Evo drage bralke, že spet en ff od mene, upam, da se me že niste naveličale Anyways, spet se gre o 1D, ampak kot že vsi vemo, eden več ne bo škodil ;D

☆Staring:
~ Lily Collins as Anastasia Beckett
https://shrani.si/f/R/29/4qAIu6IL/zuzu.jpg
~ Harry Styles as Harry Styles
https://shrani.si/f/2a/9G/1ci0e4l7/tumblrmndmfo4lqc1riyqpfo.jpg
~ And other boys from 1D as themselves
https://shrani.si/f/3i/3Y/3nSaBgSR/tumblrmnu53qujmz1sp50xno.gif

Torej, hope you like it
https://shrani.si/f/27/3x/QQ2w5Zj/2/1d-the-only-reason-laugh.jpg

1.

Da. Ljubezen je res kot bomba. Kakor hitro se zgodi, tako hitro se tudi konča. Najprej je vse lepo in prav, ampak, ko eksplodira, pusti za sabo velike in trajne posledice. In po tem rabiš dolgo časa, da obnoviš vse kar je bilo uničeno in da začneš ponovno zaupati vase in v druge.
Sem Anastasia Beckett. Stara sem 18 let. Živim v Londonu v manjši hiši. Imam štiri leta mlajšo sestro Sammie, ki živi pri najinih starših v Manchestru. Končala sem umetniško gimnazijo v Londonu. Glasba mi pomeni veliko. In ravno zaradi tega sem se odločila postati pevka. Že od nekdaj sem oboževala petje in imela sem posluh in lep glas. Mami me je vpisala v glasbeno šolo in tako sem vadila na svojih vokalih in si izboljševala posluh. Rada sem pela pred ljudmi, čeprav sem vedno na začetku imela tremo, toda na koncu se je vse dobro izšlo. Skozi glasbo sem izražala svoja čustva. Rada sem pisala pesmi in jih pela, zato sem se odločila, da začnem igrati klavir. Zraven klavirja sem se še učila igrati kitaro in pri šestnajstih sem se odločila, da svoja čustva do glasbe povem še ostalim. Preselila sem se v London, se šolala in poskušala priti do kakšnega glasbenega producenta. Moram priznati, da ni bilo ravno lahko. Bila je težka pot do vrha. Ampak, ko sem skoraj obupala, me je našla Caroline, moja menedžerka. V parku pod drevesi sem igrala kitaro in pela, ona pa je prišel mimo in videla moj talent. Bilo je težko opravljati izpite v šoli in biti pevka, ampak mi je uspelo. Imela sem že veliko koncertov in izdala sem dva albuma. Moram priznati, da sem bila kar popularna.
Imam dolge rjave lase in rjave oči. Kot ste že zgoraj razbrali, obožujem glasbo, poleg glasbe pa obožujem še knjige. Imam svoj stil oblačenja, ki mi je všeč. Ne uporabljam preveč makeupa, razen eye-linerja in maskare. To je zame čisto dovolj.
Imam fanta Kevina. Kevin je najboljši fant na svetu. Skupaj sva že skoraj dve leti. Ima rjave lase, ki so vedno urejeni navzgor in velike rjave oči. Vedno me je podpiral in mi stal ob strani, za kar sem mu zelo hvaležna. Zraven Kevina, pa me je vedno podpirala še družina in moja najboljša prijateljica Emma. Emma je imela dolge rjave lase in črne oči. Oboževala je glasbo prav tako kot jaz in je poleg moje družine in Kevina bila edina, ki me ni obravnavala kot slavno osebo. To, da sem slavna je imelo dobre in slabe strani. Emma je bila tudi velika oboževalka One direction. Sama sem jih cenila in cenila sem njihovo glasbo. Niso bili tako slabi. Sicer sem jih nekajkrat videla v živo, ampak nisem jih še spoznala. Ampak mislim, da so dobri fantje. No, ampak nikoli ne moreš vedeti, če jih resnično ne poznaš. In tukaj se začne moja zgodba.
“Anastasia, kako se počutiš, zdaj, ko si dobila grammyja za najboljšo pesem leta?” je vprašal eden izmed novinarjev. “Moram reči, da sem počaščena. Nikoli si nisem predstavljala, da bom dobila grammyja za najboljšo pesem leta in to me res veseli. Mislim, da so ljudje končno začeli dojemati mojo ljubezen do glasbe.” sem rekla. “Z to pesmijo si premagala pesem od One direction. Kako se počutiš glede tega?” je vprašal drugi novinar. “Fantje so zelo dobri pevci in njihova pesem je čudovita. Priznam, da sem presenečena, da sem jih premagala. Nikoli odkar sem slišala zanje si nisem mislila, da bom kaj takega doživela.” sem rekla. “Kako je tvojo nagrado prenesel tvoj fant?” je vprašal še tretji novinar. “Bil je vesel zame.” sem rekla in se nasmehnila. Sledilo je še nekaj vprašanj, preden smo končno zaključili z novinarsko konferenco. Moja varnostnika John in Zeke sta me pospremila do limuzine, kjer me je že čakala moja menedžerka Caroline. “Ljubica, kako je bilo?” me je vprašala. “Super. Spraševali so me večinoma o grammy nagradi.” sem rekla. “Oh draga, to je bilo res čudovito. Priznam, bila sem tudi sama presenečena. Little things je bila res dobra pesem, ampak Love me forever jo je premagala. Ana, tebi se obeta še večja kariera, kot jo imaš sedaj.” je pomežiknila. Nasmehnila sem se ji. “Hvala Caroline. Ampak nekaj me muči. Kako so se One direction odzvali na to, da sem jih premagala?” sem jo vprašala. “Na twitterju so napisali, da so veseli zate. Nobeden ni omenil, da so razočarani. Ampak prepričana sem, da so.” je povedala. “Zakaj jih sovražiš?” sem jo vprašala. “Ne sovražim jih. Kdo je to rekel? Samo ponosna sem na svojo varovanko.” je rekla in me objela. Nasmehnila sem se. Kmalu sva prispeli do moje hiše in poslovila sem se od nje. “Se vidiva Caroline.” sem rekla in ji pomahala, preden je limuzina odpeljala. Hotela sem se obrniti, ko mi je ravno nekdo zakril oči. “Ugani kdo je prišel ugrabit princesko.” sem zaslišala. Zasmejala sem se. “Princeska bo ugrabila ugrabitelja.” sem rekla in se obrnila ter zagledala svojega fanta. “Živjo mucka.” je rekel. “Živjo Kevin.” sem rekla. Nežno me je poljubil. “Kako si se imela na novinarski konferenci?” me je vprašal, medtem, ko sva z roko v roki šla v hišo. “Super. In kako je bilo na delu?” sem ga vprašala. “V redu. Spet smo morali polniti police s tvojimi albumi in albumi One direction.” je rekel. Nasmehnila sem se. “Pridi, greva noter.” sem rekla in vstopila sva v hišo. Sedel je na kavč v dnevni sobi, jaz pa sem sedla k njemu. “Veš kaj je jutri za dneva?” sem ga vprašala. Začudeno me je pogledal. “Imaš slučajno kakšen koncert? Ker se ne spomnim, da bi mi povedala. Kakorkoli, morala boš odpovedati, ker je jutri najina obletnica dveh let in te nameravam peljati na večerjo v moje stanovanje.” je rekel in nasmehnila sem se. “Za trenutek sem že pomislila, da si pozabil.” sem rekla. “Nate? Nikoli.” je rekel in me poljubil. Poljub sem mu vrnila, nato pa sva prižgala tv in ga začela gledati.

