali.

Minili so 3-je tedni in do takrat sem si že nabrala nekaj prijateljic in prijateljev. Do fantov sem bila zaprta in hladna.Čeprav morm rečt,da jih je pršlo kr velik na osvajanje, heh! GROZA! Nikoli ne bom pozabila Mateja in tudi, če si bo našel drugo punca...bom vesela zanj! Odločila sem se da ga morm prebolet. Ampak iz dneva v dan sem se ga bolj spominjala, ko me je poklicala Špela.
š-špela, j-js
š:hey, (žalostno)
j:hey, se je kej zgodil?
š: no zamene to ni niti nč hudga..zate pa...
j: povej,povej(začelo me je skrbeti)
š: no.. veš žal mi je...
j: povej že no¨!
š.ella,veš...

(tišina)

š :no...mislim,da te je Matej prebolel...ker...
j: eem kako (bila sem zmedena) kako to misliš? (znižala sem ton glasu)
š: no...ne bom več zavlačevala.... DANES SEM GA VIDELA KO JE BIL Z DRUGO IN...NO PA SEM TI POVEDALA.

J: (omokla sem)( na moja lica je privrela solza) prosim, dokončaj svoj stavek.
š: kaj, kakšen stavek?
j: smrk, rekla si "z drugu in.."kaj pomeni ta "in"?
š : To te bo še bolj bolelo,mislim,da ti nebi smela povedat
j : prosim ( sem komaj še zadrževala solze, malce sem že zacvilila)
š : oh..POLJUBLJAV SE JE Z NINO. TAKO ZDAJ SEM TI POVEDALA VSE! oprosti, res mi je žal

j : (planila sem v globok jok in to kar pri telefonnnu da me je lahko slišala teja)
š : prosim ne joči..mogoče ti nebi smela povedat.
j : prav maš! lahko bi vstrajala pri svojem in mi nebi povedala! ( postajala sem jezna čeprav nevem zakaj)

š: el... (prekinila sem zvezo in šla iskat domači telefon)
02. maj 2011
nextttttttttt!!!!
02. maj 2011
dei ti plis kr nadaljuj če maš cajt k je faina... xD
02. maj 2011
ja sam poznej k morm it
02. maj 2011
oki... dons al ju3???
02. maj 2011
nextam!

Zaka sem šla po domači telefon? Da bi poklicala Mateja-seveda! Utipkala sem njegovo številko a sem takoj prekinila. Novicca me je začela tko bolet,da nism prenesla.

Zdaj so ostal samo še šolski spomini na naše mesto v sloveniji. In vse samo zaradi mojih 2 staršev! Zaradi njiju sem izgubila fanta, ki zdaj hodi z drugo,mogoče se celo javno poljubljata, mene pa sta postila tu,brez mojih prijateljic,da bi me potolažle in brez moje Teje, Katje in Špele. !!! kako sem jezna na moja dva!!! Celo življenje sta mi zapravila!
Nekdo je pozvonil na vrata. Mogoče je prišel kakšen nov gost, ki potrebuje prenočišče.
Nism odšla pogledat, me bo že kdo poklical če bo obisk zame!
02. maj 2011

Ko sem jokala kot slap
02. maj 2011
nexttt!!! fain pišeš!xD
02. maj 2011
In res kmalu me je poklicala mami, da je nekdo prišel na obisk. Le kdo bi prišel k meni saj tukam nimam nobenega prijatelja...stekla sem po stopnicah in zagledala Marijo! In ni bila sama še nekaj njenih prijateljic je stalo za njo.

m:marija, j: js

m: Oprosti za takrat....tisti punci sem se opravičila, fant pa me ne zanima več... oprosti
j: je že vredu... kdo pa ste ve? (sem vprašala tiste 4 punce za njo)

m:o to so moje prijateljice: Lara, Petra,Maruš in Nika.
j: me veseli...in zakaj nisi prišla sama (sem vprašala marijo)
m: Hotele smo te nekaj vprašat:

m-maruš,L-lara,p-petra,n-nika

l:hotle smo te vprašat, če bi šla z nami na zabavo,ker nika praznuje rojstn dan
p:tam bojo tut fanti...
na didžej...
m: no kaj praviš?
j: Naj bo, ampak fanti me ne zanimajo preveč..ker sem ravno preživela nekaj groznega...

Vsedle smo se zunaj na klopco pri bazenu in tam sem jim povedala vse do zadnjega.
Od tistega parka vrtnic, do tega ko me je klicala Teja. Morm rečt,da so ble ponjihovih obrazih kar žalostne. Potem je vstala Marija in oznanila:
"NAS NE BO NOBEN FANT SPRAVU S TIRA KR BOMO VEDNO DRŽALE SKUPI! JS,TI,MARUŠ,LARA,PETRA IN NIKA!

Takrat sem dobila res prave prijateljice.Nika je še povedala kdaj bo zabava in so odšle.

Torej zabava je jutri ob 5. do 11.00. hmm..do takrat me mami in oči nebi pustila tam...joj!
ju bom že prepričala pa pika!
03. maj 2011
nexttt!!! a bota sploh še gdaj z matejem skp? sei vem firbec.. ka čem... xD
03. maj 2011
u46040
u46040
next! a misliš do 23.00. ??
03. maj 2011
ja heh do 23.00 pač sm bal bol po "domače" napisala haha

no bom nextala!

Šla sem k mami in očetu in ju vprašala, če bi lahko šla. "Seveda, menim da je do 23.00 prepozno!" je bila proti mami oče pa je rekel "hmm.. zdaj ko si končno dobila nove prijateljice mislim,da bi lahko bila toliko časa" nato se je vmešala še Mija " dovolim ti it če lahk grem zraven!" GRR...ti mali otročaji!! No vsaj pri očetu sem dobila upanje.

m-mami,o-oči,j*-js

o:ANNa mislim,da bi ji lahko dovoila
m: aleksander to je zelo res na stvar, kaj če se ji kaj zgodi! Do 22.00 si lahka!
o: daj no Anna, zdaj je že dovolj stara.
m: še vedno je moja majhna punčka...
o:ki pa rabi malo samostojnosti in prijatejev...
m:ki ji lahko kaj naredijo..
prepirala sta se do onemoglosti ko sta rekla,da lahko do 22.30. No boljše kot nič. Za pol ure manj bom na zabavi,pa kaj! Boljše kot nič.
04. maj 2011
to bom imela na zabavi:

moji čeveljci

moja oblekica...

moja verižica

še moja zapestnica
04. maj 2011
nexttt!!
04. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg