Polno je zgodbic o slavnih osebah . Najbrž vam grejo že na živce zato ni treba brat pa se spravte brat neki kar ni povezano s slavnimi aneda? Ta zgodba se bo šla o Justinu Bieberju, Little Mix in Taylor Swift . Če vam kej ni ušeč spizdite dol..

"Taay!" sem zakričala. "Čakaj Perrie, ravno si frizura rihtam!". Šlo mi je na živce ker končno ni predstavila svoj novi singel. Moje ime je Perrie. Sem slavna oseba iz Little Mix. Jade, Jessy in Leigh-Anne mi pomenijo vse. Ful velik je še pred nami. Kar se tiče glasbe do totalke.
No, ko je Tay končno prišla in prinesla svoj računaalnik smo si ga jaz, Tay, Justin, Jade, Jessy in Leigh-Anne pridno pogledali. Bila je izvrstna.

Pa saj je bil pravi hiiit!!! Toliko ogledov je imel ta video!! No saj smo Little Mix tudi uspešne v ogledu. No, dosti hvaljenja. Bil je čas za ogromno dela. Odšle smo podpisati pogodbo z Justinom Bieberjem. In pravzaprav sem jaz zaljubljena vanj. Že od 3. razreda ga gledam in ne morem odlepiti oči nanj. Tako je lep. Mora biti moj! Ko sem podpisala še jaz sem čisto zardela..Ojej, da niso kaj opazili. Ko smo z Little Mix prišle domov je Jade vzkliknila: "Pa tebi se totalno meša od Justina!"..."Ne pa se mi ne!" sem pripomnila in Jessy me je potrepala po rami in rekla "Sej je hud tipček..".."On bi bil hud pa če bi bil smetar!" je izjavila Leigh-Anne. Glasno smo se zasmejale. Nato pa je nekdo trkal. Bil je........
________________________________________________________________________________
a)Vam je bil prvi next všeč?
b) Neext?
Vesela bom pripomb, pohval pa tudi kritik..Če kej spremenim povejte..
11. april 2013
ja
next
11. april 2013
Next
30. januar 2014
next
04. februar 2014
u156327
u156327
jaaaaaaaaa
neeeeeeeeeeext