1. Prvi vtisi o zgodbici? ;D
09. junij 2013
u120491
u120491
neeeeeeeeeeeeeext
09. junij 2013
u27814
u27814
Popouno je = )
Neext
09. junij 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttt!!! <333
09. junij 2013
u124282
u124282
sgdhbhdsffbchbahua.....to je popolno
next
09. junij 2013
*________*
neeeeeext
09. junij 2013
u132397
u132397
omg koncno novi ff
neeeeeext!!!!
09. junij 2013
popouno!!
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
09. junij 2013
u110366
u110366
Omg spet en lep ff :')
Neeeeeeeeeeexxxxtttttttttty!!!! Love it like mc'donalds
09. junij 2013
neeeeeext
09. junij 2013
neeeeeext ful mi je všeč c:
09. junij 2013
neexxtttttttt <333
09. junij 2013
Neeeeeeeeeextt
Full mi ne usec
09. junij 2013
neeeeeeeext, ;D
09. junij 2013
u137348
u137348
Neeeeeeeeeeeeeeeeext
- KONČNO SI GA OBJAULAAAAAAAAAAAAAAAAA. ANASTASIA MOJA SOIMENAKINJA KAR SVA ŽE UGOTOVILE KOMI ČAKAM NADALJEVANJE OD UNIH DELOV *-* resno...
09. junij 2013
še en popoun fanfiction nastaja (;
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext! <3
09. junij 2013
next
09. junij 2013
u70873
u70873
podobno kot Princess Styles
nexttttttttttttttttt
09. junij 2013
Aaaaaaaaaaa kok popovno... *_*