next!!!! .... plosssim čim prej
10. junij 2013
u73962
u73962
next!!!!
10. junij 2013
neeeeeeeext.
10. junij 2013
punce, hvala za vse nexte in tukaj mate drugi del torej, hope you like it

2.

“Kaj počneš v tej kopalnici tako dolgo?” sem zaslišala svojo najboljšo prijateljico Emmo. “Poskušam si urediti makeup, ampak mi ne gre.” sem rekla vsa nervozna. Pripravljala sem se na večerjo z Kevinom in niti slučajno nisem smela biti grda in pozna. “Lahko vstopim?” me je vprašala. “Vstopi.” sem rekla. Vstopila je noter. “Anastasia, saj si čudovita.” je rekla. “Nisem. Trepalnice na desnem očesu so daljše od trepalnic na levem očesu. Frizura je čudna in uhani se ne podajo k tej obleki.” sem rekla. “Ana, samo nervozna si. Popolna si. Maskara je enakomerno razporejena, frizura je super in uhani so popolnoma popolni za to obleko.” je rekla in mi z obraza zbrisala ostanek maskare. “Sicer pa tako in tako ne bo gledal tvojega makeupa.” je pomežiknila. “Emma! Kevin ni takšen. In ve, da še nisem pripravljena na to, zato me ne bo silil.” sem rekla. Zavzdihnila je. “Ana, skupaj sta že dve leti. In fant je. Svoje potrebe ima.” je rekla. “Kevin me ljubi in bo počakal.” sem rekla prepričano. “No, potem pa je v redu.” je rekla in se mi nasmehnila. “Sem res v redu?” sem jo vprašala. “Čudovita si. Sedaj pa greva, nočem zamuditi Pretty little liars.” je rekla in zasmejala sem se. Odpravili sva se do njenega avta in odpeljala me je do Kevinovega stanovanja. “Hvala Emma. Se vidiva jutri.” sem rekla in ji pomahala. Pomahala mi je nazaj in se nato odpeljala domov, jaz pa sem pozvonila na zvonec. Kmalu mi je Kevin odprl. “Živjo ljubica.” me je pozdravil in nasmehnila sem se. “Živjo.” sem rekla in ga poljubila. “Kako se ima moja najlepša punca?” je vprašal. “Super, pa ti?” sem ga vprašala. “Še bolj super.” je pomežiknil. Nasmehnila sem se. “Vstopi.” je rekel in me prijel za roko. Vstopila sem in vodil me je v kuhinjo. Na mizi je bila hrana in pijača, ter sveče. Bilo je tako romantično. “Kar naprej.” je rekel in se mi pomagal usesti. Nasmehnila sem se njegovemu kavalirskemu značaju in nasmeh mi je vrnil. Res je bil popoln. Tudi on se je usedel in začela sva jesti lazanjo, ki jo je spekel. “Kevin, to je odlično.” sem rekla. “Hvala. Za svojo najdražjo sem se moral potruditi.” je rekel. Kako je bil sladek. “Hvala.” sem rekla in nadaljevala sva s hrano in pogovorom.
“Ana, nekaj imam zate.” je rekel, ko sva se najedla. “Kaj pa?” sem ga vprašala. “Tole.” je rekel in mi podal srednje veliko škatlico. “Kevin...” sem začela, a me je prekinil. “Samo odpri jo.” je rekel. Odprla sem jo in v njej zagledala popolno verižico z obeskom srčka. “Tako boš moje srce vedno nosila s sabo.” je rekel in mi jo zapel okrog vratu. “O moj bog, hvala Kevin.” sem rekla in ga poljubila. Poljub mi je vrnil in me stisnil k sebi. Njegova roka je našla pot do moje zadnjice in nežno me je stisnil. Vedela sem, da se ne bo nič zgodilo, le mečkala se bova. “Greva v sobo?” me je vprašal. Prikimala sem in odpravila sva se v njegovo sobo. Vlegla sem se na posteljo in Kevin se mi je kmalu pridružil. Nežno me je poljubil in poljube sem mu vračala. Obliznil je mojo spodnjo ustnico in razprla sem usta. Njegov jezik je poiskal mojega in se združil z njim. Njegova roka je prijela moje stegno in šla vedno više. “Oh Anastasia, kako si te želim.” je šepnil in me spet poljubil. Prosim? Nisem še pripravljena na to. Ne, ne, ne. Ne morem. “Kevin...” sem zamomljala med poljubi, a ni odnehal. Odpel mi je zadrgo obleke na hrbtu in jo spravil z mene. “Kevin...” sem spet zamomljala, a me je spet začel hlastno poljubljati. “Kevin.” sem rekla, a spet se ni ohladil. Ko je začel segati po robu mojih spodnjih hlačk, sem ga odrinila. “Kevin. Ustavi se.” sem rekla jezno. “Kaj?” je rekel zadihano. “Ne morem. Nisem pripravljena.” sem rekla. “Ana, najina dvoletna obletnica je.” je rekel. “Vem, ampak nisem še pripravljena.” sem rekla. Njegove oči so se spremenile. Niso bile več tiste ljubeče rjave oči, bile so temnejše. “Ta dan sem čakal že