eh se bo že našu kdo ko bo prebrav
nextam:

V parku me je že čakal Matej.Začelo mije razbijati v prsih, bila sem presrečna!! najin pogovor je izgledala takole: (aja, vsedla sva se na klopco)

j-jst, m-matej

m: hey, si pa zelo točna!
j: heh oprosti nisem mogla hitreje. (prišla sem 5 minut prepozno)
m: vredu je, a bi šla na sladoled?
j: seveda ampak nimam sabo nič denarja, (kaka trapa sem,seveda mi bo on plačal)
m: nč hudga ga mam js dovol, pa pejma.

in sva šla. Do sladoledarja je bila dolga pot zato sma se dolgo pogovarjala in hodila po parku. Ko sva prišla do tja sva polizala sladoled in nadaljevala pot, nakar je rekel:

m: veš, všeč si mi

ob tem sem tako zardela!!

j: enako

objel me je okoli ramen in me nežno pojljubil na lice tako sva se sprehajala z roko v roki skozi park...
01. maj 2011
Dobra zgodba... Next
01. maj 2011
ooo hvala končno je nekdo prišu tenx
01. maj 2011
no nextam:

ko sva se utrujena od hoje sesedla na klopco sem pogledala na uro... ups!! že 15 do 8.00!! Rekla sem da morem it in hitro stekla proti domu. prišla sem skoraj prepozno a sta oče in mama že poležavala na kavču in ju ni zmotilo.Odšla sem v svojo sobo in zaspala.
Ampak čudno da nista mami in oči nič rekla hmm, to jima ni podobno..ah pa kaj hočemo jaz sem že zaspala
next?
01. maj 2011
u46040
u46040
next, dobra zgodba
01. maj 2011
u46040
u46040
boljša od moje že...
01. maj 2011
u46040
u46040

01. maj 2011
Zjutraj sem se zbudila se oblekla in počesala nakar sta naju oče in mama skupaj z Mijo poklicala na zajtrk.

o-oče, m-mama, j-jst

m: nekaj vama morava povedati hihi
(mami se je raztegnil dolg nasmešek)
o: ja, no mislim da vama bo zeloo všeč
m: in sicer...selimo se!!

j: kaj??! kdaj?
m: čisto je šokirana si videl aleksander!
o: no ljubica saj še nebo tako hitro, šele čez 2 meseca.
j: Aja seveda! se selimo bližje moji šoli? Res sem že naveličana vsakdanje hoje.. kajne?

(tišina)
oče in mama sta na glas zavpila:

"selimo se v new york!!!"
01. maj 2011
ok bom pisala sam mal poznej tenx obema
01. maj 2011
next,next,next,next...
01. maj 2011
Np.. Next,next,next
01. maj 2011
u46040
u46040
next, next, next, next, next, next, next!!! no pa si rekla da nobeden ne bere te zgodbe, lej kdo zdaj vse bere!
01. maj 2011
Stekla sem v svojo sobo in jokala in jokala ni bilo konca solz.
Izgubila bom prijateljice iz šole, Mateja in še moje drago mesto s hišo vred!
Kako bom lahko bila z Matejom zdaj ko sem končno dobila fanta, in moje prijateljice? Nikol več jih ne bom videla! Spet sem bruhnila v jok. Prišla je mama in vprašala kaj je narobe. HALO? Kako more? Sicer sem ji potem vse razložila ampak brez uspeha. Ni se zmenila rekla je le: " Ella, zdaj nemoremo več nazaj. Boš videla v new yorku bomo imeli penzion ti pa boš v šoli spoznala nove prijatelje. Nič hudega ne bo."
Ko je odšla iz sobe sem pisala Mateju. " Dragi Matej, ne bova se več videla,selim se oprosti"
01. maj 2011
next,next,next...
01. maj 2011
Vsak drugi dan sem prepričevala očeta in mami naj ostanemo in jima grozila, da bom nehala jesti dokler ne pridem nazaj v naše mesto in da bom za vedno zaklenjena v moji sobi dokler ne pridem nazaj v SLOVENIJO -mojo prelepo deželico. Celo Tejo-mojo sošolko -sem poklicala, pogovor t-teja,j-js
T :hey
J : Zdravo
t : si jokala?
j : vsaj ena ki me pozna
t : oh, povej?
j : selimo se new york! Js pa jočem kot slap!
t : res?! kako??
j : nwm, zakaj ne bi mogla živeti pri tebi?
t : saj veš kakšna je moja mama
j : vseeno
T : vprašala jo bom pa te pokličem jutri proaw?
j : ok adijo smrk smrk

next?
01. maj 2011
Čez nekaj ur me je poklical Matej.
m: oprosti nisem mogel prej ker sem mel izklopljen telefon. Kaj praviš?! Selite se?!
j: jap smrk, čez 2 meseca! (malce sem zajokala)
M: Nikar ne joči lahko da se bo še vse spremenilo.
j:nemore se hišo so nam že prodali in nebom te mogla več videt!
m: Žal mi je, zeloo te bom pogrešu. ( znižu je ton in postal žalosten)
j: ampak, mogoče bom živela pri Teji.. MOGOČE...
m: upam, oprosti nehat morm ljubim te adijo.