od prejšnjega leta najine obletnice Ana. Dolguješ mi to.” je rekel. “Oprosti, ampak nisem še pripravljena.” sem rekla. “Dve prekleti leti sva že skupaj! Zate sem naredil vse! Bil sem ustrežljiv in ljubeč fant! Vedno sem te podpiral! In ti mi vračaš s tem?!” je zavpil. Še nikoli v življenju ni povzdignil glasu nad mano. “Ali se ti gre samo za to?” sem ga vprašala. “Ana.” je rekel. “Ne. Ali si samo zaradi tega hodil z mano?” sem ga vprašala. “Ne bi bilo slabo, če bi seksal s slavno osebo. Ampak ni poanta v tem Ana. Poanta je v tem, da sva skupaj že dve leti...” je začel, a sem ga prekinila z klofuto. Vstala sem in si oblekla obleko. “Prasec. Mislila sem, da me ljubiš.” sem rekla. “Daj no Ana, ne zganjaj sedaj panike.” je rekel. “Ne zganjam panike. Ampak če hočeš seks, pojdi v bordel. Veliko slavnih prostitutk je tam. Med nama je konec.” sem rekla in odšla iz njegove sobe. “Ana.” je rekel in šel za mano, a se nisem ustavila. “Ana, počakaj.” je rekel, ko sem bila pred vhodnimi vrati. Obrnila sem se in ga pogledala. “Dal sem ti verižico. Sploh veš kako sem mogel zadnje tri mesece garati zanjo?” je rekel. Iztrgala sem jo iz vratu in mu jo vrgla pod noge. “Obdrži jo.” sem rekla in odšla. Naj gre k vragu. Emma je imela prav. In jaz sem mislila, da me ljubi. Pred njim sem zadržala solze, ampak nisem jih več mogla skrivati. Takoj, ko sem prišla ven na zrak, sem začela jokati kot dež. Hodila sem po mrzlih Londonskih ulicah v solzah, dokler me niso zaslepile bliskavice. No super. Še tega mi je manjkalo. “Anastasia, zakaj jočeš?” “Anastasia, videli smo te teči z stanovanja tvojega fanta, sta se sprla?” “Ali je to konec Kevane?” “Ali te je razhod prizadel?” Še več takšnih vprašanj je padalo, jaz pa se jih nikakor nisem mogla rešiti. “Nehajte.” sem rekla in se poskušala rešiti, a mi ni uspelo. “Anastasia, zakaj sta se z Kevinom razšla?” je vprašal nek novinar. “To je najina stvar, sedaj pa mi oprostite.” sem rekla in poskušala oditi, a me še vedno niso spustili. Kmalu jih je le pregnal velik avto, ki se je ustavil med nami. “Ana, hitro noter.” sem zaslišala Caroline in hitro sem vstopila v avto. “Spelji.” je rekla Caroline vozniku in ta jo je ubogal. “Kako si vedela kaj se dogaja?” sem jo vprašala v solzah. “Na twitterju si objavila, da bosta z Kevinom praznovala svojo dvoletno obletnico Ana. Neki paparaci ti je sledil in ko te je zagledal, da si stekla z Kevinovega stanovanja objokana, je to takoj objavil na twitterju, novinarji pa so se seveda zbrali in te napadli. Drugič pazi kaj tweetaš.” je rekla. Še bolj sem zajokala. “Pomiri se Ana.” je rekla in me stisnila k sebi. “Mislila sem, da me ljubi.” sem zajokala. “Vem ljubica, vem. Ampak saj veš kakšni so fantje. Ne skrbi. Našla boš tistega princa na belem konju kot pravijo, ampak trenutno se raje posveti karieri. Nima smisla zapravljati solze za nekoga, ki si to ne zasluži.” je rekla. Prikimala sem. “Prav imaš. Ampak vseeno boli. Dve leti sva bila skupaj.” sem rekla. “Vem. Tudi jaz in moj bivši mož sva bila skupaj devet let, pa sva se razšla. Res me je zelo bolelo, ampak kmalu sem se sprijaznila s tem in šla naprej. Tudi ti moraš. Lepa punca si in kmalu si boš našla drugega, boljšega od tistega bedaka, ki te ni znal ceniti.” je rekla. Prikimala sem. “Hvala.” sem rekla. “Ni problema. Poglej, prispeli smo do tvoje hiše. Pojdi noter in se naspi, se vidiva jutri zjutraj.” je rekla, me poljubila na lice in odpravila sem se iz avta. “Hvala.” sem rekla, nato pa je avto odpeljal. Odpravila sem se v hišo in odšla v svojo sobo. Vse slike mene in Kevina sem raztrgala in vrgla v smeti, medtem, pa sem spet jokala kot dež. Bolelo je. Kot, da bi na koščke trgala svoje srce. Ko sem končala, sem se odpravila pod tuš in se nato oblekla v udobno pižamo, nato pa sem se odpravila v posteljo in v solzah zaspala.
10. junij 2013
Prasec!
Neeeeeeeeeeeext!
10. junij 2013
neeeeeeeeeeeext
10. junij 2013
men bitch -.-''
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext<3333
10. junij 2013
u70873
u70873
nextttttttttttttttttt