tako sem zardela rekel je: ljubim te!!!

j:enakoo mwa, čaw..

ko sem odložila slušalko sem spet začela jokati edina ki me je znala potolažit je bla Zoja.
01. maj 2011
pišem spet poznej, mogoč jutr alpa prej čawčy
01. maj 2011
next
01. maj 2011
ok spet sem tu hey!
01. maj 2011
nextam:
K meni v sobo je prišla Mia, češ, da sem že dovolj časa z Zojo in jo mora zdaj imeti ona.
Kako mi grejo ti mali otročaji na živce! o, sem že omenila,da imamo pri hiši tudi bazen? Odšla sem se malo osvežit. Oblekla sem si enodelne kopalke in odšla malo zaplavat.

to je naš bazen
01. maj 2011
Ko sem se malo zmočila in potunkala sem se počutila bolje, vsaj posušene solze sem si sprala. Ko sem se naplavala in odšla v hišo sem videla "neodgovorjen klic- TEJCY"
poklicala sem tejo ker sem vedela da mi ima nekaj za povedat- ali bom pri njej ali ne.

t: hey, še enkrat ti povem,da mi je zelo žal zaradi selitve a je mami rekla,da še potrebuješ družino in varen dom z domačimi in da si premlada, da se bi brez dovoljenja staršev vselila u novo hišo. sory
j: joj pa je splavalo po vodi! smrk.
t: vseeno se bova lahko slišali, pa še med šolskimi počitnicami se bova lahko obiskali.
jrav imaš ampak...no a veš,da imam fanta?
t: ne me hecat! res?
j:jap. in zato je še toliko bolj huje!!
t: razumem. No morm it adijo!
j:čaw
01. maj 2011
u46040
u46040
next, next
01. maj 2011
u37905
u37905
next
01. maj 2011
minil je 1 mesec. z Matejom sva se pogosto videvala in tudi s prijateljicami sem se več družila. (saj veste zakaj). V torek je imela rojstni dan Katja. Ker imam samo še 2 dni da izberem darilo sem se odločila,da grem skupaj z Matejom, ker je on tudi povabljen, ker ga zdaj vse moje prijateljice poznajo.In sva šla. Ampak ne peš. šla sva s kolesi. Ker o bile ulice vse prazne sva se po mili volji lovila s kolesi in podajala poljube. Ko sva prišla do trgovine z darili sva izbrala zelo podobno. Jaz plišastewga medvedka ki je v tačkah držal okvirček za prijateljsko sliko, Matej pa PLIŠKOTA REKSIJA ker se mu je zdel tko luškan,haha oba še živiva v otroškem svetu. Dokler še lahko, .

Ko sva bila pri blagajni pa je mimo prišla moja sošolka nina. Kako jo sovražim! Vsi fantje se lepijo nanjo ker je najlepša punca na šoli! Samo Matej se ni prilepil nanjo. Zato je pač bilo obratno. Seveda Nina ga je takoj začela osvajati..

next? aja pa še slikca od nine( res je zlo lepa)

01. maj 2011
NEXT?
01. maj 2011
next,next...
01. maj 2011
No Mateja je začela osvajat ko nora! Kok mi gre na živce! Že tko Mteja čez en mesec nebom več vidla zej pa še ona!
Sam nism mislila,da jo bo Matej tko hitr odgnal.( mal sem še pomagala)
n-nina,m-matej,j-js
nina -mateju:Kako ti je ime?
matej-nini: Matej sem sam ne sprašuj več.
js-nini:Em Nina zka s pati tuki?
nina-men: Kate pa briga¨!
matej -nini:No no neboš se tkole drla na ELLO!
js-mateju: sej ni nč (kak cukr je!)
n: No kr uživita js itak grem. čawčy-spačeno.

M: Kdo je pa to?
j: ah nina z mojga razre4da, osvajalka fantov
m: sm vidu ja.
j: no pejma že.

pa sma šla vn iz trgovine. Čez 2 dni...

next?
01. maj 2011
next...
01. maj 2011
..je Katja praznovala rojstni dan. Seveda sem js prišla skupaj s Tadejom.
01. maj 2011
ni mi poslal cevga besedila...kr sem velik več napisala.. bom še enkrat
01. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg